Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .107109. . .126
28 дек 2017 13:57
Цитата "kwon":
Кстати, сегодня заказал новую дверь со звукоизоляцией, всего 6500, в пятницу уже поставят. Не те это деньги, чтоб квартиру продавать. У меня уже в ремонт около 50 штук пошло и это только начало! :faceoff:
ціна приваблива,дайте контакти
28 дек 2017 18:16
Цитата "Котэ Баюн":


Стальной ромстал отличные середняковые батареи, уже 9 лет как у нас ромсталовские и вобще без проблем. А вы себе какие поставили, если штатные выбрасываете?


Радиаторы добротные и средние по качеству 22 модели, кто хочет суперовые - тот алюминиевые поставит. Смотрел у меня так же специалист - говорит батарея такого типа будет греть если будет на ней температура не менее 40 градусов будет. Специалист правда с Борисполя - может в Киевских другие запросы .
28 дек 2017 18:23
Цитата "Жилой дом Номер Один":
Добрый день.
Уважаемые владельцы, спасибо и за претензии и за поддержку. :yes:

По радиаторам не совсем понял суть претензий. Вопросы к качеству изделий (радиаторам) или к качеству монтажа?

.


У меня одна батарея с одной стороны на пену приклеена была - но так как перед штукатуркой все равно снимать их буду, потом крепежь перебью самостоятельно. Удивлен был таким ноу хау))))
31 дек 2017 16:25
Уважаемые соседи, сотрудники ЖЕКа, Альтиса. С Наступающим новым годом, всем соседям быстро начать и закочнить ремонты в своих квартирах, что б дом №1 в 2018 году начал "дышать" и радовать своих хозяев уютом, теплой аурой спокойстия,благополочия, и играющими детишками на качелях. ЖЕКу пустить воду в трубы, Альтису запланировать построить новый дом "Номер ДВА"))))) (как вариант напротив гаражи как раз хорошее место для нового дома, а гаражи построить под домом)
С НОВЫМ ГОДОМ.
:poz: :poz: :poz:
02 янв 2018 14:45
Цитата "Mihalko":
Уважаемые соседи, сотрудники ЖЕКа, Альтиса. С Наступающим новым годом, всем соседям быстро начать и закочнить ремонты в своих квартирах, что б дом №1 в 2018 году начал "дышать" и радовать своих хозяев уютом, теплой аурой спокойстия,благополочия, и играющими детишками на качелях. ЖЕКу пустить воду в трубы, Альтису запланировать построить новый дом "Номер ДВА"))))) (как вариант напротив гаражи как раз хорошее место для нового дома, а гаражи построить под домом)
С НОВЫМ ГОДОМ.
:poz: :poz: :poz:


С Новым Годом! Новый дом уже строят на Рабочей, 3. "Графит" называется. :smoke:
03 янв 2018 09:31
Шановні сусіди,скажіть будь ласка,у кого квартира була із стяжкою бетонною,як ви робили чи будете робити теплу підлогу у коридорі та кухні,в сан вузлах зрозуміло наче бо там немає стяжки тому будемо ложити електро
03 янв 2018 10:29
Цитата "гостя1467":
Шановні сусіди,скажіть будь ласка,у кого квартира була із стяжкою бетонною,як ви робили чи будете робити теплу підлогу у коридорі та кухні,в сан вузлах зрозуміло наче бо там немає стяжки тому будемо ложити електро

Я буду робити електро-кабель під плитку. Якщо надивились інтернету і хвилюєтесь про теплоізоляцію - то перебільшення. Тільки не кладіть фольгу, вона нічого не дасть, пробка краще, але дорого. Можна звісно стіродур і ще одну стяжку наверх (стеля дозволяє), а кращий варіант: тоненький мат (без фольги), на нього кабель, потім самовирівнююча стяжка 2-3 см на металеву сітку і плитка. А є вже готові мати з армованою подложкою на нікчемній фользі, вийде на 50% дорожче від кабеля плюс гемор з його різкою і розгортанням.
03 янв 2018 10:59
Цитата "kwon":

Я буду робити електро-кабель під плитку. Якщо надивились інтернету і хвилюєтесь про теплоізоляцію - то перебільшення. Тільки не кладіть фольгу, вона нічого не дасть, пробка краще, але дорого. Можна звісно стіродур і ще одну стяжку наверх (стеля дозволяє), а кращий варіант: тоненький мат (без фольги), на нього кабель, потім самовирівнююча стяжка 2-3 см на металеву сітку і плитка. А є вже готові мати з армованою подложкою на нікчемній фользі, вийде на 50% дорожче від кабеля плюс гемор з його різкою і розгортанням.

Це на скільки ще підніметься підлога? І яка це тоді стяжка в санвузлах буде? Не зробиш же з перепадами
03 янв 2018 11:04
Цитата "гостя1467":

Це на скільки ще підніметься підлога? І яка це тоді стяжка в санвузлах буде? Не зробиш же з перепадами

Коридор і кухня підніметься максимум на 5 см, а санвузли регулюєте товщиною стіродуру та стяжки, якщо потрібно зрівняти з коридором - тут проблем нема взагалі.
03 янв 2018 12:11
Цитата "kwon":

Коридор і кухня підніметься максимум на 5 см, а санвузли регулюєте товщиною стіродуру та стяжки, якщо потрібно зрівняти з коридором - тут проблем нема взагалі.

А мені здається краще вирізати трохи бетон,можливо так?
03 янв 2018 12:24
Цитата "гостя1467":

А мені здається краще вирізати трохи бетон,можливо так?

можна... тільки то буде дорожче, бо зруйнуєте всю стяжку незалежно трохи, чи не трохи виріжете - рівність порушиться і требе буде лити по новій... :faceoff:
03 янв 2018 12:58
Цитата "kwon":

можна... тільки то буде дорожче, бо зруйнуєте всю стяжку незалежно трохи, чи не трохи виріжете - рівність порушиться і требе буде лити по новій... :faceoff:

Дякую за пораду. А може взагалі можна на кухні не робити підлогу теплу?четвертий поверх не перший все ж
03 янв 2018 13:19
Цитата "гостя1467":

Дякую за пораду. А може взагалі можна на кухні не робити підлогу теплу?четвертий поверх не перший все ж


Особисто я б на Вашому місці або вирізала стяжку, або відмовилася від теплої підлоги, якщо Ви не хочете в результаті отримати висоту стелі 160-165см (це якщо без натяжної/підвісної стелі). Саме з цих міркувань ми свого часу і відмовилися від стяжки, щоб в кінцевому результаті мати теплу підлогу, не жертвуючи висотою стелі.
Стосовно поверху, тут не вгадаєш. Мали досвід, коли на 1-му поверсі підлога була тепліша, ніж у сусідів вище.
03 янв 2018 13:49
Цитата "гостя1467":

Дякую за пораду. А може взагалі можна на кухні не робити підлогу теплу?четвертий поверх не перший все ж

Не треба не від чого відмовлятись! Послухайте тут "доброжелателей". У мене зараз зі стяжкою стеля 272 см. Натяжна стеля - 5 см. Ізолятор - 1 см, наливний - 3 см, плитка - 1 см. Ітого - 10 см. Залишиться 260-262 см - це з головою! В Банківському така стеля йде від забудовника! :yes:
03 янв 2018 13:51
Цитата "Anabel123":


Особисто я б на Вашому місці або вирізала стяжку, або відмовилася від теплої підлоги, якщо Ви не хочете в результаті отримати висоту стелі 160-165см (це якщо без натяжної/підвісної стелі). Саме з цих міркувань ми свого часу і відмовилися від стяжки, щоб в кінцевому результаті мати теплу підлогу, не жертвуючи висотою стелі.
Стосовно поверху, тут не вгадаєш. Мали досвід, коли на 1-му поверсі підлога була тепліша, ніж у сусідів вище.


Упс, я мала на увазі висоту 260-265см :faceoff:
03 янв 2018 13:52
Цитата "kwon":

Не треба не від чого відмовлятись! Послухайте тут "доброжелателей". У мене зараз зі стяжкою стеля 272 см. Натяжна стеля - 5 см. Ізолятор - 1 см, наливний - 3 см, плитка - 1 см. Ітого - 10 см. Залишиться 260-262 см - це з головою! В Банківському така стеля йде від забудовника! :yes:


Я гадаю, що Банківський не показник :no:
03 янв 2018 14:22
Відпишіться по інших секціях.як між 1-2 поверхом у вас справи?так само якісно?бо тут нарадуваатися не можу,чекаю тепла,з квіточками,грибами і чистим повітрям без мікроорганізмів)))
Альтіс будує вчасно,прозоро і ЯКІСНО!!!саме головне.
03 янв 2018 14:26
Цитата "kwon":

Не треба не від чого відмовлятись! Послухайте тут "доброжелателей". У мене зараз зі стяжкою стеля 272 см. Натяжна стеля - 5 см. Ізолятор - 1 см, наливний - 3 см, плитка - 1 см. Ітого - 10 см. Залишиться 260-262 см - це з головою! В Банківському така стеля йде від забудовника! :yes:

Чудово. І справді в Банківському коли розглядали як варіант то стеля там 265 від забудовника. Можна значить без проблем ложити теплий пол.🤗🤗
03 янв 2018 15:35
Цитата "АгроноМ1982":
Відпишіться по інших секціях.як між 1-2 поверхом у вас справи?так само якісно?бо тут нарадуваатися не можу,чекаю тепла,з квіточками,грибами і чистим повітрям без мікроорганізмів)))

В мене в північній кімнаті в одному куті газоблок відсирів, почав шпаклювати щилини, а він не крошиться, а тягнеться наче глина... грибка не помічав пока... :hm:
04 янв 2018 20:29
Раз поднялся разговор по поводу полов, тоже спрошу совета. Вода или электро и почему?
В воде смущает вероятность прорыва и размер стяжки. В любом случае планируем максимально качественные трубы и отдельную "перемычку" на полы.
В электро смущает потребление электрики и теоретическая вероятность что когда-нибудь (пусть через много лет) в ванной может током ударить. Из плюсов воды возможность настроить по графику и независимость от котла.

Стяжку на пол не заказывали.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .107109. . .126
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx