ЖК Новая Конча-Заспа | AVM Development Group | Киевская обл, с. Ходосовка
Застройщик | AVM Development Group |
Сдача ЖК | 2015 - 2022 г. |
Планировки | от 25 000 Грн/м² |
36/29% | ||
18/14% | ||
31/25% | ||
26/21% | ||
14/11% |
Цитата "Валерия3":Декларация о готовности по Линцу на сайте ДАБИ
КС 143160820096 Київська КС декларація про готовність об’єкта до експлуатації Будівництво багатоквартирного житлового будинку з цокольним та мансардним поверхами та влаштуванням підсобних приміщень (комірок) в підвалі будинку; Київська обл., Києво-Святошинський р‑н, с. Ходосівка, вул. Піонерська, 39 3
Фізична особа
АТ № 001820
Литвиненко В'ячеслав Петрович
35202644 ТОВ "Домус-проект"
Полонська Наталія Володимирівна
38927947 ТОВ "БК ДП ІКА - Буд"
витяг з реєстру прав власності 14822476 2013-12-17
Назначение земельного участка другое - для строительства частного дома. То что в ДАБИ зарегистировали эти декларации это хорошо, но это по сути нарушение со стороны ДАБИ. Я просто хочу чтобы все понимали что это несоответствие - как мина, непонятно, когда и при каких обстоятельствах рванет.
Конкретно сейчас беспокоится особо не о чем, тем более что в ДАБИ сами приняли декларации. Да и у застройщика с руководством села, как я понял, хорошие отношения. НО, неизвестно, что будет через год, два или десять. Проблему нужно решать сейчас, когда она малозначительна.

Цитата "Hub":В Реєстрі декларацій ДАБІ на їх офіційному сайті декларації відсутні !! Якщо вони там є зробіть скрін і виложіть! Плюс я був на прийомі у начальника дабі!!
Очень интересно а каким образом Вы ищете эти декларации на сайте ДАБИ?
Если я их спокойно нашала:
КС 103151270835
Київська КС
зміна даних у декларації про початок будівельних робіт Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та з мансардним поверхом;
Київська обл., Києво-Святошинський р‑н, с. Гатне, вул. Інститутська, 45
3
Фізична особа
ІТ № 004571
Олійник Сергій Сергійович
2577612096
ФОП Бондарчук Микола Едуардович
Дерябкін Геннадій Михайлович
витяг з реєстру прав власності 10460425 2013-10-08

Цитата "maxt":
Назначение земельного участка другое - для строительства частного дома. То что в ДАБИ зарегистировали эти декларации это хорошо, но это по сути нарушение со стороны ДАБИ. Я просто хочу чтобы все понимали что это несоответствие - как мина, непонятно, когда и при каких обстоятельствах рванет.
Конкретно сейчас беспокоится особо не о чем, тем более что в ДАБИ сами приняли декларации. Да и у застройщика с руководством села, как я понял, хорошие отношения. НО, неизвестно, что будет через год, два или десять. Проблему нужно решать сейчас, когда она малозначительна.
Целевое назначение земли для строительства
Все земли в Украине разделены по целевому назначению и каждое целевое назначение предназначено для своего узкого использования.
Так, пахота (рілля) предназначена для выращивания сельхозпродукции, на ней запрещается строительство со всеми вытекающими земельными и экологическими санкциями.
Земля под застройку так и называется: например, для строительства и обслуживания жилого дома и хозяйственных пристроек. Целевое назначение земельного участка указывается в госакте и договоре аренды.
Строительство на земле, которая по целевому назначению не предназначена для строительства и обслуживания дома (гаража, магазина, дачного дома, садового дома), является нарушением и основанием для иска со стороны местного совета (прокуратуры, сельскохозяйственной инспекции) с целью возврата земли в собственность государства.

Что по газу решили?

Для того, щоб змінити цільове призначення Вашої земельної ділянки, Вам необхідно здійснити наступні дії:
КРОК 1
Оформити нотаріально засвідчену заяву на зміну цільового призначення, підписану власником. Дана заява є підставою для розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
КРОК 2
Зміна цільового призначення передбачає розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
Тому Вам необхідно замовити у землевпорядній організації виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення.
Щоб знайти таку організацію можна:
- звернутися до сусідів чи знайомих, які вже оформили документи на землю, та запитати їх, яка організація це робила;
- звернутися до місцевої ради – як правило, на території сільської чи міської ради працюють декілька землевпорядних організацій;
- звернутися до районного (міського) відділу (управління) Держгеокадастру України та дізнатися, які організації працюють на території Вашого району або населеного пункту;
- здійснити пошук в мережі Інтернет.
Увага!
Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, не потребує отримання дозволу жодним органом влади. Договір між власником земельної ділянки та землевпорядною організацією є єдиною підставою для розроблення проекту.
Важливо знати!
Виконавцем робіт у вибраній Вами землевпорядній організації може бути тільки особа, яка має сертифікат інженера-землевпорядника. Перелік таких осіб розміщений на офіційному сайті Держгеокадастру за адресою: //www.land.gov.ua («Державний реєстр сертифікованих інженерів-землевпорядників» підрозділу «Сертифікація» розділу «Напрями діяльності»).
Домовтесь з землевпорядною організацією про вартість, строки виконання робіт та укладіть відповідний договір. Будьте уважні при укладенні договору! Обов’язково повністю прочитайте проект договору, а якщо якісь із його умов Вам незрозумілі – зверніться по допомогу до юристів (або родичів, сусідів, знайомих). Типовий договір про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ви можете завантажити тут
Зверніть увагу на те, щоб в договорі були вказані конкретні терміни виконання робіт!
КРОК 3
Землевпорядна організація має виконати геодезичні роботи і розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у строки, встановлені договором. Межі земельної ділянки, при потребі, мають бути закріплені межовими знаками встановленого зразка. Проект землеустрою має бути складений у паперовій формі та у формі електронного документу.
Увага!
Вимагайте від землевпорядної організації надання Вам примірника виготовленої землевпорядної документації у паперовій формі. У разі виникнення судового спору щодо законності зміни цільового призначення земельної ділянки у суді, вона буде слугувати доказом.
Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки підлягає погодженню уповноваженими органами влади відповідно до статті 186-1 Земельного кодексу України. А саме: місцевим управлінням Держгеокадастру, місцевим відділом архітектури та містобудування та іншими організаціями в окремих індивідуальних випадках.
У разі, якщо змінюється цільове призначення особливо цінних земель, земель лісогосподарського призначення, а також земель водного фонду, природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного та історико-культурного призначення, проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок підлягає обов’язковій експертизі, яка проводиться Держгеокадастром України.
Слід зауважити!
Звертаємо Вашу увагу також на те, що наявність затвердженого плану зонування території або детального плану території є обов'язковою в ході погодження проекту зміни цільового призначення.
Дізнатися про наявність такої документації у разі розміщення земельної ділянки в межах населеного пункту можна в міській (сільській, селищній) раді, а у разі розміщення ділянки за межами населеного пункту – в місцевій райдержадміністрації.
Якщо детальний план території не розроблявся раніше, його розробку можна замовити окремо. Вимоги щодо обов'язкової наявності плану зонування або детального плану території встановлені ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
КРОК 4
Звернутись до органу, уповноваженого приймати рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки з клопотанням про затвердження проекту. Таким органом у межах населених пунктів є відповідна сільська, селищна, міська рада.
Уповноважений орган має прийняти рішення про затвердження проекту та зміну цільового призначення земельної ділянки або відмову у вчиненні таких дій.
Важливо знати:
Відмова органу влади у зміні цільового призначення земельної ділянки повинна бути мотивована і містити у собі посилання на підстави відмови. Такими підставами можуть бути:
- невідповідність запроектованого цільового призначення вимогам закону або прийнятих відповідно до нього нормативно-правових актів,
- неузгодженість цільового призначення земельної ділянки вимогам затвердженої містобудівної документації або документації із землеустрою.
КРОК 5
Вам слід звернутися до державного кадастрового реєстратора у територіальному (районному, міському) органі Держгеокадастру України із заявою про внесення змін до відомостей про земельну ділянку. Якщо інше не передбачено договором про розроблення проекту, до цього органу має звертатись землевпорядна організація.
До заяви додається розроблений та погоджений уповноваженими органами проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у паперовому вигляді та у формі електронного документу, а у разі, якщо щодо проекту проводилась державна експертиза – також оригінал позитивного висновку цієї експертизи.
Дана послуга надається безкоштовно!
Подана Вами заява на протязі 14 днів розглядається державним кадастровим реєстратором територіального органу Держгеокадастру у районі (місті), за наслідком чого, у разі, якщо подані документи складені вірно, державний кадастровий реєстратор вносить відомості про зміну цільового призначення Вашої земельної ділянки до Державного земельного кадастру.
КРОК 6
Останнім етапом є реєстрація прав на нерухоме майно в державному реєстрі прав. Це можна зробити, звернувшись до центру надання адміністративних послуг чи нотаріуса з відповідним пакетом документів. В результаті інформація про реєстрацію права за бажанням заявника може бути надана у паперовій формі.
//zem.ua/uk/50-dorozhni-karti-pokrokovi- skhemi/625-poryadok-zmini-tsilovogo-priz nachennya-zemelnoji-dilyanki

1. Земельна ділянка може знаходитись у спільній власності з визначенням частки кожного з учасників спільної власності (спільна часткова власність) або без визначення часток учасників спільної власності (спільна сумісна власність).
Теперь , давайте посмотрим, что вообще такое земельный участок? Согласно ЗКУ Стаття 79. Земельна ділянка як об'єкт права власності
1. Земельна ділянка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами.
3. Право власності на земельну ділянку розповсюджується на простір, що знаходиться над та під поверхнею ділянки на висоту і на глибину, необхідні для зведення житлових, виробничих та інших будівель і споруд.
Ой , как интересно, а Карл;)? А какие же визначені права для ділянки 2.01 - смотрим-02 Землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше);
02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
А могут ли 12 дольщиков построить себе жилой дом ( не многоквартирный - именно жилой и разделить его на 12 часть с выделением частей ? Согласно ЦКУ могут Стаття 356. Право спільної часткової власності
1. Власність двох чи більше осіб із визначенням часток кожного з них у праві власності є спільною частковою власністю)
А как же определить часть каждого, ведь части (квартиры) могут иметь разный метраж, а ? Тоже ничего сложного, смотрим ЦКУ Стаття 357. Визначення часток у праві спільної часткової власності
2. Якщо розмір часток у праві спільної часткової власності не встановлений за домовленістю співвласників або законом, він визначається з урахуванням вкладу кожного з співвласників у придбання (виготовлення, спорудження) майна.
А как же управлять этой спільною частковою власністю, от незадача... Но тоже есть ответ Стаття 358. Здійснення права спільної часткової власності
1. Право спільної часткової власності здійснюється співвласниками за їхньою згодою.
2. Співвласники можуть домовитися про порядок володіння та користування майном, що є їхньою спільною частковою власністю.
3. Кожен із співвласників має право на надання йому у володіння та користування тієї частини спільного майна в натурі, яка відповідає його частці у праві спільної часткової власності. У разі неможливості цього він має право вимагати від інших співвласників, які володіють і користуються спільним майном, відповідної матеріальної компенсації.
4. Якщо договір між співвласниками про порядок володіння та користування спільним майном відповідно до їхніх часток у праві спільної часткової власності посвідчений нотаріально, він є обов'язковим і для особи, яка придбає згодом частку в праві спільної часткової власності на це майно.
А как же быть если Вы захотите продать свою часть, даже не знаю... Но снова норма права в помощь- ЦКУ Стаття 361. Право співвласника розпорядитися своєю часткою у праві спільної часткової власності
1. Співвласник має право самостійно розпорядитися своєю часткою у праві спільної часткової власності.
Но здесь, есть нюансы, такие сложные, :cry: При продаже своей части Вы должны будете предложить дольщикам купить Вашу часть. Стаття 362. Переважне право купівлі частки у праві спільної часткової власності
1. У разі продажу частки у праві спільної часткової власності співвласник має переважне право перед іншими особами на її купівлю за ціною, оголошеною для продажу, та на інших рівних умовах, крім випадку продажу з публічних торгів.
2. Продавець частки у праві спільної часткової власності зобов'язаний письмово повідомити інших співвласників про намір продати свою частку, вказавши ціну та інші умови, на яких він її продає.
Примерно так...

скиньте, пож., свою почту. есть прикольная инфошка
Цитата "Валерия3":у нас земля: для строительства и обслуживания жилого дома и хозяйственных пристроек Я считаю что нужно говорить об ОСББ,передаче земли и изменении ее назначения по результату строительства. Так делают все мелкие застройщики!
Что по газу решили?
Категорически не соглашусь! У меня в договоре нет ни единого слова о том, что мне предстоит самому и за свой счет что-то делать в плане изменения назначения земли. Считаю это проблемами ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО ЗАСТРОЙЩИКА, которые именно застройщик и должен решать. За свой счет, разумеется. ОСББ должно принять дом без каких либо нарушений.
Очень всех прошу НЕ оперировать понятием "так делают все", в законодательстве такое понятие отсутствует!
Цитата:А могут ли 12 дольщиков построить себе жилой дом ( не многоквартирный - именно жилой и разделить его на 12 часть с выделением частей ? Согласно ЦКУ могут Стаття 356. Право спільної часткової власності
Дом построен и введен в эксплуатацию именно как многоквартирный, что подтверждено декларацией, зарегистрированной в ДАБИ. В случае потенциальных проблем это будет доказательством не в нашу пользу.
Повторюсь - в законодательстве отсутствуют понятия "так делают все" и что-либо вроде бы подразумевающееся и очевидное НЕ является доказательством, если оно не подтвержено документально. Если дом частный, то он должен быть построен как частный, и введен в эксплуатацию как частный. И по всем документам проходить именно так...
Мне не нравится эта "эквилибристика" со стороны застройщика и подмена понятий. Поверьте, если не дай бог дойдет до судебного решения этих вопросов (а случится в будущем может что угодно) - суд будет смотреть фактические документы.
Цитата "Валерия3":доброй ночи, Maxt.
скиньте, пож., свою почту. есть прикольная инфошка
не могу понять, как использовать личку, ее вообще чтоль убрали?

поэтому пишу адрес тут: tretyakovmax@gmail.com

Цитата "maxt":
Категорически не соглашусь! У меня в договоре нет ни единого слова о том, что мне предстоит самому и за свой счет что-то делать в плане изменения назначения земли. Считаю это проблемами ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО ЗАСТРОЙЩИКА, которые именно застройщик и должен решать. За свой счет, разумеется. ОСББ должно принять дом без каких либо нарушений.
Очень всех прошу НЕ оперировать понятием "так делают все", в законодательстве такое понятие отсутствует!
так я и имела ввиду застройщика, но чтобы мы выдвигали такое требование уже сейчас и решать данный вопрос
Цитата "Валерия3":доброй ночи, Maxt.
скиньте, пож., свою почту. есть прикольная инфошка
скиньте пож инфу, интересно ж

Там ничего не сказано о незаконности объектов, там написано о проверке и все.
Цитата "maxt":А почему декларация есть на сайте ГАСК, если объекты "незаконные"?
Там ничего не сказано о незаконности объектов, там написано о проверке и все.
Проверка была по девятиэтажке и клубному-2. Если есть декларация - можете выложить сканкопию на форум. Застройщик отказался присутствовать. По незаконности тут целая ветка.
Цитата "Громада с. Ходоівка":
Проверка была по девятиэтажке и клубному-2. Если есть декларация - можете выложить сканкопию на форум. Застройщик отказался присутствовать. По незаконности тут целая ветка.
Там написано, что речь идет о декларации про готовность объекта, и адрес дома Линц. По Линцу все декларации можно посмотреть на сайте застройщика.
Цитата "Громада с. Ходоівка":Там указано что зарегистрированы 4 декларации. Это просто часть текста.
так скиньте весь текст, чтобы не нужно было гадать что там и как
Цитата "Громада с. Ходоівка":Первая стр.
Озвучьте, кто Вы, и какое отношение к данным проверкам имеете? Вы сотрудник ГАСК, сотрудник сельрады, сотрудник каких-то проверяющих органов, инвестор, представитель какой-то иннициативной группы, местный житель? Хочется понять что означает "нам" - это кому именно и почему во множественном числе?

- ЖК Урловский-1 | Киевгорстрой, bUdCapital | ул. Причальная, 1106.053 748
- ЖК Orange City | Оранж Сити | GEOS | Лысогорский спуск, 26а06.055 706
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца06.05262
- ЖК Рихерт & Парк | A Development | ул. Кирилловская, ул. Нижнеюрковская06.05114
- ЖК Трояндовий | Бровары, ул. Фельдмана, ул. Трояндова06.05725
- ЖК Теремки | ИнтерГал-Буд | ул. Академика Заболотного, 1505.052 291
- ЖК Star City | Стар Сити | bUdCapital, Киевгорстрой | Каунасская, 2705.05431
- ЖК Сырецкие Сады | ИнтерГал-Буд | ул. Маршала Гречко, 10б05.054 834
- ЖК Русановская гавань | Ковальская | ул. Евгения Маланюка05.052 002
- ЖК Форест | Спецжитлофонд | ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема03.052 020
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?06.054 320
- Планую оренду квартири в районі Подолу01.052
- Допоможіть розібратись з податками11.042
- Дно рынка недвижимости и влияющие факторы31.0315 244
- Лучший район Киева29.031 685
- Проверяются ли на сделке доллары на плесень?10.034
- Помогите!!! Вопрос раздела имущества18.0120
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?20.1212
- Альтернативне живлення для орендарів, хто кому винен?19.112
- Болит спина26.0470
- Занимательный Хэллоуин. Поделки и идеи для праздника22.0429
- Нужен ли измельчитель мусора? Отзывы о необходимости в наших условиях11.0487
- Идеи для дизайна и комфорта ванных комнат21.0350
- Декор окна без штор, варианты и советы21.0345
- Выбор гранитной мойки21.0331
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями21.0317
- Лучшие цветовые сочетания в гостиной21.032
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше10.03277
- ЖК Manhattan | Blago developer | Івано-Франківськ, вул. Романа Левицького, вул. Ленкавського02.0514
- Котеджне містечко КМ SEVEN | Елітний котеджний комплекс в Солонці11.023
- ТИСА RENOVATION25.011
- ЖК Четыре сезона | Будова | м. Одесса, просп. Гагарина, 1916.018
- Львів, вул. Спортивна | Галжитлобуд05.013
- ЖК Стандарт | Стандарт Буд | Полтава, вул. Великотирнівська, 9а30.124
- Капітальний ремонт +-40кв.м05.051
- Стерся захисний шар ламінату18.044
- Помогите выбрать хороший шуруповерт18.0439
- Протягування ввідного кабелю квартири до електрощитової будинку18.041
- Тёплый пол, отзывы и советы17.04204
- Продам строительный инструмент16.041
- Балони та Обладнання06.04
- Делаем экран под ванной из гипсокартона11.0311
- Фундамент УШП: сучасне рішення для енергоефективного будинку05.031
