Подать объявление

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 22 554 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
142из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .101103. . .137
08 фев 2022 15:52

Iryna.Brokh

Ми теж були сьогодні.

Нам повідомили зовсім іншу інформацію.

1,3,4 - червень 2022

5 - вересень 2022

2,6,7 - грудень 2022

Цікаво, в один день повідомляють різні дати. :/

На сайті КМБ (https://kmb.ua/ua/objects/zhk-prosp-otradnyj-93-2) вказані такі ж дати.

Дата здачі будинку в експлуатацію:

№1, (3), 4: 30-06-2022

№5: 30-09-2022

№2, 6, 7: 31-12-2022


Також актуалізували терміни на прайсах - термін здачі будинку в експлуатацію, як на сайті КМБ, а розстрочка до 30.06.2023.




09 фев 2022 11:31

Your Neighbor

На сайті КМБ (https://kmb.ua/ua/objects/zhk-prosp-otradnyj-93-2) вказані такі ж дати.

Дата здачі будинку в експлуатацію:

№1, (3), 4: 30-06-2022

№5: 30-09-2022

№2, 6, 7: 31-12-2022


Також актуалізували терміни на прайсах - термін здачі будинку в експлуатацію, як на сайті КМБ, а розстрочка до 30.06.2023.

По крайней мере обновили информацию по вводу в эксплуатацию. 


Но вновь, она не имеет ничего общего с реальностью, если верить датам, для завершения работ по дому номер 3 осталось 4 месяца спринта. А спринт у КГС своеобразный, уже пол года в 3 доме не ведутся вообще никакие работы, ни один кирпичик не положен. 


Поэтому тактика не меняется у них - анонсируют заранее нереальные сроки, а значит переносы ещё будут и будут возможно не один раз. 



11 фев 2022 10:19

Доброго дня, знайшов цікаву інформацію стосовно рішення Київради по продовженню оренди земельної ділянки. Які у вас думки щодо цього рішення?

11 фев 2022 10:33

DendiUA

Доброго дня, знайшов цікаву інформацію стосовно рішення Київради по продовженню оренди земельної ділянки. Які у вас думки щодо цього рішення?

Уже писали раннее - "По аренде вопрос решится не раньше весны

Потому что сейчас комиссия не заседает" 

11 фев 2022 11:42

DendiUA

Доброго дня, знайшов цікаву інформацію стосовно рішення Київради по продовженню оренди земельної ділянки. Які у вас думки щодо цього рішення?

Добрый день, думаю, идут "торги", но в итоге "договоряться".

11 фев 2022 12:00

По поводу аренды рассмотрение дела будет не раньше весны 

Сказали что зимой комиссия не работает

Ещё заверили что с этим проблем не будет

Надеюсь правда 

11 фев 2022 13:24

DendiUA

Доброго дня, знайшов цікаву інформацію стосовно рішення Київради по продовженню оренди земельної ділянки. Які у вас думки щодо цього рішення?

Интересно, почему тут указано «викупу», хотя ранее всегда была аренда? Может, кто-то в курсе.

Да и на сколько знаю компания застройщик арендует до момента окончания строительства, а потом договор аренды заключает сервисная компания

11 фев 2022 15:56

Я мав на увазі цей текст.

"Рішення не прийнято. Надано доручення суб'єкту подання (звернення до заявника з пропозицією викупу земельної ділянки) - Протокол №1/29 від 09.02.2022"

11 фев 2022 15:56

DendiUA

Доброго дня, знайшов цікаву інформацію стосовно рішення Київради по продовженню оренди земельної ділянки. Які у вас думки щодо цього рішення?

Вот ссылка на заседание (время обсуждения - 52:22)

https://youtu.be/smv2QdE7_hs?t=3262

Насколько я могу судить, это не ультиматум а предложение арендатору альтернативы. Поправьте если я не прав)

15 фев 2022 19:24

Ну что,кроме ворон и других птиц/животных/насекомых на стройке кто-то есть? 

15 фев 2022 20:38

Mariales

Ну что,кроме ворон и других птиц/животных/насекомых на стройке кто-то есть? 

Каждый день есть пару строителей на 7 доме заливающих монолит, естественно очень медленно. Больше никого не видно… На мой взгляд кладочные работы вообще остановились лито близко к этому. 


17 фев 2022 20:01

Lex_Art

Каждый день есть пару строителей на 7 доме заливающих монолит, естественно очень медленно. Больше никого не видно… На мой взгляд кладочные работы вообще остановились лито близко к этому. 


Я бачив, що ведеться кладка в будинку 2 на 14 поверсі. І не тільки зовнішні стіни, але і внутрішні. Хоча, звісно, повільно. Біля будинку 1 великі запаси утеплювача. Також є кладка на будинку 2 і будинку 5, здається. Робітників стало більше. По будинку - схоже, вийдуть на 2 поверхи за місяць з потеплінням. Поки що 2 поверхи за 1,5 міс. Ведуться земляні роботи на паркінгу, між будинками 2, 1 і 5. 

На мій погляд, здача не раніше другої половини 2023 року в кращому випадку. 

18 фев 2022 06:39

За то рейтинг до 200 поднялся...

18 фев 2022 21:45

Надо ждать

19 фев 2022 16:27

Уже і лютий закінчується а робітників як не було так і немає, а обіцяли що з лютого почнеться активне будівництво і погода цьому сприяє це просто якесь знущання 😡😡😡 над інвесторами. Сьогодні взагалі пусто на будівництві, буквально пару автовокзал біля стройки

19 фев 2022 16:28

В суботу в обід роботи ведуться. Активно на будинку 7. Кладуть стіни на будинку 2, 6. В будинку 3 працюють сантехніки. Зроблено ще один майданчик паркінгу, залитий бетон, після чого - арматура і залиття ростверку. Здається, ось-ось почнуться утеплювальні роботи на будинку 1. На будівництві працює до 48 працівників. Не знаю, як тепер фото завантажити.


19 фев 2022 20:19

Slavko-5

В суботу в обід роботи ведуться. Активно на будинку 7. Кладуть стіни на будинку 2, 6. В будинку 3 працюють сантехніки. Зроблено ще один майданчик паркінгу, залитий бетон, після чого - арматура і залиття ростверку. Здається, ось-ось почнуться утеплювальні роботи на будинку 1. На будівництві працює до 48 працівників. Не знаю, як тепер фото завантажити.


Коли ви пишете повідомлення, там, над рамкою самого повідомлення, є "В" І" "U" і т.д. (параметри тексту),ось в отому полі необхідно прикрутити вправо і там буде вкладка зображення.

19 фев 2022 20:19

Сегодня вечером был на стройке впервые за 3 недели. Ну собственно говоря там как бы особо ничего и не поменялось. Свечки 3, 4, 5 без видимых изменений, кладка не продвинулась не на этаж ещё с осени. 1й дом утеплён, субъективно , процентов на 15%. По дому #7 монолит на уровне 3го этажа.

Темпы мягко говоря вызывают тревогу. Складывается впечатление, что достраивать в этом году никто и не стремится, а работы делаются только для вида, что объект не заброшен.

21 фев 2022 10:34

Slavko-5

В суботу в обід роботи ведуться. Активно на будинку 7. Кладуть стіни на будинку 2, 6. В будинку 3 працюють сантехніки. Зроблено ще один майданчик паркінгу, залитий бетон, після чого - арматура і залиття ростверку. Здається, ось-ось почнуться утеплювальні роботи на будинку 1. На будівництві працює до 48 працівників. Не знаю, як тепер фото завантажити.


Дивлячись на будинки 3,4,5 це схоже на якийсь саботаж, на такому великому об'єкті менше 50 людей. Якби на цих будинка останніх пів року продовжувались роботи, а не просто мертво стояло, думаю уже би утеплення мало підходити до завершення, не уявляю чесно коли вони думають взагалі щось завершувати.

21 фев 2022 12:54

Rostyslavus

Дивлячись на будинки 3,4,5 це схоже на якийсь саботаж, на такому великому об'єкті менше 50 людей. Якби на цих будинка останніх пів року продовжувались роботи, а не просто мертво стояло, думаю уже би утеплення мало підходити до завершення, не уявляю чесно коли вони думають взагалі щось завершувати.

Однозначно не в этом году, но до конца следующего года есть шанс завершить стройку) 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .101103. . .137
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее