Подать объявление

ЖК Чарівне Місто | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Бориспольская, 18-26

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2021 - 2023 г.
Планировки
от 21 168 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
149из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 157.
19/12%
7/4%
39/25%
52/33%
40/25%
1. . .503504505
10 апр 2023 04:27

В‘ячеслав

Всім привіт. Я підтримав петицію.


Прошу інших активно підключатись.


Це вже дуже підозріло. Реально вже у більшості забудовників відбуваються будівельні роботи. Так я згоден не такі темпи як було раніше, але є рух. 


Київміськбуд включайся в роботу!!!!!!

Доброго дня. Можливо "Київміськбуд" вже збанкротів, як варіант... З сьогоднішнім курсом в нього недостатьно коштів для завершення будівництва.

27 апр 2023 08:52

🌀 Петиція про відновлення будівництва на залишившихся 7 об'єктах Київміськбуду.


⚡️ Підпис через Bank id: https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=12037


⚡️ Підпис через Київ Цифровой: https://kvd.page.link/97TZTgpHK9oyNqEN6


Поширте цю петицію 🇺🇦

20 май 2023 07:17

Якщо є бажаючі продати по переуступці, пишіть в приват з ціною, який будинок , поверх, та куди вікна. Або на ролик social_project@mail.ru Лише однушки цікавлять 

22 май 2023 12:21

андроид2016

Якщо є бажаючі продати по переуступке, пишіть в приват с ціною, який будинок, поверх, та куди вікна. Или на ролик social_project@mail.ru Лишечки однушки цікавлять 

у мене є Жк Злагода дом 2 секция 2 50м2 

22 май 2023 15:31

Pratsuk89

у мене є Жк Злагода дом 2 секция 2 50м2 

а вас кацапський мейл не смутив у повідомленні про купівлю? Доречі в Україні цей домен заблокований, як думаєте звідки пан пише?

23 май 2023 11:22

Рашисти збирають особисті дані та ел. пошту ! Чекайте провокаційних листів або ще якусь підлянку! Це ж русня, вона інакше не може.

26 май 2023 08:22


Домени Київміськбуду вже кілька днів не працюють (точніше, їхнє програмне забезпечення). А домен Чарівного Міста - проданий минулого місяця.


503 Service Temporarily Unavailable

kmb.ua

kyivmiskbud.ua


created:          2016-04-29 15:41:07+03

modified:         2023-04-29 15:43:02+03

expires:          2023-04-29 15:41:07+03

jk-charivnemisto.com.ua


26 май 2023 08:22

Варто лише було мені про це написати, як сайт Київміськбуду знову встав. Без будь-яких згадок цієї проблеми. Добре, якщо це не пов'язано з розслідуванням Київради. А от домен Чарівного Міста, скоріше за все, вже не повернеться.

28 май 2023 22:27


Chus

а вас кацапський мейл не смутив у повідомленні про купівлю? Доречі в Україні цей домен заблокований, як думаєте звідки пан пише?

Не видумуйте) просто давно зарегена пошта не хочу щоб спамили на особисту , а ця так валяється, але коли іншу пишу не дає відправити не знаю чому 

29 май 2023 06:45

Artemiy_k

Підскажіть, чи реально продати кв зараз?

Я розглядаю , що у вас по ціні який будинок? 

29 май 2023 06:45

Я врахвую ризики що це може бути як патріотка повний стоп, а бо ще на роки , і знаю що чекати по 5 років багато хто не може, тому шукаю гарні варіанти звісно з уступкою гарною, з великим ризиком або взагалі втрати, або поверненню через багато років, до того ж після останнього сюжету про кушнера віра стрімко припала пилом) Але все ж збираю можлиі віранти... може щось підійде... Комусь часто вигідніше вже докласти різницю в щось готове ніж знімати ще роки ... То ж актуально поки що. Найсмачніші варіанти зараз через рієлторів йдуть , а краще ж властиники

29 май 2023 11:13

android2016

Я врахвую ризики що це може бути як патріотка повний стоп, а бо ще на роки , і знаю що чекати по 5 років багато хто не може, тому шукаю гарні варіанти звісно з уступкою гарною, з великим ризиком або взагалі втрати, або поверненню через багато років, до того ж після останнього сюжету про кушнера віра стрімко припала пилом) Але все ж збираю можлиі віранти... може щось підійде... Комусь часто вигідніше вже докласти різницю в щось готове ніж знімати ще роки ... То ж актуально поки що. Найсмачніші варіанти зараз через рієлторів йдуть , а краще ж властиники

Жк Злагода дом 2 секция 2 50м2 есть 

13 июнь 2023 03:39

И так по заявкам на продажу. Заявки на кидали 34-35к , есть и 30 но реже. Кто-то хочет вернуть вложенное или заработать? Если заработать то ждите) Вероятность покупки за такую цену близка к нулю. Есть строящиеся дома за 31-32к без заморозки 40квадратов без спорных разбирательств, монолит причем рядом с ППС тоже. С заморозкой я думаю потолок 25 (и так покупали большинство по 22). Конечно ваше право попробовать. А право покупателя по искать еще :) 

13 июнь 2023 12:22

android2016

И так по заявкам на продажу. Заявки на кидали 34-35к , есть и 30 но реже. Кто-то хочет вернуть вложенное или заработать? Если заработать то ждите) Вероятность покупки за такую цену близка к нулю. Есть строящиеся дома за 31-32к без заморозки 40квадратов без спорных разбирательств, монолит причем рядом с ППС тоже. С заморозкой я думаю потолок 25 (и так покупали большинство по 22). Конечно ваше право попробовать. А право покупателя по искать еще :) 

Цікаво, де ви взяли інформацію, що квартири, які будує КМБ коштували 22? Може в Укрбуді, не знаю. Я свої 42 м купувала за 41,5 т. Одже, нехай воно будується роками, дешевше продавати немає сенсу, все одно таке будівництво добудують. Кому не терміново і є де жити, не цікаво продавати за безцінь. 

14 июнь 2023 08:33

Irevichus

Цікаво, де ви взяли інформацію, що квартири, які будує КМБ коштували 22? Може в Укрбуді, не знаю. Я свої 42 м купувала за 41,5 т. Одже, нехай воно будується роками, дешевше продавати немає сенсу, все одно таке будівництво добудують. Кому не терміново і є де жити, не цікаво продавати за безцінь. 

Люди самі писали... Так звісно то ще в УКРБУДІ. ПРосто враховуючі ризики заморозити гроші на 5+ років - потрібен якийсь профіт, бо інакше тупо :) О тим хто покупав по 22 , бажанку ставлять 35 - ну блін) СЕрьйозно?) Хто ж купить таке, якщо поручь є робочі (не скандальні) за 32-33тіс. А чи добубується ЧАРІВНЕ - в загалі лотерея. Тобто теоретично колись так, але ці скандали, віджими між компаніями, суди, викраденння бабла і т.д. То хто за ще на скільки... Я навіть за 25 сумніваюся) чи варто лізти... А ле за більше точно ні

19 июль 2023 11:02

Доброго дня, теж цікавить купівля 1 кім кв в 1-2 будинках . Пишіть great777.777@ukr.net

04 авг 2023 14:54

Вірю, що ця петиція може змінити місто на краще. Будь ласка, долучайся та підпиши петицію: https://kvd.page.link/5swVCC7h6WhMd4gB9

31 окт 2023 13:22

titanya1984

Шановні Довірителі та учасники у Фонді фінансування будівництва ЖК 

                                                   «Чарівне місто».

Керуючись Ухвалою Київського окружного адміністративного суду про відкриття провадження в адміністративній справі № 320/35560/23 від 19 жовтня 2023 року в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під`їзд, 10-й поверх) 20 грудня 2023 року о 12:00 год відбудеться підготовче засідання по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ЖИТЛО-КАПІТАЛ" до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про зобов`язання вчинити певні дії, а саме про визнання протиправним та скасування постанови від 12.09.2023 №188-ДУМ про накладення санкції за правопорушення на ринках капіталу та організованих товарних ринках та розпорядження від 12.09.2023 №271-ДУМ про усунення порушень законодавства на ринках капіталу та організованих товарних ринках.

Наявність вільних слухачів передбачена частиною шостою статті 129 Конституції України, стаття 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» де значиться, що судовий розгляд та вирішення справ здійснюються гласно та відкрито.

Ми з Вами не сторони в цій справі однак для загального розуміння, що відбувається з нашим «Управителем» відповідно до договорів про участь у Фонді фінансування будівництва - дана інформація вам до відома.

Якщо коротко у Вашого Управителя Трабл з Національною комісією по цінним паперам

01 апр 2024 11:25

Продам 1 кімнатну квартиру в 2 другому будинку , 39.5 кв.м , 30тис $, кому цікаво пишіть звоніть , 0934853975

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .503504505
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее