Подать объявление

ЖК Радужный | Киевгорстрой | ул. Кибальчича, 2

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
1/5%
2/11%
5/26%
2/11%
9/47%
1. . .135137. . .149
25 июнь 2023 16:24

Кто минусы лепит, поделитесь  лучше своим виденьем ситуации, а то выглядит это как то подленько и бессмысленно?


27 июнь 2023 07:35

Скажите пожалуйста

Кто минусы лепит, поделитесь  лучше своим виденьем ситуации, а то выглядит это как то подленько и бессмысленно?


Ахахах, и сразу 2 минуса от непонятно кого 😅

27 июнь 2023 14:21

Комневающейся2

Ви думаєте залили труби в стяжку без перевірки)


Воду не дають до отримання сертифіката готовності до експлуатації, сертифікат не дають, як що не буде залита стяжка.


Є інші способи перевірити на герметичність

А як без запірної арматури чи глушек можна ті труби перевірити. Чи вони зробили по кожній квартирі окремо ставлячи та знімаючи їх. А без каналізації куди цю воду зливати. Думаю, що випробування труб води та внутрішніх теплових мереж ніхто не роробив. Можно повітрям давити компресорами, але все рівно треба якось глушити труби. Щодо води не дають бо...Так наче вже ж здали будинок в експлуатацію, то повинен бути і сертифікат закінченого будівництва. А стяжки вже є, там наливні поли, що ще потрібно 

28 июнь 2023 09:51

Бредовая ситуация. Дом здан, есть номер, уже три месяца как объявили про доплаты, а по коммуникациям, срокам, ключам, заселению информации за три месяца так и не появилось

29 июнь 2023 10:24

Скажите пожалуйста

Бредовая ситуация. Дом здан, есть номер, уже три месяца как объявили про доплаты, а по коммуникациям, срокам, ключам, заселению информации за три месяца так и не появилось

Ось тому інвестори і не квапляться доплачувати та щось підписувати. Бо недобудова без комунікацій не була предметом договору. А ніякої ясності по термінах виконання всіх робіт забудовник не дає. Наразі навіть отримавши ключі - як робити ремонти, без води/каналізації? Ото і мінуси ставлять 

29 июнь 2023 22:14

Підкажіть, а про яку доплату може бути мова, якщо Ви не були присутні на замірах ?

Ось тому інвестори і не квапляться доплачувати та щось підписувати. Бо недобудова без комунікацій не була предметом договору. А ніякої ясності по термінах виконання всіх робіт забудовник не дає. Наразі навіть отримавши ключі - як робити ремонти, без води/каналізації? Ото і мінуси ставлять 

Обговорити бачення  ситуації якось розумніші і по дорослому. Які  є альтернативні варіанти? Просто сидіти і чогось чекати, ставити мінуси?) Так ми ще пару років просидимо в очікуванні дива...

Мабуть треба якось діяти, дьоргати їх, спілкуватися, придавати розголосу, писати в кмда, контролюючі органи?

Гроши від доплат за метри повинні іти на рахунок нашої стройки? Коли буде право власності і вони передадуть дом своїй керуючись компанії, вони можуть продовжувати доробляти якісь моменти?

30 июнь 2023 12:11

Скажите пожалуйста

Обговорити бачення  ситуації якось розумніші і по дорослому. Які  є альтернативні варіанти? Просто сидіти і чогось чекати, ставити мінуси?) Так ми ще пару років просидимо в очікуванні дива...

Мабуть треба якось діяти, дьоргати їх, спілкуватися, придавати розголосу, писати в кмда, контролюючі органи?

Гроши від доплат за метри повинні іти на рахунок нашої стройки? Коли буде право власності і вони передадуть дом своїй керуючись компанії, вони можуть продовжувати доробляти якісь моменти?

Так в чому справа? Організовуйте ініціативну групу, збирайте інвесторів, "смикайте". Хто ж забороняє вам проявити ініціативу в цьому питанні. Стосовно керуючою компанії. Знайомі в Броварах комплекс, після передачі створили осбб і за рахунок вже власників (інвесторів) робили незавершені роботи. Це, як ви розумієте, велика сума додатково. Особисто мене таке не влаштовує. Ліпше почекаю і отримаю у власність готове фактичної експлуатації житло. 



30 июнь 2023 12:22

Підкажіть, а про яку доплату може бути мова, якщо Ви не були присутні на замірах ?

Так в чому справа? Організовуйте ініціативну групу, збирайте інвесторів, "смикайте". Хто ж забороняє вам проявити ініціативу в цьому питанні. Стосовно керуючою компанії. Знайомі в Броварах комплекс, після передачі створили осбб і за рахунок вже власників (інвесторів) робили незавершені роботи. Це, як ви розумієте, велика сума додатково. Особисто мене таке не влаштовує. Ліпше почекаю і отримаю у власність готове фактичної експлуатації житло. 



Тобто як мінусікі лєпить так в нас є ініциативні, а як щось робить то створюй і смикай...Я смикаю..

У вас э впевненість що ви дочекаєтесь ? І скільки ви, я втратимо ще грошей поки будемо чекати?

30 июнь 2023 22:25

Скажите пожалуйста

Тобто як мінусікі лєпить так в нас є ініциативні, а як щось робить то створюй і смикай...Я смикаю..

У вас э впевненість що ви дочекаєтесь ? І скільки ви, я втратимо ще грошей поки будемо чекати?

Про яку "впевненість" ви пишете ? Тут немає впевненості що ми всі виживемо, війна взагалі то продовжується. А інвестування це завжди ризики. Повірте , я не менше за вас хочу отримати своє оплачене житло, але не недобудову. 

01 июль 2023 10:09

Якщо всі все підпишуть, то навіщо КМБ щось дороблять. Вони тоді забовязання «виконали». І нащо щось робити. Претензій же у інвесторів немає?

Сама хочу робити уже ремонт, але поясніть як ви уявляєте процедуру за власний кошт доробляти: багато хто цих грошей елементарно не має і не буде скидуватись. Я може і не проти, але треба розуміти порядок сум і хто взагалі виконавцем робіт буде, яка процедура. Але КМБ тоді має визнатися банкрутом і не дурити решту людей

01 июль 2023 15:31

1. С таким підходом  до справ, ніхто не знає, що з ним буде через хвилину- відірвався тромб і нема завтра.

2. Я не впевнений, що кмб.через місяц не стане банкрутом, і що тоді ви отримаєте  як інвестор? Чи прилетить ракета? Без права власності,  як інвестор, ви щось отримаєте, якусь компенсацію?

3. Я ні де не писав, що ми щось повинні цій курва конторі  доплачувати. Я вже із за їх затримки втратив більше 300 тис гривень, орендуючи житло.

4. Знаю, що подібна до нашої ситуації, ситуація с жк Злагода. Там це питання вирішується..

Но просто чекати чуда....

Давайте хоча б на наступному тижні всі до них завітаємо з вимогою пояснити...Як ніяк 3 міс пройшло з моменту початку доплат...



02 июль 2023 08:35

Скажіть, будь ласка, як це вирішується в ЖК Злагода?

02 июль 2023 08:36

Скажите пожалуйста

1. С таким підходом  до справ, ніхто не знає, що з ним буде через хвилину- відірвався тромб і нема завтра.

2. Я не впевнений, що кмб.через місяц не стане банкрутом, і що тоді ви отримаєте  як інвестор? Чи прилетить ракета? Без права власності,  як інвестор, ви щось отримаєте, якусь компенсацію?

3. Я ні де не писав, що ми щось повинні цій курва конторі  доплачувати. Я вже із за їх затримки втратив більше 300 тис гривень, орендуючи житло.

4. Знаю, що подібна до нашої ситуації, ситуація с жк Злагода. Там це питання вирішується..

Но просто чекати чуда....

Давайте хоча б на наступному тижні всі до них завітаємо з вимогою пояснити...Як ніяк 3 міс пройшло з моменту початку доплат...



Форум жк Фридом:


"Ініціативна група інвесторів повідомила, що покупці відмовилися приймати квартири до підключення будинку до мереж міста. Процес оформлення документів зупинено".


Відповідно позицію багатьох наших інвесторів розділяють і вкладники інших жк кмб зі схожою ситуацією

02 июль 2023 16:37

Підкажіть, а про яку доплату може бути мова, якщо Ви не були присутні на замірах ?

Форум жк Фридом:


"Ініціативна група інвесторів повідомила, що покупці відмовилися приймати квартири до підключення будинку до мереж міста. Процес оформлення документів зупинено".


Відповідно позицію багатьох наших інвесторів розділяють і вкладники інших жк кмб зі схожою ситуацією

Теж не хочу нічого підписувати. Особливо враховуючи, що на попередній перегляд потрібно підніматися на 19 поверх. Зараз маю проблеми зі здоров'ям і цього зробити не можу. 


03 июль 2023 06:17

16.06.2023 у КМБ почався аудит. Дуже цікаво скільки він триватиме. Мої прогнози, що там знайдуть купу недоліків, потім буде тяганина зі звільненнями, потім буде дотація з бюджету,  виберуть нового керівника,  потім ми щось отримаємо. Напишіть, будь ласка, хто в темі, ваші думки. 

Може то я песиміст? 

Як доробляти самим є гарний приклад: Харківське шосе 19.  

03 июль 2023 06:17

Виктория Си

Скажіть, будь ласка, як це вирішується в ЖК Злагода?

Завтра розпитаю. Знаю, що вони оформили товку і туди перекинули доплати. Самі знайшли підрядника..

Я можу помилятися, поправьте  будласка мене: нема у вас права власності, тільки цей туалетний папір, що на руках, завтра кмб банкрут,  що ви отримаєте?.. Приліт в дом , що ви як інвестор отримаєте, без права власності..? .

Хто купував квартиру собі для життя, хто на здачу. Кожен міс із за цієї курва контори  мы втрачаємо  в середньому по 10тис гр...пів року  це 60 тис гривень, рік 120тис гривень. Логічно  просто чекати?

03 июль 2023 19:25


Цікаве посилання, стає ясно коли добудують і чому не будують

04 июль 2023 06:46



04 июль 2023 16:18

Добрий день. Будинки введені в експлуатацію -  https://e-construction.gov.ua/proj_acts_detail/2727822033495787352. Чудово.


Запитання. Де наша трансформаторна підстанція першої черги будівництва відповідно

інформації з "Єдиного реестру ДАБІ"? Як можна підписати основний договір без наявності електропостачання в будинку? Прошу звернути увагу, що саме не прокладання кабелів електропостачання в будинок і до квартир, а НАЯВНІСТЬ НАПРУГИ на кінцях кабелів

. Поблизу першого будинку є стара трансформаторна підстанція. У кращому випадку вона "витягує" навантаження на період будівництва. Ви приходите до "Пункту роботи з інвесторами" і Вам представники КМБ кажуть: електрику подадуть коли власник квартири підпише з ЖЕКом "Сервіс груп" Договір. Ви жартуєте? Немає ніякого ще ЖЕКу, немає ще жодного Договору КМБ з ЖЕКом, адже тоді ЖЕК повинен прийняти на баланс усі РОБОЧІ інженерні системи. І як виявилося Договір не укладено, а подано лише документи. А коли просиш проект на 1 чергу будівництва відповідають: всі документи в ЖЕКу).


Представники КМБ надайте Технічні умови на підключення будинків до електропостачання із зазначенням купленої потужності відповідно до проектної документації від Генпроектувальника.

Надайте генплан розташування проектованої ТП першої черги будівництва.


Те, що КМБ відкрив "Пункт роботи з інвесторами" це чергове відтягування часу.  

Також думаю багато інвесторів скажуть природня витяжка на кухні і ванній не тяне, заглушок на трубах ХВС в квартирах також немає, а значить труби під тиском не випробувались. Зараз кажу про труби горизонтальної прокладки в підготовці підлоги від шафи в МЗК до квартири, а не стояки в МЗК. Є ще питання по деяким нішам в МЗК особливо де лічильники ХВС: як за цегляною кладкою могли розмістити лічильник? одне питання глянути на показники якось, а якщо потрібно замінити його?  



05 июль 2023 08:23

Дякую за фото! Ви єдині, хто їх сюди виклав! Хоча напевно не єдиний, хто там вже був. 

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .135137. . .149
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее