Подати оголошення

Изъятие имущества должников.

1. . .568
16 серп 2010 11:27
Цитата:

Работает.

Один из немелких банков начал активное изъятие залогов по ипотеке.
Пока что ставят себе на баланс, создают резервирование под "плохой актив" и получают рефинансирование от НБУ. Таким образом имеют и залог, и свои деньги как резервирование, и рефинанс под низкий процент от НБУ. Мультипликатор.

НО!
Вернуть такие залоги должникам они конечно же не смогут и будут их реализовывать. Постепенно. И, скорее всего, В КРЕДИТ.

Банкиры боятся обвалить цены на недвижимость резким выбросом дешевых залогов, но понимают, что выиграет тот, кто выйдет на рынок первый.
Вы же знаете, процедура изъятия и реализации - длительна, может тянуться годами.
Пока что банки накапливают портфели изъятых залогов, отрабатывают процедуру реализации и ожидают некоторых изменений по законодательству и судебной системе.

А почему? Ведь если будут кредитовать покупку залогов, их стоимость должна вырасти? Нет?
16 серп 2010 11:35

Ну шо, господа, понеслось?

//infoporn.org.ua/2010/08/16/borgov_t... a_real%27nst%27

Цитата:
Пройшов вже тиждень з моменту набуття чинності відповідних змін, прописаних в оновленому Законі «Про судоустрій», яким одночасно внесено зміни в низку кодексів, але громадськість чомусь не поспішає обговорювати цю животрєпєщущую тему. Ну що ж — доведеться дати поштовх, а то, може, хтось ще просто не в курсі.

ТРАМ-ТАРАРАМ!!! - ось вам нова редакція статті 382 Кримінального кодексу України "Невиконання судового рішення", яка раніше стосувалася лише службових осіб, а тепер стосується ВСІХ:

Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню - карається штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до трьох років!

А для осіб, раніше вже судимих за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб - строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років!!!

Ви все зрозуміли? Банкірське лоббі долго думало, що ж його робити з безмозкими потрєблядями, які нахапали кредитів, як «сучки_блох»; живуть в кредитних хатах та їздять на кредитних тачках, які у них практично неможливо відібрати, і сміються в жадібні банкірські морди. Ну що ж, нарешті вихід знайдено — ВСІХ В ЗІНДАНИ!!! Не повернув кредит = судове рішення про стягнення тіла кредиту та купи штрафів, пені та відсотків = невиконання цього рішення = заява про злочин = кримінальна справа = тюрма.

Нє, ви тільки не подумайте, що мені хоч трохи шкода тупорилих потрєблядєй. Туди їм і дорога, власне кажучи. Але не меншу тупорилість проявили аффтари цього нововведення — улюблені юридичні клоуни Україні Ондрюша «Котєг» Портнов та Сірьожа «Підрахуй» Кідалов. Про депутанів, які проголосували за цю прєлєсть, та Яника, який її підписав — щось казати немає сенсу, бо розумові здібності та рівень відповідальності перед суспільством цих людисьок просто не дозволяють їм оцінювати наслідки своїх дій.

Якщо коротко — встановлювати кримінальну відповідальність фізичних осіб за невиконання «боргових» судових рішень можна лише в тому випадку, якщо наявний інститут особистого банкрутства. Тобто, людина оголошує себе банкрутом та отримує на визначений строк «поразку в правах» - не має права вести рівень життя, що відрізнявся б від жебрацького, і лише будучи спійманою на «шикарному житті» при наявності несплачених боргів - відправлялася б в тюрму. Те ж, що зроблено у нас — це повний, абсолютний і нічим не виправданий маразм. Наприклад, що робити людям, які не можуть заплатити борг лише тому, що їм теж хтось не платить: наприклад, держава — зарплатню, якесь відшкодування, або банкусі не повертають депозити?

Поняття «істотності» шкоди — таке саме мутне, як і будь-яка інша оціночна категорія в радянському праві, щось на кшталт «особливої зухвалості» чи «виняткового цинізму». А отже, за певне бабло можна буде домовитись, аби борг в три копійки вважався «істотною» шкодою, а борг в три лімони — ні.

Якщо хтось думає, що вищеописане стосується лише потрєблядєй — то дарма. Візьмемо, наприклад, «комунальних» боржників. В свій час я написала чотирисерійну статтю «ЖЕК-потрошитель». В якій, зокрема, в деталях розповіла, як нагинати ЖЕКи в судах. Так ось — внаслідок деякого «реформування імені Ондрюші «Котєга» Портнова та Сірьожи «Підрахуя» Кідалова», - в методичку доведеться внести доволі суттєві зміни. Отже, вперед!

Перш за все, звертаю увагу на те, що в ст. 96 Цивільного процесуального Кодексу України внесено «малесенькі» зміни - зокрема, прописано прямим текстом, що судовий наказ може бути видано, у разі якщо «... заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості».

Для тих, хто не в темі: наказ — це таке спрощене судове рішення про стягнення з боржника коштів або про витребування майна. Мета благая — якщо вимоги тіпо безспірні, то нащо ж гаяти час на всілякі формальності та заморочуватись з «повномасштабним» судовим процесом, завдяки якому боржник ще невизначену кількість часу компостуватиме мозок кредитору та судам своїми недолугими відмазками.

Тобто, штука хароша, якщо правильно її застосовувати. Наприклад, нарешті «наказуху», як її називають юристи, розповсюджено на нєчестівих виродків, які не бажають утримувати власних дітей — якщо йдеться про «...вимогу про присудження аліментів на дитину в розмірі тридцяти відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, якщо ця вимога не пов'язана із встановленням чи оспорюванням батьківства (материнства) та необхідністю залучення інших зацікавлених осіб» (п.3 ч.1 ст. 96 ЦПК). Пасіб, Ондрюшо та Сірьожо — в цьому ви маладці, радійте, тітки, які не вміють обирати собі відповідальних статевих партнерів.

Отже, що ж відбувається далі? А ось що. Після видачі судового наказу суд не пізніше наступного дня надсилає боржникові копію наказу та копії заяви стягувача + додані документи рекомендованим листом із повідомленням. Боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Вимоги до такої заяви дивіться в ст. 105 ЦПК — якщо ви їх не дотримаєтесь, то суд залишить її без руху, а потім поверне.

Про те, як працюють канцелярії наших судів, в яких регулярно відсутні конверти, марки тощо, та наша пошта - можна розповідати годинами. Не кажучи вже про те, що зареєстровані наші люди в одному місці, а проживають — в іншому. І тим більше не кажучи вже про те, що отримати замість боржника пісьмєцо зможе хто завгодно — хіба наша пошта колись заморочувалася саме особистим врученням? І йди потім, доводь, що ти не крокодил нічого не отримував, і підпис в повідомленні — ніфіга не твій!

Будьте уважні!!! «У разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання»!

Між іншим, протистояти наказному провадженню стосовно себе, коханого — стає надзвичайно просто! Для цього треба всього лише... не мати ніякої реєстрації! Тому що тепер суд зобов'язаний, отримавши заяву про видачу судового наказу, самостійно «пробити» адресу реєстрації, і «... у разі, якщо отримана судом інформація не дає можливості встановити зареєстроване у встановленому законом порядку місце проживання (перебування) фізичної особи - боржника, суд відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу» (ч.6 ст. 100 ЦПК). Ондрюшо та Сірьожо, не забудь через деякий час «пробити» статистику — на скільки відсотків збільшиться в Україні кількість передбачливих «бомжів»? Чи ви вже плануєте наступну реформу — закріпачування без Юр'єва дня обов'язкову реєстрацію?

Але то таке. Більшість жертв все одно отримають свої накази та збудяться непереборним бажанням наваяти заяви про їх скасування. У кожного адвоката є в запасі безліч історій, коли паскудні судді під абсолютно дикими приводами залишали позовні заяви без руху та повертали їх, при цьому цинічно дивлячись тобі в очі та заявляючи: «Та нормальна у тебе заява, але... мені треба у відпустку (у мене зараз велике навантаження, я взагалі не хочу слухати цю справу, тощо)». Тому можна лише уявити, наскільки масовий характер набуде явище бортання простих людішок, які попхаються в суди зі своїми дійсно не завжди юридично бездоганними заявами про скасування судових наказів про стягнення з них комунальних боргів. Але ж саме так воно і замислювалося, чи не так, Котєгу Ондрюшко?

Справедливості заради слід зазначити, що і до цього нововведення наші суди не гребували винесенням судових наказів «по комуналці», але це явище аж ніяк не було масовим. А тепер... Ех, бідні наші люди!

Що ж, погнали далі. Якщо боржник пропустив строк на подачу заяви про сказування наказу, можна спробувати його поновити — шляхом подання до суду вмотивованої заявиз обгрунтуванням поважності строків пропуску. Про залишення заяви про скасування судового наказу без розгляду чи про прийняття такої заяви до розгляду суд постановляє ухвалу. Якщо суд таки вирішить розглянути заяву про скасування судового наказу, то це ще не факт, що боржнику це чимось допоможе — бо суд може тупо залишити цю заяву про без задоволення.

Найкращий для боржника варіант — це, звісно ж, скасування судового наказу з роз'ясненням, що «...заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову». Варіант трохи гірший — це зміна судового наказу, у випадку, коли стягувач запхав «в один флакон» і безспірні, і доволі спірні вимоги. Безспірні — залишаться, а спірні — вперед, доводь в позовному провадженні.

А далі все, як завжди - « Змінений судовий наказ чи судовий наказ, щодо якого суд прийняв ухвалу про залишення заяви про його скасування без задоволення, можуть бути оскаржені в апеляційному порядку...". Повноваження апеляційного суду теж стандартні - « За наслідками розгляду скарги на судовий наказ апеляційний суд має право: 1) постановити ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення судового наказу без змін; 2) постановити ухвалу про скасування судового наказу та роз'яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті в позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову; 3) змінити судовий наказ».

Найбільша вада цієї системи полягає в тому, що ухвали апеляційного суду як про скасування судового наказу, так і про відхилення апеляційної скарги на судовий наказ і залишення судового наказу без змін - є остаточними і оскарженню не підлягають. Таким чином, якщо стосовно «комунальних» справ складеться сімбіоз-конвєйєр мід районними судами та апеляційними — бідолашним людішкам, які і послуг не отримують, і на бабло розводяться - залишиться лише кусати лікті та трусити мошною... або збирати «допрівський чумаданчєг».

Ще одна порада тим, хто не розуміє в упор, за що саме платити ЖЕКам, та й взагілі не перебуває з ними в договірних відносинах: не полінуйтеся, напишіть ЖЕКу хоч якусь кляузу з приводу його жахливої роботи з утримання вашого будинку, та в суд - хоч якийсь там позов до ЖЕКу, неважливо, за що, бо це буде головним вашим аргументом, що наказне провадження «не котить», адже існує спір про право. Ця порада також стосується всіх інших, хто має підстави очікувати судового наказу: лише скарги та превентивні позови вас врятують!

До речі, якщо ці законодавчі зміни не змусять наших мешканців багатоквартирних будинків нарешті поцікавитись, за які ж саме послуги вони платять ЖЕКам, та приступати нарешті до створення ОСББ, аби самим вирішувати, які послуги і за яку ціну замовляти - то я вже навіть не знаю, які ще кари небесні їх можуть до цього змусити!

Аліментщиці та інші страждальці, які роками оббивали пороги виконавчих служб! Ну, ви вже все зрозуміли - несіться галопом в ментівки, там вас вже чекають!

А боржники... ну, ви теж вже мене зрозуміли: хто з вас не сховався, я не винна!

16 серп 2010 11:48
Вроде и уважаемый пользователь, а занёс сюда гнусную парашу какой-то истерички <[
16 серп 2010 12:36
Цитата:

А почему? Ведь если будут кредитовать покупку залогов, их стоимость должна вырасти? Нет?

Простите, не понял - стоимость чего должна вырасти - залогов или банков?
И почему должна вырасти? За счет процентов по кредиту или по цене объекта?

Хотя....
Вырастет ли стоимость залогов - неважно.
Рефинанс банки получают на определенный, не очень длительный срок.
Реализовывать залог все равно надо будет, при чем лучше опять в кредит: Банк получит проценты с нового аленя и.... Ну Вы же помните, что на Украине изъятия залога не освобождает кредитчика от остатка по кредиту с процентами и пенёй? Т.е. конфискованные залоги забирались у тех, кто остался еще ооооочень много должен и не платит. Но платить придется. А Банк получит ДВОЙНЫЕ ПРОЦЕНТЫ.

Почему выиграет тот, кто выйдет на рынок первый?
Да очень просто. Чтобы "очистить" квартиру от должников надо время, деньги и силы. Много времени и сил и еще больше денег.

Представьте себе, что завтра "Надра" выбросит на РН Киева 500 квартир по низкой цене.
Как правильно заметил Ихтиандр, это спровоцирует лавинообразный выброс - нет смысла "сидеть" на залоге, который продолжает дешеветь - его надо сбрасывать.
Допустим, Аваль увидит, что толчок дан, и начнет пытаться сбрасывать неликвид. А времени на конфискацию и реализацию надо около года! За этот год Надра избавится от неликвида и улучшит активы, хомяки скупятся, а Авалю останется распродаваться по более низким ценам - соответствующим хотелкам следующего слоя хомяков.
Начнутся гонки в борьбе за самых жирных хомяков.
Причем хомяков на всех не хватит.

Последним слоем будут ихтиандры - цена хрущевки достигнет 1 мешок картохи за квадратный метр.
16 серп 2010 13:15
Цитата:

Простите, не понял - стоимость чего должна вырасти - залогов или банков?
И почему должна вырасти? За счет процентов по кредиту или по цене объекта?

Хотя....
Вырастет ли стоимость залогов - неважно.
Рефинанс банки получают на определенный, не очень длительный срок.
Реализовывать залог все равно надо будет, при чем лучше опять в кредит: Банк получит проценты с нового аленя и.... Ну Вы же помните, что на Украине изъятия залога не освобождает кредитчика от остатка по кредиту с процентами и пенёй? Т.е. конфискованные залоги забирались у тех, кто остался еще ооооочень много должен и не платит. Но платить придется. А Банк получит ДВОЙНЫЕ ПРОЦЕНТЫ.


Вы правильно поняли мой вопрос :) - я имела в виду, не вырастет ли стоимость залога (цена объекта) из-за того, что началось кредитование по таким объектам, и банк сможет реализовать его дороже? Получая при этом двойные проценты. А насчет выставят одновременно - вряд ли, как раз постепенно будут выставлять, я думаю.
17 серп 2010 04:55
Цитата:

Вы правильно поняли мой вопрос :) - я имела в виду, не вырастет ли стоимость залога (цена объекта) из-за того, что началось кредитование по таким объектам, и банк сможет реализовать его дороже? Получая при этом двойные проценты. А насчет выставят одновременно - вряд ли, как раз постепенно будут выставлять, я думаю.


Думаю, не вырастет.

Такие объекты подорожают последними - после начала роста всего сектора.
Я тоже не думаю, что выставят одновременно, но на нашем лиллипутском рынке для изменения тренда достаточно одного системного банка.
17 серп 2010 06:08
Цитата:

Вы правильно поняли мой вопрос - я имела в виду, не вырастет ли стоимость залога (цена объекта) из-за того, что началось кредитование по таким объектам, и банк сможет реализовать его дороже? Получая при этом двойные проценты. А насчет выставят одновременно - вряд ли, как раз постепенно будут выставлять, я думаю.

для начала. такие банки уже есть вот приват например: //planetestate.com.ua/
так что можно считать что сегодняшняя цена уже учитывает попытки банков переоформить кредит на нового аленя. фишка в том что из тех объектов что там есть, очень много хороших но нет достойных и так считают все хомяки т.к. даже с кредитом банка их не покупают. позиции которые стоят месяц-два опускают процентов на 10 в цене, а их все равно не покупают.. база постоянно растет а по моему городу (Днепропетровск, 1,5 млн жителей) продали только ОДНУ квартиру. цены там стоят +\- по рынку, после скидки даже дешевле...
двойные проценты банк, как организация, точно получать не будет. Когда банк забирает квартиру у должника, действие договора залога/ипотеки прекращается, сумма переводится в грн и больше на должника ничЁ повесить нельзя. после продажи залога, долг аленя списывается на соответствующую сумму минус издержки на аукцион. издержки типа взятка судье и судебному исполнителю чтоб шевелились, ложатся на банк. с первого аленя после таких раскладов банк может снимать только через суд и не больше 50% з.п. если есть дети - не больше 25% з.п. алень должен иметь на руках не меньше минимальной з.п. после вычета издержек. деньги с з.п. конверта аленя банк взять не может их типа нету. инфляция на руку аленям с остаткоми по долгу и без залога, но они пока этого не знают... так что банк кроме головняка от выселения прописаных детей и минимизации убытков от продажи залога ниче таки не имеет. особохитрожо..е менеджеры от продажи залога по цене в два-три раза дешевле рынка таки выигрывают, но они в первую очередь грабят свой банк и их СБ таки следит за ситуацией.
17 серп 2010 08:04
Цитата:

для начала. такие банки уже есть вот приват например: //planetestate.com.ua/



Виталий, в Днепре уже идет распродажа и цены довольно-таки смешные:

на 10.08.2010


Донецкое шоссе Лев-2,1\9 32.3\17 Мпо , трубы с\тех помен ,дерев столярка, 215 000 грн
Жуковского, 1к 4\6 30.4\18.1\7.3 45 000$
Бабушкина 1к 3\5 49\15.9\11.3 после строит 41.000$
Янтарная Клочко 6 8\9 35.3\21.2\6.7 аккуратное жилое 21 000$ спецюст
Янтарная Ягер 8\9 37.2\19.1\9 жилое 23 000$ сп-юст



Короленко 1\1 25.8 140 000 грн добр
пл. Дзержинского 4\5 45.1\31.4 30 000 $
Авиационная, 1\5 42\23.9 мпо рем 225 000 грн
Левобер-3 2к 50.5\28.2\7.2 пан новый рем, 40 000 $
Рабочая низ 1\5 46общ комн 16+12 офисн ремонт 40 000$



бр Трофимовых 8\10 62.5\40.3\7.2 хор рем.. 323 963 грн
Сокол бул Славы 64.6\38.4 317 388 грн спюст торг для покупателя
Березинская 5\9 58.6\37.7 317 800 грн
Матлахова 2\3 77.5\57.7 под ремонт 28 000$
Петрозаводская. 68.9\46.5\9.7 65000$
пр Героев 1\9 65.6\38.9\8.6 убитая 35 000 $ спюст
Янтарная Клочко-6 6\9 62.7\44.1\7.5 31 000$ сп-юст
Мониторная 9\9 63.2\38.5 330 000 грн продано

4к и более

пр. Пушкина 5 комнат 183 б\р, 2 веранды 185 000$
Карла Маркса 3+2 комн 5\5 76 + 78 супер ремонт.4 балк. 850$ \ м
Савченко 2\3 70 общ+ терасса жилое 45 000$ торг
Коммунар 5-ти комн 5\9 95.9\72.9\5.2 кирп жилое 52 000 $ сп-юст
Наб Победы 4к 4\9 85.5\49.8\7.6 нежилое 45 000$ сп-юст
Кедрина 4к 227.9\116\24.8 кирп 200 000 $
К.Маркса 7к 2-х эт . 5\5 187 евро 180 000$
Кр.Камень 4к 2-х эт. 9,10\10 101.4\59.8\11.6 45 000$ сп-юст
//forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=135 813
17 серп 2010 08:16
Цитата:
с первого аленя после таких раскладов банк может снимать только через суд и не больше 50% з.п. если есть дети - не больше 25% з.п. алень должен иметь на руках не меньше минимальной з.п. после вычета издержек.


А если у аленя з/п минимальна, что тогда?
На какой момент времени смотрят при определении зарплаты аленя?
А если дети у аленя появляются уже после суда?
17 серп 2010 08:18
Цитата:

Если кредит был взят как раз в конце лета 2008 года, а погашение в декабре 2008 года (т есть кредит на полгода)...


Правильно, если бы у бабушки был х.. ,она была б дедушкой... :-D
Такой вариант можно и не рассматривать за его колличественной мизерностью влияния на рынок недвиги. :smoke:
Вот у меня один знакомый перец успел продать трёху в августе 2008 г. за 220 000 баксов , где-то на Академической - вот это повезло.. А не повезло тому оленю, который её купил.
17 серп 2010 08:36
Цитата:

А если у аленя з/п минимальна, что тогда?
На какой момент времени смотрят при определении зарплаты аленя?
А если дети у аленя появляются уже после суда?

а все пофиг. алень должен минимально прожить, а все остальные имеют право требовать все что сверху прожиточного минимума. и не более 50% з.п.
17 серп 2010 08:36
Цитата:

А если у аленя з/п минимальна, что тогда?
На какой момент времени смотрят при определении зарплаты аленя?
А если дети у аленя появляются уже после суда?

Так почти каждый олень под статьёй за мошенничество ходит за липовую справку о доходах. Скоро их и поставят перед выбором: или платить столько, сколько надо, и добровольно выписать детей, или уголовное дело. Думаю, подобной показательной порки осталось ждать недолго, уже и закон под это дело приняли. Если бы я этим занимался, первой на зону бы пошла бабка из Харькова, замутившая фиктивное банкротство. Это бы показало, что снисхождения не будет ни к кому.
17 серп 2010 08:45
Цитата:
Если бы я этим занимался, первой на зону бы пошла бабка из Харькова


Бабка это прочитала, испугалась, и решила отправиться на 17-е кладбище... :bye:
17 серп 2010 08:49
Цитата:

Виталий, в Днепре уже идет распродажа и цены довольно-таки смешные:

на 10.08.2010


Донецкое шоссе Лев-2,1\9 32.3\17 Мпо , трубы с\тех помен ,дерев столярка, 215 000 грн
Жуковского, 1к 4\6 30.4\18.1\7.3 45 000$
Бабушкина 1к 3\5 49\15.9\11.3 после строит 41.000$
Янтарная Клочко 6 8\9 35.3\21.2\6.7 аккуратное жилое 21 000$ спецюст
Янтарная Ягер 8\9 37.2\19.1\9 жилое 23 000$ сп-юст



Короленко 1\1 25.8 140 000 грн добр
пл. Дзержинского 4\5 45.1\31.4 30 000 $
Авиационная, 1\5 42\23.9 мпо рем 225 000 грн
Левобер-3 2к 50.5\28.2\7.2 пан новый рем, 40 000 $
Рабочая низ 1\5 46общ комн 16+12 офисн ремонт 40 000$



бр Трофимовых 8\10 62.5\40.3\7.2 хор рем.. 323 963 грн
Сокол бул Славы 64.6\38.4 317 388 грн спюст торг для покупателя
Березинская 5\9 58.6\37.7 317 800 грн
Матлахова 2\3 77.5\57.7 под ремонт 28 000$
Петрозаводская. 68.9\46.5\9.7 65000$
пр Героев 1\9 65.6\38.9\8.6 убитая 35 000 $ спюст
Янтарная Клочко-6 6\9 62.7\44.1\7.5 31 000$ сп-юст
Мониторная 9\9 63.2\38.5 330 000 грн продано

4к и более

пр. Пушкина 5 комнат 183 б\р, 2 веранды 185 000$
Карла Маркса 3+2 комн 5\5 76 + 78 супер ремонт.4 балк. 850$ \ м
Савченко 2\3 70 общ+ терасса жилое 45 000$ торг
Коммунар 5-ти комн 5\9 95.9\72.9\5.2 кирп жилое 52 000 $ сп-юст
Наб Победы 4к 4\9 85.5\49.8\7.6 нежилое 45 000$ сп-юст
Кедрина 4к 227.9\116\24.8 кирп 200 000 $
К.Маркса 7к 2-х эт . 5\5 187 евро 180 000$
Кр.Камень 4к 2-х эт. 9,10\10 101.4\59.8\11.6 45 000$ сп-юст
//forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=135 813


это наверно другое. это юстиция продает без возможности перекредитоваться, если я правильно понял...
а я привел пример где такая возможность есть, а цены все равно не растут и все равно никто не покупает. т.е. цена уже учитывает типа бонус - перекредитование, а все равно никто не покупает.
17 серп 2010 09:21
Разве после продажи залога прекращается действие кредитного договора?
Я думаю, что если залога недостаточно для покрытия задолженности ипотечника по кредитному договору и процентам, на остаток задолженности по кредиту будут продолжать начислять проценты. Взыскание по оставшейся задолженности может быть обращено не только на з.п., но и на любое имущество должника.
17 серп 2010 09:49
Цитата:

Разве после продажи залога прекращается действие кредитного договора?
Я думаю, что если залога недостаточно для покрытия задолженности ипотечника по кредитному договору и процентам, на остаток задолженности по кредиту будут продолжать начислять проценты. Взыскание по оставшейся задолженности может быть обращено не только на з.п., но и на любое имущество должника.

действие кредитного договора прекращается, а долг остается на должнике. но в гривнах и проценты уже не начисляются. по факту продажи через исполнительную службу, долг списывается на сумму продажи минус издержки. оставщийся долг можно взыскать разными способами в том числе и через арест и продажу другого имущества должника (если оно на нем есть..), примерно так на сколько я знаю.
17 серп 2010 09:55
.
17 серп 2010 10:03
Цитата:

это наверно другое. это юстиция продает без возможности перекредитоваться, если я правильно понял...
а я привел пример где такая возможность есть, а цены все равно не растут и все равно никто не покупает. т.е. цена уже учитывает типа бонус - перекредитование, а все равно никто не покупает.


Да, это спецюст, который предусматривает покупку за всю сумму , но цены в 1,5 раз меньше :umnik: , в отличае от перекредитовки, где цены невменяемые.
17 серп 2010 15:16
Цитата:

действие кредитного договора прекращается, а долг остается на должнике. но в гривнах и проценты уже не начисляются. по факту продажи через исполнительную службу, долг списывается на сумму продажи минус издержки. оставщийся долг можно взыскать разными способами в том числе и через арест и продажу другого имущества должника (если оно на нем есть..), примерно так на сколько я знаю.

вообще-то действие договора прекращается после выполнения сторонами своих обязательств по договору.
18 серп 2010 16:23
Цитата:

Вроде и уважаемый пользователь, а занёс сюда гнусную парашу какой-то истерички

не нравится Монтян, ок. Читайте на обкоме
//obkom.net.ua/news/2010-08-18/1615.shtm l
Я думаю ещё много где подобные заявления появятся
Истеричность Монтян никак не связана с вопросами, где её мнение очень логично и правильно. Хотите игнорируйте, хотите нет.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше
1. . .568
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Детальніше