Подать объявление

ЖК SENAT | GEOS | Киев, Кольцевая дорога, 3

ЗастройщикGEOS
Сдача ЖК2023 г.
Планировки
от 34 840 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
90из 220
Ваше враження про цей проект:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 7.
3/43%
3/43%
1/14%
21 май 2026 09:21

Ніякого розуміння у них немає. Вони просто  щось роблять в теплу половину року мізерними темпами, потім в зимову керівництво компанії тікає з країни в більш теплі місця і півроку все стоїть.

Окрім того вони не хочуть "вирішувати питання" з підключенням зовнішніх комунікацій. Намагаються торгуватися з монополістами і їх чиновниками, що в підсумку призводить тільки до затягування термінів. Бо вони в свої 40-50 чи скільки їм там років так і не усвідомили, що дешевше з плином часу не буває, тільки дорожче. І так рік за роком. Керівництво геос - СКОТИНЯКИ !!!

26 май 2026 12:42


https://youtu.be/uuw-_AjUI6M


Хід будівництва ЖК Senat квітень 2026


Як просувається будівництво ЖК Senat? Зараз команда сфокусована на підключенні зовнішніх мереж та завершенні технічної інфраструктури. Станом на зараз:

✔️ Повністю завершено конструктив будинку

✔️ Встановлено всі віконні конструкції

✔️ У квартирах виконано стяжки підлог та змонтовано систему опалення

✔️ Внутрішні інженерні комунікації реалізовані в повному обсязі

✔️ Встановлено двері та проведено технічні роботи із шумоізоляції

✔️ Фасадні роботи перебувають на фінальному етапі

✔️ Підготовлено зони загального користування та відкриті тераси

✔️ Інженерна інфраструктура будинку готова до запуску: котельня, щитова та насосне обладнання

✔️ Змонтовано конструкції у комерційних приміщеннях

✔️ На поверхах встановлено таблички з номерами квартир

✔️ Завершуються оздоблювальні роботи у вхідній групі


Слідкуйте за новинами ЖК Senat, попереду ще більше оновлень!



27 май 2026 12:01

Висновки щодо об'єму проведених робіт по свіжим фото:

1. Трансформаторів немає, кабелі електричні не закладені, шафи з комутаційним обладнанням відсутні. Не поштукатурене приміщення ТП, не встановлені двері і ворота. Зробили гідроізоляцію будівлі трансформаторної підстанції і завезли гофру. Це копійки в порівнянні з вартістю основного обладнання та його монтажу.

2. По підключенні води і каналізації - мабуть змонтували запорну апаратуру в колодязях і то не факт, не змогли навіть фото надати, та й засипали ті колодязі землею. Ну а  основне це ж підключити ці комунікації до міських мереж - і тут знову у геоса потужний НУЛЬ.

3. Прибудинкова територія як була в хаосі так її і не впорядковують. 

4. Спорткомплекс стоїть як вкопаний. Хіба що нагрівся трохи на травневому сонці. Але ж це заслуга природи а не забудовника. Тому і тут мінус.

5. Продовжуются епопея з облаштуванням холу. За півроку змогли пошпаклюівати і пофарбувати. Тепер за місяць зробили половину підвісної стелі. Нормальні забудовники закрили б ці питання за пів місяця. 

Отакий він прогрес від геоса, НІЯКИЙ як і сама компанія.

Зате реклами ЖК знову по місту наліпили. В неї кошти вкладають. Це ж не в будівництво.

28 май 2026 05:10

Mixas_

Висновки щодо об'єму проведених робіт по свіжим фото:

1. Трансформаторів немає, кабелі електричні не закладені, шафи з комутаційним обладнанням відсутні. Не поштукатурене приміщення ТП, не встановлені двері і ворота. Зробили гідроізоляцію будівлі трансформаторної підстанції і завезли гофру. Це копійки в порівнянні з вартістю основного обладнання та його монтажу.

2. По підключенні води і каналізації - мабуть змонтували запорну апаратуру в колодязях і то не факт, не змогли навіть фото надати, та й засипали ті колодязі землею. Ну а  основне це ж підключити ці комунікації до міських мереж - і тут знову у геоса потужний НУЛЬ.

3. Прибудинкова територія як була в хаосі так її і не впорядковують. 

4. Спорткомплекс стоїть як вкопаний. Хіба що нагрівся трохи на травневому сонці. Але ж це заслуга природи а не забудовника. Тому і тут мінус.

5. Продовжуются епопея з облаштуванням холу. За півроку змогли пошпаклюівати і пофарбувати. Тепер за місяць зробили половину підвісної стелі. Нормальні забудовники закрили б ці питання за пів місяця. 

Отакий він прогрес від геоса, НІЯКИЙ як і сама компанія.

Зате реклами ЖК знову по місту наліпили. В неї кошти вкладають. Це ж не в будівництво.

менеджер нічого не знає, вже на 3й квартал кажуть будуть ключі. Але це 10 раз перенос за 2 роки. Тому не знаю, що робити - розпач з цим горе-забудовником

Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
+34624407828xxxx
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
+34624407828xxxx