Подать объявление

Ремонт и всё с ним связанное - ЖК "Эврика"

1. . .5052. . .75
21 сен 2017 08:17
Цитата "Arktik":


Это каталог. Конкретно на какие?


наизусть не заучивал, поищите последние нововедения от министра Лавриновича за 2016 год. Все что относится к работе с несущими стенами называется реконструкцией и требует специального согласования в определенных органах, но соседей там нет.
21 сен 2017 08:22
Цитата "Fabriek":


наизусть не заучивал, поищите последние нововедения от министра Лавриновича за 2016 год.


Какой еще Лавринович... Вы же сказали что "законы читал, в процедуре согласие соседей нужно если вносите изменения в общественные зоны (коридоры, лиф холлы и тд)". Что это за процедура? Как документ называется?
21 сен 2017 08:31
Цитата "Arktik":


Какой еще Лавринович... Вы же сказали что "законы читал, в процедуре согласие соседей нужно если вносите изменения в общественные зоны (коридоры, лиф холлы и тд)". Что это за процедура? Как документ называется?


выше уже ответил, если интересно поищите через гугл, в 2016 году министерство ЖКХ много нового выпустила
21 сен 2017 08:54
В общем, кому интересно, из того что мне удалось раскопать: КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА приняла РІШЕННЯ від 24 травня 2012 року N 587/7924 Про затвердження Порядку перепланування житлових і нежитлових приміщень у будинках у місті Києві. НО ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА в ПОСТАНОВЕ 28.08.2012 р. N 2а-8623/12/2670. Признал его незаконным и отменил. Теперь весь интернет забит ссылками на этот порядок, который недействителен
21 сен 2017 09:04
Однако, из источников второго порядка поступает информация что для изменения капитальных конструкций надо брать разрешение в органах местного самоуправления и после реконструкции повторно вводить объект в эксплуатацию.

Цитата:
До перепланувань, які необхідно “узаконювати”, можна віднести все, що пов’язано з порушенням капітальних конструкцій. Щоб їх “узаконити”, потрібно отримати дозвільні документи на будівельні роботи та введення в експлуатацію
ЗАЯВА. Для цього потрібно подати заяву (декларацію) встановленого зразка у двох примірниках в Дозвільний центр за місцем знаходження об’єкта перепланування. А також документи: копію паспорта; документи на об’єкт нерухомості; нотаріальні копії документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно; при наявності права спільної власності на об’єкт перепланування – додаються документи всіх співвласників; проект перепланування (у двох примірниках); оригінал технічного паспорту об’єкта перепланування (причому, технічний паспорт повинен бути виготовлений не раніше одного року до моменту подачі декларації), у разі, якщо об’єкт перепланування знаходиться в будинку, який є об’єктом культурної спадщини, – дозвіл центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини виконавчого органу міської ради.
ЗАВЕРШЕННЯ. Після закінчення перепланування потрібно також заручитися документом, що підтверджує відповідність виконаних робіт проекту. Для цього зверніться до дозвільного органу із заявою “Про закінчення ремонтних робіт і очікування комісії” (складається в довільній формі). У 7-денний термін з моменту звернення дозвільний орган зобов’язаний прийняти об’єкт в експлуатацію, якщо виконані роботи у відповідності з проектом перепланування, і видати висновок про відповідність проекту.

Завершальним етапом перепланування стане те, що дозвільний центр зробить позначку про прийняття об’єкта перепланування в експлуатацію, і поставить запис у журналі прийому об’єктів перепланування в експлуатацію.
21 сен 2017 09:04
Цитата "Arktik":
В общем, кому интересно, из того что мне удалось раскопать: КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА приняла РІШЕННЯ від 24 травня 2012 року N 587/7924 Про затвердження Порядку перепланування житлових і нежитлових приміщень у будинках у місті Києві. НО ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА в ПОСТАНОВЕ 28.08.2012 р. N 2а-8623/12/2670. Признал его незаконным и отменил. Теперь весь интернет забит ссылками на этот порядок, который недействителен


ерудна это все, до 2016 когда кабинетом министоров было много поправок...

Так в ідповідно до ст.ст. 100 та 152 Житлового кодексу УРСР , виконання наймачем та власниками робіт з переобладнання та перепланування жилого будинку, жилового приміщення та жилого приміщення приватного житлового фонду, які не передбачають втручання в несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, не потребують отримання документів, що надають право на їх виконання. Після завершення зазначених робіт введення об’єкта в експлуатацію не потребується.
Більше того, вищезазначеною постановою було скасовано дозволи на перепланування та переобладнання житлових будинків та гуртожитків, проте за умови дотримання певних обмежень.
Так, до перепланувань, які все ще підлягають «узаконенню», можна віднести: об’єднання квартир на одному або різних поверхах, облаштування дверних прорізів в несучих стінах, а також здійснення інших змін, пов’язаних з порушенням капітальних конструкцій. Для реалізації таких змін у житловому приміщенні, все ще потрібно отримати дозвільні документи на будівельні роботи та ввести перепланований об’єкт в експлуатацію.
21 сен 2017 10:29
Вот так выглядит процедура законной/незаконной реконструкции:

Цитата:
Якщо у квартирі ведеться реконструкція, то для неї потрібні дозволи. Зараз держава спростила отримання декларації на початок будівельних робіт. Для того, щоб її отримати, треба піти в дозвільний центр, написати заяву та долучити документи. Потім матеріали передають у ДАБІ поштою, яка перевіряє їх на повноту даних. Тому якщо є всі 26 пунктів, то інспекція видає декларацію. А вже потім, якщо будуть звернення від сусідів чи поліції, перевіряє достовірність даних, і якщо є підстави, скасовує декларацію.
Згідно із законодавством, коли проводиться перевірка, треба скласти акт. А акт складається тільки у присутності власника. Якщо власник уникає зустрічей, то акт скласти неможливо. Тоді роблять документальну перевірку – надсилають запит у департамент архітектури та до проектанта. Там зїясовується чи є у власника містобудівні умови та обмеження. Містобудівні умови видаються, коли є протокол зборів мешканців будинку, тобто має бути погодження сусідів. Власник повинен провести збори. А проектант може готувати проект коли є містобудівні умови. А без них тільки робити проектні пропозиції. Проектні пропозиції робляться для того, щоб отримати містобудівні умови та обмеження. На підставі такої перевірки скасовують декларацію.

Такою справою займається вже міське управління з питань держархбудконтролю. Міська інспекція також повинна застати на місці проведення робіт власника, а без нього не може здійснити перевірку. У зв’язку з цим вона складає акт про те, що вони не потрапили на об’єкт будівництва, і готують припис про заборону подальшого проведення будівельних робіт.

Якщо де-юре жодних дозвільних документів на виконання будівельних робіт у власника немає, то він просто уникає зустрічей з обласною інспекцією і вона не може притягнути порушника до відповідальності у зв’язку з тим, що вони також не могли застати замовника будівництва на об’єкті. Вони можуть вчиняти якісь дії, щоб він прийшов. Але врешті підготують припис про заборону будівельних робіт і листом зобов’язують з’явитися до них. Якщо власник не з’явиться в ДАБІ, то його притягнуть до відповідальності за недопуск до об’єкта. За це передбачений штраф – понад 5 тис. грн. Якщо і це не допоможе, то інспекція подасть до суду, щоб забезпечити собі доступ до об’єкта перевірки та присутність замовника. Рішення суду передається у виконавчу службу, і вона силовим методом має привести його на об’єкт будівництва. Аж тоді ДАБІ зможе здійснити перевірку.
Але тут справа не тільки в тому, щоб притягнути до відповідальності. Його притягнуть, але об’єкт у попередній стан не повернеться. Для того, щоб привести його у попередній стан, має бути рішення суду. Міське управління з питань держархбудконтролю, у свою чергу, фіксує факт порушення, зобов’язує його усунути. Порушення можна усунути двома шляхами: або привести у попередній стан, або оформити правові документи. Сплата штрафної санкції не звільняє його ні від чого, у нього об’єкт все одно буде у підвішеному стані.


Из этого следует, что если делать по-честному, то без согласия соседей не обойтись.
21 сен 2017 11:12
Цитата "Arktik":


Из этого следует, что если делать по-честному, то без согласия соседей не обойтись.


ФЕЙК, взял от сюда (//gk-press.if.ua/rekonstruktsiya-z-konfl iktom/) статью, где вместо квартиры офис делают .... Не расчитываейте на МЗДУ за Вашу подпись, таких законов еще нет ))
21 сен 2017 12:54

Что может означать оговорка про то что упрощенная процедура касается только обьектов СС1 в Постанове КМУ № 406 от 07.06.2017 р.?

//www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?doci d=250057520
ПЕРЕЛІК будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію:
1. Роботи з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, а також нежилого будинку, будівлі, споруди, приміщення в них, виконання яких не передбачає втручання в огороджувальні та несучі конструкції та/або інженерні системи загального користування, — щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).

21 сен 2017 14:06
Даже и не рассчитывайте втихаря развалить какие-то несущие стены - засудим и никакая МЗДА вас не спасет! D-/
21 сен 2017 14:18
Цитата "rootccc":
Найпростіший, але найдорожчий варіант утеплення балкону
Поставити віконний блок від полу до стелі, а внизу використати не стекло, а сендвіч як в дверях

І що ви так утеплите? Невже сендвіч-панель товщиною 20-30мм буде захищати від морозу краще ніж утеплений фасад???
21 сен 2017 14:28
Цитата "Arktik":

Даже и не рассчитывайте втихаря развалить какие-то несущие стены - засудим и никакая МЗДА вас не спасет! D-/


Вы ж ко мне придете за разрешением урезать балконную плиту) так что светить ноги на табуретке в окно не выйдет) изменение фасада объекта это серьезно.

А на счет несущей и подоконного блока лоджии ген подрядчику виднее, посмотрим как в 8 доме это пойдет
21 сен 2017 14:32
Цитата "Fabriek":


Вы ж ко мне придете за разрешением урезать балконную плиту) так что светить ноги на табуретке в око не выйдет)


Я никогда не собирался урезать балконную плиту!
21 сен 2017 14:45
Предлагается всё сделать правильно, а не втихаря. Будет делать уполномоченная организация, а не джамшут из подворотни. И стоит это определённых денег, как и любой проэкт. Предлагается не заплатить и просто купить разрешение, а сделать всё ПРАВИЛЬНО через изготовителя панелей и фактического застройщика!!!.
Или кто-то принципиально против такого и считает, что это невозможно? С таким подходом думаю стоит проверить строительную компанию Фундамент умеют ли они строить, можно ли это строить, и спросить у соседей согласны ли они, что строится панелька а не монолит.
21 сен 2017 15:35

По поводу балконного ограждения... Когда-то делал подборку в ЖК Молодежный ("старожилы" помнят). //forum.domik.ua/zhiloj-kvartal-evrika-u l-akademika-glushkova-arkada-t26370-4380 .html#p1158911.
Могу пополнить коллекцию фото. В том числе и из Патриотики. Появилось оччень много интересных решений, особенно на первых этажах.

21 сен 2017 19:40
Oleg49, да-да добавьте в коллекцию интересные решения, ато те уже неинтересны.
22 сен 2017 07:14
Цитата "DrFrog":
Oleg49, да-да добавьте в коллекцию интересные решения, ато те уже неинтересны.

На выходных сделаю фото.
22 сен 2017 08:24
Прошу подсказать мне некоторые вопросы по ванной:
1. Что за отдельный вывод воды и розетка рядом с ним? Это для подключения полотенцесушителя водно-электрического или для чего?

2. Что это за электрическая розетка в ванной? Она подключена в шкафу на отдельный автомат? К ней можно бойлер и стиральную машинку подключить?

3. Такие розетки и отводы воды во всех ванных или это дополнительно заказывали?
22 сен 2017 08:50
Цитата "Валидол":
Прошу подсказать мне некоторые вопросы по ванной:
1. Что за отдельный вывод воды и розетка рядом с ним? Это для подключения полотенцесушителя водно-электрического или для чего?

Вывод воды - это скорее всего на пожарный рукав.
22 сен 2017 09:00
рум тур по бюджетному ремонту в 6 метровой кухне.
Ремонт, имхо, так себе, но какие то идеи почерпнуть можно.
Да и само понимание, как выглядит обжитая 6-7 метровая кухня не помешает :yes:

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .5052. . .75
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее