Подать объявление

Предложение встретиться 10.01.2017

13 янв 2017 20:13
Возле комплекса?С какой стороны?
13 янв 2017 20:39
Цитата "AlexandrK1":

ще має бути в неділю, о 11:00


Із задоволенням заїду в неділю.
13 янв 2017 22:38
Цитата "oxijam":
Возле комплекса?С какой стороны?

пропоную біля воріт з боку 3-го та 1-го будинку, там ще табличка є з датою введення в експлуатацію
14 янв 2017 14:13
Привет всем! Встреча в воскресенье 15.01.17 в 11-00 подтверждается? Присоединяюсь (2 человека)!
14 янв 2017 16:15
Здравствуйте. Хочу уточнить будет ли встреча завтра в 11?
14 янв 2017 16:36
Цитата "Evgeniya13":
Здравствуйте. Хочу уточнить будет ли встреча завтра в 11?

Особисто я приїду. Сподіваюсь я там буду не один, хотілось би як мінімум поспілкуватись з іншими інвесторами.
14 янв 2017 17:47
Мы тоже завтра планируем на 11 приехать. (Инвесторы 6 дома)
15 янв 2017 06:01
добрый день! постараюсь подьехать. дом 6.
15 янв 2017 08:59
Еду (6 дом)
15 янв 2017 20:03
велике спасибі всім хто знайшов сьогодні час для зустрічі: було дуже приємно познайомитись!

з приводу обговорення: основною темою є терміни ввердення в експлуатацію (та як настуаний крок отримання ключів) - чіткого розуміння строків та інформації від КМБ станом на сьогодні немає...

за результами зустрічі ми зібрали ~20 підписів інвесторів під колективною заявою та домовились посилити цю заяву індивідуальними(приклад заяви є в іншій гілці форуму).

Стосовно наступних кроків:

1. завтра подаємо колективну заяву (та відправляємо поштою\подаємо особисто індивідуальні), якщо є можливість запрошую долучитиь до цього завтра о 13:15 (в центральному офісі продаж КМБ)
2. продовжуємо збір підписів під 2-гою версією заяви: для цього можна зустрітись наступної неділі о 11:00
3. записуємось(через електронну адресу на сайті КМБ) в робочу групу КМБ для обговорення відкритих питаннь будівництва нашого комплексу(1-ша та 2-га черга).

прошу доповнити\уточнити вищевказані пунти\кроки
17 янв 2017 19:40
коротке оновлення вчорашнього візиту та можливих подальших кроків:
а)відділ продаж чіткою інформацією про наш комплекс не володіє, і це (як я зрозумів) не їх сфера відповідальності;
б)заяви зареєстрували: потрібно зустрічатись із групою КМБ, яка відповідає за це питання або із Кушніром;
в) текст заяви слід модернізувати щоб врахувати інтереси інвесторів із договорами без дат: хто може допомогти із цим?
г) плануємо зустріч о 11:00 в неділю?
18 янв 2017 09:23
Пропоную зустрітися в суботу у відділі продажу на Білецькій. А якщо сертифікати і дійсно з'являться, то треба буде модернізувати заяву з огляду на це.
21 янв 2017 12:47
Доброго дня майбутні сусіди! В неділю (22.01.2017 р.) об 11.00 намічається зустріч??
21 янв 2017 13:48
Цитата "Nazariy_iv":
Доброго дня майбутні сусіди! В неділю (22.01.2017 р.) об 11.00 намічається зустріч??

цьоготижнева зустріч переноситья на наступний тиждень (27 чи 28 січня),
було би добре зустрітись із робочою групою КМБ наступного тижня(до 27 січня), основні питання:
а) фактичне завершення 1-6,3-1;
б) отримання адреси/ обміри БТІ - коли це відбудеться (тут вже є кілька версій черговості цих кроків);
в) фактичне отримання ключів;
д) підключення комунікацій;
е) створення ОСББ: як КМБ на це дивиться?...
чи є ще питання? можливо цей перелік слід відкоригувати?
21 янв 2017 14:01
Дякую. Серед робочого тижня в мене напряжно з часом, тому не зможу долучитись. На вихідних обовязково буду.
25 янв 2017 19:20
сьогодні отримав (як і інші інвестори, що писали КМБ через сайт) письмову відповідь:

"Доброго дня!
ПАТ ХК “Київміськбуд”, свідчить Вам свою повагу та дякує за
вибір Компанії, яка має найвищий рівень довіри серед інвесторів в
Україні.
Повідомляємо, що Компанія отримала сертифікат серія ІУ № 165163651876,
яким Державна архітектурно-будівельна інспекція України засвідчила
відповідність закінченого будівництвом об’єкта (черги, окремого
пускового комплексу) Об’єкту будівництва проектній документації.
Щодо здійснення кінцевих розрахунків Вам буде повідомлено додатково."

на додаткові питання з приводу термінів отримання адреси, оплати, ключів отримав наступну інформацію:
а) ключі отримають 9 будинків разом: мабуть позитивна новина для другої черги;
б) БТІ має завтра почати обміри будинків,... які готові... здається такий тільки 2-гий, і це займе 1 місяць
в) КМБ сплачує внесок мерії Києва, і мерія його отримує 1.5-3 місяці, схоже КМБ оплачує копійками, номіналом 5 коп....;
г) нашим будинкам присвоюють адреси, це ще 1-3 місяці;
д) нам дають акти, паспорти, ключі,... це ще 1 місяць....

отже, виходить до отримання ключів:
4,5 місяців (червень 2017) оптимістичний сценарій
8-9 місяців, а там осінь.. зима... виходить травень 2018, це песимістичний...

також з приводу затримки та компенсації порадили писати офіційні листи на КМБ....
пропоную писати листа Кличку, для пришвидшення процесу рахування коштів від КМБ, та ініціювати візит в КМБ для чіткого обговорення кожного етапу та компенсації за такі терміни.
чи є кращі попрозиції?
25 янв 2017 19:30
Цитата "AlexanderK3":

а) ключі отримають 9 будинків разом: мабуть позитивна новина для другої черги;

эту информацию вам тоже в письме написали?
25 янв 2017 19:30
Цитата "Lolipopchik":

эту информацию вам тоже в письме написали?

майже ....
Відділ підготовки правовстановлюючих
документів конт. номер тел. 280-41-70
25 янв 2017 20:16
Итого, прошло примерно 30 дней. :yes:

Цитата:
Відповідь. (буде надана через 30 днів)


Шановний Інвестор, на жаль інформація надана у вашому листі, не є такою, що відповідає дійсності. КГС сумлінно виконую всі взяті на нього зобов'язання, які вказанні у договорі.

З повагою, Кушнір.



Я угадал? ))))
25 янв 2017 20:20
Цитата "TimonS":



Я угадал? ))))

текст листа вище викладений
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее