Подать объявление

Предложение встретиться 10.01.2017

25 янв 2017 20:27
Цитата "AlexanderK3":

текст листа вище викладений


Это был риторический вопрос. )))
25 янв 2017 21:40
Що означає - всі 9 будинків одночасно отримають ключі??1 черга чекатиме доки добудується 2? Чи що мається на увазі?
25 янв 2017 22:01
Цитата "Okatrin":
Що означає - всі 9 будинків одночасно отримають ключі??1 черга чекатиме доки добудується 2? Чи що мається на увазі?

Имметеся ввиду то, что человек обижен на КГС и хочет поиметь с КГС денег. Но сам он этого сделать не сможет.
26 янв 2017 12:07
Александр, пришлите, пожалуйста, скан или фото той части письма, где написано про получение ключей владельцами всех девяти домов одновременно.
Так сказать, что бы Вас не считали голословным.
26 янв 2017 19:00
Цитата "Katarina_K":
Александр, пришлите, пожалуйста, скан или фото той части письма, где написано про получение ключей владельцами всех девяти домов одновременно.
Так сказать, что бы Вас не считали голословным.

це мені сказали в Відділ підготовки правовстановлюючих
документів (сподіваюсь це повідомлення залишать адміни)
26 янв 2017 19:00
Цитата "Katarina_K":
Александр, пришлите, пожалуйста, скан или фото той части письма, где написано про получение ключей владельцами всех девяти домов одновременно.
Так сказать, что бы Вас не считали голословным.

це мені сказали в Відділ підготовки правовстановлюючих
документів (сподіваюсь це повідомлення залишать адміни)
26 янв 2017 19:06
Цитата "TimonS":

Имметеся ввиду то, что человек обижен на КГС и хочет поиметь с КГС денег. Но сам он этого сделать не сможет.

TimonS, будь-ласка припиніть читати те, що Ви читаєте, раніше Ви були конструктивні.
слова "обижен", "поиметь" - дуже примітивно, і трохи непокоять мене: схоже, що із "оптимістів" Ви проскочили "нитіків" і Вас занесло кудась далі...
27 янв 2017 06:27
На цих вихідних зустріч буде? Якщо так, то коли, о котрій годині?
27 янв 2017 17:39
Цитата "Nazariy_iv":
На цих вихідних зустріч буде? Якщо так, то коли, о котрій годині?

мабуть ні, немає питань для обговорення на зустрічі....
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее