Подать объявление

ЖК Оптимисто | Smile-Development | Гатное, ул. Киевская, 1

Сдача ЖК2020 - 2024 г.
Планировки
от 49 900 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
180из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 36.
2/6%
8/22%
6/17%
4/11%
16/44%
1. . .111213
10 окт 2022 15:17

fadse

Додам "ложку дьогтю" до даного об'єкта, а також про забудовника. Не так все гарно, як на фото та з виду ("розгорну обгортку даної цукерки"). Можливо, на початку будівництва даного об'єкта забудовник був ретельним і відповідальним (дбав про свою репутацію). Але з часом, чим далі будувався об'єкт, тим більше відбувалася економія на всьому (будівельні матеріали, роботи, правильність виконання робіт і т. п.). Якість почала суттєво "падати"! Ось певний перелік економії, недбалості і всього іншого:

  • міжквартирні перегородки виробництва не "Ковальської" (як обіцяли у відділі продажу), а невідомого походження (дешевші - мають 2-і стінки замість 3-ох, - відповідно гірша звукоізоляція між квартирами);
  • гідроізоляція підвалів виконана недбало і неякісно (постійно є протікання ґрунтових вод, - відповідно є певна кількість води в підвалі (постійно відкачують, висушують їх (комори) і провітрюють);
  • радіатори в квартирах, останніх секцій, виробництва "Romstal", а не "Kermi" (як обіцяв і показував у перших секціях забудовник);
  • вікна (як писали вище) дійсно мають криві рами (штапики), а також зовні мають щілини між "фасадом" і вікном (задування холодного повітря - потрібно герметизувати за власні кошти). Є певні незручності (екстрим - робота на висоті) через велику глуху стулку (неможливість дістати герметиком щілини з приміщення). А також у вікнах використаний більш бюджетний (економний) профіль.
  • якість будівництва на "3-";
  • ще один важливий момент. Практично всі дворівневі квартири на останніх поверхах купує один інвестор (можливо сам забудовник). І робить з однієї квартири (управляюча компанія від забудовника "закриває на це очі" (платять)) кілька квартир-студій для подобової оренди (комірок, наприклад - 5, 6). В кожній квартирі є свій санвузол і кухня, які знаходяться над житловими приміщеннями квартир нижче, що є грубим порушенням будівельних норм (законів). Відповідно більша кількість каналізаційних, водопровідних, електричних підключень (є додатковим навантаженням на під'їзд, - стрибки напруги, тиск води в системі нижчий і т. п.) Додатково виносять стіни для вхідних дверей і т. п..;
  • на даний момент всі, хто отримав квартири в останніх корпусах, будуть платити за спожиту електроенергію за промисловим тарифом (компенсувати забудовник різницю (як раніше) не буде). Це буде доки, поки ви не укладете прямий договір з постачальником (а це відбувається не так швидко);
  • озеленення й окультурення останніх корпусів "бідне", у порівнянні з першими;
  • правила створені забудовником для мешканців - ніхто не виконує (стосується закритого двору). Якість проживання падає...
  • якість водопровідної води "3-"


Вітаємо!

 

Будь-яка заміна матеріалів в процесі будівництва об'єкта відбувається з дотриманням всіх вимог, що були до попереднього матеріалу чи виробу, і в жодному разі не в бік втрати якості, або порушення законодавчих норм. Такі заміни - це абсолютно нормальна практика, враховуючи, що будівництво об'єкта - це декілька пускових комплексів, розрахованих на декілька років. Відділ продажів завжди чесно інформує про всі матеріали, що використовуються на об'єкті та забезпечує доступ до всіх сертифікатів якості.

При будівництві нашого комплексу використовуються наступні матеріали: зовнішні стіни — газобетонні блоки; внутрішні стіни — будівельні блоки двох типорозмірів (90 мм перегородки та міжквартирні стіни 190 мм). 

Що стосується випадків підтоплення підвальних приміщень, комісією, що аналізувала ці випадки були визначені наступні причини. 80%  — аварійні ситуації пов'язані з недбалим використанням каналізаційно-водопровідної системи мешканцями та їх будівельниками. Під час виконання ремонтно-оздоболювальних робіт будівельно-монтажними бригадами інвесторів/власників, відбувається засмічення/закорковування каналізаційних мереж будинку. Зливання залишків будівельних розчинів після виконання оздоблювальних робіт (тинькувальні та малярні роботи) зі злиттям в каналізаційну мережу, призводить до виходу з ладу системи каналізації. З необхідністю її розгерметизації/демонтажу в нижній частині (підвал). При виконанні цих робіт відбувається «неконтрольований» скид чималої кількості рідини з попаданням в прилеглі приміщення (підтоплення). 10% аварійні ситуації пов'язані с браком виконання або матеріалів. 10% непрогнозоване підняття рівня ґрунтових вод до проєктних відміток (пов'язане з роботою системи поливу та наявності недренуючих ґрунтів в основі фундаментів) - були виявлені та проін’єктовані ділянки, які були негерметичні.У 100% випадків всі ремонтні роботи відбувались коштом забудовника.

Починаючи з 5-ої секції відбулась зміна вартості та умов постачання продукції торгової марки Кермі. Для зменшення впливу цих змін на вартість об'єкта/житла було прийняте рішення про зміну виробника без втрати якості. З 5-ї секції встановлюється обладнання тм Ромстал, яке має не нижчі по якості характеристики та ефективність. Зразок радіатора, з відміткою торгової марки, представлений в відділі продажу.

Заміни віконного профілю протягом всього періоду будівництва не відбувалось. Протягом всього будівництва використовується один і той самий профіль фірми Rehau. По всім можливим недолікам, які є від інвесторів по віконним та дверним конструкціям проводяться ремонтні роботи згідно з гарантійними зобов'язаннями. Конструкція вікна змонтована “у чверть” та відповідно загерметизована у кожній квартирі в усіх секціях. Протягів за весь час експлуатації будівель в даному вузлі не було виявлено.

Стояки каналізації по всьому комплексу вертикальні, виконані з труб діаметром 100 мм, магістральні труби - від 250 мм до 350 мм. Кожний пусковий комплекс обладнаний автоматичною станцією підвищення тиску. Тиск регулюється автоматично в залежності від споживання, але не нижче заданого. Для спричинення надлишкового навантаження не вистачить кількості води, якщо навіть навантаження на систему каналізації збільшиться в рази по всьому комплексу та буде використовуватись одночасно. Це технічно виключено.

Комплекс має свою ТП з більш ніж достатньою потужністю для побутових потреб на весь комплекс, який складається з 25 секцій (наразі 12 секцій функціонує, 4 секції на етапі будівництва). Проблеми з нестабільним струмом, що виникають — це 1. аварії на лінії постачальника, 2. використання мешканцями надпотужного обладнання (наприклад, зварювальні апарати).

Стосовно виносу дверей та перепланувань — це питання, які окремо вирішуються з інвесторами, які планують ці роботи в рамках чинного законодавства.

Забудовник завжди був і є чесним, зі своїми інвесторами та потенційними клієнтами.

07 ноя 2022 16:02

Cекції 10, 11 та 12 ЖК “Оптимісто” отримали поштову адресу!


Smile Development продовжує виконувати зобов’язання перед інвесторами й партнерами, і ми маємо гарні новини.

Cекції 10-12 першого будинку ЖК “Оптимісто” отримали поштову адресу!

Відтепер для доставок та приємних сюрпризів є адреса: вул. Оптимістична, 1 корпуси 10, 11 та 12.

Хочемо відзначити нашу команду, яка доклала великих зусиль, щоб це трапилося якомога швидше.

Вітаємо мешканців і радіємо разом з ними!

29 июнь 2023 22:15

Хід будівництва ЖК Оптимісто, травень 2023


Шановні інвестори, пропонуємо до вашої уваги хід будівництва станом на травень 2023.
Більше на сайті https://optimisto.com.ua/progress/


29 июнь 2023 22:15

Cекція 1 будинку №2 ЖК “Оптимісто” отримала поштову адресу


Шановні інвестори, Smile Development спішить поділитися з вами радісною новиною - секція 1 будинку №2 ЖК “Оптимісто” отримала поштову адресу!


Відтепер ваша нова адреса для зустрічей у колі родини та друзів - вулиця Оптимістична, будинок 3, корпус 1.


Щиро вітаємо мешканців та радіємо разом з вами!03 июль 2023 10:08

Хід будівництва ЖК Оптимісто, червень 2023


Шановні інвестори, пропонуємо до вашої уваги хід будівництва станом на червень 2023.
Більше на сайті https://optimisto.com.ua/progress/


12 июль 2023 09:58

 

Cекції 2-4 будинку №2 ЖК “Оптимісто” отримали поштову адресу!


Літо не перестає радувати інвесторів найоптимістичнішого кварталу «Оптимісто» гарними новинами.

Smile Development вітає інвесторів 2-ї, 3-ї та 4-ї секцій будинку №2 із отриманням поштової адреси!

Відтепер ваша точка на мапі для зустрічей із рідними та близькими:

Вулиця Оптимістична, будинок 3, корпус 2 

Вулиця Оптимістична, будинок 3, корпус 3
Вулиця Оптимістична, будинок 3, корпус 4

 

Щиро вітаємо!


18 июль 2023 11:43

Шановні інвестори, до вашої уваги відео звіт з будівельного майданчика ЖК «Оптимісто» за липень 2023 - 

28 июль 2023 20:10


03 авг 2023 11:15

Хід будівництва ЖК Оптимісто, липень 2023


Шановні інвестори, пропонуємо до вашої уваги хід будівництва станом на липень 2023.
Більше на сайті https://optimisto.com.ua/progress/


31 авг 2023 06:16

Шановні інвестори, до вашої уваги відео звіт з будівельного майданчика ЖК «Оптимісто» за серпень 2023 - 26 сен 2023 13:08
Шановні інвестори, до вашої уваги відео звіт з будівельного майданчика ЖК «Оптимісто» за вересень 2023 - 

https://www.youtube.com/watch?v=xFjC81o7Ymg&t=7s

02 окт 2023 06:40

Хід будівництва ЖК Оптимісто, вересень 2023


Шановні інвестори, пропонуємо до вашої уваги хід будівництва станом на вересень 2023.
Більше на сайті https://optimisto.com.ua/progress/


12 окт 2023 12:00

Шановні інвестори, до вашої уваги відео звіт з будівельного майданчика ЖК «Оптимісто» за жовтень 2023 -  

02 ноя 2023 15:06
Квартири на виплат у секціях 5, 6 та 7 без переплат!


Гарні новини від ЖК «Оптимісто» не закінчуються!

Пропонуємо вигідні умови придбання квартир у секціях 5, 6 та 7 будинку №2.

Квартири із першим внеском 30% та розтермінуванням до 6 місяців без переплат (залишок із привʼязкою до курсу).

Також даруємо приємний бонус у вигляді знижки 5% за умови 100% оплати.

Це чудова можливість обрати найкращий варіант — простору однокімнатну або зручну та ергономічну двокімнатну квартиру.


Завітайте до відділу продажів та обирайте свою ідеальну квартиру: с. Гатне, вул. Оптимістична, 1.


Деталі на сайті - optimisto.com.ua 


02 ноя 2023 15:06
Старт продажу квартир у секціях 11, 12 та 13 будинку №2!


Починаємо листопад з чудових новин!

Вже розпочато активне будівництво трьох нових секцій у другому будинку ЖК “Оптимісто” — 11, 12 та 13. А зараз раді повідомити, що ви вже можете придбати квартири у цих секціях.


Також маємо неймовірну пропозицію для наших майбутніх інвесторів - квартири на виплат без переплат.

Перший внесок лише 30% та розтермінування до 20 місяців (залишок із привʼязкою до курсу).

Додатково за умови 100% оплати одним платежем діє знижка 10%.


Не зволікайте, купуйте омріяне житло за вигідними умовами та з приємним бонусом від забудовника.

Нагадуємо адресу нашого відділу продажів: с. Гатне, вул. Оптимістична, 1.


Деталі на сайті - optimisto.com.ua02 ноя 2023 15:09

Хід будівництва ЖК Оптимісто, жовтень 2023


Шановні інвестори, пропонуємо до вашої уваги хід будівництва станом на жовтень 2023.
Більше на сайті https://optimisto.com.ua/progress/


21 ноя 2023 06:58

Шановні інвестори, до вашої уваги відео звіт з будівельного майданчика ЖК «Оптимісто» за листопад 2023 -  

06 дек 2023 12:29

Хід будівництва ЖК Оптимісто, листопад 2023


Шановні інвестори, пропонуємо до вашої уваги хід будівництва станом на листопад 2023.
Більше на сайті https://optimisto.com.ua/progress/


Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .111213
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее