Подать объявление

Стабилизация цен уже наступила. О будущей стагнации говорят уже даже риэлторы...

20 янв 2007 12:47
Да а а а. Втиралова идет по полной прогамме. Активные втиралы как всегда Володя и Англорус.

Не знаю как у кого, но при чтении их постов опасения по поводу полного ПИ.. еще более усиливаються.

Заходил тут недано Гтвщ - тот вообще псих. Если не по его - то нафиг. Но сожалению не по его...

Удачно всем послушать втираловские стихи.
20 янв 2007 13:23
Обратите внимание на лексикон который вы используете. В ваших сообщениях часто встречаются слова «лохи», «нафиг», «псих», «лажа», не говоря уже о намеках на мат. Пожалуй слово «лохи» встречается наиболее часто. Дам вам хороший совет, если хотите чтобы к вам прислушивались не используйте такие слова.
20 янв 2007 21:07
Ви вважаєте, що формалізовані моделі значно поліпшать аналіз київського ринку нерухомості?
Подібні відчуття (ІМХО) від віри в підручники та «популярні» публікації (а, можливо, від молодості та недосвідченності).

Які формалізовані моделі, коли майже все «в тіні»!? Коли все круто замішано на настроях та «психології»!?
В таких умовах дуже складно ввести коефіціенти та формульні залежності, які більш-менш адекватно відбивають реальні закономірності. А якщо і можна їх ввести, то прийдеться постійно підрихтовувати, адаптуючи до «сьогодняшніх реалій».

Тільки не сприймайте ці слова, як повне заперечення моделей. Просто всьому своє місце і час.
І на нашому ринку нерухомості вони колись запрацюють (і вже працюють, правда, дуже локально).
Але покладатися на економічні моделі (так само як і на соціологічні опитування) треба дуже обережно. Бо заведуть в оману.
Наприклад, ментальність народу треба вивчати все життя. І покладатись при цьому не стільки на соціологічні дослідження, скільки на описи науковців, на історичну та художню літературу, на «довгі розмови», на спостереженнями за реальними людьми, родинами, селами, містами...
Настрої вивчати кожного дня; і використовувати для цього цілу мережу професіоналів, якими є агенти з нерухомості.
Дані для статистики перевіряти (і робити це кожного дня на професійній основі).
І все це не тільки наука, але й мистецтво.
20 янв 2007 21:31
І ще стосовно моделей економіки.
В свій час академік Глушков дуже на них розраховував.
Казав, що як створять загальнодержавну автоматизовану систему управління економікою - тоді настане процвітання, громадяни будуть заробляти гроші чесно (бо всі нарахування грошей і всі великі витрати підуть через ЕОМ).
До загальнодержавної системи справа не дійшла, але на багатьох підприємствах створили автоматизовані системи управління (АСУ). Грошей на це витратили багато. А от користі від них було не дуже багато.
Чому?
А тому, що економічні моделі дуже відрізнялися від того, що було на підприємствах. Там приписки були на всіх рівнях. Починаючи від простих робітників, нормувальників, майстрів... і закінчуючи першими керівниками областей та республік.
Вся система була зацікавлена у приписках.
Було й масове розкрадання, статистики якого ніхто не знав.
Була й величезна безгосподарність, коли багато чого згнивало, розукомплектовувалося, використовувалося не за призначенням.

В таких умовах в реальній економіці могли орієнтуватись тільки досвідчені люди, які більш-менш адекватно оцінювали хто, де і скільки збрехав/приписав/вкрав/розбазарив.
Включення компьютерів у ці ланки часто-густо тільки поглиблювало розбалансованість. Бо директор заводу міг якось скорегували (для себе і для справи) цифри реальні та з приписками, які йому надавали підлеглі та начальники (бо знав їх як облуплених). А до компьютерних даних та прогнозів він ще тоді не звик. І, прочитавши статті економістів-кібернетиків, вірив їм. А як не вірити, коли вони такі розумні речі кажуть, такі чудові моделі малюють, такі величезні формули виписують!?
І економісти-кібернетики тим своїм моделям (якийсь час) вірили.
А потім до багатьох директорів прийшла зневіра (у могутність моделей). І фінансування програм по АСУ відразу погіршилось.
Бо всьому своє місце, свій час і свої передумови.

P.S.
Вибачайте, що не по темі. Але зачепив шановний flyman за наболіле...
21 янв 2007 13:42
Вас же никто не заставляет заниматься приписками и разрабатывать аналитические прогнозы на основании заведомо неверных данных.
Речь о том, что "чуйка" конечно важна для принятия решений, но статистика и анализ на основании "чуйки", менталитета, психологии и парапсихологии - это слишком неконкретно.
А количество примеров "из личного опыта" в Вашем с Англорусом случае "зашкаливают". Представляете себе отчет о средней зароботной плате по стране на основании опроса друзей и знакомых? Смешно?
Вот и мне смешно.
А бывают еще случаи...
21 янв 2007 16:06
И мне не смешно.
А как быть, если нет другой информации? Или другая информация, мягко говоря, некорректная?
Вот эту "некорректную информацию" и позволяют выявить/скорректировать данные, полученные от конкретных людей.

Нужны примеры/иллюстрации? Пожалуйста...
Но они (для лучшего понимания, из разряда экстремальных).
Помню, насколько я был потрясен, когда услышал от конкретных людей о голодоморе. И когда (году в 1955?) узнал, что колхозники (конкретного села) получают на трудодень где-то 500гр зерна и 1руб денег (после денежной реформы 1961 года этот рубль стал стоить 10коп). Причем о выплате денег люди говорили как о большом прогрессе, поскольку раньше денег им не платили. А я, насмотревшись фильмов, и зная что по чем в Киеве, думал, что колхозники зарабатывают во много раз больше.

Иностранцам, так тем вообще показывали лишь ВДНХ, где все было великолепно. Читал, что даже краткие беседы с простыми колхозниками во многом меняли представление о стране зарубежных поклонников СССР.
22 янв 2007 06:38
Володя, суть вашого викладу зводиться до наступного
Навіщо робити аналіз (фундаментальний, математичний, статистичний) краще звернутись, до вас "проффесіоналів".

P.S.
Я б порадив Вам змінити роботу і піти у одну з партій ідеологом. Це Ваше.
22 янв 2007 07:09
Володя Ви недавно писали щось про маленьке притрумування пропозиції квартир від забудовників.Так ось, в нормальній країні це розглядалось як використання монополією сили, і антимонопольний комітет вже давно прийняв би відповідне рішення.

Народ, хто чув, чибули якісь звернення в Україні?
22 янв 2007 07:53
Даже для биржевых сделок - данная фраза не соответствует действительности.
Опытный биржевой игрок рынок не только просчитывает, но и чувствует. Опирается на интуицию, оперирует (нередко) на уровне \"верю-не верю\".QUOTE(Владимир)
Хехе, еще раз
Я верю, что посчитать можно все - даже настроения, и выразить из в виде %% и описать влияние на РН каждой из групп. Равно как выписать ключевых игроков рынка, влиятельных чиновников, определить интерес каждого - и вперед. Все возможно - но другое дело, что сейчас этого-то никто не требует (по крайней мере от Владимира), задача видимо стоит совсем другая.
22 янв 2007 08:20
Вот Ваша задача, как аналитика, и состоит, в том числе, в том, чтобы анализировать и отделять "зерна от плевел". И уже на основании "зерен" делать прогнозы.

А психология и менталитет...
"Мало увидеть фалический символ в зонтике в руках у девушки чтобы считать себя психоаналитиком" - говаривал Фрейд (возможно не точная цитата).

Про голодомор - это Вы сильно. Очень доходчиво.
Но, непонятно к чему.
О системе государственной пропоганды?
Если Вы это хотите притянуть к ситуации с неверными исходными данными, на основании которых Вы делали неверные выводы, то было множество людей, знающих много более Вашего о голодоморе и, соответсвенно, делающих более верные выводы.
У кого-то это всегда получается лучше.
Что, впрочем, никак не противоречит моему тезису о Вашем проФФессионализме.
22 янв 2007 15:14
Мова йшла не про притримування пропозицій від забудовників, а про притримування будівництва в Києві. А це дуже різні речі.

І до кого Антимонопольний комітет буде приймати санкції?
До Київської міськради і держадміністрації?
А хіба не вони повинні вирішувати яким повинний бути Київ?

Якщо рішення київських органів влади відповідають законам України (в тому числі і про Генлан Києва), то до чого тут Антимонопольний комітет?
Наскільки я знаю, Антимонопольний комітет може когось відсторонити від ринку (і тоді забудовників буде ще менше) або прийняти рішення щодо розукрупнення фірм-монополістів.
Так Київміськбуд і так вже холдінг. Ну, відокремиться від нього ще якийсь завод чи підрозділ...
--------
А якщо по суті проблеми...
Зрозумійте, корупційні схеми можновладців та чиновників (при забудові Києва) в значній мірі спираються на небажання простих киян йти шляхом перетворення рідного міста на мурашник і мегаполіс.
Якщо значна частина киян проти розширення будівництва, то чому Ви думаєте, що обрані киянами міськрада і мер (як сьогоднішні, так і ті, що були раніше) займуть якусь іншу позицію?

Тут можновладцям є на кого "стрілки перевести".
Скажуть "ми разом з простими киянами - патріоти рідного міста, і не дамо нікому (особливо іноземцям) перетворити його бозна на що..." (щось подібне казав Олександр Олександрович, коли пояснював чому будівництво кварталу на Бесарабці затягли на декілька років і передавали від однієї іноземної фірми до іншої).
22 янв 2007 15:52
А нельзя ли ссылку?
Интересно узнать кто ж это столь точно предсказал развитие событий на московском рынке?

Относительно московских аналитиков.
Мы достаточно долго учились у них. Пытались следовать в фарватере.
А потом поняли, что индексы и статистика - это на рынке недвижимости далеко не все. И стали усиленно писать о психологических аспектах, о жизненных устремлениях и ментальности людей...
И москвичи стали нас перепечатывать. А потом и сами заговорили в подобном тоне. Вполне допускаю, что к этому они пришли без всякого нашего влияния. Но факт остается фактом слова типа "психологические факторы" они сейчас используют гораздо чаще, чем пару лет назад.
Так что еще вопрос кто у кого и чему учится?

-------------------
Но самое главное не это. А то, что никто не может объять необъятное.
Мы делаем свою работу.
Опираемся на те источники информации, на тех людей, на те методы, знания, способности, которые у нас есть.
Если у кого-то есть иные источники информации, иные методы, знания, способности, то кто мешает проводить и публиковать свои аналитические изыскания?
Мы всегда "за".
Более того, сколько раз мы призывали (всех и каждого) давайте Ваши данные, результаты, выводы, прогнозы, обоснования!
22 янв 2007 15:55
Тут хтось з із закордонних товаришів писав, що Лондон має двопорхову забудову (щодо Києва-мегаполіса)

В принципі, це стосується більшості великих міст на заході, щільну забудову має лише downtoun.


Тепер, про "маленьке притрумування пропозиції квартир від забудовників".
Обздзвоніть фірми-забудовники та їх посередників, і спитайте, скільки вони пропонують 1к. квартир, а потім, перевірте інфу по своїм, так розрекламованим каналам.
22 янв 2007 16:46

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx