Подать объявление

Вторая волна кризиса - реальная угроза для РЖН?

1. . .1214. . .17
08 май 2011 07:17
Цитата "Deka":
Цитата:
По поводу других скажу, вот у меня товарищ купил недавно новую машинку за 30 килобаксов, хаты собственной нету, снимает 4-к квартиру в хорошем районе... живет очень достойно, что предлагаете вы? Купить засцаный хрущь и кичится тем, что он свой? Ездить на маршрутке и жрать мивину? Возьмите себе такое счастье... Второй товарищ тоже купил себе машинку, тоже за 28 кусков, правда в кредит, под 6% в грн, акция такая была, живет с родителями, потому как ему 25 лет:) Жизнью доволен, 4 раза в год ездит отдыхать по неделе, 2 раза за границу, 2 раза в Карпаты. А доволен ли тот олень в хруще и с кредитом на 30 лет?


Кожному своє...тим більше люди мають специфіку змінювати свої погляди.
Я б наприклад не купив би машину за 30к....бо в мене прав навіть нема :)
Теж збирав на квартиру в києві...а зараз якось дивлюсь на все це...живу зараз закордоном, й вже якось не все так яскраво на батьківщині.
Катаюсь собі по Європі, в це більшість грошей й уходить, вихідні: кудись на літак, на футбол якийсь, чи на концерт.
Розмір матрасу вже довгий час контстанта :)
А взагалі висновок, що треба не вибирати між "машинкою за 30к", "подорожами на вихідні" "та бетонною халупою", а все це мати можливість мати без якикось моральних потрясінь та надривів.
ПС: так й цінність нерухомості в нашій країні трохи переоцінена, бо вона не дуже цивілізована ще, треба мати свій закуток :)

Каждому свое:) Но в основном ловите +:)
08 май 2011 07:22
Цитата "AD2009":
Цитата "Deka":
.заощадження ростут у подавляющего количества на 100-300 уе в месяц....то есть на 3000 уе в год, то есть десятку лет на убитое гуано надо собирать. Скоро на пожрать будут заощадження тратиться.
150 ярдов гривен на 3 миллиона, это выходит по 50к гривен под матрасом на лицо


Ось чому шановний Дека, я не люблю середні показники - "середня зарплата", "середня вартість метра", "середня сума заощадження".... :yes: ..."середня температура по палаті..."

Це нереальні показники. 6-) Їхне можна використовувати для прийняття рішень :@-: Ринок дуже нерівномірний. Є 5 тисяч киян з заощадженнями в 10+ млн грн, 20 тисяч киян з заощадженнями 1+ млн грн та 2 млн киян з заощадженнями "нуль" грн. :@-:

НУ конечно не любите, Вы очень любите жанглировать числами, и превращать их в "свои зарплаты", "свою стоимость метра", "свою суму накоплений" и выдавать это за общее.
У всех продаванов одна болезнь, они отказываются понимать, что у тех у кого уже есть 2 ляма грн накоплений в 99,9% не нуждаются в жилье:))) Этот факт они пытаются забыть и не думать что он есть
08 май 2011 08:19
Цитата "Sentrax":
У всех продаванов одна болезнь, они отказываются понимать, что у тех у кого уже есть 2 ляма грн накоплений в 99,9% не нуждаются в жилье:))) Этот факт они пытаются забыть и не думать что он есть


Sentrax, думаю, форумчанам буде цікаво знати, як Ви будете поступати при стабілізації цін на метри, а потім з ледь помітним зростанням :???: .
Якщо будете вичікувати з придбанням житла, то до якого рівня зростання цін? :)
08 май 2011 08:33
Цитата "AD2009":
Цитата "Sentrax":
У всех продаванов одна болезнь, они отказываются понимать, что у тех у кого уже есть 2 ляма грн накоплений в 99,9% не нуждаются в жилье:))) Этот факт они пытаются забыть и не думать что он есть


Sentrax, думаю, форумчанам буде цікаво знати, як Ви будете поступати при стабілізації цін на метри, а потім з ледь помітним зростанням :???: .
Якщо будете вичікувати з придбанням житла, то до якого рівня зростання цін? :)

Если цены начнут рост, я сыграю в пас:) Иначе говоря, по этим ценам я покупать не буду.
08 май 2011 09:10
Цитата "AD2009":
Цитата "GONY":

Базова інфляція в США складає зараз 1,2% в річному обчисленні. Дорожчають тільки енергоносії та їжа. Все інше майже стоїть на місці. Думаю, що і нафта подешевшає скоро. Тому навряд чи нам треба боятися гіперінфляції.


Цифри інфляції в США, думаю, така ж брехня як і такі ж цифри в Україні . Але давайте до фактів:

1) Згідно Вікіпедії, бюджет уряду США 2011 року був прийнятий дефіцитом 1.6 трлн долл (3.8 трлн витрати, 2.2 - доходи). Дірка в 43% (!) - варто задуматись. Далі

2) Кількість паперових доларів грошей за чотири роки зросла на 19% (начебто й не багато - 5% на рік... - але не на 1.2% це точно) (//www.visualeconomics.com/the-anti-fed-f act-sheet/)

3) І нарешті, найголовніше скільки ж доларів по агрегату М3 - тих, що "бушують" на сировинних ринках? Розумні люди з посиланням на FED наводять цифру в 9.5 трлн долл.
//askville.amazon.com/money-exists ... Id=3612391
Але це було 3 роки назад. Якщо припустимо, що їх зараз 11 трлн, то помилимось не дуже.

А тепер, дефіцит бюджету (1.6 трн долл) ділимо на М3 - маємо десь 15% - щорічного збільшення доларової маси тільки за рахунок держ бюджету США (!). А ще ж є самостійна додаткова емісія грошей FEDом - про яку мало що відомо взагалі, і яка по суті не контрольована(!) .

Коротше, щорічне збільшення доларів на 20% - дуже реально По, моєму.

коротше кажучи - тре вчити "матчасть"
Величину грошей перш за все міряють як швидкість обігу на їх кількість.
А швидкість обігу залежить від ділової активності і інших фактрів. На кількість впливає норма резервування, банківський мультиплікатор, структура доходів\витрат домогосподарств, схильності до накопичення\трати, очікувань, в тому числі інфляційних і т.д.)

Так що якщо навіть грошей виросло на 15%, а вони не "крутяться", кредити не беруться в тих обсягах що раніше, то загальна величина грошей може і впасти.

Тому і друкує ФРС "папери" щоб компенсувати падіння швидкості обертання і зниження мультиплікатора. В момент Ч, вона легко може утилізувати надлишкову паперову масу, просто піднявши % по довготерміновим облігаціям.
08 май 2011 11:16
Цитата "GONY":

Базова інфляція в США складає зараз 1,2% в річному обчисленні.


Отож. В Украине долларовая инфляция составляет примерно 40%, а в США долларовая инфляция составляет 1.2% :lol:

Но даже тогда можно вкладывать деньги в недвижимость или заниматься строительством в такой стране. (Правда, нужно строить топ-обьекты по соотношению "качество-цена". Которые потом вытеснят из рынка объекты-конкуренты)..
_____

У Вас, AD2009, на аватарке именно такой объект?
Если да, то Вам можно только позавидовать. Скоро в него захотят перебраться жить и цены в этом конкретном доме пойдут вверх при общем направлении цен на жильё - вниз. :umnik:
08 май 2011 11:51
Цитата "Иззет Кизиларслан":

У Вас, AD2009, на аватарке именно такой объект?
Если да, то Вам можно только позавидовать. Скоро в него захотят перебраться жить и цены в этом конкретном доме пойдут вверх при общем направлении цен на жильё - вниз. :umnik:


Такий... да не дуже... :-B Це обєкт на Троєщині - якісний, але не "центровий". Втім, там колись буде метро.... Та й розмір має значення - все таки 110 метрів - це тобі не халупа в 35 квадратів.
Проте, я купляв не для спекуляцій, а для свого спокійного сну :) . Коли гроші були в банку, спати не міг. :-B

Зараз зі сном проблем немає :yes: . Навіть якщо програю на продажі (продам з доходом "всього" 5% річних в доларах) - це буде моя ціна за психічне благополуччя. 6-)
08 май 2011 12:19
Каждый инвестор сам перед собой отвечает за свои инвестиции. Неважно, во что были направлены инвестиции, важно получить из них доход (по-возможности с хорошим соотношением доход/риск). Покупка жилья для того чтобы в нём жить лично - это не инвестиция. :no-no:

Мы тут исписали 13 страниц, а всё бестолку. Всё время какие-то споры и война минусов в репутациях. :tongue: Вобщем, поговорили как глухие с немыми.

Когда инвестор уже поднялся на достаточно высокий уровень, то он может уже ставить перед собой задачу не сколько в накоплении богатства, сколько в успешном сохранении накопленного. А зачем ему продолжать копить? Это нервотрёпка, нет гарантий в успехе, достаточный уровень достигнут и в кармане всегда есть и будут в ближайшее время деньги на жизнь. Что ещё нужно человеку для счастья? :hm:
08 май 2011 13:36
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Каждый инвестор сам перед собой отвечает за свои инвестиции. Неважно, во что были направлены инвестиции, важно получить из них доход (по-возможности с хорошим соотношением доход/риск). Покупка жилья для того чтобы в нём жить лично - это не инвестиция. :no-no:

Мы тут исписали 13 страниц, а всё бестолку. Всё время какие-то споры и война минусов в репутациях. :tongue: Вобщем, поговорили как глухие с немыми.

Когда инвестор уже поднялся на достаточно высокий уровень, то он может уже ставить перед собой задачу не сколько в накоплении богатства, сколько в успешном сохранении накопленного. А зачем ему продолжать копить? Это нервотрёпка, нет гарантий в успехе, достаточный уровень достигнут и в кармане всегда есть и будут в ближайшее время деньги на жизнь. Что ещё нужно человеку для счастья? :hm:


Сорі, цю високу філософію без пляшки я зрозуміти не можу 6-)
08 май 2011 13:52
Я от не зрозумію, то такий тонкий тролінг, чи АД2009 хоче переконати себе, а заодно і нас, "хом"якус вульгарус", що ось-ось дно, один друг лапки і вже грунт під ногами, пора скуповуваисть.
Ну, я наприклад, в такому "перед-оленячому стані", що задумуюсь влошитись у пайове будівництво в пригороді Києва.
Але тут виникає не одне але.
Так само як і машина, так і нерухомість просить догляду і витрат.
Тим більше, що в нас новозбудовані ще об"єкти не здаються "купив і заселяйся", а стан "сам собі дятел".
Я може, навіть і зміню свою дуку, що 400 у.е. - середня ціна на КРН в базарний день,
але якщо все ж таки 800 у.е. - то тоді хай будують за власний кошт, вводять в експлуатацію, а я приходжу як в салон, чи магазин і вибираю потрібне житло із "готовим фаршем".

А оскільки такого нема, то цінам ще падати як мінімум вдвічі, або якості підніматись до "европейського рівня".
08 май 2011 14:03
Цитата "AD2009":
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Каждый инвестор сам перед собой отвечает за свои инвестиции. Неважно, во что были направлены инвестиции, важно получить из них доход (по-возможности с хорошим соотношением доход/риск). Покупка жилья для того чтобы в нём жить лично - это не инвестиция.

Мы тут исписали 13 страниц, а всё бестолку. Всё время какие-то споры и война минусов в репутациях. Вобщем, поговорили как глухие с немыми.

Когда инвестор уже поднялся на достаточно высокий уровень, то он может уже ставить перед собой задачу не сколько в накоплении богатства, сколько в успешном сохранении накопленного. А зачем ему продолжать копить? Это нервотрёпка, нет гарантий в успехе, достаточный уровень достигнут и в кармане всегда есть и будут в ближайшее время деньги на жизнь. Что ещё нужно человеку для счастья?


Сорі, цю високу філософію без пляшки я зрозуміти не можу

отож
1) є крива схильності до ризику (https://en.wikipedia.org/wiki/Risk_aversion), тобто чим більше в тебе грошей, тим більше бажання зберегти, чим ризикувати щоб збільшити свій маєток
2) купівля "для себе" це не те саме, що інвестування.
Купівля "для себе" - це увіковічнення в бетоні пам"яті про кеш.
Інвестиція - купівля в надії на прибуток.
https://en.wikipedia.org/wiki/Investment
is putting money into something with the expectation of profit.

Я ж писав - вчимо економічну теорію. Зараз же знання на рівні агента з нерухомості (пересіченого, який знання черпає із зомбоящика інших ЗМІ).
08 май 2011 14:15
Могу подробно расписать, как можно стать удачным инвестором в недвижимость даже на таком падающем рынке как сейчас. :)
08 май 2011 14:18
Цитата "flyman":
Ну, я наприклад, в такому "перед-оленячому стані", що задумуюсь влошитись у пайове будівництво в пригороді Києва.
Але тут виникає не одне але. Так само як і машина, так і нерухомість просить догляду і витрат. Тим більше, що в нас новозбудовані ще об"єкти не здаються "купив і заселяйся", а стан "сам собі дятел".
Я може, навіть і зміню свою дуку, що 400 у.е. - середня ціна на КРН в базарний день,
але якщо все ж таки 800 у.е. - то тоді хай будують за власний кошт, вводять в експлуатацію, а я приходжу як в салон, чи магазин і вибираю потрібне житло із "готовим фаршем".

А оскільки такого нема, то цінам ще падати як мінімум вдвічі, або якості підніматись до "европейського рівня".


Нікого не слухайте, приймайте рішення самостійно - щоб потім нІкого було звинуватити ;-E

Але, приймаючи рішення, мало рахувати виключно гроші. Якщо житло падає в ціні, а ти вичікуєш - живеш в знятій квартирі, то платиш ціну своїм невлаштованим життям за "виграні" гроші. Теоретично, все життя можеш чекати більш вигідної ціни на метри. А коли в 40+ років оглянешся (десь там після гіперу по долару) - що тоді згадаєш 6-) ?

Включи в розрахунок такі фактори, як влаштованість життя, сім'я, комфорт. :) І тоді кількарічне очікування дешевих метрів виглядамите по іншому.

Якщо грошей мало, то краще купити маленьке, поганеньке але більш-менш закінчене житло (гостинка на масиві...) - навіть в кредит :) . Я так починав... Це буде твоя база - плацбарм для подальшого наступу на позицію ворога :-B . Покращуватимеш житлові умови по мірі того, як збільшуватимеш заощадження. :)
А новобудову лізти в даному випадку не раджу - це довго і вкладати додатково треба багато... ;-E
08 май 2011 14:37
Цитата "AD2009":
Якщо грошей мало, то краще купити маленьке, поганеньке але більш-менш закінчене житло (гостинка на масиві...) - навіть в кредит :) . Я так починав...

Жах!! Це, звичайно, працювало в 2006 році. Але чи буде працювати зараз?

Цитата "AD2009":

Це буде твоя база - плацбарм для подальшого наступу на позицію ворога :-B . Покращуватимеш житлові умови по мірі того, як збільшуватимеш заощадження. :)

В іпотечному ярмі заощадження ростуть швидше, ніж з орендою? Я маю на увазі нинішню ситуацію? А як же свуобода? З оренди в іпотечне ярмо застрибнути не проблема...

:blah:
Цитата "AD2009":
А коли в 40+ років оглянешся (десь там після гіперу по долару) - що тоді згадаєш ?
Що скаже Фрейд, коли у людини з словами "найяскравіші спогади" асоціюється поняття "квартира"? :lol:
08 май 2011 14:38
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Могу подробно расписать, как можно стать удачным инвестором в недвижимость даже на таком падающем рынке как сейчас. :)


Розпиши... :) Можна не детально....
08 май 2011 14:55
Цитата:
Можна не детально....

Вкратце.
1. Купил недвижимость ниже рыночной цены (при определённых обстоятельствах)
2. Преобразовал её в форму, способствующую повышению её ценности (стоимости)
3. Продал недвижимость по рыночной цене (или даже несколько выше рыночной цены.
Или получает с недвижимости доход от сдачи в аренду по ценам выше рыночных.
:)
08 май 2011 15:07
Цитата "AD2009":


Якщо грошей мало, то краще купити маленьке, поганеньке але більш-менш закінчене житло (гостинка на масиві...) - навіть в кредит :) . Я так починав... Це буде твоя база - плацбарм для подальшого наступу на позицію ворога :-B . Покращуватимеш житлові умови по мірі того, як збільшуватимеш заощадження. :)
А новобудову лізти в даному випадку не раджу - це довго і вкладати додатково треба багато... ;-E

Питання в тому, що краще переплатити за якість і не купувати Г.
Як кажуть англійці "ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі" (сумнівної якості).
А "маленьке, поганеньке але більш-менш закінчене житло" майже у всіх є, в кого хатинка в селі, в кого квартирка в якому більшому\меншому місті, а в кого й у Києві.
08 май 2011 15:18
Цитата "vano":

В іпотечному ярмі заощадження ростуть швидше, ніж з орендою? Я маю на увазі нинішню ситуацію? А як же свуобода? З оренди в іпотечне ярмо застрибнути не проблема...
Що скаже Фрейд, коли у людини з словами "найяскравіші спогади" асоціюється поняття "квартира"? :lol:


1) Взяти кредит в 10 тис доларів і купити квартиру за 50 тисяч - означає ризикувати тільки 10-ма тисячами. А чекати з 40-ка тисячами заощаджень зниження цін означає ризикувати 40-ка тисячами 6-) . Моя ідея - треба тримати заощадження в твердих активах... :yes: Для зниження ризиків...

2) А по друге, шановний, з Вашої сторони дуже нечемно кидатись лайном в опонента на форумі. Просто не красиво, беззмістовно і тупо :drink:
08 май 2011 15:34
Цитата "AD2009":

1) Взяти кредит в 10 тис доларів і купити квартиру за 50 тисяч - означає ризикувати тільки 10-ма тисячами.
Як ви рахуєти ризики? А штрафні санкції, "інтерес банку" в випадку продажі квартири з аукціону, зрозуміло що банк спробує "закрисити" все що зможе..., і т.д.? Ризики раптової втрати роботи - наприклад фірма збанкрутувала/чи скорочення?

Цитата "AD2009":

2) А по друге, шановний, з Вашої сторони дуже нечемно кидатись лайном в опонента на форумі.
Я ж не знав, що це для Вас така болюча тема... :lol:
08 май 2011 16:00
Цитата "AD2009":
Цитата "flyman":
Ну, я наприклад, в такому "перед-оленячому стані", що задумуюсь влошитись у пайове будівництво в пригороді Києва.
Але тут виникає не одне але. Так само як і машина, так і нерухомість просить догляду і витрат. Тим більше, що в нас новозбудовані ще об"єкти не здаються "купив і заселяйся", а стан "сам собі дятел".
Я може, навіть і зміню свою дуку, що 400 у.е. - середня ціна на КРН в базарний день,
але якщо все ж таки 800 у.е. - то тоді хай будують за власний кошт, вводять в експлуатацію, а я приходжу як в салон, чи магазин і вибираю потрібне житло із "готовим фаршем".

А оскільки такого нема, то цінам ще падати як мінімум вдвічі, або якості підніматись до "европейського рівня".


Нікого не слухайте, приймайте рішення самостійно - щоб потім нІкого було звинуватити ;-E

Але, приймаючи рішення, мало рахувати виключно гроші. Якщо житло падає в ціні, а ти вичікуєш - живеш в знятій квартирі, то платиш ціну своїм невлаштованим життям за "виграні" гроші. Теоретично, все життя можеш чекати більш вигідної ціни на метри. А коли в 40+ років оглянешся (десь там після гіперу по долару) - що тоді згадаєш 6-) ?

Включи в розрахунок такі фактори, як влаштованість життя, сім'я, комфорт. :) І тоді кількарічне очікування дешевих метрів виглядамите по іншому.

Якщо грошей мало, то краще купити маленьке, поганеньке але більш-менш закінчене житло (гостинка на масиві...) - навіть в кредит :) . Я так починав... Це буде твоя база - плацбарм для подальшого наступу на позицію ворога :-B . Покращуватимеш житлові умови по мірі того, як збільшуватимеш заощадження. :)
А новобудову лізти в даному випадку не раджу - це довго і вкладати додатково треба багато... ;-E

Господи, ну что ж за жесть то такая...
Вот я Вам приводил пример друга, который снимает 4-к, в нормальном районе, купил себе недавно новую хорошую машинку за 30 кусней.... ПО Вашему у него несчастная жизнь? Или он сам несчастен от того, что не влошился в 30 лет импотеки и не взял 1к описяный хрущ???? Правильно? Более счастлив он бы был купи он этот хрущ и сидел бы с семьей и ребенком друг на друге как гамбургер, это ВЫ называете наступлением на "врага"? НУ что за ахинея блин?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1214. . .17
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее