Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .110112. . .126
10 янв 2018 12:41
Распоряжение Бориспольского Горсовета о присвоении объекту почтового адреса:
11 янв 2018 15:01
Цитата "plombir77":
Подскажите пожалуйста, может кто то столкнулся с такой проблемой. При включении обогревателя и электроинструменов греется вводной кабель в квартиру.


Цитата "zheka3789_2":

І це лише початок! У Вас теж відсутнє маркування на ввідному кабелі? Ні виробника, ні характеристик?
Цю тему я підіймав у самому початку - 2,5мм МАЛО для 5,5кВт. Пообіцяли поміняти на 4мм - в результаті невідомий кабель невідомої товщини :faceoff: (нажаль, не було в мене інструменту, щоб визначити...).


Знову повернусь до тенденції робити висновки, що десь там забудовник міг щось недоробити. Будь-ласка, вникайте у деталі ситуаціймдо таких негативних висновків.

Системних проблем у будинку не було і немає - жодна не "вилізла" й не "вилізе". Певні окремі моменти якщо є та будуть - то будуть виправлені. Певною мірою -
це істотні речі для будь-яких об'єктів, бо будинок тільки нещодавно почали експлуатувати.
Так, Альтіс-Девелопмент - надійний забудовник, не забуває й не кидає свої об'єкти.

Доповідаю по ситуації з нагрівом провода. Розібрались. Там грівся не ввідний провід у квартиру, а провід меншого діаметру у квартирі на який робітники навісили 2 обіргрівачі по 2,5 кВт + електроінструменти. Як і очікувалось з ввідним кабелем усе гаразд. :yes:
Будь-ласка, контролюйте Ваші бригади та їх робітників.
11 янв 2018 15:04
Цитата "kwon":

В мене в північній кімнаті в одному куті газоблок відсирів, почав шпаклювати щилини, а він не крошиться, а тягнеться наче глина... грибка не помічав пока... :hm:

Якщо Вас не знайдуть наші працівники самостійно (обходом), то будь-ласка зверніться до ЖЕКу з цією проблемою, їх попереджено - розберуться і, сподіваюсь, допоможуть усунути.
11 янв 2018 15:09
Цитата "АгроноМ1982":
Відпишіться по інших секціях.як між 1-2 поверхом у вас справи?так само якісно?бо тут нарадуваатися не можу,чекаю тепла,з квіточками,грибами і чистим повітрям без мікроорганізмів)))

Щодо цього "хворого" місця між поверхами. На даний час жодної сторонньої біо-активності там не виявлено - просто "сире" місце. Це добре.
Щодо остаточного усунення проблеми поки схиляємось, щоб не було рецедивів, зробити це як тільки вирівнюються погодні умови. Інакше об'єктивно є суттєвий ризик консервації, а не усунення проблеми.
Як остаточно і обгрунтовано все обміркуємо - ще додатково обов'язково повідомлю. :yes:
11 янв 2018 15:15
Удивительная вещь творится, я в 5-й секции и практически всегда поддерживаю застройщика, но и критикую но только по делу.
К чему я веду, в 5-й секции ничего не сыреет, не протекает и все работает, да дает сбои (лифт) но все в рабочем состоянии!!!! :super:

Советую всем начать делать также (поддерживать и адекватно критиковать Альтис) и все начнет налаживаться само-собой! :hi:
11 янв 2018 15:28
Цитата "АгроноМ1982":
тепер питання до забудовника.я хочу перекласти ввідний кабель.що для цього потрібно,яка процедура до підписання договору?

Щодо процедури - справа у тому, що будинок вже передано до обленерго. Краще вже це робити після підписання договору з обленерго. Вони зараз там вносять все у свою систему (так як було із газом), сподіваюсь на наступному тижні вже будемо розуміти, що там із строками, коли власники зможуть укладати договори.

Щодо самої ідеї заміни кабеля, то припускаю, що схоже як завжди - спочатку забудовника звинувачують, а потім виявляється, що він все зробіив правильно. Як нещодавно хотіли замінити міжквартирні стіни, бо забудовник використав нібито не кращий варіант із звукоізоляції - пустотні блоки типу Нафком. А потім самі ж Ви (мешканці) знайшли норми, що це практично чи не єдиний варіант, що відпоідає нормам, тільки 2 кірпіча трохи краще, але так зараз навіть у цегляних будинках рідко роблять внутрішні стіни.

А якщо вже заглиблюватись у характеристики та порівняння кабелів різних виробників, то слід звертати увагу не лише на переріз провода, алей й на реальний хімічний состав сплаву (бо там не 100% мідь, завжди є домішки) та на фізичній властивості провідника. :thanks:

Раджу, просто перевірте, повимірюйте параметри кабелів - і будете впевнені, що там стоять абсолютно нормальні адекватні кабелі. Ще й самі не захочете обирати у квартиру інші.
11 янв 2018 15:39
Цитата "DеnchiK":
Удивительная вещь творится, я в 5-й секции и практически всегда поддерживаю застройщика, но и критикую но только по делу.
К чему я веду, в 5-й секции ничего не сыреет, не протекает и все работает, да дает сбои (лифт) но все в рабочем состоянии!!!! :super:

Советую всем начать делать также (поддерживать и адекватно критиковать Альтис) и все начнет налаживаться само-собой! :hi:


DеnchiK, спасибо, за пост и поднятую тему. :thanks: :pray:
Очень резонирует. Я, кстати, когда увидел, что Вы уже подключили газ, даже думал написать, что берите пример - у человека позитивное мышление, и к нему позитив в жизни сам притягивается. И Вселенная и все окружающие люди чувствуют таких людей, и у них все само собой складывается хорошо по самому лучшему сценарию.
Мышление и настрой - ключевой фактор в выборе, в принятии даже самых маленьких решений.

Но, не решился начинать такое писать - побоялся, обидятся, или опять начнут обвинять Вас в ангажированности с застройщиком.

В целом, думаю, людей с таким позитивным мышлением в Жилом доме №1 большинство. Именно, такая модель выбора и привела людей в эту новостройку - не покупать самое дешевое (с низким качеством и кучей скрытых дополнительных затрат), а выбирать рационально с долгосрочной ориентацией. И все такие жильцы фактически будут мыслить на одних высокочастотных вибрациях позитива - в резонансе, усиливая друг друга!
Т.е. весь дом станет очагом притяжения успеха и достатка.
Вот это реальная дополнительная нематериальная ценность дома :umnik: причем вдохновляемая самими жильцами! :up:

Еще раз благодарю за отличный пост! :thanks:
11 янв 2018 16:13
Цитата "DеnchiK":
Удивительная вещь творится, я в 5-й секции и практически всегда поддерживаю застройщика, но и критикую но только по делу.
К чему я веду, в 5-й секции ничего не сыреет, не протекает и все работает, да дает сбои (лифт) но все в рабочем состоянии!!!! :super:

Советую всем начать делать также (поддерживать и адекватно критиковать Альтис) и все начнет налаживаться само-собой! :hi:
Когда уже ЖЭК убирет кабель?
11 янв 2018 16:21
Цитата "irinapau":

:thanks: Спасибо за адекватную критику. Все моменты, где что-то подтекает и т.п. - будут устранены.

Касательно обцарапанных и обдертых стен, еще раз обращаемся с просьбой, пожалуйста, контролируйте Ваших работников, чтобы потом было проще и быстрее восстанавливать и возвращать Ваши подъезды к надлежащему виду.
11 янв 2018 16:35
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Щодо процедури - справа у тому, що будинок вже передано до обленерго. Краще вже це робити після підписання договору з обленерго. Вони зараз там вносять все у свою систему (так як було із газом), сподіваюсь на наступному тижні вже будемо розуміти, що там із строками, коли власники зможуть укладати договори.

Щодо самої ідеї заміни кабеля, то припускаю, що схоже як завжди - спочатку забудовника звинувачують, а потім виявляється, що він все зробіив правильно. Як нещодавно хотіли замінити міжквартирні стіни, бо забудовник використав нібито не кращий варіант із звукоізоляції - пустотні блоки типу Нафком. А потім самі ж Ви (мешканці) знайшли норми, що це практично чи не єдиний варіант, що відпоідає нормам, тільки 2 кірпіча трохи краще, але так зараз навіть у цегляних будинках рідко роблять внутрішні стіни.

А якщо вже заглиблюватись у характеристики та порівняння кабелів різних виробників, то слід звертати увагу не лише на переріз провода, алей й на реальний хімічний состав сплаву (бо там не 100% мідь, завжди є домішки) та на фізичній властивості провідника. :thanks:

Раджу, просто перевірте, повимірюйте параметри кабелів - і будете впевнені, що там стоять абсолютно нормальні адекватні кабелі. Ще й самі не захочете обирати у квартиру інші.

Так я про це і говорю.що хочу перекласти кабель на ГОСТовський 100% мідний.конкретно Одескабель.впевнений більш ніж,що кращий за наявний ТУУ.чому стоіть такий зрозуміло.на будинок прораховувалося все з допусками,тому там недоречно було ставити щось в 2 рази дорожче.в мене вся проводка Одескабель,тому хочу і цих 5-6 метрів замінити для себе чисто.по кабелю до вас претензій немає.є претензіі по мокрим стінам.це дійсно проблема.почекаєм тепла ,подивимось,як виправите.хоча з теплом і саме підсохне.а на другий рік може всі забудуть вже)))не хочу так думати.хочеться помічати тільки позитивне.але стіни...от і Ірина ще яскравіші фото виклала,проблема є.і ще питання.в мене 2 кімнати кутові між секціями.тобто не кутові а суміжні.з одноі сторони це добре,з іншоі хочу знати,що там.тобто яке утеплення,стіни.між 1-2 секціями.
11 янв 2018 16:50
Цитата "АгроноМ1982":

Так я про це і говорю.що хочу перекласти кабель на ГОСТовський 100% мідний.конкретно Одескабель.впевнений більш ніж,що кращий за наявний ТУУ.чому стоіть такий зрозуміло.на будинок прораховувалося все з допусками,тому там недоречно було ставити щось в 2 рази дорожче.в мене вся проводка Одескабель,тому хочу і цих 5-6 метрів замінити для себе чисто.по кабелю до вас претензій немає.є претензіі по мокрим стінам.це дійсно проблема.почекаєм тепла ,подивимось,як виправите.хоча з теплом і саме підсохне.а на другий рік може всі забудуть вже)))не хочу так думати.хочеться помічати тільки позитивне.але стіни...от і Ірина ще яскравіші фото виклала,проблема є.і ще питання.в мене 2 кімнати кутові між секціями.тобто не кутові а суміжні.з одноі сторони це добре,з іншоі хочу знати,що там.тобто яке утеплення,стіни.між 1-2 секціями.

"в мене вся проводка Одескабель,тому хочу і цих 5-6 метрів замінити для себе" - це розумно, згодний.
По міжсекційним елементам - уточню, й відповім трохи пізніше.

По затіканням, чесно. є ще декілька таких хворих місць у будинку, вони усі зараз спостерігаються і будуть усунуті як тільки буде сенс - за нормальних умов, щоб зробити їх один раз, а не підправляти їх ЖЕКу потім кожен рік. :yes:
11 янв 2018 18:13
Уважаемые владельцы квартир 4 секции следите за своими рабочими: входные двери в секцию часто бывают открыты,так как подкладывают строительный мусор под двери.
12 янв 2018 09:42
Цитата "DеnchiK":
Мне варочную поверхность необходимо ждать долго, а газ пустить решил с «перевалочным» вариантом, кроме того эта плита и на сжатый газ подойдет-на пикник можно с собой брать или в село/на дачу поставить.
В общем плитка вещь стоящая и всегда пригодится в хозяйстве.


С Вашим вариантом понял! Имел ввиду, можно ли вообще сделать тоже самое с поверхностью, которую потом и буду ставить на кухне, чтобы не тратить лишнее деньги на "перевалочный" вариант!??
12 янв 2018 10:21
Цитата "irinapau":



Наши тех. службы говорят, что это фото старое. Провода давно убрали.

Если не так или речь о каких-то разных местах - сообщите, пожалуйста, конкретное место.
12 янв 2018 10:26
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Наши тех. службы говорят, что это фото старое. Провода давно убрали.

Если не так или речь о каких-то разных местах - сообщите, пожалуйста, конкретное место.

9 этаж, 4 подъезд, я оставлял заявку в ЖЭК убрать провод, но он все еще там.
12 янв 2018 10:49
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Наши тех. службы говорят, что это фото старое. Провода давно убрали.

Если не так или речь о каких-то разных местах - сообщите, пожалуйста, конкретное место.

Фото сделано вчера вечером,мы лично сообщили несколько раз в ЖЭК,4 секция 9 этаж кабель выходит из щитка и на крышу.
12 янв 2018 10:57
Цитата "irinapau":

Фото сделано вчера вечером,мы лично сообщили несколько раз в ЖЭК,4 секция 9 этаж кабель выходит из щитка и на крышу.

Спасибо, сейчас выясним
12 янв 2018 11:06
Есть ли договоренность по стоимости услуг между интернет провайдером и кампанией обслуживающей домофон?В какой стадии развития Wi-Fi на территории #1
12 янв 2018 11:09
Сусіди!!!!!!!! Влазить стандартний :hi: гіпсокартон в ліфт чи ні?
12 янв 2018 11:14
Цитата "АгроноМ1982":
хочу знати,що там.тобто яке утеплення,стіни.між 1-2 секціями.

200мм пенополістирол
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .110112. . .126
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx