Подать объявление

ЖК Poetica, 1-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 25а

ЗастройщикENSO
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 27 755 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
143из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 115.
15/13%
9/8%
31/27%
22/19%
38/33%
1. . .139141. . .150
02 фев 2023 13:12

Відсутність комунікації з боку забудовника насторожує, якось вони надто повільно реагують, та чи реагують взагалі?

Що повинно відбутися щоб будівництво відновилось ударними темпами - тепліше має стати? Стабільніше з електрикою, що?

І чому це не заважає будувати більш як половині інших забудовників...

03 фев 2023 08:39

ENSO


Шановні користувачі форуму.

У відкритих пабліках компанія розміщує повідомлення виключно загального характеру, тому що вони адресовані як чинним покупцям, так і загальному колу людей які цікавляться ринком нерухомості.


Детальну інформацію щодо процесів, які відбуваються на будмайданчиках девелопера покупці завжди можуть дізнатися у своїх персональних менеджерів при особистому зверненні. У зв'язку з тим, що зараз спостерігаються перебої зі зв'язком, персональні менеджери бувають не завжди доступними. Просимо поставитися з розумінням до цих обставин.

До того ж вже більш ніж як рік ми проводимо офлайн або онлайн зустрічі із покупцями, представниками ініціативної групи, яка формулює питання, та отримує відповіді від топменеджменту компанії. Вважаємо це максимально коректним стосовно кожної зі сторін. Крайня зустріч відбулася 27 січня 2023 року.

Дякую за відповідь. Було б дуже гарно, якщоб іниціативна група надавала інформацію про стан справ на форумі 

03 фев 2023 10:14

ENSO

Шановні користувачі форуму.

У відкритих пабліках компанія розміщує повідомлення виключно загального характеру, тому що вони адресовані як чинним покупцям, так і загальному колу людей які цікавляться ринком нерухомості.

Детальну інформацію щодо процесів, які відбуваються на будмайданчиках девелопера покупці завжди можуть дізнатися у своїх персональних менеджерів при особистому зверненні. У зв'язку з тим, що зараз спостерігаються перебої зі зв'язком, персональні менеджери бувають не завжди доступними. Просимо поставитися з розумінням до цих обставин.

До того ж вже більш ніж як рік ми проводимо офлайн або онлайн зустрічі із покупцями, представниками ініціативної групи, яка формулює питання, та отримує відповіді від топменеджменту компанії. Вважаємо це максимально коректним стосовно кожної зі сторін. Крайня зустріч відбулася 27 січня 2023 року.

Все ,що Вы написали дуже гарно сказано та майже все не правда,окрім зустрічі ,яка відбулася 27 січня 2023 року.З приводу персональних менеджерів(які відповідають) то вони нічого не знають,а тільки здогадуються ,що буде далі(ми так і самі можемо).Робити вигляд ,що будівництво відновлено і по факту зовсім різні речі тож підберіть залишки свого авторитету на ринку будівництва та РЕАЛЬНО будуйте Та віддайте ключі від готових квартир.

03 фев 2023 10:50

ENSO

Шановні користувачі форуму.

У відкритих пабліках компанія розміщує повідомлення виключно загального характеру, тому що вони адресовані як чинним покупцям, так і загальному колу людей які цікавляться ринком нерухомості.

Детальну інформацію щодо процесів, які відбуваються на будмайданчиках девелопера покупці завжди можуть дізнатися у своїх персональних менеджерів при особистому зверненні. У зв'язку з тим, що зараз спостерігаються перебої зі зв'язком, персональні менеджери бувають не завжди доступними. Просимо поставитися з розумінням до цих обставин.

До того ж вже більш ніж як рік ми проводимо офлайн або онлайн зустрічі із покупцями, представниками ініціативної групи, яка формулює питання, та отримує відповіді від топменеджменту компанії. Вважаємо це максимально коректним стосовно кожної зі сторін. Крайня зустріч відбулася 27 січня 2023 року.

Повідомлення на 99% брехня! Менеджери нікому нічого не відповідають, так як самі не знають. В кого можливо взнати результати зустрічі?

03 фев 2023 15:04

Doni23, Разница между подходами очевидна, но в данном случае, как раз вид никто не делает и пауза является паузой, а стройка - стройкой. В период ведения работ прогресс был налицо. 

03 фев 2023 17:47

Иногда поражаюсь тому, что пишут некоторые люди. Либо специально врут, либо просто 'включают дурака' (с), либо у них действительно какие-то проблемы с восприятием / изложением. Во втором случае не понимаю зачем это делать, ведь это только вредит. В последнем же, может помочь расширение кругозора / получение большего количества данных и улучшение аппарата анализа и выдачи информации + помощь других, конечно же.

03 фев 2023 17:47

Может и нет никакой «инициативной группы» я её ни разу не видел, не слышал и выйти на неё не могу

03 фев 2023 17:48

Odiniz

Дякую за відповідь. Було б дуже гарно, якщоб іниціативна група надавала інформацію про стан справ на форумі 

Врядли они это будут делать, разве что в общих чертах. Формату встреч уже несколько лет и, слава Богу, он еще работает. Не в последнюю очередь благодаря определенным правилам, которые устраивают всех. Тем, кто хочет принимать участие в формировании вопросов или знать больше, придется подтвердить свой статус инвестора. Остальным это либо не нужно, либо, по факту, не интересно.

03 фев 2023 21:07

Odiniz

Может и нет никакой «инициативной группы» я её ни разу не видел, не слышал и выйти на неё не могу

Я бы раньше посмеялся, но как-то уже не смешно. Если своей находчивости не хватает - попросите кого-то Вам помочь.

03 фев 2023 21:07

briman

Врядли они это будут делать, разве что в общих чертах. Формату встреч уже несколько лет и, слава Богу, он еще работает. Не в последнюю очередь благодаря определенным правилам, которые устраивают всех. Тем, кто хочет принимать участие в формировании вопросов или знать больше, придется подтвердить свой статус инвестора. Остальным это либо не нужно, либо, по факту, не интересно.

чому я, як інвестор, маю вступати в якусь додаткову групу від 3іх людей, підтверджувати свій статус інвестора. 
чому ця інформація, що обговорюється цією ініціативною групою, не поступає менеджерам? чому вони, в свою чергу, не передають її інвесторам?
це нормальна комунікація?
чому ця інформація взагалі не публічна, альо.
чому менеджер, коли його напряму спитати - каже я не знаю що буде далі і які плани, давай разом чекати. шоб шо?
комунікація це так дорого? щоб написати розсилку чи пост, до того як почнеться обурення, треба ППО чи стабільне електропостачання? чи зараз буд матеріали дорогі і це заважає написати пару речень?

не вірю, що в ензо прям не розуміють репутаційних втрат. виникає питання, чому вони мовчать? 



03 фев 2023 21:07

briman

Врядли они это будут делать, разве что в общих чертах. Формату встреч уже несколько лет и, слава Богу, он еще работает. Не в последнюю очередь благодаря определенным правилам, которые устраивают всех. Тем, кто хочет принимать участие в формировании вопросов или знать больше, придется подтвердить свой статус инвестора. Остальным это либо не нужно, либо, по факту, не интересно.

Не вижу сложности подтвердить статус инвестора. Как с ними связаться?

03 фев 2023 21:07

Відповідь енсо схожа на знущання)))))


Моя менеджерка каже, що нічого не відомо, будівництво коли буде відновлюватись невідомо, а коли / що / де буде відбуватись — одному богу відомо. Видно, що її відповіді щоразу це політ власної фантазії, так як адміністрація компанії їй також ніц не повідомляє.

04 фев 2023 09:04

Odiniz

Не вижу сложности подтвердить статус инвестора. Как с ними связаться?

Это отлично и это 1/2 успеха, но при всем желании, не смогу Вам ответить, т. к. правила форума не позволяют размещать какие-либо конт. данные и т. п., сорри 

04 фев 2023 09:05

lebowski, на часть заданных вопросов я постарался ответить в недавних постах, а на часть ответов не знаю и выдумывать не хочу. Дело сугубо добровольное, а инфа с собраний, как правило, оч. детальная и промежуточная (что, как, почему, когда и т. п.), которая обсуждается в процессе и парой предложений не ограничивается. Эти встречи, инициатива инвесторов, а не застройщика, и чтобы Вы смогли получить инфу - иниц. группе нужно знать Ваш статус.


Повторюсь, что о принятых решениях застройщик информирует на своих офиц. ресурсах. Так что следите и все в свое время узнаете.


ЗЫ Все, я уже и так слишком много пишу ).

04 фев 2023 17:00

briman

Это отлично и это 1/2 успеха, но при всем желании, не смогу Вам ответить, т. к. правила форума не позволяют размещать какие-либо конт. данные и т. п., сорри 

Давайте в Киеве пересечёмся

05 фев 2023 19:36

Судя по новостям, за горе- владельцев ENSO, а именно Столара и Колюбаева взялись плотно и судебных тяжб по их застройкам не избежать долгие годы...

06 фев 2023 14:14

Odiniz, та камон, нет. Я не настолько легок на подъем и не получится это здесь и сейчас, да и трудностей подобных ощутить не могу, т. к. у меня они не возникли. Не знаю какого Вы поколения, но всегда же есть другое / другие вовне. Брейн шторм там и т. п. и все произойдет ).

ЗЫ Больше не могу продолжать эту тему. За понимание +.

09 фев 2023 20:10

На один з об’єктів БУДа ще одніє компанії Столара, менеджмент вже знайшов причини про зупинку будівництва, цікаво хто їм заважає будувати Поетіку?

10 фев 2023 07:33

BigData


На один з об’єктів БУДа ще одніє компанії Столара, менеджмент вже знайшов причини про зупинку будівництва, цікаво хто їм заважає будувати Поетіку?

Почекайте трошки,ближче до кінця місяця придумають.Будувати ні,а от фантазувати це те ,що вони вміють на 5+

11 фев 2023 10:43

briman

Odiniz, та камон, нет. Я не настолько легок на подъем и не получится это здесь и сейчас, да и трудностей подобных ощутить не могу, т. к. у меня они не возникли. Не знаю какого Вы поколения, но всегда же есть другое / другие вовне. Брейн шторм там и т. п. и все произойдет ).

ЗЫ Больше не могу продолжать эту тему. За понимание +.

Если бы всё было как Вы говорите Вы бы не были на этом форуме 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .139141. . .150
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx