Подать объявление

Перепланировка | тема просьб и советов по конкретным ситуациям

1. . .108109110
11 май 2023 17:37

Okimsickkk

Добрый день. Чи Можна прибрати цю частину стіни що порушує правильну форму спальні? У документах в плануванні не було а потім виявилося таке. Купувалася квартира на ранній стадії і рендерів на сайті ЖК ще не було. Якихось примх до планування немає. Можливо щось можна покращити в плануванні за мінімальних зусиль, дякую!

Вітаю! Скоріш за все ні, не вийде прибрати. Але можна закрити меблевою плитою в колір фасадів шкафу. Або зробити відкритий неглибокий стелаж.

Двері в санвузол намальовані неправильно, бо там при вході край ванни. По факту вони будуть далі, ближче до середини.

В цілому планування дуже пристойне, навіть нема що покращувати. Якщо у вас багато речей і треба більше місць для зберігання, то навпроти входу можна облаштувати гардероб з відкритими рейлами та поличками за розсувними дверима. Туди має увійти весь верхній одяг та взуття, плюс сумки, шапки, перчатки. Двері можна зробити дзеркальними або скляними з тонованого скла.

Мені дуже не подобаються гострі кути на шляхах пересування. Вони завжди будуть бруднитись, оббиватись, та й просто заважають. Тому пропоную 2 варіанти, як це прибрати.

І ще. Якщо хочете залишити ванну, то перегородку, що примикає до ванни, можна заглибити впритул, а в ніші, яка з'явиться, повісити поличку для ключів. Але якщо хочете душову, то я намалювала варіант із нею. Останній малюнок з душовою - це те, як би я зробили собі. А Ви вирішуйте самі. І так все гарно. Бажаю щастя в новій оселі!

12 май 2023 05:44

https://forum.domik.ua/uk/pomogite-s-pereplanirovkoj-ili-dajte-sovet-t26076-2200.html#post-2098350


Ви така крута, дуже дякую за Ваш час і зусилля! Не сподівався на такий input)) Тільки найкращого вам!

24 май 2023 15:36

Доброго дня!


Підкажіть будь ласка, маю намір купити квартиру в відносно новому будинку. Попередній власник поміняв місцями кухню і кімнату (пов'язане з площами приміщень), і звісно ж цей момент не узгоджений (я так розумію, узгодити кухню над кімнатою іншої квартири взагалі неможливо).


Чим це загрожує, відповідальність, проблеми?25 май 2023 06:26

KosWel42

Доброго дня!


Підкажіть будь ласка, маю намір купити квартиру в відносно новому будинку. Попередній власник поміняв місцями кухню і кімнату (пов'язане з площами приміщень), і звісно ж цей момент не узгоджений (я так розумію, узгодити кухню над кімнатою іншої квартири взагалі неможливо).


Чим це загрожує, відповідальність, проблеми?Доброго! В теорії і перше, і друге. Відповідальність, якщо затопите сусідів знизу і проблеми, коли захочете цю нерухомість продати (раптом покупець зажадає експертизу). Але допоки не трапилося нічого з переліченого, можна спокійно жити, як теперішні господарі. Однак я не зовсім розумію, як до житлової кімнати протягнули комунікації. Може кімнату об'єднали з передпокоєм і на його місці зробили кухню? Ви подивіться уважніше первинний план помешкання. Адже за рахунок нежитлової площі (комора, гардероб, передпокій) можна або збільшити кухню, або облаштувати кухню-нішу, об'єднавши з вітальнєю. Є ще варіант розширити вітальню за рахунок площі кухні і саму кухню облаштувати в її законних межах. Раптом у вас саме такий випадок?

Якщо вам ця квартира припала до душі, то встановіть систему антипотоп, щоб нікого не заливати і не оплачувати сусідям ремонт. А раптом захочете продати - пошукайте покупців, яких все влаштує - бо так, скоріш за все, зручніше.

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .108109110
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx