Подати оголошення

ЖК Manhattan | Blago developer | Івано-Франківськ, вул. Романа Левицького, вул. Ленкавського

23 черв 2017 10:58
Відгуки про житловий комплекс

Житловий комплекс Manhattan
Івано-Франківськ, вул. Романа Левицького, вул. Ленкавського
Забудовник: Blago developer

Заплановане введення в експлуатацію: 2020 - 2024


13 будинків по 13 поверхів на 1100 квартир


24 лют 2019 16:04
Люди пишіть форум про ЖК Манхетен чим ви не задоволені, наприклад я незадоволений строками задачі вони не встигають, кінець 2018 з листопада до сьогодні 25.02.2019 стройка ніби заморожена нічного не роблять, що відбувається.
02 трав 2019 14:16
Яка наразі ситуація, що чути?
11 вер 2019 13:58

Доброго дня.

Щодо терміну введення в експлуатацію житлового комплексу “Manhattan”, то офіційно повідомляємо, що до кінця цього року буде завершено та введено в експлуатацію перші об’єкти!
Будівельні роботи на об’єкті виконуються з дотримання всіх Державних будівельних норм. На дотримання останніх можуть впливати погодні умови. Це може спричинити те, що в деякі періоди року, певні види робіт можуть бути припинені. На будівельному майданчику об’єкту “Manhattan” працює більше чим 90 чоловік.

Останній фотозвіт по стану будівництва: https://mymanhattan.com.ua/uk/construction_conditions/5d776afd43213012a21859b0
Останній відеоматеріал який може відобразити наявний стан будівництва:

Готові відповісти на всі запитання та організувати екскурсію по об’єкту.
З повагою, компанія blago developer

23 вер 2019 10:02
Ну блін єдиний мінус затянули зі здачею, але на скільки мені відомо то практика затянути на рік присутня всім забудовникам. А так то на даний момент я вважаю що за ті гроші які я заплатив отримав дуже якісне житло (керамоблок, моноліт, вікна, два ліфти і т.д.) - високий рівень.
03 січ 2020 16:55
Я не рекомендую ЖК манхеттен я купив тут квартиру і вже чекаю 3 роки на свою квартиру не можуть збудувати обманюють в очі, брехливе blago developer, почитайте різні форми люди незадоволені негативні коментарі вони видаляють на своїх сайтах, все куплено і продається добре подумайте, реклама у них хороша роботи мало не рекомендую.
06 трав 2020 12:16
Ну дивість я вам скажу свою думку. Якщо ви хочете якісне житло то треба почекати. В іф якісно і швидко не будує ніхто. Я вже скоро починаю ремонт в першому будинку. Ходив з майстрами з архітекторами туди дивитись. Всі сказали що побудовано дуже грамотно, тому я впринципі задоволений. Квартиру купив для себе і жити там планую точно ще років 20.
11 черв 2020 15:03
Дуже великі тут затримки об'єктів в Благо ЖК Соборне на два роки затримали, Парус уже будують більше п'яти років а ЖК Манхеттен неможуть ні одного будинку здати уже три роки
13 черв 2020 17:46
Незадоволена тим що строки здачі відтягують, незрозуміло коли буде зданий 4 будинок, на запитання іх стандартні відповіді! А й дзвониш в офіс трубку не беруть! Благо майте совісьть!
02 лип 2020 15:49
Доброго дня, Panda 99. З нетерпінням чекаємо на Ваш дзвінок по номеру 098 166 23 56. Впевнені, що зможе вирішити Вашу проблему.
17 серп 2020 15:11
Називають себе лідерами будівельного ринку ледве не цілої галактики з купою років досвіду. На ділі пишеш на регіональному сайті відгук про те, що вони затримують здачу будинків в усіх своїх жк і вони вже не хочуть спілкуватись з тобою (хоча ти вже придбав у них квартиру і заплатив за поки неіснуюче житло круглу суму) - трубки не беруть, а коли якось і вдається звязатись з ними то починають брехати, видумувати щось несусвітнє, брати тебе "на понт" ( так, саме таке відчуття, ніби вони розраховують,що ти тупоголовий), листи через укрпошту відправляють через пів року як ти запитав у них якусь інформацію також письмово!. Оце так підхід у лідерів ринку регіону. Думайте двічі перед тим як звязуватись з цими спеціалістами. Спілкуйтесь з реальними людьми які вже купили там квартири - вони можуть допомогти зберегти ваші нерви, гроші та час
24 січ 2022 10:21

Андрій1

Ну дивість я вам скажу свою думку. Якщо ви хочете якісне житло то треба почекати. В іф якісно і швидко не будує ніхто. Я вже скоро починаю ремонт в першому будинку. Ходив з майстрами з архітекторами туди дивитись. Всі сказали що побудовано дуже грамотно, тому я впринципі задоволений. Квартиру купив для себе і жити там планую точно ще років 20.

Так у благо дуже хороша якість і проекти що доречі теж дуже важливо, тільки почав трішки сумніватися увирішенні з опаленням , кажуть дуже дорого обходиться , не підкажете ?

13 лип 2022 13:26

Забудовник вітягував сроки здачі на 1-2 роки, і обманюють людей сказавши (написавши в договорі) що вікна будуть алюмінієві а поставив пластикові, газу немає, є їхня котельня за опалення зимою доводиться платити 8 000 грн в місяць це тільки опалення, а потім поміняли генплан ЖК Manhattan,перед тим як купляти квартир тут почитайте відгуки жителів.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Детальніше