Подать объявление

ЖК Свитло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Надднепрянское шоссе, 2а

ЗастройщикFUTURA HATA
Сдача ЖК2021 - 2024 г.
Планировки
от 27 946 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
18/58%
0/0%
4/13%
1/3%
8/26%
1. . .185187. . .206
09 дек 2021 13:52

nick123

Я дуже уважний. Подивіться уважно свою платіжку. У Вас поточні покази теплолічильника «0», тому що покази зняли ще до того як Ви його увімкнули. 200 грн це не опалення безпосередньо вашої квартири, я гадаю, що це опалення МЗК. Зателефонуйте в управляючу контору, вони Вам пояснять.

Еще раз - мои показетели это 0,0951 Гкал, и они верны. Обвел красным.

То, что слева 0 и 0 - не важно, важно что указаны МОИ данные, которые я каждый день/через день вижу лично и считываю со счетчика.

09 дек 2021 13:55

nick123

Опалення ніколи не виставлялося цілими кубами, ви помиляєтесь. Я ще раз повторюю, я на 99 відсотків впевнений в тому, що говорю. 

Як ви тоді поясните платіжку де попередні і поточні покази нулі, а спожитий об‘єм 0,0951? Звідки він взявся?

Це і є МЗК, просто не виділили його окремою статтею, щоб було нам про що побалакати.

Предлагаю не флудить, все счетчики у соседей на 0.000Гкал, кроме тех, кто включил отопление. Тариф да, высокий, 2099 грн, вместо 1656 грн. Я уже сказал выше - считает все корректно, как включил, как выставил терморегуляторы на батареях - так и считает, можно больше накрутить, можно меньше. И это МОИ показатели после включения отопления лично мной же.


А показатели ДО и ПОСЛЕ будут видимо потом учитываться, когда показатели будут больше 1ГКал. Сегодня попросил у друга кусок квитанции сфоткать, он в старом доме живет с 200х года. Но тоже горизонт подводка отопления + счетчик тепла.

Скину сюда его пример.

09 дек 2021 14:25

roltd

Предлагаю не флудить, все счетчики у соседей на 0.000Гкал, кроме тех, кто включил отопление. Тариф да, высокий, 2099 грн, вместо 1656 грн. Я уже сказал выше - считает все корректно, как включил, как выставил терморегуляторы на батареях - так и считает, можно больше накрутить, можно меньше. И это МОИ показатели после включения отопления лично мной же.


А показатели ДО и ПОСЛЕ будут видимо потом учитываться, когда показатели будут больше 1ГКал. Сегодня попросил у друга кусок квитанции сфоткать, он в старом доме живет с 200х года. Но тоже горизонт подводка отопления + счетчик тепла.

Скину сюда его пример.

Якщо Ви мене не чуєте, чи не хочете чути, то подзвоніть в управляючу компанію, може нарешті вони Вам пояснять.

В мене, наприклад, покази не в нулях, бо я на відміну від Вас увімкнув опалення до того як знялись покази, а Ви після. Що тут не зрозумілого?

09 дек 2021 14:36

roltd

Еще раз - мои показетели это 0,0951 Гкал, и они верны. Обвел красным.

То, что слева 0 и 0 - не важно, важно что указаны МОИ данные, которые я каждый день/через день вижу лично и считываю со счетчика.

0,0951-це не покази Вашого квартирного лічильника, це частка показів загальнобудинкового лічильника відносно площі Вашої квартири. Покази Вашого квартирного лічильника згідно цієї платіжки:

поточні -попередні= 0-0=0. Я вже стомився Вам пояснувати, що тут не зрозумілого?

09 дек 2021 14:51

nick123

0,0951-це не покази Вашого квартирного лічильника, це частка показів загальнобудинкового лічильника відносно площі Вашої квартири. Покази Вашого квартирного лічильника згідно цієї платіжки:

поточні -попередні= 0-0=0. Я вже стомився Вам пояснувати, що тут не зрозумілого?

Какой бред... Я лично сам смотрю свой счетчик и вижу его рост с 0.000 до 0.100, и в конце ноября как раз было 0,09хх, что и было снято автоматически.

Буду в Пт там, зайду в управл контору и спрошу лично.

09 дек 2021 15:19

nick123

Опалення ніколи не виставлялося цілими кубами, ви помиляєтесь. Я ще раз повторюю, я на 99 відсотків впевнений в тому, що говорю. 

Як ви тоді поясните платіжку де попередні і поточні покази нулі, а спожитий об‘єм 0,0951? Звідки він взявся?

Це і є МЗК, просто не виділили його окремою статтею, щоб було нам про що побалакати.

Мое мнение что это поле в программе в которой оно выводится нечувствительно к таким маленьким цифрам, просто поправят эти настройки и в след раз уже будет видно до тысячных. Счетчики с дистанционным снятием показаний, зачем снимать их 20го, кто кредитует весь жк на эти 10 дней постоянного хвоста по оплате? Учитывая, что по платежке надо заплатить до 20 числа месяца следующиего за отчетным, месяц хвоста получается. Попробуйте так за интренет заплатить или за бензин на заправке) Можно снимать 29-30 примерно и на 3 число уже счет выставлять за все спожити послуги. Так делают электроэнерго с дистанционным снятием показаний. И как объяснть что спожите полностью совпадает с тем что реально спожито по счетчику? Позвоните кто-то в управляющую команию и спросите уже, чего мы гадаем)

09 дек 2021 15:44
Новая функция: Реестр инвесторов!


Найдите своего соседа и оцените тенденцию проданных квартир.

Подробнее о реестре инвесторов

09 дек 2021 16:45

nrbrent

Мое мнение что это поле в программе в которой оно выводится нечувствительно к таким маленьким цифрам, просто поправят эти настройки и в след раз уже будет видно до тысячных. Счетчики с дистанционным снятием показаний, зачем снимать их 20го, кто кредитует весь жк на эти 10 дней постоянного хвоста по оплате? Учитывая, что по платежке надо заплатить до 20 числа месяца следующиего за отчетным, месяц хвоста получается. Попробуйте так за интренет заплатить или за бензин на заправке) Можно снимать 29-30 примерно и на 3 число уже счет выставлять за все спожити послуги. Так делают электроэнерго с дистанционным снятием показаний. И как объяснть что спожите полностью совпадает с тем что реально спожито по счетчику? Позвоните кто-то в управляющую команию и спросите уже, чего мы гадаем)

Покази знімаються 20-го. Можете проаналізувати своі платіжки з липня місяця.

09 дек 2021 16:48

Всем привет 👋 Поделитесь пожалуйста видами из окна.

09 дек 2021 16:48

Добрий вечір! Хто може,скиньте нові фото з будівництва.Дякую.

09 дек 2021 16:52

Yaroslav4

Добрий вечір! Хто може,скиньте нові фото з будівництва.Дякую.

183 сторінка свіжі фото!

09 дек 2021 18:17

roltd

Какой бред... Я лично сам смотрю свой счетчик и вижу его рост с 0.000 до 0.100, и в конце ноября как раз было 0,09хх, что и было снято автоматически.

Буду в Пт там, зайду в управл контору и спрошу лично.

Сходіть, нехай вони Вам пояснять, якщо мені не вірите.

09 дек 2021 18:27

nick123

Сходіть, нехай вони Вам пояснять, якщо мені не вірите.

В Пт завтра.

Дом 2Б - об'ява появилась на 15.11 что включать опалення. По факту - через неділю лише відкрили крані магістральні з холодною водою..

У меня насчитано за меня. Я не переживаю.

И главный аргумент: до сих пор все радиаторы в общих местах пользования НЕ подключены к отоплению совсем - на них нет даже теплорегуляторов. Они все холодные. Так что теория Ваша не верна.

09 дек 2021 19:48

roltd

В Пт завтра.

Дом 2Б - об'ява появилась на 15.11 что включать опалення. По факту - через неділю лише відкрили крані магістральні з холодною водою..

У меня насчитано за меня. Я не переживаю.

И главный аргумент: до сих пор все радиаторы в общих местах пользования НЕ подключены к отоплению совсем - на них нет даже теплорегуляторов. Они все холодные. Так что теория Ваша не верна.

Ви цікава людина. У Вас поточний показ 0, попередній показ 0. Виходить різниця по квартирного лічильника теж 0. Те що у Вас співпали покази, які Ви бачили в кінці листопада на своєму  квартирному лічильнику

09 дек 2021 20:00

nick123

Ви цікава людина. У Вас поточний показ 0, попередній показ 0. Виходить різниця по квартирного лічильника теж 0. Те що у Вас співпали покази, які Ви бачили в кінці листопада на своєму  квартирному лічильнику

з показами в платіжці за МЗК чиста випадковість, яка Вас ввела в оману.

Я надіюсь Ви напишите завтра тому хто Вам ставить лайки, що я був правий.

З приводу радіаторів в під’їздах-Ви що дійсно думаєте, що на них хтось поставить терморегулятори? Не смішіть....

До речі, стосовно Ваших повідомлень, Ви неправильно розповідаєте про роботу терморегуляторів і термолічильників, не вводьте людей в оману. Почитайте хоть перед тим як щось писати. Якщо вимкнути термоголовку або поставити її на сніжинку, то лічильник нічого не буде рахувати. Можете зі мною не сперечатися, а перевірити власноруч. Ви неправильно розумієте принцип роботи термоголовки, вона працює як шток реагуючи на навколишню температуру, пропускаючи через себе теплоносій.

09 дек 2021 20:09

roltd

В Пт завтра.

Дом 2Б - об'ява появилась на 15.11 что включать опалення. По факту - через неділю лише відкрили крані магістральні з холодною водою..

У меня насчитано за меня. Я не переживаю.

И главный аргумент: до сих пор все радиаторы в общих местах пользования НЕ подключены к отоплению совсем - на них нет даже теплорегуляторов. Они все холодные. Так что теория Ваша не верна.

Які, хто і коли Вам відкривав магістральні крани я не знаю, але в мене опалення в квартирі було вже 16 листопада. Я приіхав з роботи, поцікавився у конс‘єржів, вони сказали, що опалення дали, я піднявся на свій поверх і сам відкрив всі крани, тим самим увімкнувши собі опалення.

09 дек 2021 21:43
Вопрос к инвесторам, которые оформляют рассрочку на квартиры 24г! 


Друзья, не нашёл в ветке ответа.  Подскажите, у всех в договоре указан 26год? Спасибо. 




*1.3. Сторони зобов’язуються в майбутньому, після прийняття Об’єкта будівництва в експлуатацію, реєстрації права власності Продавця на Квартиру, але не пізніше __січня 2026 року, укласти Основний договір.*

09 дек 2021 21:43

Як вважаєте інвестори 3-й черги, чи морози та теперішні погодні умови не скажуться в майбутньому на якість будівництва будинку? Чи все таки там хороший контроль за цим?

09 дек 2021 21:46

Tima_M

По мере того как растет ЖК, нравится мне все больше. Изначально думал что совсем дно возле трассы. Но мнение изменилось.

Аналогічно

09 дек 2021 22:07

Oleh92

Вопрос к инвесторам, которые оформляют рассрочку на квартиры 24г! 


Друзья, не нашёл в ветке ответа.  Подскажите, у всех в договоре указан 26год? Спасибо. 




*1.3. Сторони зобов’язуються в майбутньому, після прийняття Об’єкта будівництва в експлуатацію, реєстрації права власності Продавця на Квартиру, але не пізніше __січня 2026 року, укласти Основний договір.*

Да, у всех так написано, это потому что рассрочка до 2026 года, и договор купли-продажы и право собственности Вы сможете подписать и оформить только после полной оплаты (выплаты) квартиры!

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .185187. . .206
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx