Подать объявление

ЖК NVER | Taryan Group | бул. Леси Украинки, 7-9

ЗастройщикTARYAN GROUP
Сдача ЖК2025 г.
Планировки
от 115 850 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
187из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 8.
2/25%
0/0%
0/0%
0/0%
6/75%
1
26 март 2023 19:14

Справа була так, осінь 21 року, думав куплю студію в Києві, наткнувся в інтернеті на цей ЖК, все добре, класні відгуки, презентація, все круто.

Навіть зателефонував їх менеджеру, переконала мене приїхати на угоду до офісу. Взяв я у них 54кв, але будівництво досі не почалося! Не раджу, намагаюсь повернути свої гроші.

26 март 2023 19:15

Неприємна ситуація сталася зі мною два роки тому, навіщо я тільки послухав свого знайомого і вклався в будівництво в даному ЖК, думав хоч нерухомість буде хороша за спиною,

а зараз не грошей, ані квартири. Одні емоції та й годі. Судове засідання все переноситься, доки нічого не можуть вирішити.

26 март 2023 19:15

Дуже не рекомендую цей ЖК, власник вкрав усі гроші пайовиків, полетів до ОАЕ і загубився. В офісі розводять руками і нічого вдіяти не можуть. Трубку не бере, що робити? Люди підкажіть

06 апр 2023 08:41

Мхітарян Артур Нверович шахрай, який пов'язаний з Порошенком, запустив збір грошей на будівництво цього ЖК у 2021 році, будівництво не почалося, сотні кинутих людей на гроші, повідомлення ігнорує, ніхто йому не закон!

06 апр 2023 08:41

Дітлахів нікому не раджу пов'язувати з даними забудовників і вкладати гроші в будівництво його об'єктів, ми з дружиною попалися на його вудку, інвестували, будівництво досі не почалося, після звернення до поліції було складено колективний список пайовиків, кого обдурили, сподіваюся скоро все вирішиться і нам повернуть наші гроші!

07 апр 2023 10:33

Скільки ще чекати, коли почнеться будівництво? Пройшло 2 роки, але її досі немає! Навіщо ви так робите зі своїми пайовиками? Жахливе ставлення, сподіваюся, суд скоро закінчиться.

07 апр 2023 10:33

Навіщо ви продовжуєте збирати гроші на будівництво даного об'єкта, а будівництво навіть не починаєте? Добре, що я почитав відгуки, перш ніж піти на угоду! Не раджу, брехня!

08 июнь 2023 20:33

Коли закінчиться війна, обов'язково розберуся з вами в суді! Будівництво не починають вже 2 роки, обман пайовиків, думав що таке буває тільки у фільмах, а ні я зіткнувся з цим у реальному житті!

09 июнь 2023 19:45

rostyslav.nikolenko34

Коли закінчиться війна, обов'язково розберуся з вами в суді! Будівництво не починають вже 2 роки, обман пайовиків, думав що таке буває тільки у фільмах, а ні я зіткнувся з цим у реальному житті!

Какой суд?На кого ! Он отдыхает в ночных клубах в Киеве в коменданский час! Тарьян ! Сколько там м2 стоил? На сколько попал?

14 июнь 2023 08:34

Будинок не будується, на зв'язок із інвесторами не виходить. Скільки можна ховатись, Артуре Мхітаряне? Усі гроші спрямовуєш на будівництво TARYAN TOWERS, а інвестора проекту NVER мають сидіти мовчати? Скоро цій ситуації буде надано широкого розголосу! Всі інвестора проекту NVER, хто опинився в цій ситуації прохання дивитися інформацію на TARYANGROUP точка NET

31 окт 2023 13:23

sychomelyan5

Скільки ще чекати, коли почнеться будівництво? Пройшло 2 роки, але її досі немає! Навіщо ви так робите зі своїми пайовиками? Жахливе ставлення, сподіваюся, суд скоро закінчиться.

В назві схована відповідь...

01 фев 2024 17:10

Ronin05

Всем доброго времени суток! Инвестировал сюда большие деньги, началась война (форс-мажорные обстоятельства), при обращении к застройщику с просьбой вернуть деньги за объект строительство которого до сих пор не начиналось, получил хамский разговор и отказ в возврате. Также мной было предложено компромиссное решение: замена квартиры на другой ЖК этой компании, а именно Taryan Towers, на что также мне нахамил директор отдела продаж Александра. 

На вопрос что может предложить компания для урегулирования форс-мажора мне ответили, что ничего. После чего Я обратился к Мхитарян Артуру Нверович с просьбой найти компромиссное решение, на что был переадресован обратно в отдел продаж и в дальнейшем проигнорирован! 

ВСЕМ КТО ПОПАЛ В ПОДОБНУЮ СИТУАЦИЮ ПРОШУ СВЯЗАТЬСЯ

Добрый день! Как с Вами связаться?

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее