Подать объявление

ЖК Poetica, 1-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 25а

ЗастройщикENSO
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 27 755 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
186из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 113.
14/12%
9/8%
30/27%
22/19%
38/34%
1. . .136137138
26 янв 2023 20:16

Odiniz

А можно ссылочку на материал который вышел?

Это, конечно, "сильно". Просить ссылки у пользователя с признаками троля при том, что он даже текстовую наводку дал где искать . И почему я не удивлен, что именно он ее запостил.

26 янв 2023 20:16

Odiniz

А иск подавать на что? Если Вы хотите вернуть свои деньги то обращайтесь к Энсо и Эво Инвест. Они возвращают деньги

Вы заметили, что создатели ролика используют Форум в качестве источника информации и потом строят теории? В частности берут из него названия фондов и др.? Я не думаю, что это какая-то закрытая инфа и даже не знаю инвестировали ли в Поэтику через него, но, как бы там нибыло считаю, что не стоит ее давать случайным прохожим и уж тем более, если об этом не спрашивают. Вполне возможно, что как раз из этого поста ее и взяли, т. к. и об этом фонде шла речь. Долго ли умеючи.

Odiniz, не в обиду и не в вину, но думай-те!

26 янв 2023 20:19

Odiniz

Надо понимать что такие видео просто так по инициативе канала не снимаются. А вот для чего, кто заказчик и какие цели это вопрос

Здесь согласен. И летом и в начале этого года подобные материалы появляются регулярно и сразу по несколько штук, что наводит на мысли.


Был еще один ответ от ENSO после того, который опубликовали выше:

Заява компанії ENSO щодо маніпулятивної та неправдивої інформації поширеної в ЗМІ
Шановні інвестори та партнери!
Останніми днями в інфопросторі з’явився цілий ряд маніпулятивних публікацій, в яких згадується ENSO з прив’язкою до сторонніх осіб та висловлюються неправдиві твердження про «тіньових» власників компанії.
Матеріали цих розслідувань це загальнодоступна інформація з відкритих джерел, зміксована з домислами та надуманими «фактами».
Це не перша, на вигляд спланована атака на компанію хоча ми постійно пояснюємо як працює ENSО і девелоперський бізнес в цілому, хто є власниками компанії, як ми взаємодіємо з партнерами тощо.
Показово, що в цих розслідуваннях відсутня офіційна позиція посадових осіб компанії ENSO. І це не випадково. Адже ні в пресслужбу ні безпосередньо до СЕО компанії Раміля Мехтієва, який регулярно спілкується зі ЗМІ, запити прокоментувати журналістські твердження не надходили.
Описані в розслідуваннях фінансово-правові механізми із залученням профільних фінансових компаній, які подаються журналістами як «будівельні схеми», насправді є загальноприйнятим інструментарієм, що використовується в рамках чинного законодавства та дозволяє забезпечувати фінансування тих чи інших бізнес-проєктів, в тому числі будівельних. Дані механізми до недавнього часу були прямо прописані у частині третій статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність».
При цьому фінансування компанії ENSO не пов'язане з діяльністю згаданих фінансових інституцій, як і власники таких компаній не впливають на господарську діяльність девелопера ENSO, про що в матеріалах згадується, але у висновках повністю ігнорується.
Стосовно інших «фактів», що наведені в розслідуваннях та на основі яких журналісти роблять хибні припущення і твердження про приналежність тих чи інших осіб до управління чи навіть володіння компанією, то хочемо нагадати про суть ділових відносин.
• Девелоперський бізнес, як і будь який інший бізнес, передбачає комерційну взаємодію з усіма зацікавленими в його послугах компаніями чи фізичними особами, якщо це не суперечить нормам та законам чинного законодавства, а також є взаємовигідним для сторін.
• Фінансова діяльність компаній з управління активами, а також керовані ними фонди є абсолютно самодостатніми бізнесами зі своєю специфікою та бенефіціарами. Природно, що їхня ділова взаємодія не може розглядатись як неодмінна частина якогось конспіраційного задуму. Як, наприклад, ваш вклад в комерційному банку не може розглядатись як неспростовний доказ вашої змови з власником цього банку, чи факт володіння часткою в цьому банку. Це і є ті бізнес стосунки, на яких побудована економіка будь-якої країни.
• Девелопер, чи будь-яка інша компанія, на різних етапах своєї діяльності може залучати будь-якого комерційно прийнятного фінансового партнера для реалізації своїх проектів.
З огляду на вищезазначене, ми закликаємо представників медіа справді ретельно вивчити ситуацію та різні моделі роботи бізнесів в Україні та світі та готові цьому всіляко сприяти.
Головне завдання журналістів бути неупередженими та об’єктивними у висвітленні діяльності компаній, не шукати чи вигадувати скандал там, де його не існує. Ми завжди демонстрували відкритість та готовність комунікувати з представниками ЗМІ, розраховуючи, зі свого боку, на їх професійність та незаангажованість.


26 янв 2023 20:19

Wunder2002

А, яка різниця походження замовлень, коли за пів року вже 2 матеріали. Тим часом будинки стоять? А, Enso не дає ніяких відповідей. Результат? 😡

Насколько я знаю - планируется встреча с инициативной группой инвесторов. Там будут вопросы и ответы.

26 янв 2023 20:20

BigData, думал вам больше не писать, но все же есть что сказать.

Вдруг вы, все же, инвестор, хоть и "своеобразный" .


Хотя и не понимаю зачем вам параллельно использовать нескольно ников на форуме, к тому же разнополых. В том, что они ваши, я не сомневаюсь.


Совпадений слишком много. Посмотрите просто как это выглядит со стороны . В чем-то повторюсь:

Дубли Acer2005 и 4exov были ранее забанены - факт.

Дата вашей регистрации практически совпадает с датой бана этой пары - факт https://forum.domik.ua/zhk-poetica-ul-degtyarevskaya-25a-enso-t33538-2000.html#post-2043192 на 4 дня позже!.

Интерес примерно на тех же ветках, иногда не совсем типичных и людных https://forum.domik.ua/bud-development-t27825.html#post-1993022 и https://forum.domik.ua/otzyvy-o-zastroyschike-enso-t36233.html#post-2095319. Стилистика и тематика сообщений вцелом очень похожа. Регистрация под звучным uadomikua и еще две смены никнейма до BigData, хоть и вынужденно, а теперь переход на украинский, что, само по себе похвально, если не маскировка конечно. И, наконец, НикаФорум с постом, содержащим ту же самую, уникальную информацию, что поступала от uadomikua ранее в ответ на сообщение, адресованное uadomikua https://forum.domik.ua/zhk-poetica-ul-degtyarevskaya-25a-enso-t33538-2700.html#post-2095255. При этом НикаФорум воспринимал(а) сообщения uadomikua как свои. При тех же самых обстоятельствах был замечен клон Acer2005 / 4exov (ссылка выше). Слабое представление о происходящем в ЖК осенью, постинг разного рода "желтой" инфы и т.п.

И вот, например, переписка между НикаФорум и BigData на ветке Fjord. У обоих звучат примерно те же тезисы https://forum.domik.ua/kiev-voennyj-proezd-enso-t33537-80.html#post-2095070 и https://forum.domik.ua/zhk-poetica-ul-degtyarevskaya-25a-enso-t33538-2740.html#post-2095391 про Укрбуд и т. п.


BigData, при всем при этом, я все же допускаю возможность того, что вы можете быть инвестором.

Возможно вы также всерьез восприняли то абсурдное депутатское сообщение про "злочин"

и действительно не понимаете, как такого рода "инфа" может задерживать строительство и влиять на его качество .

Если вы не тролль, то просто включите мозги. Если действительно хотите контакта с инициативной группой инвесторов, то сделайте это. Вас проверят на предмет участия в проекте, отношение будет соответствующее, много полезного узнаете и т. п. На том все.

26 янв 2023 20:20

Investor2019


Заява нульова, якщо інвестори не можуть зв’язатися зі своїми менеджерами, цікаво як журналісти можуть з кимось вийти на розмову) Але так і не пояснив чому вони вже майже рік не будують. Дивлюся з вікна на будинок який постійно будується в Парковому місті, і розумію, що вони вже дуже забрехалися. Відчуваю, що будуть великі проблеми. 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .136137138
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее