Подать объявление

ЖК Olympic Park | Олимпик Парк | Status Group | Харьковское шоссе, 210

ЗастройщикStatus Group
Сдача ЖК2021 - 2023 г.
Планировки
от 27 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
93из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 49.
13/27%
8/16%
14/29%
9/18%
5/10%
1. . .252627
07 авг 2022 12:12

Понравился визуально ЖК, посмотрел цены, тоже более менее, метро, парк рядом... Зашёл сюда почитать, блин, такую инвестицию испортили((

Теперь не хочется инвестировать, а хотелось ...

Неужели застройщику не интересна его репутация, неужели застройщику не хочет продавать ещё 2 дома? Я не понимаю таких его действий. Посмотрите на КАН объекты.. придомовую территорию "вылижут", облагородят и тд.- приятно посмотреть потом. 

Застройщик, ещё не поздно все сделать хорошо, по крайней мере попытаться!


07 авг 2022 14:00

Рантье

Понравился визуально ЖК, посмотрел цены, тоже более менее, метро, парк рядом... Зашёл сюда почитать, блин, такую инвестицию испортили((

Теперь не хочется инвестировать, а хотелось ...

Неужели застройщику не интересна его репутация, неужели застройщику не хочет продавать ещё 2 дома? Я не понимаю таких его действий. Посмотрите на КАН объекты.. придомовую территорию "вылижут", облагородят и тд.- приятно посмотреть потом. 

Застройщик, ещё не поздно все сделать хорошо, по крайней мере попытаться!


Ну так в КАН и ценник в разы выше. А тут, сколько стоит- так и строят 

07 авг 2022 16:32

Ещё почитал про проблемы прямых договоров, а почему нельзя заключить прямой договор с Киевэнерго, чтобы платить по тарифам для физлиц или настроить себе двухзонный тариф допустим, кто-то может объяснить ? 

И правда что вода и электричество пропадают периодически? Это ведь городские коммуникации, как может пропадать вода или электричество?

Какова стоимость обслуживания территории за квадратный метр у ОСББ?

07 авг 2022 19:32

Дело в том что 90%квартир в первом доме,а это 4,5сек.проданы,во втором 9тоже проданы,так зачем им что то достраивать есть в стройку нужно сейчас влаживать уже освоенные деньги ,а так деньги переведены в никому не нужные доляры по приятному курсу,а для вложившихся-сейчас война идёт какие к нам притензии,в лучшем случае они начнут что то достраивать лет через 5 это менеджер отдела продаж сказала,но я думаю что это все,деньги освоены на 90%,зачем что то достраивать?

28 дек 2022 15:49

на будівельному майданчику ЖК Олімпік Парк виконуються роботи:

  • 3 секція, 3 черга будівництва  1-й пуск. комплекс - Наразі проводяться роботи по облаштуванню польового поля.
  • 4 секція, 4 черга будівництва, 1-й пуск. комплекс - Проводяться роботи по облаштуванню місць загального користування.


29 янв 2023 07:26

Як повідомили у компанії Статус Груп, на будівельному майданчику ЖК OLYMPIC PARK виконуються роботи:

  •  3я секція - прокладення комунікацій для ведення будівельних робіт
  •  4а секція – продовжуються внутрішні роботи по облаштуванню місць загального користування
  •  5а секція – підготовчі роботи по влаштуванню горизонтальних монолітних конструкцій 11 поверху


28 май 2023 14:00

Вітаю) Може хто дізнавався або має актуальну інформацію щодо оформлення права власності на квартири 1ї секції?

28 май 2023 14:00

domik-admin

Як повідомили у компанії Статус Груп, на будівельному майданчику ЖК OLYMPIC PARK виконуються роботи:

  •  3я секція - прокладення комунікацій для ведення будівельних робіт
  •  4а секція – продовжуються внутрішні роботи по облаштуванню місць загального користування
  •  5а секція – підготовчі роботи по влаштуванню горизонтальних монолітних конструкцій 11 поверху


Вітаю) Скажіть, а коли право власності можна буде оформити для 1ї секції?

16 янв 2024 14:28

Забудовник та Обслуговуюча організація ЖК Олімпік Парк не переймаються життям мешканців


будинків. Світло то вода не підключені до  міста. Протипожежна система не працює! Скоро буде 3 роки як будинки сдали в експлуатацію. А проблеми не вирішуються! В січні 2024 світло відключали разів 30!  Люди постійно застрягають в ліфтах! При тарифі 15 грн за метр. Парковки взагалі не має. Для сімей з дітьми тут робити не має що! Площадок не має, а через постійні поломки ліфтів то і взагалі. 

Що по будинкам: звичайні смарти під аренду, в яких чутно все. Вікна погані, дуже чутно гул авто з проспекту! Багато крадіжок було в літку. Що до того як заселилися покрали доводчики, датчики та інше. Чекаємо на нові!

Не має підходу до будинку, чомусь забули стежки зробити для людей.

Плюс, що рядом метро та траса. Прибиральниці, охорона і Жужа роблять все щоб будинок був затишний.

22 янв 2024 15:33

1. Будинок не збудований повністю, думаю ситуація покращиться після закінчення будівництва 3,4,5 секцій.

2. Право власності тільки почали оформлюювати,  як будуть прямі договори з ДтЕК, можна буде скаржитись  ДтЕК напряму.

3. Забудовник обіцяв підземний паркінг, але не знаю чи буде він побудований.Можливо ще розширять паркувальний майданчик перед ТРЦ. Поки не зрозуміло. Наразі дійсно с парковкою "караул".

4. З приводу вікон і шуму - що Ви хотіли на 600 баксів/квадрат на старті? Чи Ви не бачили восьмиполосну трасу під будинком, коли купували квартиру ? Там яке вікно не поставиш, шумне не зникне.

5. Крадіжки будуть і далі, поки не організувати  охорону в під їзді, але це додаткові витрати.



Плюс  будинку - найдешевша вартість по Києву, якщо брати пішу доступність до метро, плюс ТРЦ в середині.


Мінус - траса та  близкість до БСА,  але якщо вікна на задній двір, то шум набагато нижче, а БСА рано чи пізно реконструюють.


Тому комплекс має перспективи, якщо забудовник добудує, що обіцяв ( ТРЦ, своя котельня, підземний паркінг, дитячі майданчики  і  т.і.),  а побутові проблеми вирішуються створенням нормального ОСББ.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .252627
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее