Подать объявление

Мой капитальный ремонт. Советы и рекомендации

1. . .57. . .9
29 окт 2014 20:55
Деньги, желание, дизайн, терпение и умелые руки, а там как получится.
22 дек 2014 17:41
Однозначно скачайте программу дизайнера и определитесь с тем как и что вы будете менять, и только после этого приступайте к покупки материалов.
24 дек 2014 13:11
Цитата "Djon36":
Однозначно скачайте программу дизайнера

так программу, или дизайнера скачать? 8-) :-)>
02 янв 2015 16:22
посчитайте свои деньги для начала
02 янв 2015 20:23
Обратите внимание на микроклимат вашего помещения. Имеется в виду освещенность (для каждого помещения - своя оптимальная освещенность), влажность, уровень шума и т.д. Немаловажным параметром микроклимата является температура внутри помещения. Компания, которую я представляю, предлагает услуги тепловизионной съемки зданий и сооружений. К вам приезжает специалист, и в течении часа "снимает" все ограждающие конструкции вашего дома/квартиры. Через 2-3 дня у вас на руках тепловой паспорт, в котором показаны места утечки тепла. Дальше уже можно говорить о целесообразности замены окон, дверей, монтаже теплоизоляции и др. мероприятий, способных сократить потребление тепла (при автономном отоплении) или создать благоприятную в плане теплового комфорта атмосферу для вас и вашей семьи.
12 янв 2015 21:24
Если Вы так серьезно подошли к ремонту квартиры, то лучше обратитесь к профессионалу, а не собирайте инфу в интернете. Можно где-то оступиться и нарушить весь процесс! А ремонт нынче дело дорогое...
15 янв 2015 11:41
Цитата "Вясеслав33":
Обратите внимание на микроклимат вашего помещения. Имеется в виду освещенность (для каждого помещения - своя оптимальная освещенность), влажность, уровень шума и т.д. Немаловажным параметром микроклимата является температура внутри помещения.


Кстати, для управления микроклиматом, освещением и прочими параметрами, люди все чаще начинают использовать простое, но очень функциональное оборудование: термоголовки (беспроводные например) на батареи; специальные реле (для управления освещением) и системы RF Control (недорогие решения похожие по функциям на системы "умного дома")
15 янв 2015 23:50
Нужно начать с поиска нормальных специалистов, я именно так и сделала, посоветовали друзья. Им сделали очень качественный ремонт (2 года назад) .Теперь жду получения ключей . чтобы начать ремонт у себя , а пока наш дизайнер сделал красивый проект. Уже не могу дождаться !!! Я очень придирчивый и капризный клиент, поэтому меня приятно удивило, что все было сделано профессионально и с учетом пожеланий моей семьи. Приятно иметь дело с профессионалами.
18 янв 2015 15:30
Определите, сколько Вы готовы вложить в ремонт. Согласуйте со всеми будущими жильцами кто как видит отремонтированное помещение. Обратитесь к специалистам, чтоб потом не переделывать и, соответственно, не переплачивать. Кстати, можем помочь.. Обращайтесь!
19 янв 2015 20:22
Цитата "Violent":

так программу, или дизайнера скачать? 8-) :-)>


Кстати по поводу программы) в эпсто есть программа - калькулятор для ремонта, которая просчитывает сколько каких материалов нужно, чтобы не покупать лишние. очень удобная штука. у меня знакомый пользуется :umnik: говорит, что удобно.
23 янв 2015 09:57
Цитата "miner":
Якщо стисло,то якось так.
Практично всі люди, придбавши квартиру бажають зробити її найкрасивішою, оригінальною і найзручнішою з усіх квартир, існуючих на світі. Ідеї та дизайнерські рішення без зупину кружляють в нашій голові і часто, без достатнього досвіду, не мають певної послідовності, а деколи навіть логіки. Тому, дуже важливо пам’ятати 7 простих правил з чого починається ремонт в квартирі:
Крок 1: оцінка вартості та вибір виконавців
Оцінюємо необхідні для ремонту фінанси. Перш за все необхідно тверезо оцінити свої фінансові можливості. Ніколи не слід діяти за принципом : «зараз почну, а там подивимося!». Виконання робіт, яке залежить від цієї концепції, ніколи не буває якісним і несе з собою величезний перелік недоробок. Коли ви розраховуєте кошторис на виконання всіх робіт, то найкраще користуватися послугами фахівців, які будуть ці роботи виконувати. Таким чином, кошторис буде більш менш відповідати дійсності.
І ще один важливий момент: бригада, що виконує ремонтні роботи, повинна бути комплексною. Це означає, що всі основні види робіт виконуватимуться однією бригадою. Чому це важливо? Тому що майстер, який встановлює, наприклад, труби сантехніки знає, що йому пізніше доведеться класти зверху плитку. Отож він встановить труби таким чином, щоб викладання плитки не супроводжувалося незрозумілими маніпуляціями. Можливо, ви приймете інше рішення, але факт залишається фактом - взаємозв'язок виконуваних робіт більш ніж очевидний, тому послідовність проведення ремонту має величезне значення.
Крок 2: розводка труб і каналізації
Проводимо розведення труб по квартирі. Тепер, коли ми реально оцінили свої фінансові можливості, починаємо ремонт. Як відомо, будь-яке будівництво починається з туалету. У нашій ситуації це означає, що першою справою при ремонті необхідно провести розводку труб холодної та гарячої води, а також каналізації. Зверніть увагу, що ми лише продумуємо розведення труб, а не встановлюємо санвузли та крани. На перших порах досить старого унітазу (або тимчасово встановленого нового) і тимчасового крана для того, щоб змити той же унітаз, помити руки і набрати води для виробничих потреб. Можна встановити два тимчасових крани, якщо вам це здасться більш зручним і прийнятним.
А ось опалення монтується (паяється, якщо труби пластикові) після штукатурки та оздоблення стін. У разі якщо стіни обшиваються гіпсокартоном, то труби опалення ховаються під нього.
Крок 3: підготовка електрики
Виконуємо розводку електрики. Враховуючи те, що ми знаходимося в квартирі, введення електричного дроту вже здійснено, інакше було б украй важко призвести розводку сантехнічних труб. Але саме на цьому етапі слід визначитися з розводкою проводів і визначити, де і що у вас буде знаходитися і якої потужності будуть ці прилади. Справа в тому, що якщо у вас не буде готовою розводки електричних проводів, то, по-перше, буде не зовсім зрозуміло, як виглядатиме приміщення після ремонту, по-друге, доведеться після штукатурки або шпаклівки руйнувати стіни, виконуючи тим самим одну і ту ж роботу двічі.
Встановлення розеток. Якщо у вас передбачені роботи з гіпсокартоном, тоді в цих поверхнях необхідно встановити світильники, вимикачі, розетки і т.ін. У цьому випадку проводка повинна бути виконана по максимуму до встановлення гіпсокартонних листів. Вся інша проводка, що знаходиться безпосередньо в гіпсокартоні, монтується одночасно з гіпсокартоном.
Встановлюємо одну-дві тимчасових розетки і кілька лампочок для необхідного освітлення. Стежимо за тим, щоб ніде не залишалися неізольовані кінці проводів.
Крок 4: підготовка ванної кімнати та балкону.
Якщо почати з ванної кімнати ви забезпечите себе нормальними умовами для підтримки особистої гігієни.
Починайте із штукатурки для уникнення забруднень у подальшій роботі.
Після ванни переходьте до робіт пов’язаних з балконом. Важливо провести ремонтні роботи на балконі на початку, оскільки все необхідне знаряддя для ремонту балкону буде носитися через всю квартиру та й різатися певні речі також будуть у квартирі. Тому робимо усе необхідне до того як ми приступили до стін та стелі.
Крок 5: займаємося стелею
Зараз мова не йде про гіпсокартон. При обробці стін і стелі цим матеріалом, черговість виконання робіт залежить від вибору майстра. А якщо вас чекають роботи зі шпаклівкою, тоді, безумовно, пріоритет за стелею. Шпаклівка має властивість розлітатися по кімнаті, тому спочатку працюємо зі стелею, а потім із стінами.
Крок 6: підготовка стінТепер можна зайнятися плиткою, яку ви планували класти на стіни. Тут теж є нюанси. Наприклад, затирання слід робити після шпаклівки, а бризки від шпаклівки видаляти до того як вони висохли. Клей, що залишився між плитками, теж слід видаляти, поки він не засох, щоб не пошкодити глазур.
Після плитки (якщо вона передбачена) наноситься шпаклівка. Можна так само клеїти шпалери і займатися фарбуванням. Не поспішайте фарбувати стіну або стелю. Необхідно дочекатися повного висихання. Стан сухості визначається відсутністю темних плям. Після висихання покриття стає рівного білого кольору.
Крок 7: вибираємо покриття на підлогу.
Після проведених 6 попередніх кроків приступаємо до роботи із підлогою. Якщо житло вже із стяжкою та штукатуркою це полегшує вам завдання і ви можете використовувати майже будь-яке покриття для підлоги. Це може бути як плитка, так і ламінат, лінолеум, ковролін, звичайна дошка для підлоги чи паркет. Важливо, щоб стяжка на підлозі повністю висохла (це не стосується плитки), інакше волога сприятиме появі грибка і вогкості. Після того, як ви поклали покриття, можна монтувати плінтус.
Виходячи з того, що ми розглядали покрокове керівництво в новобудові, ми опустили заміну вікон і вхідних дверей. Але слід розуміти, що це тільки основні кроки - базовий план. Нюансів в ремонті багато і всі вони залежать від смаків і фінансових можливостей господарів, тому кожен варіант гарного ремонту слід розглядати окремо.
Наостанок хочеться додати ще кілька корисних порад:
- двері встановлюються після монтажу плитки, але до покриття фінішної шпаклівкою і поклейкою шпалер;
- світильники, розетки і вимикачі монтуються після остаточної обробки поверхонь;
- радіатори навішуються після остаточної обробки стін;
- всі аксесуари у ванній кімнаті встановлюються після монтажу і висихання плитки;
- покриття на підлогу, за винятком плитки, слід стелити після того, як стяжка повністю висохне (мінімум сім днів), інакше є небезпека виникнення грибка і вогкості.

).. весьма содержательно!
29 янв 2015 08:18
Цитата "Serg.UA":
Много букв конечно )) Но может кому будет полезно. Это я писал на форуме одного ЖК, где я живу. У нас дома сдаются уже со стяжкой и штукатуркой и есть нюансы, но в принципе, думаю будет актуально для всех, чьи дома на первичке сдаются осенью- зимой.
Рубрика Вопрос-Ответ ))
С уважением, Сергей.

Сергей дал очень толковые советы! Не поленитесь и почитайте все до последней буквы!!! Поддерживаю все сказанное! И еще, об этом уже писали на форуме, выбирая в каком помещении начать ремонтные работы, остановите свой выбор на кухне, ванной, санузле, не важно в каком порядке :) Обязательно сделайте фото фиксацию с указанием расстояний и размеров или чертеж фактического пролегания разного рода коммуникаций (трубы, провода и т.д.). Потому как через определенное время никто уже не будет помнить где и как они под штукатуркой идут. А значит при очередных преобразованиях интерьера резко возрастают шансы повредить эти коммуникации :ded: Не поленитесь. что б потом не пришлось ради установки полочки в ванной разбирать пол стены и латать пробитую трубу :winky:
И даже если вы собрались делать ремонт своими силами и без помощи профессионального дизайнера, начните с создания если не дизайн-проекта, то хотя бы плана-схемы будущего размещения мебели, бытовой техники, осветительных приборов и прочего. Согласно этого вы сможете сделать план-схему пролегания всех коммуникаций (сантехника, электрика, слаботочка (интернет, сигнализация, ТВ). Образмерьте начерченные планы-схемы, т.е. не поленитесь взять в руки рулетку и промерять все необходимые размеры и нанести их на ваши схемы. Это в дальнейшем позволит вам посчитать смету для вашего ремонта (ну или это вам сделают люди которых вы будете нанимать для проведения ремонтных работ, если вы будете их нанимать), и понять потяните ли вы задуманное сделать все сразу или придется делать ремонт по частям. Ну и как уже тоже писали на форуме, полученную цифру сметы умножайте на 1,3 ( и это при условии что вы не поленились и учли все технологические процессы и материалы для них). Потом можете действовать согласно намеченного плана в выбранном помещении, первым делом приступив к прокладке коммуникаций. Если делаете все сами, то гугл вам в помощь, там можно найти достаточно видео и описаний технологий проведения любых работ. Но все таки электрику и сантехнику лучше пусть вам сделают профессионально этим занимающиеся люди. При чем специалистов лучше искать проверенных. Поспрашивайте знакомых, поищите на форумах, вам обязательно порекомендуют хороших специалистов.
29 янв 2015 08:35
Кто хочет попробовать сделать дизайн-проект ремонта самостоятельно, скачайте программу "ГуглСкетчАп" и уроки к ней. Говорят достаточна простая и удобная в использовании, и визуализация получается вполне неплохая. :yes:
29 янв 2015 10:43
Цитата "kv-eco":
Кто хочет попробовать сделать дизайн-проект ремонта самостоятельно, скачайте программу "ГуглСкетчАп" и уроки к ней. Говорят достаточна простая и удобная в использовании, и визуализация получается вполне неплохая. :yes:



Вобщем главное иметь немного вкуса и желание что-то делать. А инструментов есть куча, которые все покажут.
29 янв 2015 10:54
Цитата "kv-eco":
Кто хочет попробовать сделать дизайн-проект ремонта самостоятельно, скачайте программу "ГуглСкетчАп" и уроки к ней. Говорят достаточна простая и удобная в использовании, и визуализация получается вполне неплохая.


Не можна сказати, що дуже проста, але розібратись можна, ось лінк на неї: //www.sketchup.com/download/
29 янв 2015 21:08
Мы свой ремонт начали с "пола". Сделали стяжку, постелили ламинат, потом уже и до стен и потолка дошли...
30 янв 2015 07:26
Цитата "Sashka80":
Мы свой ремонт начали с "пола". Сделали стяжку, постелили ламинат, потом уже и до стен и потолка дошли...

Обычно пол делают в последнюю очередь, вернее декоративно покрытие на него. Т.е. стоило сначала сделать стяжку, теплый пол если он предусматривается, потолки, стены, а уж потом ламинат, что бы не пачкать его и не повредить.
02 фев 2015 12:04
есть ли смысл устанавливать "теплый пол" на первом этаже при неотапливаемом подвале? Или лучше просто утеплить и все? Т.к. полы реально холодные, но и топить подвал не очень хочется. Все это ненужные расходы... В общем к то в курсе подскажите. Что бы уже с планом ремонта определенность была.
02 фев 2015 13:21
Цитата "Palada":
есть ли смысл устанавливать "теплый пол" на первом этаже при неотапливаемом подвале? Или лучше просто утеплить и все? Т.к. полы реально холодные, но и топить подвал не очень хочется. Все это ненужные расходы... В общем к то в курсе подскажите. Что бы уже с планом ремонта определенность была.


Здравствуйте.
Вопрос нужно ставить по комфорту помещения. Установка тёплого пола не предполагает автоматически отопление подвала, т.к. используется т.н. барьерный утеплитель, который раскладывается под тёплый пол. Поэтому греть Вы в любом случае будете только свой пол за вычетом небольшого рассеиваемого тепла через утеплитель. А нужно ли устанавливать т.н. тёплый пол - это уже как говориться "на вкус и цвет", - нужно узнать какая температура теплоносителя по отоплению подаётся в систему отопления, хватает ли её для обогрева квартиры или дома. Для этого по хорошему нужно сделать теплотехнический расчёт. :umnik:
14 фев 2015 21:05
Цитата "Sashka80":
Мы свой ремонт начали с "пола". Сделали стяжку, постелили ламинат, потом уже и до стен и потолка дошли...

!!! ломаете стереотипы! )) ..
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .57. . .9
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее