Подать объявление

ЖК на пр. Комарова, 46 - "Интергал - Буд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 176.
25/14%
12/7%
33/19%
51/29%
55/31%
1. . .105107. . .180
15 дек 2015 12:19
Цитата "investor-67":
Всем добрый день.На днях посетил центральный офис.Хотел получить информацию о действиях застройщика и инвестора после подписания "акта приема-передачи"Кстати в предварительном договоре этого документа нет,значит он не имеет никакой юридической силы.В ближайшее время строительная организация передает наши дома ЖЕКу.После подписания "акта приема-передачи"инвесторы подписывают договор с ЖЕКом.Инвесторы получают ключи и могут заселяться или проводить ремонты.И соответственно все расходы, которые будет устанавливать ЖЕК а не Киевэнерго,Киевгаз ,Водоканал,существенно будут отличаться. Но так как инвестор не имеет прав собственности он вынужден принимать правила игры ЖЕКа и платить по строительным нормам.Другими словами мы.инвесторы.проживая в своих квартирах не будем иметь ни каких прав.Интергал-Буд переложит все свои фин.затраты на инвесторов.По договору(п.1.2;1.6;2.1.6;3.1.4) мы право собственности должны получить не позже 31 августа 2016.Но может получиться как в ЖК"Лидер"они уже больше года живут без права собственности.И ЖЕК не дает возможности даже тепло- счетчики установить в индивидуальном порядке.
Возникает вопрос:что делать?Как лучше поступить?Подписывать и вселяться?-Значит выручить Застройщика(не будет торопиться с правом собственности).Не подписывать и не вселяться -Сделать хуже себе.Что скажете Уважаемые соседи?


Для ответа на ваш вопрос надо ОБЯЗАТЕЛЬНО перед подписанием знать тарифы!
Например если до весны подписав договор, надо будет платить за отопление, то я подожду. И сразу задавать вопрос про теплосчетчик, мол когда КОНКРЕТНО получим возможность индивидуальной установки!
15 дек 2015 12:45
Цитата:
Для ответа на ваш вопрос надо ОБЯЗАТЕЛЬНО перед подписанием знать тарифы!
Например если до весны подписав договор, надо будет платить за отопление, то я подожду. И сразу задавать вопрос про теплосчетчик, мол когда КОНКРЕТНО получим возможность индивидуальной установки!


Полностью солидарен
15 дек 2015 12:53
Кто-то из наших инвесторов обратился за советом в ЖК Лидер.И вот что он пишет:

До подписания основных договоров вам еще далеко, и тут не подскажу - сами еще не дошли до этого этапа. Пока вам предстоит подписать договор с жэком. Честно сказать, там вы будете не в самом выгодном положении. Вам просто дадут кипу бумаг без права что-то изменить. Когда подписывала конкретно я - в этой подшивке не хватало одной страницы, не было калькуляции тарифа (только перечень услуг, без цифр).
Могу посоветовать взять экземпляр на ознакомление и дома внимательно прочитать, наверняка найдете какие-то ошибки или несоответствия.
Калькуляцию тарифа мы буквально выгрызли из нашего распрекрасного жэка, на это понадобился год. Наш тариф за год не изменился - 5.2 грн/кв.м. Но он не утвержден! В Малахите (тоже объект ИГБ) ситуация плачевнее - у них изначально был 5.5 грн/кв.м., потом в одностороннем порядке его подняли до 6.5 грн/кв.м.
15 дек 2015 13:03
Прислали смс з запрошенням на перегляд, буд. №1, 14 поверх, 2-к квартира.
15 дек 2015 13:16
ну с коммунальными ладно. а вот по каким расценкам вода, отопление, электричество? :wow:
15 дек 2015 13:35
Цитата "Fa-got":




Только что зашел на форум ЖК Лидер,ЖК Демеевский.Проблемы у них одинаковые.Причины отсутствия прав на собственность и ЖЕК .ЖЕК не стесняясь спекулирует магнитными брелками на шлагбаум.Продает по 750гр.в то время как через интернет можно заказать в три раза дешевле.Продает парко-места,арендаторам первых этажей,ссылаясь на мифические санитарные нормы. и много других проблем.Инвесторы этих ЖК от отчаяния и бессилия обращаются на горячую линию 1551.Хотя и понимают что это напрасный труд.ЖЕК то частный.
Уважаемые соседи.может учитывая опыт других ЖК будем организовывать ОСББ? Хотя пока не будет Прав Собственности-это не возможно.Как то тупиком попахивает.
15 дек 2015 13:38
Я в закрытом форуме уже это все писал. Так что тут придется соглашаться на договор с ЖЭКОМ(у всех в договоре прописано что обязательно нужно это сделать в оговоренные сроки) и просто ждать права собственности, а уже потом(не очень скоро) создавать ОСББ
15 дек 2015 13:42
Цитата "Лисик":
Я в закрытом форуме уже это все писал. Так что тут придется соглашаться на договор с ЖЭКОМ(у всех в договоре прописано что обязательно нужно это сделать в оговоренные сроки) и просто ждать права собственности, а уже потом(не очень скоро) создавать ОСББ

Да это наиболее реалистичный план действий.
Хороший момент - многие дома во Львове (возможно и в других городах) Интергал передает в ОСМД, а значит допускает такую возможность.
Вот немного информации:
Послідовність дій при створенні ОСББ


Для створення ОСББ співвласники будинку повинні дотримуватись такої послідовності дій:
1. Створити ініціативну групу з не менше трьох власників приміщень. Така група не обирається і не затверджується, а є самопризначеною.
2. Ініціативна група повинна опанувати теоретичну базу - вивчити у першу чергу:
Закони України:
"Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 29.11.01 р. № 2866-ІІІ;
"Про житлово-комунальні послуги" від 24.06.04 р. № 1869-№;
"Про приватизацію державного житлового фонду" від 19.06.92 р. N8 2482-ХІІ.
Постанови Кабінету Міністрів України:
"Про затвердження Правил користування приміщеннями житлових будинків" від 24.01.2006 р. №45;
"Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і спору та прибудинкових територій" від 12.07.05 р. № 560;
"Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодно та гарячої води і водовідведення" від 21.07.05 р. №630;
"Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11.10.02 р. № 1521 зі змінами згідно постанови КМУ від 22.09.04 р. № 1242.
Накази Держжитлокомунгоспу України:
"Положення про порядок передачі квартир (будинків) у власність громадян" від 15.09.92 р. №56;
"Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій" від 25.08.05 р. № 76;
"Про затвердження Типового статуту об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та Типового договору відносин власників житлових і нежитлових приміщень та управителя" від 27.08.03 р. № 141;
"Про затвердження Примірного переліку послуг з утримання будинків та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд" від 10.09.04 р. № 150.
3. Ініціативна група має з'ясувати технічний стан будинку та порахувати його економічні показники
реальний технічний стан будинку, його інженерного обладнання, тепло- і водопровідних мереж, стан допоміжних приміщень (підвали, горища тощо);
реальний економічний стан будинку. Для цього треба порівняти обсяг платежів, які сплачують мешканці за експлуатаційне обслуговування будинку (що дорівнює сумі загальної площі квартир, помноженої на тариф, визначений органом місцевого самоврядування) з реальною собівартістю обслуговування будинку ЖЕКом. Крім того, слід порівняти платежі, які сплачують мешканці за комунальне обслуговування за тарифами або за показниками будинкових лічильників з реальними витратами ЖЕКу за показниками теплогенеруючої кампанії - так званими табуляграмами. Якщо сальдо буде свідчити, що загальний обсяг платежів мешканців не менше, ніж витрати ЖЕКу, то це дає ініціативній групі підстави переконливо агітувати за створення ОСББ. Якщо - ні, то треба віднайти заходи економії коштів, яких ОСББ значно більше, ніж у ЖЕКу.
Також треба врахувати наявність хронічних боржників за житлово-комунальні послуги. Цей економічний аналіз, усвідомлення головних статей витрат майбутнього ОСББ, дасть змогу ініціативній групі скласти проект кошторису, який, як правило, вимагають мешканці на установчих зборах.
4. Ініціативна група розробляє статут ОСББ на основі Типового статуту. При цьому слід звернути увагу на частину 1 пункту 3.2.1 Типового статуту, де необхідно зазначити допоміжні приміщення, як об'єкти неподільного майна. У більшості випадків ці приміщення можна конкретно не перераховувати, задовільнившись загальними визначеннями, як вказано у Типовому статуті, у інших - виконавчий орган місцевої ради вимагає їх точно зазначити зі вказівкою площі і навіть за даними БТІ. Якщо керівництво ОСББ має намір вирішити питання у податковій інспекції про входження до Реєстру неприбуткових організацій, то пункт 14.3 слід викласти не так, як зазначено у Типовому статуті і у доповненні до Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 03.11.05 р., а так, як зазначено у п.7.11.11 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств": "У разі ліквідації неприбуткової організації її активи повинні бути передані іншій неприбутковій організації відповідного виду або зараховані до доходу бюджету". Щоправда, можна вимагати включення ОСББ до реєстру неприбуткових організацій у судовому порядку, ґрунтуючи свої вимоги нормою п. 4.4.1 Закону України від 21.12.2000 р. № 2181 "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами" про те, що у раз неоднозначного трактування прав і обов'язків платників податків рішення приймається на користь платника.
5. Ініціативна група складає список власників (співвласників) квартир і нежитлових приміщень згідно їх правовстановлюючих документів на ці приміщення. Якщо попри всі зусилля не вдасться з'ясувати власників деяких квартир (з причин їх довгої відсутності, неможливості зв'язатися тощо), то, як виняток, можна скористатися даними паспортистки ЖЕКу.
6. Ініціативна група, на підставі отриманих знань і напрацьованих документів, проводить роз'яснювальну роботу серед власників приміщень, надає можливість ознайомитись з проектом статуту, при необхідності проводить попередні інформаційні збори.
7. Ініціативна група призначає дату, місце проведення установчих зборів і повідомляє про це власників приміщень не менш ніж за 14 днів. Також треба запросити повноважного представника органу місцевого самоврядування. Повідомити слід під розпис або надіслати рекомендованого листа.
8. Для проведення зборів не завадить заздалегідь підготувати "Порядок ведення зборів", тобто все те, що має говорити голова зборів на основі протоколу. Крім того: статут, пропозиції щодо обрання правління і ревізійної комісії, кандидатуру уповноваженого для надання установчих документів на державну реєстрацію, назви ОСББ.
9. Ініціативна група проводить реєстрацію учасників зборів. Важливо наголосити, що відповідно до статті 6 вищезгаданого Закону, кворум вираховується не за кількістю представників від квартир, а за кількістю їх співвласників. Необхідний показник - 50% + один голос. Якщо кворуму немає, то призначаються нові збори, але не раніше ніж через 14 діб.
Керівник ініціативної групи відкриває збори, пропонує кандидатури голови і секретаря. За кожне питання порядку денного голосується окремо, і також рекомендується засвідчити це особистим підписом на так званому "листі голосування" або на протоколі. Для прийняття рішення необхідно 2/3 голосів. Кожен учасник зборів має один голос незалежно від належної йому площі.
10. Новообране Правління готує пакет документів (згідно постанови КМУ № 1521 та Закону України "Про держреєстрацію юридичних осіб") для державної реєстрації, куди входить:
протокол установчих зборів;
статут з підписами членів ОСББ;
реєстраційну форму Ф-І, затверджену Наказом Держкомпідприємництва № 67 від 09.06.04 р.;
cписок членів згідно зразка, що встановлений Постановою КМУ № 1521.
В зв'язку з тим, що у Законі України "Про держреєстрацію юридичних осіб" використовується поняття "засновник", яке далеко не повністю відповідає поняттю "член ОСББ", то при реєстрації об'єднань виникають певні питання. Зокрема, правління ОСББ іноді стикається з такими проблемами:
згідно Постанови КМУ № 1521 протокол надається у вигляді 2-х оригіналів і п'яти копій, а згідно Закону "Про державну реєстрацію юридичних осіб" протокол надається у двох примірниках. Це питання з'ясовується у відділі держреєстрації даного виконавчого органу місцевої ради;
у деяких відділах держреєстраціТ у формі Ф-1 у якості "засновників" треба вказувати усіх членів ОСББ, а у інших - лише прізвище голови та вказувати кількість членів об'єднання;
протокол і статут має бути посвідчені нотаріально. Часто нотаріус вимагає бути присутнім на зборах аби засвідчити підписи членів ОСББ на статуті, іноді він засвідчує тільки підписи голови зборів. Практика вимог по цьому питанню ще не усталена.
До нотаріального засвідчення установчих документів (аби не витрачати зайві кошти) слід зарезервувати найменування ОСББ у відділі реєстрації органу місцевого самоврядування. Установчі документи представник ОСББ подає особисто, орган реєстрації не має права вимагати будь-яких додаткових матеріалів. Для ОСББ держреєстрація безкоштовна. Консультативну допомогу можна отримати у певних підрозділах виконавчого органу місцевої ради, яким доручено цю справу.
Після отримання свідоцтва про держреєстрацію керівництво ОСББ має виготовити печатку, відкрити рахунок у банку, стати на облік у податковій інспекції, пенсійному та інших фондах соціального страхування. Ця робота проводиться у встановленому порядку, як для будь-якої юридичної особи.
Відповідно до статті 11 Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" загальні збори ОСББ можуть прийняти рішення про прийняття свого будинку на баланс. Ця процедура проводиться згідно постанови КМУ № 1521, якою затверджена форма акту і порядок прийому-передачі будинку. Голова ОСББ звертається до виконавчого органу місцевої ради, який виносить це питання на сесію ради, далі голова виконавчого органу видає відповідне розпорядження, на підставі якого формується комісія по прийому-передачі будинку. Ті ГОЛОВОЮ Є голова ОСББ. Передача будинку проводиться разом з планом земельної ділянки, технічним паспортом, іншою технічною документацією. Якщо вона некомплектна, то виготовити її має власник будинку своїм коштом. Головна проблема у цьому питанні є те, що доволі часто у акті не зазначаються істотні вади технічного стану будинку, непогоджені перепланування допоміжних приміщень, реальний процент зносу конструкцій будинку. Це зашкодить у майбутньому під час вирішення питання проведення першого капітального ремонту та визначення участі у ньому колишнього власника. В зв'язку з цим слід до підписання акту проводити обстеження будинку з залученням незалежної професійної будівельної організації.
ОСББ може звернутися до органів місцевого самоврядування для отримання прибудинкової ділянки у власність. Для цього необхідно надати (за максимальним обсягом):
затверджений статут ОСББ; свідоцтво про держреєстрацію;
довідку про включення до ЄДРПОУ;
матеріали земельно-кадастрової інвентаризації;
документ, що підтверджує передачу будинку об'єднанню у встановленому порядку (акт прийому на баланс);
копія рішення місцевої ради про надання ділянки колишньому власнику та план відведення земельної ділянки згідно з цим рішенням;
позитивні висновки міських служб: управління містобудування, архітектури та дизайну, головного санітарного лікаря, управління охорони навколишнього середовища, управління культури тощо.
У деяких містах цей перелік може бути меншим.
15 дек 2015 13:45
Не понятно лишь одно, почему застройщик считает что только построить дома влияет на его репутацию, а что дальше происходит с людьми доверившимися его имени, уже никого не интересует.
15 дек 2015 13:48
Подскажите как попасть в закрытую группу? Инвестор 2-дом. Спасибо
15 дек 2015 13:55
Цитата "Лисик":
Я в закрытом форуме уже это все писал. Так что тут придется соглашаться на договор с ЖЭКОМ(у всех в договоре прописано что обязательно нужно это сделать в оговоренные сроки) и просто ждать права собственности, а уже потом(не очень скоро) создавать ОСББ

В центральном офисе,менеджер с ОП,сказала, что можно ничего не подписывать, не вселяться, ни за что не платить и ждать документы на право собственности.Но застройщик "идет нам на встречу.разрешая нам вселятся,параллельно создавая ЖЕКи, которые будут нам помогать решать текущие проблемы".
15 дек 2015 14:01
Цитата "Panterkass":
По просьбе Инвесторов сделан закрытый раздел.

Доступ выдаётся по желанию действующим Инвесторам.
Запрос высылайте на e-mail модератора: ekz-domik@ukr.net
Письмо должно содержать Ник на форуме и фото договора или его части (без личных данных).
[/quote]
Читайте и пользуйтесь
15 дек 2015 14:04
Цитата "investor-67":

застройщик "идет нам на встречу.разрешая нам вселятся,параллельно создавая ЖЕКи, которые будут нам помогать решать текущие проблемы".


Вполне рациональное предложение))))) кто-то же должен платить за отопление)
15 дек 2015 14:05
Цитата "investor-67":

В центральном офисе,менеджер с ОП,сказала, что можно ничего не подписывать, не вселяться, ни за что не платить и ждать документы на право собственности.Но застройщик "идет нам на встречу.разрешая нам вселятся,параллельно создавая ЖЕКи, которые будут нам помогать решать текущие проблемы".

Звучит очень классно, но почему-то многие жалуются на их ЖЭКи. Может если бы они(Интергал) что-то поменяли в данном аспекте(работе и расценках ЖЭКа), как и с более быстрым получением прав собственности, то их бы вообще все на руках носили и друзьям советовали именно к ним вкладываться. Но давайте не будем загадывать, может у нас все будет лучше чем у других. Тем более, что по плану развития инфраструктуры района, возле наших домов могут появится еще дома и их может Интергал будет строить, а наши, как их реклама будут. В этом разрезе и закрытая территория могла бы послужить дополнительным плюсом новых домов. Но то ли еще будет...
15 дек 2015 14:24
Цитата "investor-67":

Читайте и пользуйтесь[/quote]

СПАСИБО большое :yes:
15 дек 2015 14:27
Цитата "Лисик":

Звучит очень классно, но почему-то многие жалуются на их ЖЭКи. Может если бы они(Интергал) что-то поменяли в данном аспекте(работе и расценках ЖЭКа), как и с более быстрым получением прав собственности, то их бы вообще все на руках носили и друзьям советовали именно к ним вкладываться. Но давайте не будем загадывать, может у нас все будет лучше чем у других. Тем более, что по плану развития инфраструктуры района, возле наших домов могут появится еще дома и их может Интергал будет строить, а наши, как их реклама будут. В этом разрезе и закрытая территория могла бы послужить дополнительным плюсом новых домов. Но то ли еще будет...

По жизни считаю себя оптимистом.Но судя по отзывам других ЖК.оптимизм меня покидает.Создается впечатление,что Застройщик,специально оттягивает оформление документов на Право Собственности.что бы с помощью своих ЖЕКов и их астрономических тарифов,и массой других уловок пополнять свои счета.Если "Нет"то как объяснить грабительские тарифы.условия и их цены.Выглядит как монополия и ее беспредел.
15 дек 2015 14:43
Цитата "investor-67":

По жизни считаю себя оптимистом.Но судя по отзывам других ЖК.оптимизм меня покидает.Создается впечатление,что Застройщик,специально оттягивает оформление документов на Право Собственности.что бы с помощью своих ЖЕКов и их астрономических тарифов,и массой других уловок пополнять свои счета.Если "Нет"то как объяснить грабительские тарифы.условия и их цены.Выглядит как монополия и ее беспредел.

Пока мы не увидим тарифов, рано так рассуждать!
15 дек 2015 14:54
Люди, пожалуйста, когда нажимаете "ответить" выскакивает пост, на который хотите ответить. Так вот он выделен квотами. Их удалять не нужно.
И будет всё гуд.
А то читать сложно....
15 дек 2015 15:31
Цитата "Captain Boroda":

Пока мы не увидим тарифов, рано так рассуждать!

А если ЖЕК не предоставит тарифов,на момент подписания, по каким то "объективным"причинам?Или предоставит ,но не принятые по городу,а выше.А после подписания с ними договора.через какое то время, их пересмотрит и сделает еще выше.Все таки организация коммерческая.Что тогда будем делать?Или "После боя руками не машут?"
15 дек 2015 17:05


а дырку в фасаде так никто и не заделал(месяца 3 назад об этом писали), пускай вода туда затекает :faceoff: :
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .105107. . .180
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее