Подать объявление

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .139141. . .149
14 авг 2023 14:39

Andrii_Seven

А кто-то из них нахватал укрбудовских недостроев, как собака блох?

И наверно цена на старте у них дороже чем в КГС?

Вопрос был: «Но я знала, что никогда не сдают в срок. Никогда. Может кто меня поправит, может есть история, когда сдали хоть один ЖК в срок?» — и я на него ответил. К этим же застройщикам можно ещё Концепт Групп, кстати, добавить и ряд других. То есть не просто «один ЖК», а многие и многие ЖК и дома сдавались и сдаются в срок. А уж цена и прочие факторы — дело другое. Для КГС средняя задержка уже в 2019 году была ≈1,5года, наследие УкрБуда лишь ухудшило ситуацию, но она уже была так себе. Вот и посчитайте, сколько будет стоить аренда 1к, например, в Киеве все эти 1,5 года (не «дно» на тот момент — от 5000$).

15 авг 2023 07:54

«Після обмірів БТІ та обрахунків різниці між проектною та фактично збудованою площами, покупцям телефонують з фінансового відділу щодо доплати/повернення коштів. Після остаточного розрахунку між сторонами договору готується довідка про повну оплату (30 днів), на основі цієї довідки Київміськбуд оформлює право власності на себе (1,5 місяці) і через 30 днів після цього передає його Вам.» так мені відповіли в КМБ. В мене немає права власності та основного договору (2 будинок). Довідка про оплату - мені її підготували в телефонному режимі та передали у договірний відділ, який каже, що буде запрошувати на підписання основного договору. Дату навіть приблизно сказати не можуть. А обслуговуюча організація точно знає, що 1 жовтня ми повинні підписати та платити комуналку? Спочатку треба робити оголошення про підписання основного договору, а потім все інше. Хіба ні? Тупость якась. Хвилюються, що недоотримають кошти за утримання прибудинкової території, ще цікаво по яким тарифам, напевно там себе не обділять.

15 авг 2023 13:18

*Ира

«Після обмірів БТІ та обрахунків різниці між проектною та фактично збудованою площами, покупцям телефонують з фінансового відділу щодо доплати/повернення коштів. Після остаточного розрахунку між сторонами договору готується довідка про повну оплату (30 днів), на основі цієї довідки Київміськбуд оформлює право власності на себе (1,5 місяці) і через 30 днів після цього передає його Вам.» так мені відповіли в КМБ. В мене немає права власності та основного договору (2 будинок). Довідка про оплату - мені її підготували в телефонному режимі та передали у договірний відділ, який каже, що буде запрошувати на підписання основного договору. Дату навіть приблизно сказати не можуть. А обслуговуюча організація точно знає, що 1 жовтня ми повинні підписати та платити комуналку? Спочатку треба робити оголошення про підписання основного договору, а потім все інше. Хіба ні? Тупость якась. Хвилюються, що недоотримають кошти за утримання прибудинкової території, ще цікаво по яким тарифам, напевно там себе не обділять.

Про яке підписання основного договору йде мова? Якщо немає ТП і не підключені всі комунікації. Підписання на коробку? Ні, дякую. Буду чекати коли будинок введуть в фактичну експлуатацію, а не на папері.  Тобто буде  придатний до заходу на  ремонт. 

15 авг 2023 13:18

Сайт КГС

Управляюча компанія ТОВ “УК Райдужний” із 01.10.23 року починає підписання договорів із мешканцями для заселення будинку. Для укладання угоди на день підписання необхідно мати:

  1. Право власності або договір купівлі продажу.
  2. Довідку про 100% оплату квартири.
  3. Паспорт, ідентифікаційний код інвестора (власника).
  4. Довідку огляду квартири від Генпідрядника без зауважень (видає ключниця при огляді), виключенням є зауваження до склопакетів в квартирі (вони можуть бути в довідці).

Підписання договорів буде відбуватися в приміщенні на території ЖК “Райдужний” в будні з 9.00 до 16.00. 

Також всі, хто бажає до 01.10.23 року потрапити до своєї квартири і зробити заміри для проекту, просимо індивідуально звертатися до ключниці: тел.: (067) 952 00 20 – Любов Анатоліївна (вівторок, середа, четвер з 9:00 до 15:00).

16 авг 2023 08:34

под кмда сегодня) 

16 авг 2023 08:34

*Ира

«Після обмірів БТІ та обрахунків різниці між проектною та фактично збудованою площами, покупцям телефонують з фінансового відділу щодо доплати/повернення коштів. Після остаточного розрахунку між сторонами договору готується довідка про повну оплату (30 днів), на основі цієї довідки Київміськбуд оформлює право власності на себе (1,5 місяці) і через 30 днів після цього передає його Вам.» так мені відповіли в КМБ. В мене немає права власності та основного договору (2 будинок). Довідка про оплату - мені її підготували в телефонному режимі та передали у договірний відділ, який каже, що буде запрошувати на підписання основного договору. Дату навіть приблизно сказати не можуть. А обслуговуюча організація точно знає, що 1 жовтня ми повинні підписати та платити комуналку? Спочатку треба робити оголошення про підписання основного договору, а потім все інше. Хіба ні? Тупость якась. Хвилюються, що недоотримають кошти за утримання прибудинкової території, ще цікаво по яким тарифам, напевно там себе не обділять.

Согласен с Вами. Бред: когда Основний договор подписывать они не могут сказать, когда дадут ключи и можно зайти на ремонты, вилами по воде, с коммуникациям вилами пл воде. Я готов зайти на ремонт и жить первые несколько месяцев и на ТП, но вы б..дь скажите, что будет точно тепло и можно будет жить. Реально, кгс вы за..Бали уже, 3 года про..ба.

17 авг 2023 10:30

Скажіть будь ласка

Согласен с Вами. Бред: коли Основний договір підписати вони не можуть сказати, коли дадут ключі і можна зайти на ремонти, вілами по воді, з комунікаціями вілами пл воде. Я готов зайти на ремонт і жити перші кілька місяців і на ТП, але ви б..дь скажіть, що буде точно тепло і можна буде жити. Реально, кгс ви за..бали вже, 3 роки про..ба.

Вони кмб взагалі нічого не можуть сказати. Я не знаю,  як але потрібно щоб показали акти здачі комунікацій, ліфтів, пожежного водопровода, вентиляції. Поки не підписані з відповідними приймаючими службами то все є фікція і обслуговуюча організація буде збирати з жильців кошти  щоб то все привести до ладу.

18 авг 2023 18:09

Дуже гарні коментарі почалися. Уявіть собі картину: нові будинки, нові комунікації та обладнання. Новенький ремонт. Все працює. Бери і живи без негативу. Но ні, це лохотрон в який нас заставляють грати. Ось вам нові пусті коробки, буде ЖЕК і робіть внески по квартплаті на утримання будинку і з цих грошей потрошку все відбудовуйте. Затримка будівництва, затримка заселення і відсутня працездатність інженерії на об"єкті. Інвестори переплачують роки за оренду квартири, переплатять за вищі ціни на матеріали та послуги ремонтів, і при цьому ще мають з грошей на утримання будинку відновлювати все, що входило в вартість квартири. Підпишіть основний Договір - отримайте ключі - і платіть квартплату! І з цього моменту Ви сам на сам з ЖЕКом та своїми проблемами, бо забудовник вже вимальовує нову схему на нових об"єктах. Це позор для КМБ. Вікна у кого розбиті, так неприємно, но відсутня ТП це реально позор для такої організації,  хвальонної контори яка не подала електроживлення в квартири, а просить інвесторів все підписати. Впали до рівня Вайцеховського де заселяли людей за промислову електроенергію.


А зараз всі роботи які ведуться на об"єкті, теплові комунікації наприклад, та майбутні надіюсь не за рахунок тих грошей з квартплати яка б мала акумулюватись на основному рахунку нашого ЖК, бо нові якісні будинки не потребують сильних капітальних ремонтів, заміни обладнання і т. д., а тільки витрати на вивіз сміття, благоустрій прибудинкової території,  прибиральниця, елементи освітлення і зарплати. Але така схема вже відома, що ЖЕК стає боржником перед Замовником і більша частина грошей повертається. 

18 авг 2023 18:09

І ще такий момент для представників ЖЕКу: якщо в квартплаті буде тариф на обслуговування системи протипожежного захисту, і будуть відсутні акти від обслуговуючої організації, що система працездатна, а саме: система пожежної сигналізації, система керування евакуюванням, система димовидалення та підпору повітря, автоматизація систем протипожежного захисту, система водяного пожежогасіння в підвалах при наявності комор, та внутрішній протипожежний водопровід, який мав, при здачі в експлуатацію будинка, перевірятися на працездатність методом нагнітання води в трубопроводи по всім стоякам до 25 поверху будуть не працездатні, то і платити немає за що!

18 авг 2023 21:48

А я так думаю що з обслуговуючою компанією це нова шахрайська схема:наш недострой звалить на якихось проходімцев( щось там як завжди нам пообіцяють, а ми як завжди всьому будем вірить,бо виходу нема), всі подписали, по бумагам все гладко пройде, а тоді начнутся качелі--- то не готово-давайте скидаться і т.д.

Дуже  боляче в душі за той обман що нас на...хитали, за квартиру, про яку мріяли для сина... А винних нема.. По Гімалаях лазять , дворці скупляють в Ніццах.. а ви сірі платіть і вірте шо колись (може) шось получите--- то електрику раз в три дні, то , може колись якесь тепло ,ну і так д...

21 авг 2023 08:20

ambrucio

Дуже гарні коментарі почалися. Уявіть собі картину: нові будинки, нові комунікації та обладнання. Новенький ремонт. Все працює. Бери і живи без негативу. Но ні, це лохотрон, в який нас заставляють грати. Ось вам нові пусті коробки, буде ЖЕК і робіть внески по квартплаті на утримання будинку і з цих грошей витрати все відбудуйте. Підтримка будівництва, підтримка поселення та відсутня працездатність інженерії на об'єкті. Інвестори переплачують роки за оренду квартири, переплачують за вищі ціни на матеріали та послуги ремонту, і при цьому будуть мати за гроші на утримання будинку відновлювати все, що увійшло у вартість квартири. Підпишіть основний Договір - отримайте ключі - і платіть квартплату! Це позор для КМБ. Вікна у кого розбити, так неприємно, але відсутня ТП це реальний позор для такої організації, хвальонної контори яка не подала електроживлення в квартирі, а попросити інвесторів все підписати. Впали до рівня Вайцеховського де заселили людей за промислову електроенергію.


А зараз усі роботи, які ведуться на об’єкті, теплові комунікації, наприклад, та в майбутньому надійдуть не за рахунок тих грошей з кварти, яка б мала акумулюватися на основному рахунку нашого ЖК, бо нові якісні будинки не потребують сильних капітальних ремонтів, заміни обладнання та ін. Але така схема вже відомо, що ЖЕК стає боржником перед Замовником і більша частина грошей повертається. 

100 відсотків, так і буде. Реальний ввід в експлуатацію буде здійснюватися не за рахунок сплачених коштів, а з коштів сплачуваних обслуговуючій організації за утримання будинків. Кошти інвесторів вже про..ні.

28 авг 2023 12:24

я так розумію, що реальний ввід в експлуатацію та побудова ТП, насосної на верхні поверхи можлива на сьогоднішній день за рахунок 3х джерел. 1- це продаж не викуплених приміщень. Може тривати роками. 2- за рахунок міста після аудиту, як комунального під-ва, 3- за рахунок наших відрахувань обслуговуючій орг-ції, найбільш реальний. Тепер питання. Особисто не бажаю мати справу та платити кошти злодіям. Є сенс організовувати осбб з інвесторів, що будуть зацікавлені у приведенні до ладу і використанні наших коштів.

30 авг 2023 11:52

Добудовувати будуть скоріш за все з внесків до обслуговуючої організації, якщо на ранньому етапі створити осбб, то все ляже на його плечі. Щодо комерційних приміщень, то можливо за їх рахунок щось добудують, було б логічно, тим паче, що вони майже всі за місяць продані

02 сен 2023 09:07


Який це Голова ОСББ захоче на себе взяти недобудовані інженерні системи? Ми ж говоримо не про невеличкі проблеми від забудовника. Будинки здані в експлуатацію шахрайським способом, з купленим від ДАБІ висновком. При здачі об'єкту в експлуатацію присутні представники 5 сторін: 1- Забудовник, 2-Генпроектувальник, 3 - Генпідрядник, 4 - ДАБІ,  5 - приймаюча організація. Як ДАБІ та приймаюча організація прийняли об'єкт без зовнішніх підключень комунікацій і найголовніше без ТП яка по проекту є на робочій документації і з технічними умовами на підключення по постійній схемі електроживлення? 


Хто вже підписав Основний договір і готовий до платіжок на опалення з осені? В будинку є загальний лічильник на використання теплової енергії під’єднаний до мереж централізованого теплопостачання і лічильники на кожну квартиру в коридорах на поверху. Шановні, будинок треба прогрівати не тільки в квартирах, а і в місцях загального користування. Тобто на вході в будинок буде одна цифра в Гкал, а на виході інша, менша. Ця різниця (залишкова на МЗК без врахування опалення по лічильнику квартири) буде прямо пропорційна ділитися на оплату на всі квартири які вже у власності інвесторів. І не здивуюсь якщо Забудовник включить подачу тепла і в квартири які ще не підписали Договір, цим збільшуючи загальне використання теплової енергії будинка. 

 



03 сен 2023 12:38

Я в 3 будинок планую зайти на ремонт і заїхати жити. Ще хтось з 3 го планує?!

03 сен 2023 20:51

Я з першого. Теж би зайшла на ремонт. Але не хочеться бути одною в будинку. Документи, огляди ще ніякі не підписувала

04 сен 2023 21:35

ambrucio


Який це Голова ОСББ хоче на себе взяти недобудовані інженерні системи? Миж говоримо не про невеличкі проблеми від забудовника. Будинки здані вексплуаціей шахрайським способом, з купленим від ДАБІ висновком. При здачі об'єкту в експлуатацію присутні представники 5 сторінок: 1- Забудовник, 2- Генпроектувальник, 3 - Генпідрядник, 4 - ДАБІ, 5 - приймаюча організація. Як ДАБІ та приймаюча організація прийняли об’єкт без зовнішніх підключень комунікацій і головніше без ТП, який по проекту є на робочій документації і з технічними умовами на підключення по постійній схемі електроживлення? 


Хто вже підписав Основний договір і готовий до платіжок на опалення зосені? В будинку є загальний лічильник на використання теплової енергії під'єднаний до мережі централізованого теплопостачання і лічильники на кожну квартиру в коридорах на поверху.Шановні, будинок потрібно прогрівати не тільки в квартирах, а і в місцях загального користування. Тобто на вході в будинок буде одна цифра в Гкал, а на виходіінша, менша. Ця різниця (залишкова на МЗК без врахування опалення по лічильнику квартири) буде прямо пропорційно ділитися на оплату на всі квартири, які вже у власності інвесторів. І не здивуюсь, якщо Забудовник включитьподачу тепла і в квартирі, які ще не підписали Договір, цим збільшується загальневикористання теплової енергії будинку. 

 



Ну з мзк просто зільють воду та не будуть опалювати. Знаю тільки одне, що в тих домах де ставилися лічильники тепла то мзк розраховували для кожної квартири окремо пропорційно до площі цієї квартири відносно площ інших квартир.  Це було відображено у проекті на лічильник тепла додатковими коеф. в залежності від місяця року. Так було у домах КМБ у Бучі. Тут інше питання, що затонув ще 2 роки назад. Опалення централізоване а гвп від електробойлера, що заважало запроектувати гвп від тепломережі, якщо опалення від неї, зроби ще 2 стояки з циркуляцією та теплообмінник. Я розумію, коли опалення від газової котельні.

06 сен 2023 14:29

Pri555

Ну з мзк просто зільють воду та не будуть опалювати. Знаю тільки одне, що в тих домах де ставилися лічильники тепла то мзк розраховували для кожної квартири окремо пропорційно до площі цієї квартири відносно площ інших квартир.  Це було відображено у проекті на лічильник тепла додатковими коеф. в залежності від місяця року. Так було у домах КМБ у Бучі. Тут інше питання, що затонув ще 2 роки назад. Опалення централізоване а гвп від електробойлера, що заважало запроектувати гвп від тепломережі, якщо опалення від неї, зроби ще 2 стояки з циркуляцією та теплообмінник. Я розумію, коли опалення від газової котельні.

Це при умові якщо вертикальна траса опалення для МЗК відокремлена, а якщо ні- то не злити. Ну і якщо будинки в середині будуть холодні, то в квартирах лічильники на максимум запрацюють. Особливо, якщо сусіди знизу та зверху ще без ключів і квартири також холодні.  

14 сен 2023 09:07

Шановні , добрий вечір !

Хто шо зна нового про наші будинки?

15 сен 2023 09:28


Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .139141. . .149
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее