Подать объявление

ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а

ЗастройщикУкраинская строительная компания
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
72из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
11/58%
0/0%
1/5%
0/0%
7/37%
1. . .123125. . .153
15 фев 2021 07:49
Фото делать смысла нет. Визуально ничего не изменилось.
Кран вроде бы работал, специально не высматривал.
23 фев 2021 05:57
Только что
23 фев 2021 11:55
Чекаємо той славнозвісний понеділок коли завезуть увесь об'єм віконних конструкцій які вже дуже давно проплачені і які буде встановлювати підрядник...
На мою думку потрібно кооперуватися та звертатися до Броварської адміністрації за поясненнями про обіг виконання зобов'язань забудовником згідно договору. І чому нічких рішень ніхто не приймає.
Згідно договору між броварами і забудовником то будинок повинен був здатися в кінці 2018 року. По договору термін затримки вже пішов 3 рік
24 фев 2021 09:04
Як він міг здатися в 2018, коли перший поверх заклали в кінці листопада 2017. На жаль, ніяка компанія за рік будинки не здає.Як мінімум здача у всіх від початку будування два - три роки. Я не захищаю нашого забудовника, я теж хочу вже почати ремонт, як мінімум у своїй квартирі, надіюсь що в цьому році вони його закінчать.
24 фев 2021 20:44
Цікаво що в цьому році вони вже навіть не обіцяють.
25 фев 2021 08:56
Кажуть ніби у серпні-вересні можна буде робити ремонт 😊
Дуже на це сподіваюся!)
Віримо в краще!
25 фев 2021 12:55
Я Вам прописав дати які прописані в договорі між броварами і убк.
Термін будування, якщо я не помиляюся, там закладений 18 міс.

У цьому році я думаю ми навіть все остеклення не побачимо. Особисто моя точка зору.
25 фев 2021 17:33
З такими темпами роботи то їм ще років три будувати і це ми тільки бачимо що з робиться ззовні а про те що вони в середині роблять і щагадувати не можна
25 фев 2021 22:58
Сподіваємося, що вже восени почнемо робити ремонт!
Ось, присилають фото стосовно робіт в середині (фото минулого місяця).
26 фев 2021 07:51
А звідки така інформація - фото з того місяця?
Коли виставляєте фото, то хотя б дату виріжте. Перше фото датоване 29.10.2020.

Разом з тим дані фото можна викидати хоть щомісяця, але результат не показує, так як ми не знаємо який поверх на даному фото. Можливо це фото двох поверхів, які увесь час виставляють тільки із різних ракурсів.
То ж не вводьте людей в оману.
Все прекрасно видно.
26 фев 2021 11:26
В жодному разі нікого не заводжу в оману .
Відправила фото, які забудовник присилає ☺️
26 фев 2021 11:54
Ці фото були вже опубліковані місяців чотири тому і я впевнений що там нічого з того часу не змінилося
26 фев 2021 12:53
Чекаємо той славнозвісний понеділок коли завезуть увесь об'єм віконних конструкцій які вже дуже давно проплачені і які буде встановлювати підрядник...
На мою думку потрібно кооперуватися та звертатися до Броварської адміністрації за поясненнями про обіг виконання зобов'язань забудовником згідно договору. І чому нічких рішень ніхто не приймає.
Згідно договору між броварами і забудовником то будинок повинен був здатися в кінці 2018 року. По договору термін затримки вже пішов 3 рік




Підтримую вас повністю.
Живу у сусідньому домі і останні кілька місяців руху немає. Імітують роботу, там друзі, реально, ніхто нічого не робить. Чим раніше інвестори почнуть задавати запитання адміністрації міста, тим швидше отримають ключі. Будинок добудують, але без "пендаля" ми ще років 5 чекатимемо.
26 фев 2021 15:39
это фото третьего этажа, рекламного.
26 фев 2021 21:45
А хтось з інвесторів взагалі коли-небудь бачив будь-який поверх окрім 3тього?
Дуже цікаво яка картина на інших поверхах.
Якщо нічого, потрібно всім разом щось вирішувати і звертатися у відповідні органи.
Бо задовбало!
27 фев 2021 08:43
P.S.: це Вам особисто присилають дані фото??????

Ніхто ніякий поверх там не бачив, так як на будівництво ніхто не пустить.

Не факт що це фото взагалі із даного будинку. Так як на скільки я зрозумів, то їхні всі будинки будуються по одній і тій самій технології. Можливо це взагалі фото із того самого іноме. (Особисто моя думка).
Ну от не довіряю я вже даному забудовнику, от і все.

Бачу із активних учасників даного форуму проблема "лапши" і термінів забудовника мало кого цікавить...
По ходу тут багато із тих хто активований - це представники убк.

У мене знайомі стали жертвою афери аркади.
Їх будинок був доведений до приблизно 95% готовності. Так от вони створили кооператив будинку, зареєстрували його в тому плані що добудують і введуть його в експлуатацію власними силами
Вже зробили каналізацію, запустили ліфти, здали пожарку, пішло світло і отоплення, люди заходять на ремонти (дехто вже живе), на етепі ввода в експлуатацію.
Там такі жорсткі умови самі для себе створили, щоб все було раз да гаразд, але люди згодні і виконують всі умови заради свого сплаченого житла.
А тут .... А тут маємо те що маємо...
27 фев 2021 16:09
Ні, не особисто.
Сподіваємося на краще .
Зараз термін встановили 2й квартал 2021 р.
Будемо вірити, що не обманюють !
28 фев 2021 06:36
Слушайте, Инвестор. Я вас сколько помню, то вы дальше гневных постов на форуме не ходите. У вас все время «зрада». И все, у кого мнение отличается от вашего, глупые оптимисты. Зачем вы вложились в новостной с такими нервами? Ну вот честно. Если б вы ещё что-то делали, кроме того как писульки писать - ок. А так выхлоп равен нулю, но на всех нападаете. Спокойнее надо быть.
28 фев 2021 20:51
Я розмовляв з представником ОП на минулому тижні. Сказав плитка в місцях загального користування покладена до 7 поверху, інженерна розводка до 16. Допуск на ремонт-вересень 2021.
28 фев 2021 21:12
Так це вже не другий а третій квартал і знову вони переносять строки
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .123125. . .153
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее