Подать объявление

ЖК Петровский квартал | Novbud | Петровское

ЗастройщикNOVBUD
Сдача ЖК2013 - 2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
-22из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 89.
18/20%
14/16%
31/35%
17/19%
9/10%
1. . .3638. . .40
17 окт 2019 11:56
Цитата "Sergio9840":
Памятник Кузьме Скрябину - это достойное дело сделали ребята! Респект!!!


Очевидно, піаритись на мертвих значно простіше, ніж виконувати договори перед живими.
18 окт 2019 13:54
Согласен, я конечно уже давно житель, а не инвестор, но про затягивание сроков сдачи домов больше чем на год - я наслышан. Отличное выполнение своих обязательств застройщика перед инвесторами!
27 ноя 2019 14:13
Да, задержки есть. У меня это будет уже вторая квартира на комплексе, хотелось бы конечно побыстрей, нпроцесс стройки подходит уже к своему логическому завершению судя по всему- внутрянку ж активно делают, штукатуры там электрики и всё такое
27 ноя 2019 16:05
Цитата "OlegDanilov":
Да, задержки есть. У меня это будет уже вторая квартира на комплексе, хотелось бы конечно побыстрей, нпроцесс стройки подходит уже к своему логическому завершению судя по всему- внутрянку ж активно делают, штукатуры там электрики и всё такое


Але є ньюанс: добудовують 12-лінію, котру розпродували у 2016-2017 роках, і здати мали ще 2 роки назад, і зараз, в кращому випадку, добудовуватимуть ще мінімум півроку, судячи з того,як останнім часом добудовуються усі об'єкти НОВБУДу. Це - в кращому випадку, і нерахуючи усіх наступних етапів - запуску ліфтів, газу, передача на баланс Обленерго і т.д. Якщо перше затягується на багато місяців, то останнє може затягнутися на роки. Але знову ж таки - усе це лише оптимістичні прогнози щодо 12-ї лінії, інвестувати в котру пропонували ще кілька років назад. Не хочу давати песимістичний прогноз, котрий все-таки напрошується у розрізі загальної негативної динаміки на всіх об'єктах забудовника. Сподіваюсь, що принаймні 12-лінію він омине.
Чого ж чекати інвесторам найновіших ліній?
28 ноя 2019 09:13
Шановний Пане (пані) ZMaster!
Ви би визначились зі своєю статтю та тим в якому ЖК ви є інвестором. В одній гільці форуми Ви пишете від імені жінки, в іншій як чоловік.
Ваші коментарі виглядають комічно. Ви коментуєте різні житлові комплекси та залишаєте лише негатив, хоча ви не є інвестором жодного. Всі ваші коментарі лише здогадки, які вводять в оману людей, які і без того чекають свої квартири досить довгий час.
ZMaster - дуже сумнівна особистість.
28 ноя 2019 10:55
Цитата "iampavelshum":

Шановний Пане (пані) ZMaster!
Ви би визначились зі своєю статтю та тим в якому ЖК ви є інвестором. В одній гільці форуми Ви пишете від імені жінки, в іншій як чоловік.
Ваші коментарі виглядають комічно. Ви коментуєте різні житлові комплекси та залишаєте лише негатив, хоча ви не є інвестором жодного. Всі ваші коментарі лише здогадки, які вводять в оману людей, які і без того чекають свої квартири досить довгий час.
ZMaster - дуже сумнівна особистість.


Ваш вибуховий та емоційний допис виглядатиме більш переконливо, якщо ви процитуєте та дасте посилання хоча б на один мій допис, в котрому я пишу від жіночої особи, або заявляю, що я інвестував в будь-що інше, окрім 12-лінії ПК.
А той момент, що на даний час я не є інвестором жодного із проектів НОВБУДу - в цьому вашому здогаді нема жодної сенсації. Якби ви справді читали усе, що я пишу на форумі, то знали б точно, а не просто здогадувались, що понад рік назад я позбувся майнових прав по переуступці. І чим більше часу проходить і все далі й далі переносяться обіцяні терміни здачі, тим більше я переконуюсь, що вчинив вірно. Хоч і коштувала мені ця авантюра напарена НОВБУДом півтора роки втраченого часу та частини втрачених грошей - це набагато краще, ніж чекати невідомо чого.

Якщо маєте хоч одне конструктивне зауваження до котрогось із моїх постів - пішіть, цитуйте. Якщо просто хотіли вибухнути емоціями, то будь ласка, робіть це коректніше. Вигадані нічим не підкріплені звинувачення суперечать правилам форуму.
28 ноя 2019 12:57
Цитата "ZMaster":


Але є ньюанс: добудовують 12-лінію, котру розпродували у 2016-2017 роках, і здати мали ще 2 роки назад, і зараз, в кращому випадку, добудовуватимуть ще мінімум півроку, судячи з того,як останнім часом добудовуються усі об'єкти НОВБУДу. Це - в кращому випадку, і нерахуючи усіх наступних етапів - запуску ліфтів, газу, передача на баланс Обленерго і т.д. Якщо перше затягується на багато місяців, то останнє може затягнутися на роки. Але знову ж таки - усе це лише оптимістичні прогнози щодо 12-ї лінії, інвестувати в котру пропонували ще кілька років назад. Не хочу давати песимістичний прогноз, котрий все-таки напрошується у розрізі загальної негативної динаміки на всіх об'єктах забудовника. Сподіваюсь, що принаймні 12-лінію він омине.
Чого ж чекати інвесторам найновіших ліній?

Я оце дивлюся за Вами – Ви вічно пишите трешак! Я інвестор ПК5-2, затримка да,є, но може, хвате вже чернухи тут?? Я хожу на збори, ізжу на об’’єкт, відслідковую все, шо там відбувається – чого ви вєчно кіпішуєте ? Поки вони не закрили ні один обєкт, строять повільно, але строять. Не сійте паніку
29 ноя 2019 08:54
Цитата "ManyaZolotova":




Я оце дивлюся за Вами – Ви вічно пишите трешак! Я інвестор ПК5-2, затримка да,є, но може, хвате вже чернухи тут?? Я хожу на збори, ізжу на об’’єкт, відслідковую все, шо там відбувається – чого ви вєчно кіпішуєте ? Поки вони не закрили ні один обєкт, строять повільно, але строять. Не сійте паніку


Ну всеж дозвольте читачам форуму самостійно визначитись, що для них є трешаком - те, що пишу я, чи те, що пишете Ви.
Закликаючи писати про забудовника, як про мерця, лише щось добре або нічого, Ви сієте ще більшу паніку. Я пишу те, що знаю, а не тільки те, що хтось хоче або не хоче знати. Можете написати щось позитивне про забудовника - пишіть. Можете аргументовано спростувати щось із написаного мною - спростовуєте. Але не треба нікому затикати рота.
29 ноя 2019 16:31
Та нічого ми не закликаемо вже дайте спокій- ви ж уже не інвестор , а репетуєте хуже нас. Я сам на сам гребуся з забудовником, але вас почитаєш і вдавиться хочеться
24 янв 2020 16:02
Добрый день
Господа, а кто-то слышал про какие-то смарт-квартиры от novbud?
сайт компании это novbud.com.ua или novbud.ua?
звонят какие-то явно левые люди, рассылают вот такие презентации
официальные менеджеры даже адрес сайта назвать не могут
Руководство компании позовите)
03 фев 2020 18:46
Обращаю внимание на проблемы застройщика Новбуд в нашем районе, будьте внимательные
27 фев 2020 09:41
Для чего Вы это видео рассылаете по всем веткам форума? Если оно имеет отношение к определенному ЖК...тут люди собрались, что б обсуждать вопросы по конкретным ЖК, а не раскручивать Ваш Ютуб-канал. Не флудите пожалуйста!
27 фев 2020 19:16
Дуже навіть в тему він запостив відео.
Коли навесні 2017 я інвестував у 12-лінію Петрівського кварталу, її обіцяли здати одночасно з Кварталом Крюківщина. Невдовзі з'явилась баєчка, що 12-лінія так в'яло будується через те, що забудовник тимчасово зосередився на нових об'єктах, в т.ч. і Кварталі Крюківщина. Минув вже не один рік,і окрім так і не збудованої 12-ї лінії ПК ми бачимо недобудований КК.
З ці роки суттєво зросла собівартість будівництва: зарплати будівельників та ціни на будматеріали рази в півтора щонайменше. А долар навпаки подешевшав. Якби забудовник невикаблучувся з мінімалізацією оподаткування і не крутив би гроші інвесторів по якихось КУА з екзотичною назвою та сумнівною репутацією, а безпосередньо якнайшвидше вкладав би гроші в будівництво - виграли б усі. Ну навіть не виграли, а принаймні не програли б - кожен би отримав те, що передбачено Договором. Шкода, але чим більше часу минає, тим менше схоже на те, що забудовник взагалі хоч коли-небудь планує виконувати Договори з інвесторами.
УкрБуд принаймні після себе окрім купи проблем лишив ще й купу непроданих квартир - це лишає хоч якусь надію, що принаймні інший забудовник завершить реалізацію проектів. Чи залишить після себе хоч якісь активи NOVBUD, чи тільки купу невиконаних договорів? Хто чекає, той побачить.
03 март 2020 14:27
Что Вы имеете в виду, говоря,:"Что Новбуд оставит после себя"???? А разве он куда то собрался? Помоему они функционируют, как и функционировали строят свои объекты, но с задержками- это факт, а вот про прокрутку денег не было уменя информации- за это спасибо, если конечно это провренная информация))
03 март 2020 20:16
Про те, де зависали гроші інвесторів - це зі слів представника забудовника у суді. Нажаль, правила форуму забороняють постити посилання, тому самі загугліть і почитайте:
Справа № 369/16542/18

Провадження № 2/369/1330/19

РІШЕННЯ

Іменем України

02.05.2019 року Києво-Святошинський районний суд Київської області

Якщо негативна динаміка у затягуванні будівництва кожного наступного об'єкта на все більші терміни очевидна лише для мене, як і незворотні негативні наслідки цих процесів, то я не наполягатиму на своїй правоті. Це всього-навсього результат мого аналізу того, як починали продаватися, і як добудовуються об'єкти з 2015-го року. З 2017-го справи різко погіршилися, і жодних ознак виправлення я не бачу. Ну а погіршення не може бути вічним. Якщо воно не закінчується покращенням, то завершується нічим.
12 апр 2020 11:41
Уже понятно, что ни про какую сдачу 12 очереди во 2-м квартала 2020г речи не идет (запланированная дата ввода дома в эксплуатацию, согласно договора, 30/12/2017). Все кто планирует инвестировать принимайте взвешенные решения.

Дом готов менее чем на 50% (на сегодня даже не готов фасад дома, внутри почти ничего не сделано) и сейчас даже не понятно достроят ли дом вообще.
04 июль 2020 12:16

Уважаемые Инвесторы! Создана петиция на сайте президента Украины https://petition.president.gov.ua/petition/100152. Кто хочет поучаствовать - есть такая возможность. Вы можете эту петицию тоже подписать. Если есть желание, то передайте эту информацию другим инвесторам.

04 июль 2020 20:52
Я навіть вже підписав цю петицію, перш ніж почати писати це повідомлення. Це ніколи не буде зайвим, але, навіть якщо збереться необхідна кількість голосів, і навіть якщо щось пообіцяють - це буде обіцянка людини, яка, м'яко кажучи, необтяжена відповідальністю за свої слова. Інвестори Укрбуду не дадуть збрехати, але я зараз навіть не про них.

У 2017, коли наша сім'я інвестувала в 12-лінію Петрівського кварталу, як один з варіантів ми розглядали 4-чергу ЖК Європейка - це прямо за забором в кількох десятках метрів від 12-лінії Петрівського кварталу. У той час, як одинадцятиповерхівки 12-лінії ПК ще не мали готового цоколю, в деяких будинках 4-ї черги Європейки вже були стіни першого поверху із шести запланованих. Окрім явно більшої ступені готовності на користь Європейки невдовзі став схиляти ще й один відомий персонаж:



Але через те, що в ПК вже мали квартири наші родичі, ми обрали ПК. Думаю, зайве буде вкотре переповідати увесь негатив, отриманий від Новбуду і ПК. Тим більше ми вже позбулися своїх майнових прав по переуступці. Але!!! Хоч 12-лінія ПК досі не введена в експлуатацію, це все ж значно кращий вибір, ніж той, котрий радив нинішній "гарант Конституції" - на 4-й черзі Європейки досі в деяких будинках не готова коробка, ступінь готовності явно гірший, ніж у проблемної 12-лінії. Хоча до того, як "гарант" прорекламував, було навпаки. Йому давно пора б перед інвесторами Європейки якось відповісти. Але відповідальністю він явно не обтяжений. Тому сумніваюсь, що інвестори Новбуду вичавлять з нього якусь користь.
17 ноя 2020 12:38
Согласен, я конечно уже давно житель, а не инвестор, но про затягивание сроков сдачи домов больше чем на год - я наслышан. Отличное выполнение своих обязательств застройщика перед инвесторами!

Никто не был застрахован от такого... И я в том числе. Что могу сказать от себя, недавно был на стройке и работа идет. Еще вот услышал, что кому-то уже дали ключи по нашей очереди. Надеюсь скоро сдадут уже дом. Пофотографировали с женой процесс работы. Людей много на стройке, рабочих хватает. Так что мы не отчаиваемся и ждем свою квартиру
20 ноя 2020 13:47
Я навіть вже підписав цю петицію, перш ніж почати писати це повідомлення. Це ніколи не буде зайвим, але, навіть якщо збереться необхідна кількість голосів, і навіть якщо щось пообіцяють - це буде обіцянка людини, яка, м'яко кажучи, необтяжена відповідальністю за свої слова. Інвестори Укрбуду не дадуть збрехати, але я зараз навіть не про них.
ПК ще не мали готового цоколю, в деяких будинках 4-ї черги Європейки вже були стіни першого поверху із шести запланованих. Окрім явно більшої ступені готовності на користь Європейки невдовзі став схиляти ще й один відомий персонаж:

[attachment=0]YEvropejka-skasovano.jpg[/ attachment]

Але через те, що в ПК вже мали квартири наші родичі, ми обрали ПК. Думаю, зайве буде вкотре переповідати увесь негатив, отриманий від Новбуду і ПК. Тим більше ми вже позбулися своїх майнових прав по переуступці. Але!!! Хоч 12-лінія ПК досі не введена в експлуатацію, це все ж значно кращий вибір, ніж той, котрий радив нинішній "гарант Конституції" - на 4-й черзі Європейки досі в деяких будинках не готова коробка, ступінь готовності явно гірший, ніж у проблемної 12-лінії. Хоча до того, як "гарант" прорекламував, було навпаки. Йому давно пора б перед інвесторами Європейки якось відповісти. Але відповідальністю він явно не обтяжений. Тому сумніваюсь, що інвестори Новбуду вичавлять з нього якусь користь.

Все-таки хорошо, что вы выбрали Петровский квартал. Мы тоже по 12 линия. Да, недовольны тем, как долго все затянулось. Но факт остается фактом - стройка идет, не стоит на месте. Так что держим кулачки и ждем свои квартиры. Возможно скоро станем соседями)
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .3638. . .40
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx