Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .108110. . .126
04 янв 2018 20:49
Цитата "Koliu4iy":
Раз поднялся разговор по поводу полов, тоже спрошу совета. Вода или электро и почему?
В воде смущает вероятность прорыва и размер стяжки. В любом случае планируем максимально качественные трубы и отдельную "перемычку" на полы.
В электро смущает потребление электрики и теоретическая вероятность что когда-нибудь (пусть через много лет) в ванной может током ударить. Из плюсов воды возможность настроить по графику и независимость от котла.

Стяжку на пол не заказывали.

можливість пробиття током виключаємо зразу.узо,діфавтомат тощо.навіть не щипне толком.а газ може завтра прикриє сусід,і вишиванка буде грітися від електро,а ми ні.моя думка-електро.буду робити тільки в ванній і в половині прихожоі,де положу плитку(можливо).стяжка з боями вибилася добротна.не хочеться іі вандалити.але тут дивіться самі.головне щоб стіни не мокріли)))
04 янв 2018 20:52
Альтіс!
Чому в водоканалі не зареєстровано наш будинок?!
Коли я зможу підписати договір на водопостачання?!
04 янв 2018 20:54
Цитата "АгроноМ1982":

можливість пробиття током виключаємо зразу.узо,діфавтомат тощо.навіть не щипне толком.

Спасибо за ответ. Почитаю об этих вещах.
А кто-то экономическую составляющую считал на воду и электро? Планируем 4,3 кв. м на кухне и 1,2 кв. м в ванную.
04 янв 2018 21:11
Цитата "Koliu4iy":

Спасибо за ответ. Почитаю об этих вещах.
А кто-то экономическую составляющую считал на воду и электро? Планируем 4,3 кв. м на кухне и 1,2 кв. м в ванную.

на сьогоднішній день дешевше котлом.але ВИ,при такій квадратурі,навіть б не починали цю тему.електро однозначно.6 м2 це навіть не середня категорія.а берете саму якісну електро.на яку гарантія 30 років,а в реальності 40-50.
04 янв 2018 21:12
Цитата "natalochka41":
Альтіс!
Чому в водоканалі не зареєстровано наш будинок?!
Коли я зможу підписати договір на водопостачання?!

коли стіни висохнуть в нашій секціі.
05 янв 2018 05:53
Цитата "Koliu4iy":
Раз поднялся разговор по поводу полов, тоже спрошу совета. Вода или электро и почему?
В воде смущает вероятность прорыва и размер стяжки. В любом случае планируем максимально качественные трубы и отдельную "перемычку" на полы.
В электро смущает потребление электрики и теоретическая вероятность что когда-нибудь (пусть через много лет) в ванной может током ударить. Из плюсов воды возможность настроить по графику и независимость от котла.

Стяжку на пол не заказывали.


Собі робитиму електро. Причини дві. Перша - від колеги, який займається опаленням в приватних будинках, такого наслухався про водяні теплі підлоги, що не хочу їх ставити (від "теща забула опалення ввімкнути, як поїхали на відпочинок", до "через 2 роки вода з котла почала пропадати. причина - брак матеріалу труби"). Друга - стяжка вже є, і підіймати її ще вище не буду.
Буду використовувати електромати - мінімальна товщина, можна відразу класти клей для плитки і плитку. Дивився на Деві і Нексанс - дорого, проте якісно. Кластиму в ванній і на кухні де плитка - коридорчик замалий. Током не проб'є, якщо нормальна людина поставить Вам УЗО чи ДифАвт (до речі, на електроТП у будь-якому випадку потрібен окремий автомат, тому можна витратитися на диф).
У Вашому випадку можна використовувати не мати, а двохжильний провід - він відчутно дешевший, іде в стяжку, утеплювач кладеться (головне не з алюмінькой, краще жорсткий пінополістирол). Одним словом - якщо буде стяжка, краще кабель. По економічності - 6м.кв. це близько 700Вт НЕ 24год/добу (близько 50% часу використання в залежності від теплоізоляції). Думаю, буде менше 8грн в день. По газу не порахую.

П.С. Здається, десь на Домік.юа є окрема тема по ТП.
05 янв 2018 15:57
Цитата "Mihalko":

У меня одна батарея с одной стороны на пену приклеена была - но так как перед штукатуркой все равно снимать их буду, потом крепежь перебью самостоятельно. Удивлен был таким ноу хау))))

:faceoff: :faceoff: :faceoff:
Уважаемые жильцы. Возможно Вы также сталкивались и еще столкнетесь с некоторыми "решениями", как это.
Обращаемся к Вам с просьбой сообщать о таких моментах здесь или в ЖЭК, как Вам удобнее. Это Вас не затруднит, но будет очень полезно в дальнейшем строительстве.

Каждый новый проект мы стараемся делать лучше с учетом опыта и недочетов предыдущих. Все Ваши замечания при приеме квартир мы аккумулируем и структурируем, чтобы в следующих проектах на самые проблемные места обращать наибольшее внимание и повышать качество. А вот такие нюансы, которые сразу не видны, и способны "вылезти" позже могут остаться без внимания.
Поэтому просим, сообщайте о них дополнительно.
Спасибо. :thanks:
05 янв 2018 15:59
По попередніх зауваженнях.

Ліфти.
Скрежет у ліфтах ліквідовано. Якщо ще є зауваження до їх роботи - будь-ласка, повідомляйте.

Щодо паспортів на котли.
Ще раз приношу вибачення, що деякі мешканці отримали незаповнені паспорти.
На деякі останні партії котлів паспорти через чиюсь неуважність не були заповнені.
Днями всі ці паспорти будуть заповнені організацією постачальником, і будуть видаватись у ЖЕКу вже оформлены належним чином.

Якщо Ви вже отримали "пустий" паспорт будь-ласка за можливості зв'яжіться із ЖЕКом щоб домовитись щодо оформлення паспорту на Ваш котел.
05 янв 2018 16:01
Цитата "АгроноМ1982":
Відпишіться по інших секціях.як між 1-2 поверхом у вас справи?так само якісно?бо тут нарадуваатися не можу,чекаю тепла,з квіточками,грибами і чистим повітрям без мікроорганізмів)))


АгроноМ1982, доброго дня.

Ваше обурення зрозуміло та випарвдано. Так, Альтіс-Девелопмент, будує якісно, і Житловий будинок № 1 цьому відповідає.
В реальному світі якість - це не стільки 100% відсутність проблем з продукцією. Якысть - це найменша ймовірність виникнення проблем при користуванні та практично 100% впевненість , що проблеми будуть усунені, якщо вони не дай Бог з'являться. Наприклад, якщо купуєте мерседес, то він теж може зламатись. Але це буває рідко й легко виправляється.

Так само й у ситуації, про яку Ви вказуєте.
Дійсно, у Вашій секції виявилось невеличке хворе місце у під'їзді.
По-перше, певним чинником зараз є низька температура у МЗК (не опалюється будинок та інколи залишають відкритими вхідні двері). Тобто, постійного сирого місця та грибку там не буде з підвищенням температури у під'їзді.
По-друге, це місце буде виправлено, про що повідомлю додатково, та Ви й самі це побачите.

Ще раз дякуємо за інформацію про недоліки. :thanks:
05 янв 2018 16:02
Цитата "natalochka41":
Альтіс!
Чому в водоканалі не зареєстровано наш будинок?!
Коли я зможу підписати договір на водопостачання?!


Доброго дня. Наразі триває процес передачі будинку на баланс водоконалу.

Будь-ласка, приміть до уваги, що подібні організації не дуже поспішають змінювати режим взаємодії із споживачами - їм набагато краще мати одного зрозумілого споживача (наприклад, ЖЕК), який завжди чітко сплачує по рахунках, чим мати більше 200 споживачів, з яких мінімум третина одразу стане простроченцями.
Проте, зі свого боку намагаємось пришвидчити процес передачі будинку.

Також, зауважу, що водопостачнням до укладення Вами договору безпосередньо з водоканалом займається ЖЕК. Тарифи комунальні. Тому, на даний час договір з водоканалом не є критичним чинником.
05 янв 2018 16:03
Цитата "Mihalko":
Уважаемые соседи, сотрудники ЖЕКа, Альтиса. С Наступающим новым годом, всем соседям быстро начать и закочнить ремонты в своих квартирах, что б дом №1 в 2018 году начал "дышать" и радовать своих хозяев уютом, теплой аурой спокойстия,благополочия, и играющими детишками на качелях. ЖЕКу пустить воду в трубы, Альтису запланировать построить новый дом "Номер ДВА"))))) (как вариант напротив гаражи как раз хорошее место для нового дома, а гаражи построить под домом)
С НОВЫМ ГОДОМ.
:poz: :poz: :poz:


Огромное спасибо за поздравления и теплые слова. :yes: :thanks: :hi:
Со своей стороны также поздравляем всех инвесторов, владельцев, жильцов и форумчан с наступившим Новым Годом и приближающимся Рождеством!
Желаем, чтобы этот год был для Вас благоприятным и исполнял все Ваши желания!
:ura: :poz: :poz: :poz:
05 янв 2018 17:40
Цитата "Жилой дом Номер Один":


АгроноМ1982, доброго дня.

Ваше обурення зрозуміло та випарвдано. Так, Альтіс-Девелопмент, будує якісно, і Житловий будинок № 1 цьому відповідає.
В реальному світі якість - це не стільки 100% відсутність проблем з продукцією. Якысть - це найменша ймовірність виникнення проблем при користуванні та практично 100% впевненість , що проблеми будуть усунені, якщо вони не дай Бог з'являться. Наприклад, якщо купуєте мерседес, то він теж може зламатись. Але це буває рідко й легко виправляється.

Так само й у ситуації, про яку Ви вказуєте.
Дійсно, у Вашій секції виявилось невеличке хворе місце у під'їзді.
По-перше, певним чинником зараз є низька температура у МЗК (не опалюється будинок та інколи залишають відкритими вхідні двері). Тобто, постійного сирого місця та грибку там не буде з підвищенням температури у під'їзді.
По-друге, це місце буде виправлено, про що повідомлю додатково, та Ви й самі це побачите.

Ще раз дякуємо за інформацію про недоліки. :thanks:

Дякую за адекватну відповідь.сподіваюсь,виправите,а не висохзне до наступних дощів)))порівняння з мерседесом не зовсім доречне.а якщо вже порівнювати,то купили ви мерс,їдете собі...пішов дощик і на вас почало капати.бо неякісно встановили резинки на ущільнювачах...тут зовсім не конденсат через низьку температуру,а конструктивно щось не так.конкретно через навіси перед під'їздом.бо якби конденсат через низьку температуру,то було б таке по всьому будинку і у всіх під'їздах)))а так тільки нам пощастило.проблем ніяких немає усунути,тут згоден.ліфт в першій секції працює не ідеально,але задовільно.основний скрип усунули-уже подяка.а що залишився-не напрягає зовсім.
06 янв 2018 08:46
Заходите к нам на огонек :hi: :super:
Вот он долгожданный газ в нашей квартире!
06 янв 2018 10:07
Доброго дня. Не зрозуміло, в яку ціну за м.кв однокімнатні квартири, 16.500?
06 янв 2018 18:23
Цитата "DеnchiK":
Заходите к нам на огонек :hi: :super:


Поздравляем?делитесь- спрашивали паспорт плиты и есть двери на кухню?!
06 янв 2018 19:14
Цитата "Mihalko":


Поздравляем?делитесь- спрашивали паспорт плиты и есть двери на кухню?!


Плиту купил за 700 гривен-ради паспорта, двери поставил. Сделал все что требуют! А документы на приборы в копиях передавал в газконтору, не профилонишь!
Как результат есть газ!
07 янв 2018 08:54
Готов купить вашу квартиру.
Можете через жек найти мои контакты и связатся.
Я из 263

Уважаемый DеnchiK или другие инвесторы!
Могу предложить свой вариант квартиры -175кв. в 4-подьезде, в прекрасном доме "Толстого 1" у надежного застройщика "Альтис-Девелопмент", даже со скидкой!Можете через жек найти мои контакты и связатся.
07 янв 2018 10:15
Цитата "kolnat175":
Готов купить вашу квартиру.
Можете через жек найти мои контакты и связатся.
Я из 263

Уважаемый DеnchiK или другие инвесторы!
Могу предложить свой вариант квартиры -175кв. в 4-подьезде, в прекрасном доме "Толстого 1" у надежного застройщика "Альтис-Девелопмент", даже со скидкой!Можете через жек найти мои контакты и связатся.


175 квадратов в 4й секции? Но ведь в доме максимум 142!
07 янв 2018 14:51
Цитата "kolnat175":
Готов купить вашу квартиру.
Можете через жек найти мои контакты и связатся.
Я из 263

Уважаемый DеnchiK или другие инвесторы!
Могу предложить свой вариант квартиры -175кв. в 4-подьезде, в прекрасном доме "Толстого 1" у надежного застройщика "Альтис-Девелопмент", даже со скидкой!Можете через жек найти мои контакты и связатся.

175 квадратов немає в нашому домі)) чи квартира номер 175? Ви ріелтор? хочете більшу квартиру купити у надійного забудовника)))))?
07 янв 2018 17:08
Цитата "DеnchiK":


175 квадратов в 4й секции? Но ведь в доме максимум 142!

175 - это номер квартиры, в которой 70 кв.м Нет, я не риелтор, а хозяйка ее!И зачем мне больше квадратура в вашем чудесном домике?! Я хочу поискать себе у менее "надежного застройщика"!..
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .108110. . .126
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее