Подать объявление

ЖК Навигатор | ДБК-Житлобуд | пер. Балтийский

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2020 - 2021 г.
Планировки
от 22 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 178.
26/15%
12/7%
35/20%
65/37%
40/22%
1. . .370372. . .393
18 май 2021 16:04
Ну да, 4 дому уже выдавали сертификат.
18 май 2021 17:55
На сайте про сертификат ни слова, обычно ж они вывешивают
18 май 2021 22:15
Может кто-то узнавал что всё-таки строят за первым домам ? Школу,паркинг или детский сад ? Заранее благодарю !
19 май 2021 08:43
Вокруг 4 дома снесли часть строительного забора, целый день работает трактор(экскаватор), выравнивает ландшафт... И вообще как то зашевелилась придомовая територия... Так что я думаю, что скоро будет много новых соседей))))
19 май 2021 11:18
Якщо є можливість, то зробіть пару фото прибудинкової території))
19 май 2021 12:22
Возможность есть, но вот не понимаю как их сюда на йорум загрузить.... Сижу с мобильного, если подскажите как, то сделаю)
19 май 2021 19:53
Нужно перейти в полную версию сайта, и тогда фото загрузит
20 май 2021 06:32
Вот фото на сегодня утро
20 май 2021 07:41
Жителі 1го будинку, зробіть, будь-ласка, кілька фото будмайданчику за забором де умовно повинна "будуватись" школа.
Дуже цікаво глянути на динаміку будівництва.
20 май 2021 08:53
А почему в кавычках?, они же обещали там школу!!! К тому же в отделе продаж на макете ЖК Навигатор именно школа за 1 домом!!!Для меня этот пункт очень важен, я бы не покупала, если бы там не было школы...Это просто мошенничество со стороны ДБК
20 май 2021 12:32
Не володію достовірною інформацією, але з різних "пліток" можу зробити висновок, що там не школа :faceoff:
Да і якщо була б школа або садок, то ДБК про це протрубив би на всю країну :bubu:
Сподіваюсь, що помиляюся :yes:
20 май 2021 12:45
При чем тут ДБК, школу строит город, а если ее не будет, значит власть поменяла планы. Школа была обозначена в рендере, не более, от него отступают не нарушая закон.
20 май 2021 13:06
Добрый день, а кто знает страшненький забор и здание между третьим домом и железной дорогой останется или снесут? Уж очень мрачно там всё выглядит.
21 май 2021 05:11
При чем тут ДБК, школу строит город, а если ее не будет, значит власть поменяла планы. Школа была обозначена в рендере, не более, от него отступают не нарушая закон.

Трохи дивне місце як для школи при умові, що будує місто.
Поряд жодних будинків, не враховуючи Навігатор.
Впритул до залізної дороги.
Це якщо зараз почали будувати школу, то запланували її ще до планів ДБК будувати поряд ЖК.
Тобто запланували взагалі посеред промзони з перспективами на майбутнє.
Виходить, що у нас дуже далекоглядна КМДА
22 май 2021 05:38
Окрім школи дуже хочеться мати підземний перехід під залізницею в сторону м.Оболонь, щоб економити час туди добиратися. Це був би прорив як для пішоходів, так і велотранспорту. На цілий кілометр можливо скоротити шлях до метро (від 3,5км до 2,5км). І не тільки до метро. Охочих дістатися до Каравану думаю теж немало (1,5км).
До речі до наступної трамвайної зупинки "Завод залізобетонниз виробів" тоді буде однакова відстань, як до зупинки "вул.Семена скляренка"(690м), що суттєво економить час до Оболоні.
підземний перехід під залізницею до вул.Добрининської
23 май 2021 14:34
На території ЖК Navigator від ДБК-Житлобуд на пров. Балтійському 23 в Оболонському районі Києва.

В експлуатацію прийнято 2-поверховий гіпермаркет (ІІ черга). Торгова площа приміщень – 9 547,1 кв.м.
24 май 2021 08:02
Перший будинок, напевно, вже не читає форум)
Немає необхідності)
Я відносно фото майбутньої "школи" за 1м будинком - можливо є у когось можливість сфотографувати будмайданчик.
Дуже цікаво глянути.
Я не знайшла фотрум по ремонту, так розумію, що всі питання в цей чат :notsure:
Озадачилась підключенням електроплитки. Зараз в мене електроплитка підключена чз окремий виведений кабель (це не ЖК Навігатор), там така коробка 20х15 сантиметрів у стіні. Наскільки я розумію кабель іде інший, якийсь "беспечніший" + в коробці куча контактів (вибачте за глибоке знання термінології).
Який стан справ на кухні у Навігаторі?
Бачила біля витяжки дві розетки і якийсь кабель торчить зі стіни...
Я так розумію, що цей кабель це і є для електроплити?
Він надійний?
Його зазвияай залишають ти перетягують новий "безпечніший"?
24 май 2021 09:18
2 iraida.arnoldivna: Ви правильно все зрозуміли. Цей кабель що стирчить зі стіни на кухні розрахований на 40А струму. Цього зазвичай достатньо. Але бажано під'єднувати варочну поверхню до нього за допомогою пайки, щоб не було нагріву проводів.
24 май 2021 13:39
А цей кабель виведено в окрему лінію?
Якщо плитка перевантажиться - вся інша техніка не постраждає?
25 май 2021 05:35
2 iraida.arnoldivna: Так, він в усіх на окремому автоматі з додатковим захистом від замикань, щоб людину не вразило струмом.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .370372. . .393
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее