ЖК Poetica, 1-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 25а
| Застройщик | ENSO |
| Сдача ЖК | 2022 - 2026 г. |
| Планировки | от 40 928 Грн/м² |
| 15/13% | ||
| 10/9% | ||
| 31/27% | ||
| 22/19% | ||
| 38/33% |
Досить тут скиглити.
Забудовник не буде відповідати кожному рандомному чуваку в інтернеті.
Є сайт забудовника з новинами, є щомісячні звіти - по кожному будівельному об'єкту. Є реакція на враження дроном. Що ви блд ще хочете?
Зверніться з листом - отримаєте офіційну відповідь (якщо ви інвестор, звичайно).
Я живу напроти - ЖК Космополітан, Дегтярівська, 25 к.1 - бачу об'єкт з свого вікна з відстані 70 метрів.
Кожного божого дня, навіть на вихідних, навіть сьогодні, в неділю, 6 липня о 8:50 ранку, на будівництві працюють люди.
Так, мало людей. Так, повільно. Але працюють - на відміну від КМБ, наприклад.
Здравствуйте соседи! Какая обстановка по 3-4 секциям? Есть круглосуточный доступ уже к квартирам и комуникации все работают? Есть еще какие то ограничения?
Я был одним из первых инвесторов в этот комплекс. Хоть уже давно и вышел из проекта, но все равно был очень расстроен из-за этого попадания. Дай бог все восстановят и будет как новенький, в целом повреждения не сильные, фасад да окна, главное что без возгорания и судя по всему уже сбитый шахед попал.
UpComing
ENSO, відреагуйте! Що по реальним термінам сдачі 1-2 секцій? Коли буде зрозуміла комунікація та строки?
Вони кожного разу відповідають що десь через пів року і це тягнеться вже роками. Але, по реальному стану 1-2 секцій схоже що друга половина - кінець 2026, дай Господь, (просто порівняйте прогрес 3-4 секцій і через скільки часу було отримано власність з ключами): закінчити будинки, оздобити все всередині, зробити стилобат, торгові приміщення, паркінг не готовий та ще й завершити комунікації - дуже багато робот.
Із гарних новин (хоч це і сумно) усі побачили якість будівництва на совість - фасади та вікна замінні, до того ж утеплювачі достатньо вогнестійкі. Деякі ЖК палають через застосування дешевих утеплювачів.
То ж молимося і чекаємо!
ad2010
Досить тут скиглити.
Забудовник не буде відповідати кожному рандомному чуваку в інтернеті.
Є сайт забудовника з новинами, є щомісячні звіти - по кожному будівельному об'єкту. Є реакція на враження дроном. Що ви блд ще хочете?
Зверніться з листом - отримаєте офіційну відповідь (якщо ви інвестор, звичайно).
Я живу напроти - ЖК Космополітан, Дегтярівська, 25 к.1 - бачу об'єкт з свого вікна з відстані 70 метрів.
Кожного божого дня, навіть на вихідних, навіть сьогодні, в неділю, 6 липня о 8:50 ранку, на будівництві працюють люди.
Так, мало людей. Так, повільно. Але працюють - на відміну від КМБ, наприклад.
Згідно Закону України "Про звернення громадян", установи мають відповідати на будь-які звернення. У тому числі і онлайн. То ж оцініть якість виконання нормативних вимог?
Це не образа в вашу адресу, усіх дратує відсутність прозорості. Забудовник прекрасно розуміє приблизні строки завершення, але як згадав вище - стандартна відмазка про пів року, а на час Ковіду-19 взагалі була цинічна відповідь що будівництво буде завершено у строки (які вже до речі були пропущені). ПРОЗОРІСТЬ 
В какую секцию было попадание?
ad2010
Досить тут скиглити.
Забудовник не буде відповідати кожному рандомному чуваку в інтернеті.
Є сайт забудовника з новинами, є щомісячні звіти - по кожному будівельному об'єкту. Є реакція на враження дроном. Що ви блд ще хочете?
Зверніться з листом - отримаєте офіційну відповідь (якщо ви інвестор, звичайно).
Я живу напроти - ЖК Космополітан, Дегтярівська, 25 к.1 - бачу об'єкт з свого вікна з відстані 70 метрів.
Кожного божого дня, навіть на вихідних, навіть сьогодні, в неділю, 6 липня о 8:50 ранку, на будівництві працюють люди.
Так, мало людей. Так, повільно. Але працюють - на відміну від КМБ, наприклад.
всплыл непотопляемый адвокат ENSO? или появился новый упоротый адепт?
ad2010
Досить тут скиглити.
Забудовник не буде відповідати кожному рандомному чуваку в інтернеті.
Є сайт забудовника з новинами, є щомісячні звіти - по кожному будівельному об'єкту. Є реакція на враження дроном. Що ви блд ще хочете?
Зверніться з листом - отримаєте офіційну відповідь (якщо ви інвестор, звичайно).
Я живу напроти - ЖК Космополітан, Дегтярівська, 25 к.1 - бачу об'єкт з свого вікна з відстані 70 метрів.
Кожного божого дня, навіть на вихідних, навіть сьогодні, в неділю, 6 липня о 8:50 ранку, на будівництві працюють люди.
Так, мало людей. Так, повільно. Але працюють - на відміну від КМБ, наприклад.
Поясню вам як людині, яка відношення до проекту немає, але вважає, що володіє якоюсь інформацією.
До середини 2024 року забудовник проводив онлайн-зустрічі з зацікавленими інвесторами. Завжди був присутній безпосередньо СЕО - Раміль Мехтієев, представники PR-департаменту.
Я не скажу, що це завжди були легкі розмови, але це був досить адекватний та конструктивний діалог, за який я дуже вдячний. Та й сам факт подібних зустрічей та щирих відповідей на болісні питання додавав впевненості та позитиву, зменшував напругу.
Остання подібна зустріч відбулася 28.06.2024, більш ніж рік тому. З тих пір єдине що бачать інвестори - це маркетингові повідомлення в соціальних мережах. Відповідно, градус паніки та віри в "світле майбутнє" серед інвесторів ще не зданих секцій тільки зростає. Адже більшість людей вважає, що якщо діалогу нема - значить нема чого хорошого сказати.
Власе кажучи, основні питання що всіх турбують вже декілька разів були тут мною озвучені. Розширена версія також "на руках" у забудовника. Щиро вірю, що діалог відновиться й інформаційний вакуум перестане заповнюватись домислами.
Є.Н.
Поясню вам як людині, яка відношення до проекту немає, але вважає, що володіє якоюсь інформацією.
До середини 2024 року забудовник проводив онлайн-зустрічі з зацікавленими інвесторами. Завжди був присутній безпосередньо СЕО - Раміль Мехтієев, представники PR-департаменту.Я не скажу, що це завжди були легкі розмови, але це був досить адекватний та конструктивний діалог, за який я дуже вдячний. Та й сам факт подібних зустрічей та щирих відповідей на болісні питання додавав впевненості та позитиву, зменшував напругу.Остання подібна зустріч відбулася 28.06.2024, більш ніж рік тому. З тих пір єдине що бачать інвестори - це маркетингові повідомлення в соціальних мережах. Відповідно, градус паніки та віри в "світле майбутнє" серед інвесторів ще не зданих секцій тільки зростає. Адже більшість людей вважає, що якщо діалогу нема - значить нема чого хорошого сказати.
Власе кажучи, основні питання що всіх турбують вже декілька разів були тут мною озвучені. Розширена версія також "на руках" у забудовника. Щиро вірю, що діалог відновиться й інформаційний вакуум перестане заповнюватись домислами.
Відповім Вам як інвестор цього проекту, який жодного разу не був на "онлайн зустрічах".
Так само, як і не був на зустрічах з менеджментом ще 10+ проектів, куди я інвестував.
Ці зустрічі не мають ніякого практичного сенсу - лише емоційне типу "заспокоєння".
І без зустрічей зрозуміло, що ми всі повній "Ж". По всім проектам, які є в Україні.
Це лише лотерея чи виживемо чи ні. Будь що робити в Україні зараз важко. Будувати - майже неможливо. Бо робітників немає, інвесторів немає, підтримки держави немає. Ще й дрон вдарив в будинок.
У цих над-важких умовах Енсо - один з дуже небагатьох забудовників, які ще не припинили роботу (і не втекли з бабками).
І замість того, щоб спокійно молитись і мовчки чекати, Ви а) набридаєте забудовнику своїми пустопорожніми запитами і б) ще більше нагнітаєте тут напруження.
Забудовник відповісти нічого не може - бо нІчого відповісти. Все хєрово. Тому й мовчок. Працюють вже як можуть.
От що Ви хочете почути в цій ситуації???
Все, що буде сказане позитивне - то все буде брехня. А про негатив говорити ніхто не хоче.
ad2010
Відповім Вам як інвестор цього проекту, який жодного разу не був на "онлайн зустрічах".
Так само, як і не був на зустрічах з менеджментом ще 10+ проектів, куди я інвестував.
Ці зустрічі не мають ніякого практичного сенсу - лише емоційне типу "заспокоєння".
І без зустрічей зрозуміло, що ми всі повній "Ж". По всім проектам, які є в Україні.
Це лише лотерея чи виживемо чи ні. Будь що робити в Україні зараз важко. Будувати - майже неможливо. Бо робітників немає, інвесторів немає, підтримки держави немає. Ще й дрон вдарив в будинок.
У цих над-важких умовах Енсо - один з дуже небагатьох забудовників, які ще не припинили роботу (і не втекли з бабками).
І замість того, щоб спокійно молитись і мовчки чекати, Ви а) набридаєте забудовнику своїми пустопорожніми запитами і б) ще більше нагнітаєте тут напруження.
Забудовник відповісти нічого не може - бо нІчого відповісти. Все хєрово. Тому й мовчок. Працюють вже як можуть.
От що Ви хочете почути в цій ситуації???
Все, що буде сказане позитивне - то все буде брехня. А про негатив говорити ніхто не хоче.
Не звалив але і не будує))
Коли була запланована здача в експлуатацію 2020 та 2021 роки, це до війни чи не так, що заважало
Подивіться на проекти Столиці груп, Інтергала в решті решт Атланта звідки в них робітники чи інвестори, а будинки будуються і здаються.
На 23 вересня 2025 вимушений констатувати, що будівництво по жодній секції чи будинку не ведеться, комунікація з забудовником відсутня. Третя та четверта секція першого будинку здані в експлуатацію, люди або проживають, чи ще роблять ремонти.
Трохи сумно, але як є. Якщо представникам ЕНСО є можливість поділитися планами чи баченням ситуації - був би щиро вдячний
Станом на 23/09/2025 компанія Енсо перестала будувати та виходити на звязок. Постять дурноваті маркетингові повідомлення, але руху на будівництві 0. Відсутня комунікація з інвесторами.
Будівництво повністю зупинено вже більше двох місяців. Комунікації від забудовника немає, від слова «не гребе, що ви вклали свої гроші та чекаєте свою квартиру більше 5-ти років» . Було б не погано, якщо керівництво надасть свої коментарі інвесторам та оголосить «новий» термін закінчення будівництва.
Кожних півроку терміни здачі почуваються ще на рік, а наразі і зовсім (знову) перестали вестись будь-які роботи на будівництві та зворотнього звʼязку (або прямої комунікації з інвесторами-клієнтами-партнерами) — нуль. Дуже неприємно
Насправді, зупинка робіт по будівництву безпосередньо впливає і на формально здані та заселені 3 та 4 будинки Першої колекції: закритий і не добудований простір стилобату, незрозумілої якості холодна вода, відсутність гарячої, відсутність підземного паркінгу і як наслідок - укриття, бардак на прилеглій території. Нічого так не говорить про повну байдужість забудовника до майбутнього проекту, як дірка від шахеда у другому будинку, яку навіть якимось банером закрити не можуть. ENSO поводиться абсолютно безвідповідально і відверто зневажливо по відношенню до своїх інвесторів.
Ситуация патовая: ЭНСО нам не отвечает на предложения встретиться, не дает никакой информации, банально избегает, а мы никак на это не можем повлиять. Свинство.
uhjn
Ситуация патовая: ЭНСО нам не отвечает на предложения встретиться, не дает никакой информации, банально избегает, а мы никак на это не можем повлиять. Свинство.
Загалом не зовсім зрозуміло, що вам заважає прийти в офіс енсо в бц парус і поспілкуватися з менеджером
parampam
Загалом не зовсім зрозуміло, що вам заважає прийти в офіс енсо в бц парус і поспілкуватися з менеджером
Хорошая попытка, ТЦК, но нет
parampam
Загалом не зовсім зрозуміло, що вам заважає прийти в офіс енсо в бц парус і поспілкуватися з менеджером
Ничего не мешает. Общался, поэтому и написал.
Обіцяли відновити якісь роботи у жовтні-нуль по жодній з трьох Поетик! За три місяці забудовники відновлюють ЖК, тут взагалі жодного руху.
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041