Подать объявление

ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а

ЗастройщикУкраинская строительная компания
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
72из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
11/58%
0/0%
1/5%
0/0%
7/37%
1. . .124126. . .153
02 март 2021 07:34
Я розмовляв з представником ОП на минулому тижні. Сказав плитка в місцях загального користування покладена до 7 поверху, інженерна розводка до 16. Допуск на ремонт-вересень 2021.

Дуже смішно. Будинок побудовано на 70 відсотків,а в вересні допуск до ремонтів. А взагалі то можливо,якщо Ви мали на увазі вересень 2022 року і то якщо забудовник сильно постарається.
02 март 2021 07:44
"Добрий вечір" Ви мене не питайте для чого я брав у даному жк квартиру - це вже мої справи.
Звернення до забудовника та відділу кап.буд. міста робив - відповідь маю. Але одне діло коли одна людина звертається, а інше це коли звернення йде колективне.

З приводу плитки по етажах та комунікацій, то мені на тому тижні говорили у вп зовсім інші показники (значно завищені від ваших)
02 март 2021 08:52
Неужели кто то действительно верит,что в этом году дадут ключи с такими темпами строительства?)Странно другое ,что беспокоит это только одного человека на форуме...
02 март 2021 15:35
Дане питання також турбує +1.
Інше питання в організаії цього процесу. Адже він передбачає певні дії, думаю та сподіваюсь, що інвестори є - але не вистачає знань, часу, організаторських здібностей, бажання й т.п. Якщо все вірно розумію то по об"єкту на Симоненка люди зайнялись, чи принаймні починали займатись питанням по їх об"єкту. Якщо в нас є такі люди, які готові посприяти діями та ініціювати зібрання інвесторів - особисто "за" (включаючи поданння колективного звернення).
Спостерігаючи за темпами - об"єктивно: на ремонт восени 2021 р. виглядає як "казка".
02 март 2021 15:36
Мене це теж дуже хвилює, але ідей що робити нема.
02 март 2021 19:02
Так це вже не другий а третій квартал і знову вони переносять строки



Скорее называют более реальные.
03 март 2021 04:52
Хтось пам'ятає про інфу у 2020 році коли на об'єкті були представники міста, забудовника та спілки ветеранів АТО?
Хто може закинути дану ссилку на статтю?
03 март 2021 15:42
Я в декабре звонил в ОП сказали за зиму поставят окна,т.к другие работы делать нет смысла. По итогу 12 окно.Живу на против,неделю вообще там никого не вижу.
03 март 2021 16:41
03 март 2021 17:23
Ви маєте на увазі цю інформацію?

21 августа состоялось выездное рабочее совещание по обзору строительной площадки жилого многоквартирного дома по вул. Олимпийская 12, а. Данный объект строится согласно «Договора о реализации проекта строительства многоквартирного жилого дома для участников АТО по вул. Олимпийская 12, а в г. Бровары»

Совещание проводилось с участием генерального директора Закрытого акционерного общества «Украинская строительная компания» Мороза В. В. Присутствовали члены координационного совета участников АТО Фатеева А.В., Коменданта Г. В., Кривчака А. В. и секретаря координационного совета начальника юридического управления Броварского городского совета Каштанюка А. М.
03 март 2021 19:34
Многие инвесторы данного объекта вложились в 2018, спустя 3 года честных взносов заканчиваются платежи, а с ними и терпение. Тем более темпы стройки очень разочаровывают, подогревает ситуацию постоянное вранье со стороны официальных источников, бесконечные переносы сроков. Даже у самых терпеливых и эмоционально стойких возникают сомнения. Про себя могу сказать, что иллюзий не строила, первого дня было понятно дом на 26 этажей не строится за 1-2 года, но больше чем за 3 год строительства можно было достичь гораздо больших результатов. Полностью согласна с Инвестор 333, надо обращаться за ответами к заказчику, писать коллективное обращение. +1
03 март 2021 20:38
Дане питання також турбує +1.
Інше питання в організаії цього процесу. Адже він передбачає певні дії, думаю та сподіваюсь, що інвестори є - але не вистачає знань, часу, організаторських здібностей, бажання й т.п. Якщо все вірно розумію то по об"єкту на Симоненка люди зайнялись, чи принаймні починали займатись питанням по їх об"єкту. Якщо в нас є такі люди, які готові посприяти діями та ініціювати зібрання інвесторів - особисто "за" (включаючи поданння колективного звернення).
Спостерігаючи за темпами - об"єктивно: на ремонт восени 2021 р. виглядає як "казка".



Я живу поруч, бачу кожен день що робиться, а останнім часом, стабільно нічого. Якщо у 18-ому купуючи квартиру тут, ніяких підозр не було, бо на той час вже 14-ть поверхів звели і працювали досить плідно, то зараз сміливо можна стверждувати, що ніякі квартали 21 року нам не світять. А ті хто вірить в "ключі у вересні" - хаха, "вы серьёзно"???? Давайте зустрічатись і вирішувати подальші дії. Писати в адміністрацію міста, забудовнику(це навряд допоможе) і вимагати чітких роз'яснень щодо долі будинку.
04 март 2021 07:00
Так звісно, писати не допоможе, але якщо вони бачитимуть що це питання турбує не парочку людей, а зкооперованих людей, то ж думаю вони поглянуть на дане питання.
Разом з тим на мою думку потрібно задавати питання до забудовника не лише інвесторам а 12, але і інших жк інвесторів даного забудовника підключати та виносити це в S M I і т.д.
Так як ми своїх квартир так і не дочекаємось.
07 март 2021 08:37
Ну и? Поговорили и все?
07 март 2021 13:40
А є хоч якісь зміни в будинку? Може хоч якесь ще нове вікно?
07 март 2021 20:04
Я не нашёл
10 март 2021 09:17
Кран тягает корыто
10 март 2021 16:29
Чи зрушиться черга на отримання житла цього року?

Виконокм традіційно схвалив питання про взяття на квартоблік громадян, що потребують поліпшення житлових умов. Але в самому рішенні набагато більше було тих, кого знімають з обліку - через переїзд до іншої місцевості або у звязку з поліпшенням житловизх умов, набуттям нерухомості. За останній рік "житлова черга" скоротилась з 4000 до 3500 родин.

Міський голова повідомив, що цього року виконком розподілить ще кілька квартир, що надасть ТОВ "Альянс-Новобуд" у новобудовах IV житлового мікрорайону за угодою від 2012 року. Нагадаємо, що у 2020 році було розподілено 9 квартир в новобудовах цього забудовника.
Також все ще будується багатоповерховий будинок по вул. Олімпійській, в якому будуть розподілені квартири учасникам АТО. І на цьому надії на отримання безкоштовного житла у Броварах факично закінчуються.

Тому міській голова запропонував начальнику управління комунальної власності та житла Володимиру Маковському "повернутися" до міської програми з пільговоого кредитування на придбання житла, що була затверджена у 2019 році. Але протягом 2020 року не фінансувалась. Програма є чинною, тому міський голова запропонував підготувати пропозиції депутатам щодо фінансування програми у 2021 році.
10 март 2021 17:36
Кроме того, что в статье упоминается наш дом, есть ещё позитив? А то я не понял.
11 март 2021 08:14
Позитив в том, что местная власть помнит, что забудовник должен им льготные квартиры для атошников, так что думаю Сапожко,(мер) контролирует процес тоже.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .124126. . .153
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx