Подать объявление

Кто еще утверждает, что нет коллапса? Только правда.

1. . .101112
05 дек 2006 09:42
[QUOTE=flyman]Не факт. Це якщо зарплата була захмарна, то так, ріст відчутний.
А для загалу, із зарпатою 1500 грн. ріст відбувся в межах сотні гривень.
Але, ви забули про інфляцію.
Навіть якщо користуватись офіційною статистикою, то це 10%-12% в рік (у 2005 та 2006). Тобто за два роки реальна зарплата зменшилась більш чим на 20%.

Отож маєм ріст в "мінус".

Якщо ще врахувати, що ріст відбувався в основному на продкти харчування, комунальні послуг, транспорт, зв"язок, то "середньостатистична сім"я стала витрачати більше на ці продукти першої необхідності більше, і життя від цього їх не стало кращим"[/QUOTE]
Я написав одне лиш зниження податку ...

Ті хто отримує 1500 в переважній більшості вже мають житло і не одне (решту в аренду здають), ще за часів срср, ті хто хоче купити повинен заробляти більше, а не хотіти щоб житло коштувало стільки, скільки він має змогу платити. До речі як ви в своїй середній "зарплаті" враховуєте орендні плати, які ніде не фіксуються, роботу халтурщиків-ремонтників, водіїв маршруток, які не видають квитки і т.д. і т.п.?

Реальність і ще раз реальність, а не мрії, які чітко продемострував танк "купуючи" 4 машини, в тому числі для тещі, а на яву 1.
Через місяць підведемо підсумки року.15
05 дек 2006 10:04
[QUOTE=Гтвщ]Я написав одне лиш зниження податку ...

Ті хто отримує 1500 в переважній більшості вже мають житло і не одне (решту в аренду здають), ще за часів срср, ті хто хоче купити повинен заробляти більше, а не хотіти щоб житло коштувало стільки, скільки він має змогу платити. До речі як ви в своїй середній "зарплаті" враховуєте орендні плати, які ніде не фіксуються, роботу халтурщиків-ремонтників, водіїв маршруток, які не видають квитки і т.д. і т.п.?

Реальність і ще раз реальність, а не мрії, які чітко продемострував танк "купуючи" 4 машини, в тому числі для тещі, а на яву 1.
Через місяць підведемо підсумки року.15[/QUOTE]Ги-ги.
Так орендна плата одим додається (орендарям), наймачам, таким як я, вона мінусується. Аналгічно з водіями маршруток і іншими халтурщиками. Тобто мої витрати = їх доходи.
Тобто, з переходом грошей із моєї кишені до твоєї наш спільний дохід не змінюється.

"Реальність, і ще раз реальність" полягає в тому, що більшість населення живе на межі (або поза нею) бідності. Сім"я, яка витрачає 50% на харчування і житло (квартплату або оренду) по Європейським міркам не є багатою.
05 дек 2006 10:06
[QUOTE=Гтвщ]Через місяць підведемо підсумки року.15[/QUOTE]Ну якщо я буду в Києві, то так.
Є шанс поїхати в провінцію і працювати за більші бабки чим в Києві, який мені вже приївся з своїми ціами, транспортом і т.д. (тобто якістю життя)
05 дек 2006 17:57
А вы страховочку купите. Вот в Альпен либе это обязательное требование ИМЕТЬ страховочку, а то тебя отимеют (штраф 5000франков!), а страховочка не дорогая 100 франков в год, те унас будет около 200 баксов.

я вот всегда к машине покупал каско и ниразу не пожалел, что купил тк идиотов на дорогах валом. так и с недвижимостью.


[QUOTE=vortex]Это никакие не фобии. Просто хотел сказать, что когда "линейкой график рисуешь" надо учитывать и возможность форс-мажора. А то получится, что вдруг что, а цена "БУДЕТ ТОЛЬКО РАСТИ". Даже на развалившиеся трущобы.

Хотя чему тут удивляться - менталитет такой у нас. Как правильно кто-то сказал в свое время - не ту страну назвали Гондурасом.[/QUOTE]
05 дек 2006 18:04
Респект! Мне такой дедуля попался в конце 2003. Бывший прокурор! Проморочил мозги, а в высокосный год я решил не рыпацца. Надеюсь правильно сделал. Там щас загазованность страшная, пробки и шум!
[QUOTE=Wingman]Как старик квартиру продавал
(Русская сказка о рекламе и PR)

На рынке квартиру старик продавал,
Никто за квартиру цены не давал.
[/QUOTE]
05 дек 2006 18:09
он ее завезет как запчасти, если есть знакомые таможенные мусора из кривого рога.
пыжик? ну ну! привет ходовой, Танкэ.

вот вспомнилось
хорошо быть девочкой
в розовом пежо
можно и не девочкой,
но уже не то-))))
[QUOTE=1kv]Емоции

подумать на растаможке 100 процентов от стоимости кому отдаш??
Или им можно
будет сосать! в любом случае[/QUOTE]
05 дек 2006 18:13
Эх, Танкэ! тебяб сюда! Всю твою хитрожопость одобрые швецарцы раскусили бы и научили платить НЕЗАЧТО!
Я вот наоборот стараюсь тратить деньги в украине по максимуму, что б поддержать страну...-((((
[QUOTE=tankt90]
Смысл поста был следующий. Привести в пример стоимости квартиры эквивалент в других товарах. И самое главное не в ДЕНЬГАХ, А В ТОВАРАХ.

Четыре автомобиля брать не буду, а себе буду, потому как не идиот и не собираюсь дяде хитрожо..;№%;№5..пому лоху отдавать деньги нашару.

Кстати автомобиль уже выбрал где буду покупать - буду гнать из-за бугра. По начальным расчетам ПЫЖИК (Пежо) до 3-х лет.
И хитрожопый Украинский бизнес будет сосать![/QUOTE]
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .101112
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее