Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .109111. . .126
07 янв 2018 18:08
Цитата "kolnat175":

175 - это номер квартиры, в которой 70 кв.м Нет, я не риелтор, а хозяйка ее!И зачем мне больше квадратура в вашем чудесном домике?! Я хочу поискать себе у менее "надежного застройщика"!..
за ці гроші можна буде купити три кімнати у " надійного забудовника"з "шикарною" при домовою) успіхів у реалізації
07 янв 2018 18:39
Цитата "гостя1467":
за ці гроші можна буде купити три кімнати у " надійного забудовника"з "шикарною" при домовою) успіхів у реалізації


гостя1467 -Вы это о чем?!
07 янв 2018 19:17
Цитата "kolnat175":


гостя1467 -Вы это о чем?!
про те що дурна ідея міняти квартиру у нормальному домі на що попало.хіба що ви на Київ.
07 янв 2018 19:49
про те що дурна ідея міняти квартиру у нормальному домі на що попало.хіба що ви на Київ.
Все дело вкуса!!!У каждого оно, увы, разное!!!...
07 янв 2018 21:21
Цитата "DеnchiK":


175 квадратов в 4й секции? Но ведь в доме максимум 142!


Право собственности оформлено или переуступка?
09 янв 2018 08:54
Цитата "DеnchiK":
Плиту купил за 700 гривен-ради паспорта, двери поставил. Сделал все что требуют! А документы на приборы в копиях передавал в газконтору, не профилонишь!
Как результат есть газ!

Может я чего-то не понимаю... Объясните, пожалуйста, почему сразу не купить поверхность, которая потом будет стоять на кухне, так же временно поставить её на столик и подключить?
09 янв 2018 09:49
Цитата "YuliaDzhema":
Доброго дня. Не зрозуміло, в яку ціну за м.кв однокімнатні квартири, 16.500?

Доброго дня.
Ціна залежить від планування. Будь-ласка, за акутальними цінами та доступними плануваннями звертайтесь до відділу продажу. Однокімнатних майже не залишилось.
09 янв 2018 10:02
Подскажите пожалуйста, может кто то столкнулся с такой проблемой. При включении обогревателя и электроинструменов греется вводной кабель в квартиру.
09 янв 2018 10:53
Цитата "plombir77":
Подскажите пожалуйста, может кто то столкнулся с такой проблемой. При включении обогревателя и электроинструменов греется вводной кабель в квартиру.


І це лише початок! У Вас теж відсутнє маркування на ввідному кабелі? Ні виробника, ні характеристик?
Цю тему я підіймав у самому початку - 2,5мм МАЛО для 5,5кВт. Пообіцяли поміняти на 4мм - в результаті невідомий кабель невідомої товщини :faceoff: (нажаль, не було в мене інструменту, щоб визначити...).
09 янв 2018 13:48
Цитата "zheka3789_2":


І це лише початок! У Вас теж відсутнє маркування на ввідному кабелі? Ні виробника, ні характеристик?
Цю тему я підіймав у самому початку - 2,5мм МАЛО для 5,5кВт. Пообіцяли поміняти на 4мм - в результаті невідомий кабель невідомої товщини :faceoff: (нажаль, не було в мене інструменту, щоб визначити...).

А кто должен менять, мы сами,?
09 янв 2018 14:21
Цитата "zheka3789_2":


І це лише початок! У Вас теж відсутнє маркування на ввідному кабелі? Ні виробника, ні характеристик?
Цю тему я підіймав у самому початку - 2,5мм МАЛО для 5,5кВт. Пообіцяли поміняти на 4мм - в результаті невідомий кабель невідомої товщини :faceoff: (нажаль, не було в мене інструменту, щоб визначити...).


2,5 даже и на 9 кВт хватит, если греертся провод, а не оплавливантся это нормально, ведь вы даете предельную нагрузку, временами!
Электроинструмент при пусковых токах берет большую нагрузку!
09 янв 2018 15:49
Цитата "plombir77":
Подскажите пожалуйста, может кто то столкнулся с такой проблемой. При включении обогревателя и электроинструменов греется вводной кабель в квартиру.


Какую нагрузку суммарную даете? Сколько обогревателей, какой мощности? Вероятно, превышена нагрузка и "по дороге" к приборам есть проблемы с контактами в соединениях.

Цитата "zheka3789_2":
І це лише початок! У Вас теж відсутнє маркування на ввідному кабелі? Ні виробника, ні характеристик?
Цю тему я підіймав у самому початку - 2,5мм МАЛО для 5,5кВт. Пообіцяли поміняти на 4мм - в результаті невідомий кабель невідомої товщини :faceoff: (нажаль, не було в мене інструменту, щоб визначити...).


"в результаті невідомий кабель невідомої товщини " :no-no: то, напевно, так цікавились, що за кабель. 2,5 і 4 - різниця ж навіть "на око" буде помітна.
Ось фото використаних кабелів, всі маркування є.
Для вводу у квартиру використаний 3х4 (нижній).
Кабель ввода в квартиру
09 янв 2018 15:50
Цитата "DеnchiK":


2,5 даже и на 9 кВт хватит, если греертся провод, а не оплавливантся это нормально, ведь вы даете предельную нагрузку, временами!
Электроинструмент при пусковых токах берет большую нагрузку!

:super:
09 янв 2018 15:52
Цитата "DеnchiK":
Заходите к нам на огонек :hi: :super:

:super: DеnchiK, поздравляю с подключением газа!
Человек, нацеленный на конструктив, позитив и результат - всегда "на коне" :umnik:
09 янв 2018 16:15
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Ось фото використаних кабелів, всі маркування є.
Для вводу у квартиру використаний 3х4 (нижній).


Додатково нагадаю, що це мова йшла про одно-рівневі квартири.
Ввід у дворівневі виконано кабелем 3х6 мм :umnik:
09 янв 2018 16:40
Цитата "Ron1k":

Может я чего-то не понимаю... Объясните, пожалуйста, почему сразу не купить поверхность, которая потом будет стоять на кухне, так же временно поставить её на столик и подключить?


Мне варочную поверхность необходимо ждать долго, а газ пустить решил с «перевалочным» вариантом, кроме того эта плита и на сжатый газ подойдет-на пикник можно с собой брать или в село/на дачу поставить.
В общем плитка вещь стоящая и всегда пригодится в хозяйстве.
10 янв 2018 05:29
Цитата "DеnchiK":


2,5 даже и на 9 кВт хватит, если греертся провод, а не оплавливантся это нормально, ведь вы даете предельную нагрузку, временами!
Электроинструмент при пусковых токах берет большую нагрузку!


:faceoff:
10 янв 2018 05:31
Цитата "Жилой дом Номер Один":


Какую нагрузку суммарную даете? Сколько обогревателей, какой мощности? Вероятно, превышена нагрузка и "по дороге" к приборам есть проблемы с контактами в соединениях.



"в результаті невідомий кабель невідомої товщини " :no-no: то, напевно, так цікавились, що за кабель. 2,5 і 4 - різниця ж навіть "на око" буде помітна.
Ось фото використаних кабелів, всі маркування є.
Для вводу у квартиру використаний 3х4 (нижній).


У своїй квартирі я маркування на кабелі не знайшов. Якщо кажете, що воно там є - новий виклик, буду шукати ретельніше, може дійсно не побачив.
10 янв 2018 05:38
Сусіди, хто вже заносив гіпсокартон? В ліфт стандартний лист влазить, чи потрібно розрізати пополам?
10 янв 2018 07:36
Цитата "plombir77":
Подскажите пожалуйста, может кто то столкнулся с такой проблемой. При включении обогревателя и электроинструменов греется вводной кабель в квартиру.

Упс...на вході стоіть 25А автомат.на квартиру дається 5кват.автомат виб'є при 5.5-6.що за обігрівачі такі потужні?і,теоретично,мав вибити автомат ввідний до того,як почне грітися провод.це якщо там чесних 4мм.є сумніви.чесні гост провода випускає тільки одескабель.без відхилень і варіантів.запоріжкабель допускапє до 5 чи 10% відхилення.повірте не в вашу користь.інші взагалі можуть написати гост,а там-30% по розтину.якщо саме у нашому будинку забудовник таке вчудив,то печалька.провод не мав грітися однозначно.при нагрузці критичній мав вибитти автомат.вихід-переложити ввідний провід на реальний.але процедура передбачає участь київенерго,здається.о!на свому кабелі я не знайшов маркування.ще раз пошукаю.хоча з фото забудовника по кабелю вже все ясно.3*4 ту.хто писав чи читав ті ту? 4м там і не пахне.реально краще 3*2.5 одеса,ніж 3*4 ноунейм.а щодо того,що нагрузка,контакти,це нормально...що за єресь?провод не має грітись.ні ввідний,ні будь який.для цього розраховується розріз і автомати.на пальцях суть така,що автомат має вибити до того,як почне грітися провід.тому і береться розріз з невеличким запасом.ставляться автомати під них.а на вході звязка вхідний провід-автомат.пішла більша напгрузка-вибив автомат.а не нагрівся провід.це ази.хоч я і не електрик.тепер питання до забудовника.я хочу перекласти ввідний кабель.що для цього потрібно,яка процедура до підписання договору?
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .109111. . .126
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее