Подать объявление

ЖК Одесский бульвар | Атлант | Новоселки, ул. Пригородная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 19 700 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
202из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 101.
14/14%
4/4%
30/30%
22/22%
31/31%
1. . .119120122
24 авг 2022 17:22

Странно что не возврат суммы на страховую контору  для кого то вдруг стало сюрпризом. Я заплатил полную сумму сразу, но понимал - случись что, эти деньги я уже не увижу. Просто изучил договор. Единственый способ спрыгнуть с минимумом потерь это продать по переуступке.

26 авг 2022 19:21

Дима85

Уважаемые потенциальные инвесторы, будьте аккуратны и читайте внимательно договор тот кто берёт рассрочку. Помните вы по сути берёте рассрочку в долларах по курсу НБУ, и как будет расти курс пропорционально будет расти месячный платёж. Я на этом очень прокололся, пришлось гасить рассрочку досрочно в авральном порядке, если бы я это не сделал, то в моём случае я попал бы на 312 тыс грн, что для меня существенно.Я брал рассрочку на 2,5 года, а попользовался ей 6 месяцев, хотя переплатил изначально 230тыс грн за всё ту же рассрочку. Менеджер в отделе продаж вас об этом не предупредит. И ещё платя первый взнос, вы половину взноса платите на другое Юр лицо (страховая компания), и если Вы решите разорвать договор и забрать свои деньги, то что вы платите страховой Вам естественно не вернётся.  https://atlant.build/novosti/kurs 

При покупке, ознакомившись с договором уточнял про повышение курса: менеджер сразу же предупредила про перерасчёт и даже называла! при каком курсе будет такая ситуация!!

Если Вы не интересовались данным вопросом, учитывая сколько раз у нас уже прыгал доллар и люди попадали в такие дыры, то даже не представляю как Вы подписывали договор на такую не маленькую сумму?????

Плюс то что выплывает из Вашего сообщения: Вы когда платили первый взнос даже не смотрели  за что платили??? Что за бред???

Мне менеджер четко объяснила куда идут платежи, предупредила про страховку (плюс у Вас это все указанно в договоре)

27 авг 2022 04:21

Лександр

При покупке, ознакомившись с договором уточнял про повышение курса: менеджер сразу же предупредила про перерасчёт и даже называла! при каком курсе будет такая ситуация!!

Если Вы не интересовались данным вопросом, учитывая сколько раз у нас уже прыгал доллар и люди попадали в такие дыры, то даже не представляю как Вы подписывали договор на такую не маленькую сумму?????

Плюс то что выплывает из Вашего сообщения: Вы когда платили первый взнос даже не смотрели  за что платили??? Что за бред???

Мне менеджер четко объяснила куда идут платежи, предупредила про страховку (плюс у Вас это все указанно в договоре)

Він це написав для потенційних інвесторів, через свій досвід. Цю інформацію можна дізнатись по факту коли тримаєш в руках договір. Щодо всіх цих моментів ніхто з менеджерів не попереджує поки це не запитати, інакше цю інформацію не дізнатись.


Можливо це загальновідомі речі, якщо ти не вперше інвестуєш в будівництво, але для інших людей які збираються купувати квартиру у нас, це корисна інформація. 

04 сен 2022 18:26

2будинок 2ї черги будівництво триває? Чи вже закінчили? Чому немає нових відео і особливо всередині? Постійно тільки інші об'єкти або відео загальне ззовні. Майже 3 тижні без нових відео, а до цього писали що вже на стадії підготовки до здачі. Якось дивно це. Якщо тут є представники офісу продажів не ігноруйте цей об'єкт, хоч раз в тиждень скидайте нові відео. А то на відстані важко контролювати і слідкувати за будівництвом 

09 сен 2022 13:27

вчора зранку

20 сен 2022 10:03

Люльки вже їздять, також утеплюють загальні балкони мін ватою у 2 під'їзді 

20 сен 2022 10:03

інша сторона

27 сен 2022 12:10

в воскресенье сфоткал

27 сен 2022 16:35

Я в августе видел 2 башенных крана поставили на пустыре между домами 1 и 2 очереди. Ну там,где раньше хотели паркинг строить...Может кто-то знает,это 3 очередь будут строить?

28 сен 2022 19:36

superetandar

Я в августе видел 2 башенных крана поставили на пустыре между домами 1 и 2 очереди. Ну там,где раньше хотели паркинг строить...Может кто-то знает,это 3 очередь будут строить?

Как объяснили в отделе продаж, будет еще 3 дома. Примерно так показали расположение

29 сен 2022 18:50

Спасибо за инфу. Скорее всего эта схема 3-й очереди немного устарела: ещё в прошлом году, паркинг вернули на первоначально(2017) задуманное место - между лесом и 6 домом. А на этой схеме,вместо паркинга построят ещё дом,может даже на 2 секции, места на этой поляне хватает. Интересно, какую цену за метр предложат?

04 окт 2022 10:20

superetandar

Спасибо за инфу. Скорее всего эта схема 3-й очереди немного устарела: ещё в прошлом году, паркинг вернули на первоначально(2017) задуманное место - между лесом и 6 домом. А на этой схеме,вместо паркинга построят ещё дом,может даже на 2 секции, места на этой поляне хватает. Интересно, какую цену за метр предложат?

Наче казали що буде два паркінга (як на фото, і як ви сказали між лісом і 6 будинком). Але тут вже жерсть відбувається з паркуванням, зараз ще здадуть свічку 2(2) і дороблять ремонти в 3(2) і машину можна буде поставити тільки в Чабанах або на Теремках 

08 ноя 2022 07:20

А кто-то из инвесторов владеет информацией о консервации 2 дома до конца отопительного сезона????

Дом уже введён в эксплуатацию!!  Но всплывает вообще не понятная ситуация!!!

08 ноя 2022 08:55

Лександр

А кто-то из инвесторов владеет информацией о консервации 2 дома до конца отопительного сезона????

Дом уже введён в эксплуатацию!!  Но всплывает вообще не понятная ситуация!!!

Як я розумію, на думку забудовника, більшість не захоче приймати будинок щоб не плати комуналку взимку, відповідно більшість затрат за ком. послуги впаде на забудовника

Тому і не хочуть роздавати ключі 

08 ноя 2022 10:20

Jenet

Як я розумію, на думку забудовника, більшість не захоче приймати будинок щоб не плати комуналку взимку, відповідно більшість затрат за ком. послуги впаде на забудовника

Тому і не хочуть роздавати ключі 

А наскільки законні ці дії?

і що б зрозуміти захочуть люди переносити чи приймати будинок у людей потрібно було б спитати.....

08 ноя 2022 13:26

Лександр

А наскільки законні ці дії?

і що б зрозуміти захочуть люди переносити чи приймати будинок у людей потрібно було б спитати.....

Офіційну відповідь надали 

14 ноя 2022 17:12

Вітаю. Я інвестор другого будинку другої черги. Дуже засмутила ситуація, яка зараз склалася. Наскільки я розумію, забудовник одноосібно прийняв рішення, навіть не запитавши у інвесторів, чи бажають вони отримати ключі і зайти на ремонт. Багато хто знімає квартиру і тепер це затягнеться ще на три-чотири місяці.
Може хто в курсі, чи це вже остаточно, чи може якимось чином більшість інвесторів зможемо переконати видати ключі? І чи взагалі можна якось всплинути на рішення? Бо ж нас взагалі ніхто не питав.
І ще один момент - чи не відсиріють стіни, якщо не дати опалення? Переживаю, щоб не було плісняви, бо може так сатитися, що проблем стане набагато більше

15 ноя 2022 08:45

ZhabkaZelena


Вітаю. Я інвестор другого будинку другої черги. Дуже засмутила ситуація, яка зараз склалася. Наскільки я розумію, забудовник одноосібно прийняв рішення, навіть не запитавши у інвесторів, чи бажають вони отримати ключі і зайти на ремонт. Багато хто знімає квартиру і тепер це затягнеться ще на три-чотири місяці.
Може хто в курсі, чи це вже остаточно, чи може якимось чином більшість інвесторів зможемо переконати видати ключі? І чи взагалі можна якось всплинути на рішення? Бо ж нас взагалі ніхто не питав.
І ще один момент - чи не відсиріють стіни, якщо не дати опалення? Переживаю, щоб не було плісняви, бо може так сатитися, що проблем стане набагато більше


Треба що б всі інвестори підняли  це питання!!!

Вони пишуть, що заселення переносять через те, що подачі тепла не буде! От тільки  опалення там централізоване, а не власна котельня! назріває питання: що не так з опаленням в будинку??? 

Менеджери у відділі продаж відповідають: нам сказали те ж саме, що і Вам, ми нічого не знаємо!!

Просять писати через оф.сайт Атланти, там є кнопка зворотнього зв’язку «написати директору».


Якась ситуація взагалі абсурдна складається!! Самі собі вирішили…..


18 ноя 2022 08:15

Добра. Я не з віділу продаж. Може я вас якось заспокою, може ні, але спробую пояснити. Тут вам нічого турбуватися за плісень, вона буде там де буде, хоч на етапі будівницьтва, хоч через 5 років після ремонту. Вологими місця стають не тому що не опалюється, а тому що не провітрюється. А там і плісень де волога. А от дати опалення в будівлю може бути фатальною помилкою, якщо з якоїсь причини опалення зупиниця (те саме "централізоване"), а вода в системі залишиться до вимороження дому. Це, вибачте, жопа. Тому цілком зрозуміло тоє рішення що було приняте забудовником. Чи буде єлектрика цієї зими стабільно - невідомо, що буде з опаленням - теж. А ще заселяться протягом зими 30% максімум, бо білшисть все вище означене розуміє. Нашо їм та вам цей гемор? Нічого тут абсурдного 

14 дек 2022 15:25

Забудовник повідомляє що продовжує роботи


Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .119120122
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее