Подать объявление

ЖК Барселона | Софиевская Борщаговка, ул. Петровская, ул. Белогородская

ЗастройщикФундамент Строй Сервис
Сдача ЖК2016 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
78из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 107.
24/22%
14/13%
8/7%
18/17%
43/40%
1. . .132134. . .138
14 фев 2022 21:12

Ничего не изменилось,как так можна поступать с людьми?дом должен уже быть сдан,а ничего не делается на стройке(

15 фев 2022 10:59

Думаю и адрес дому не будет скоро присвоен по причине задолженности по паевым . Внизу скрин на исполнительное производство. Ну и судя то тому что кусок газовой трубы висит на фасаде с лета 2020 года, у них реально проблемы с подключением дома , так как он выше 10 этажей. Так что я уже не верю что в этом году будут ключи. И вообще, я сомневаюсь что дом когда либо сдадут. 

15 фев 2022 14:36

avp21

Думаю и адрес дому не будет скоро присвоен по причине задолженности по паевым . Внизу скрин на исполнительное производство. Ну и судя то тому что кусок газовой трубы висит на фасаде с лета 2020 года, у них реально проблемы с подключением дома , так как он выше 10 этажей. Так что я уже не верю что в этом году будут ключи. И вообще, я сомневаюсь что дом когда либо сдадут. 

Сумма долга в пол миллиона гривен при масштабах строительства многоквартирного дома - это ничто. Решила проверить задолженность, и сейчас она выглядит так. На текущее время задолженность смешная. Поэтому не стоит паниковать по этому поводу. 


Мне кажется, если бы застройщик не планировал сдавать дом, то стройка давно выглядела бы как у Аркады на ипподроме. Сейчас застройщику намного выгоднее сдать дом и зарабатывать на жильцах через собственную управляющую компанию, нежели бросать почти готовый объект.

15 фев 2022 22:14

avp21

Думаю и адрес дому не будет скоро присвоен по причине задолженности по паевым . Внизу скрин на исполнительное производство. Ну и судя то тому что кусок газовой трубы висит на фасаде с лета 2020 года, у них реально проблемы с подключением дома , так как он выше 10 этажей. Так что я уже не верю что в этом году будут ключи. И вообще, я сомневаюсь что дом когда либо сдадут. 

До вступу в дію у середині 2019-го року нових ДБН про Газопостачання, забудовники через різні мутні схеми доволі легко газифікували та облаштовували індивідуальне газове опалення вище 10-го поверху. Схеми могли бути різними, але як правило на етапі введення в експлуатацію будинку верхні поверхи були не житловими, а після їх газифікації буквально за пару тижнів оформлялася фейкова "реконструкція" з переведенням площі у житлову, після чого інвестори отримували право власності на свої квартири. Але ті забудовники, котрі за час між публікацією нових ДБН у 2018році та їх вступом в дію у 2019 не встигли ввести в експлуатацію будинки і отримати дозвіл на "реконструкцію" за старими ДБН, тепер усі наступні маніпуляції можуть починати лише за новими нормами. А вони навідріз забороняють газифікацію вище 10-го поверху. В Петрівському кварталі тиким чином підвисла 12-лінія. Зависли Квартал Крюківщина та 2-черга Нових Теремків. Невідомо, чи забудовники шукають потужностей для заміни газу на електрику для верхніх поверхів, чи сподіваються на отримання дозволу на відхилення від будівельних норм. Тому не знаючи, як забудовник планує розрулювати таку ситуацію, неможливо адекватно оцінювати необхідний для цього час. Схоже, що кволі майже непомітні дії на будмайданчику свідчать про те, що сам забудовник не бачить швидкого вирішення проблеми.

16 фев 2022 10:28

ZMaster

До вступу в дію у середині 2019-го року нових ДБН про Газопостачання, забудовники через різні мутні схеми доволі легко газифікували та облаштовували індивідуальне газове опалення вище 10-го поверху. Схеми могли бути різними, але як правило на етапі введення в експлуатацію будинку верхні поверхи були не житловими, а після їх газифікації буквально за пару тижнів оформлялася фейкова "реконструкція" з переведенням площі у житлову, після чого інвестори отримували право власності на свої квартири. Але ті забудовники, котрі за час між публікацією нових ДБН у 2018році та їх вступом в дію у 2019 не встигли ввести в експлуатацію будинки і отримати дозвіл на "реконструкцію" за старими ДБН, тепер усі наступні маніпуляції можуть починати лише за новими нормами. А вони навідріз забороняють газифікацію вище 10-го поверху. В Петрівському кварталі тиким чином підвисла 12-лінія. Зависли Квартал Крюківщина та 2-черга Нових Теремків. Невідомо, чи забудовники шукають потужностей для заміни газу на електрику для верхніх поверхів, чи сподіваються на отримання дозволу на відхилення від будівельних норм. Тому не знаючи, як забудовник планує розрулювати таку ситуацію, неможливо адекватно оцінювати необхідний для цього час. Схоже, що кволі майже непомітні дії на будмайданчику свідчать про те, що сам забудовник не бачить швидкого вирішення проблеми.

Це звичайно добре, що ви розповіли про цю проблемо інвесторам, але більш всього я думаю , що компанія знайде якийсь вихід з даної ситуації, тільки питання заключається КОЛИ САМЕ ? 

16 фев 2022 12:17

Крутой комплекс!


16 фев 2022 13:44

ago

Крутой комплекс!


Більш всього це сарказм 🤣🤣😁😁! Треш точно що !

16 фев 2022 13:44

Barselona

Це звичайно добре, що ви розповіли про цю проблемо інвесторам, але більш всього я думаю , що компанія знайде якийсь вихід з даної ситуації, тільки питання заключається КОЛИ САМЕ ? 

Ну если газ не подключат, будем как в домах Войцеховского - дровами топить. ))) А вместо котлов нам застройщик как бонус  буржуйки купит )))

16 фев 2022 19:30

До десятого поверху проблем з підключенням газу не повинно бути. Вище десятого, найреалістичніше - опалення електрикою. Але для цього стандартних для квартири 5.5 кВт не вистачить навіть на однокімнатне житло. Потужності електромереж в районі розкуплені наперед. Чи є можливість у забудовника докупити додаткову потужність? Чи передані на баланс обленерго перші будинки, чи вони досі висять на потужностях будмайданчика? Не знаючи всього, неможливо спрогнозувати реальну готовність будинків до заселення. Друга черга Нових Теремків отримала Сертифікат готовності ще навесні минулого року, начебто адресу вже присвоєно, але готовності до заселення досі нема. І не факт, що до наступного опалювального сезону питання вирішиться.

21 фев 2022 20:08

Как жаль что только з 5 человек интересуются продвижением работ,а остальным все равно

22 фев 2022 15:37

4dom.al

Как жаль что только з 5 человек интересуются продвижением работ,а остальным все равно

Цікавитися будівництвом, це одна справа, а вплинути на будівництво це інше, в нашому випадку інвестори вплинути не можуть ніяк, від цього і відштовхуємося, що писати можна багато чого та різного , але нічого не зміниться . Звичайно коли з боку забудовника , спочатку нам говорили одне, а на ділі взагалі виходить інше , так про що може йти мова. Тільки нерви собі псуємо.  

22 фев 2022 15:37

Одне знаю, що 90 відсотків інвесторів точно пошкодували, що сюди вклалися) Скільки вже будують два будинки 5 років ? Може, ще будемо 5 років чекати, щоб отримати документи на квартиру 😤

25 апр 2022 18:15

Всем мира и добра! 💛💙 Понимаю что глупый вопрос задаю во время когда все вокруг так шатко и не стабильно..., но все таки хочется думать о светлом будущем нашей страны... Как там наш домик? Пожалуйста просто напишите пару строчек кто вернулся домой или не уехал... Спасибо!

26 апр 2022 15:35

Заїжджали 2 тижні тому - все ціле, все в порядку 

27 апр 2022 09:14

Я теж не давно була, не ушкоджений ! Хотілося б  звичайно вірити у світле майбутнє ! Ніхто не знає коли відновлять будівництво? Просто є така інформація, що в Києві поступово відновлюється будівництво  , хотілося б вірити , що ми теж ні чим не гірші ) 

27 апр 2022 09:29

Ірина_К

Заїжджали 2 тижні тому - все ціле, все в порядку 

Доброго дня,а Відділ продажу уже працює?

08 май 2022 19:00

4dom.al

Доброго дня,а Відділ продажу уже працює?

Ні, не працює. Там все на стопі.

По факту, до завершення воєнного стану вони можуть нічого не робити  - по договору це "форс-мажор". У них і до війни не спостерігалось бажання все пошвидше завершити, а зараз є залізобетонне прикриття, хоча будівництва по Києву відновлюються і повертаються до роботи.


Чи можна присвоїти зараз адреси - теж не до кінця ясно, проте там і так роботи вистачає. Пропоную писати представникам особисто, чиї контакти у  вас є, і задавати питання про їхні плани. А то знаючи їхню мотивацію, ще к-ка місяців війни і вони взагалі забудуть, що в них там будинок є якийсь незданний. 

09 май 2022 19:50

Добого вечора! Форс- мажор не мае нiякого вiдносення, тому що вийшов термiн сдачi забудови ще 2 роки тому. Як тiльки реестри почнуть працювати то потрiбно писати та вимагати щоб доробляли дом та надавали право власностi. Бо iм байдуже  та наплювати на те що людям потрiбно десь жити особливо пiсля того коли стiльки житла зруйновано!



10 май 2022 09:18

 ! Взагалі хтось телефонував співробітникам компанії , хтось же повинен бути на робочому місці ? та повинен же хтось відповідати на наші питання ?    


11 май 2022 04:59

То була велика наша помилка інвестувати в Барселону

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .132134. . .138
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее