Кто еще утверждает, что нет коллапса? Только правда.
Гтвщ
Г
Старожил
952
08 лютого 2006
05 груд 2006 09:42
[QUOTE=flyman]Не факт. Це якщо зарплата була захмарна, то так, ріст відчутний.
А для загалу, із зарпатою 1500 грн. ріст відбувся в межах сотні гривень.
Але, ви забули про інфляцію.
Навіть якщо користуватись офіційною статистикою, то це 10%-12% в рік (у 2005 та 2006). Тобто за два роки реальна зарплата зменшилась більш чим на 20%.
Отож маєм ріст в "мінус".
Якщо ще врахувати, що ріст відбувався в основному на продкти харчування, комунальні послуг, транспорт, зв"язок, то "середньостатистична сім"я стала витрачати більше на ці продукти першої необхідності більше, і життя від цього їх не стало кращим"[/QUOTE]
Я написав одне лиш зниження податку ...
Ті хто отримує 1500 в переважній більшості вже мають житло і не одне (решту в аренду здають), ще за часів срср, ті хто хоче купити повинен заробляти більше, а не хотіти щоб житло коштувало стільки, скільки він має змогу платити. До речі як ви в своїй середній "зарплаті" враховуєте орендні плати, які ніде не фіксуються, роботу халтурщиків-ремонтників, водіїв маршруток, які не видають квитки і т.д. і т.п.?
Реальність і ще раз реальність, а не мрії, які чітко продемострував танк "купуючи" 4 машини, в тому числі для тещі, а на яву 1.
Через місяць підведемо підсумки року.15
А для загалу, із зарпатою 1500 грн. ріст відбувся в межах сотні гривень.
Але, ви забули про інфляцію.
Навіть якщо користуватись офіційною статистикою, то це 10%-12% в рік (у 2005 та 2006). Тобто за два роки реальна зарплата зменшилась більш чим на 20%.
Отож маєм ріст в "мінус".
Якщо ще врахувати, що ріст відбувався в основному на продкти харчування, комунальні послуг, транспорт, зв"язок, то "середньостатистична сім"я стала витрачати більше на ці продукти першої необхідності більше, і життя від цього їх не стало кращим"[/QUOTE]
Я написав одне лиш зниження податку ...
Ті хто отримує 1500 в переважній більшості вже мають житло і не одне (решту в аренду здають), ще за часів срср, ті хто хоче купити повинен заробляти більше, а не хотіти щоб житло коштувало стільки, скільки він має змогу платити. До речі як ви в своїй середній "зарплаті" враховуєте орендні плати, які ніде не фіксуються, роботу халтурщиків-ремонтників, водіїв маршруток, які не видають квитки і т.д. і т.п.?
Реальність і ще раз реальність, а не мрії, які чітко продемострував танк "купуючи" 4 машини, в тому числі для тещі, а на яву 1.
Через місяць підведемо підсумки року.15
flyman
Ветеран
3 241
11 серпня 2006
05 груд 2006 10:04
[QUOTE=Гтвщ]Я написав одне лиш зниження податку ...
Ті хто отримує 1500 в переважній більшості вже мають житло і не одне (решту в аренду здають), ще за часів срср, ті хто хоче купити повинен заробляти більше, а не хотіти щоб житло коштувало стільки, скільки він має змогу платити. До речі як ви в своїй середній "зарплаті" враховуєте орендні плати, які ніде не фіксуються, роботу халтурщиків-ремонтників, водіїв маршруток, які не видають квитки і т.д. і т.п.?
Реальність і ще раз реальність, а не мрії, які чітко продемострував танк "купуючи" 4 машини, в тому числі для тещі, а на яву 1.
Через місяць підведемо підсумки року.15[/QUOTE]Ги-ги.
Так орендна плата одим додається (орендарям), наймачам, таким як я, вона мінусується. Аналгічно з водіями маршруток і іншими халтурщиками. Тобто мої витрати = їх доходи.
Тобто, з переходом грошей із моєї кишені до твоєї наш спільний дохід не змінюється.
"Реальність, і ще раз реальність" полягає в тому, що більшість населення живе на межі (або поза нею) бідності. Сім"я, яка витрачає 50% на харчування і житло (квартплату або оренду) по Європейським міркам не є багатою.
Ті хто отримує 1500 в переважній більшості вже мають житло і не одне (решту в аренду здають), ще за часів срср, ті хто хоче купити повинен заробляти більше, а не хотіти щоб житло коштувало стільки, скільки він має змогу платити. До речі як ви в своїй середній "зарплаті" враховуєте орендні плати, які ніде не фіксуються, роботу халтурщиків-ремонтників, водіїв маршруток, які не видають квитки і т.д. і т.п.?
Реальність і ще раз реальність, а не мрії, які чітко продемострував танк "купуючи" 4 машини, в тому числі для тещі, а на яву 1.
Через місяць підведемо підсумки року.15[/QUOTE]Ги-ги.
Так орендна плата одим додається (орендарям), наймачам, таким як я, вона мінусується. Аналгічно з водіями маршруток і іншими халтурщиками. Тобто мої витрати = їх доходи.
Тобто, з переходом грошей із моєї кишені до твоєї наш спільний дохід не змінюється.
"Реальність, і ще раз реальність" полягає в тому, що більшість населення живе на межі (або поза нею) бідності. Сім"я, яка витрачає 50% на харчування і житло (квартплату або оренду) по Європейським міркам не є багатою.
flyman
Ветеран
3 241
11 серпня 2006
05 груд 2006 10:06
[QUOTE=Гтвщ]Через місяць підведемо підсумки року.15[/QUOTE]Ну якщо я буду в Києві, то так.
Є шанс поїхати в провінцію і працювати за більші бабки чим в Києві, який мені вже приївся з своїми ціами, транспортом і т.д. (тобто якістю життя)
Є шанс поїхати в провінцію і працювати за більші бабки чим в Києві, який мені вже приївся з своїми ціами, транспортом і т.д. (тобто якістю життя)
slaventij
Ветеран
3 069
20 березня 2006
05 груд 2006 17:57
А вы страховочку купите. Вот в Альпен либе это обязательное требование ИМЕТЬ страховочку, а то тебя отимеют (штраф 5000франков!), а страховочка не дорогая 100 франков в год, те унас будет около 200 баксов.
я вот всегда к машине покупал каско и ниразу не пожалел, что купил тк идиотов на дорогах валом. так и с недвижимостью.
[QUOTE=vortex]Это никакие не фобии. Просто хотел сказать, что когда "линейкой график рисуешь" надо учитывать и возможность форс-мажора. А то получится, что вдруг что, а цена "БУДЕТ ТОЛЬКО РАСТИ". Даже на развалившиеся трущобы.
Хотя чему тут удивляться - менталитет такой у нас. Как правильно кто-то сказал в свое время - не ту страну назвали Гондурасом.[/QUOTE]
я вот всегда к машине покупал каско и ниразу не пожалел, что купил тк идиотов на дорогах валом. так и с недвижимостью.
[QUOTE=vortex]Это никакие не фобии. Просто хотел сказать, что когда "линейкой график рисуешь" надо учитывать и возможность форс-мажора. А то получится, что вдруг что, а цена "БУДЕТ ТОЛЬКО РАСТИ". Даже на развалившиеся трущобы.
Хотя чему тут удивляться - менталитет такой у нас. Как правильно кто-то сказал в свое время - не ту страну назвали Гондурасом.[/QUOTE]
slaventij
Ветеран
3 069
20 березня 2006
05 груд 2006 18:04
Респект! Мне такой дедуля попался в конце 2003. Бывший прокурор! Проморочил мозги, а в высокосный год я решил не рыпацца. Надеюсь правильно сделал. Там щас загазованность страшная, пробки и шум!
[QUOTE=Wingman]Как старик квартиру продавал
(Русская сказка о рекламе и PR)
На рынке квартиру старик продавал,
Никто за квартиру цены не давал.
[/QUOTE]
[QUOTE=Wingman]Как старик квартиру продавал
(Русская сказка о рекламе и PR)
На рынке квартиру старик продавал,
Никто за квартиру цены не давал.
[/QUOTE]
slaventij
Ветеран
3 069
20 березня 2006
05 груд 2006 18:09
он ее завезет как запчасти, если есть знакомые таможенные мусора из кривого рога.
пыжик? ну ну! привет ходовой, Танкэ.
вот вспомнилось
хорошо быть девочкой
в розовом пежо
можно и не девочкой,
но уже не то-))))
[QUOTE=1kv]Емоции
подумать на растаможке 100 процентов от стоимости кому отдаш??
Или им можно
будет сосать! в любом случае[/QUOTE]
пыжик? ну ну! привет ходовой, Танкэ.
вот вспомнилось
хорошо быть девочкой
в розовом пежо
можно и не девочкой,
но уже не то-))))
[QUOTE=1kv]Емоции
подумать на растаможке 100 процентов от стоимости кому отдаш??
Или им можно
будет сосать! в любом случае[/QUOTE]
slaventij
Ветеран
3 069
20 березня 2006
05 груд 2006 18:13
Эх, Танкэ! тебяб сюда! Всю твою хитрожопость одобрые швецарцы раскусили бы и научили платить НЕЗАЧТО!
Я вот наоборот стараюсь тратить деньги в украине по максимуму, что б поддержать страну...-((((
[QUOTE=tankt90]
Смысл поста был следующий. Привести в пример стоимости квартиры эквивалент в других товарах. И самое главное не в ДЕНЬГАХ, А В ТОВАРАХ.
Четыре автомобиля брать не буду, а себе буду, потому как не идиот и не собираюсь дяде хитрожо..;№%;№5..пому лоху отдавать деньги нашару.
Кстати автомобиль уже выбрал где буду покупать - буду гнать из-за бугра. По начальным расчетам ПЫЖИК (Пежо) до 3-х лет.
И хитрожопый Украинский бизнес будет сосать![/QUOTE]
Я вот наоборот стараюсь тратить деньги в украине по максимуму, что б поддержать страну...-((((
[QUOTE=tankt90]
Смысл поста был следующий. Привести в пример стоимости квартиры эквивалент в других товарах. И самое главное не в ДЕНЬГАХ, А В ТОВАРАХ.
Четыре автомобиля брать не буду, а себе буду, потому как не идиот и не собираюсь дяде хитрожо..;№%;№5..пому лоху отдавать деньги нашару.
Кстати автомобиль уже выбрал где буду покупать - буду гнать из-за бугра. По начальным расчетам ПЫЖИК (Пежо) до 3-х лет.
И хитрожопый Украинский бизнес будет сосать![/QUOTE]
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше
- ЖК Atria City. Teremky | Атріа Сіті. Теремки | Чабани, Одеське шосе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Київ, пр. Голосіївський, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Київ, вул. Петра Калнишевського, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 черга | GEOS | Київ, вул. Новопольова, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Київ, вул. Віктора Некрасова (Північно-Сирецька)18.062 012
- Дім 17 | ЖК Eврика17.06752
- ЖК Родинний затишок | Киев, б-р Ярослава Гашека, ул. Лохвицкая16.06413
- Чи варто зараз купувати нерухомість?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планую оренду квартири в районі Подолу27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Что подарить мужчине?22.05353
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Электрик Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
- Входные и межкомнатные двери, продажа, изготовление, установка13.0436
- Своя машина или такси?07.04538
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Детальніше