Подать объявление

Интернет провайдер на территории ЖК "ParkLand" (опрос)

Кого из провайдеров Вы хотели бы видеть на нашем комплексе (опрос)
Можно выбрать 10 вариантов ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 193.
0/0%
8/4%
0/0%
6/3%
8/4%
4/2%
40/21%
1/1%
33/17%
62/32%
14/7%
1/1%
3/2%
0/0%
0/0%
13/7%
0/0%
124. . .7
07 авг 2017 08:56
Цитата "BEST_internet":


Якщо у Вас проблема з і нтернетом, Ви можете залишити заявку, я з радістю підійду і подивимся в чому може бути проблема. "ужасное качество интернета" - в вашому розумінні це- що?, глючить, тупить, не відкриває, не грузиться. Давайте я підійду з своїм ноутбуком і спробуємо разом подивитись футбол =) Я до речі, теж люблю дивитись та грати в футбол =).

Я так розумію що ви покажете пінг малими пакетами та візьмете з клієнта 90 грн?
07 авг 2017 08:59
Цитата "BEST_internet":


Це мінімальні ціни на тарифні плани (тільки інтернет), Деякі пропонують акційні тарифні плани які діють 2-6-12 місців, і потім ціна стає більшою. В нас також є акційні тарифні плани та акції можете переглянути //best.net.ua/uslugi-dlya-fizicheskih-li c/pidklyuchennya-internet-v-kvartiri/akc zii.html. Також, якщо вас не влаштовує тарифний план Ви можете в будь-який момент його змінити, з особистого кабінету або за допомогою нашої тех.підтримки, скажете адресу та номер договру, номер телефону Київстар +380 67 011 73 77 Lifecell +380 93 170 03 77 МТС +380 99 368 37 77 Київ +380 44 377 7 377 Якщо, погано видно зображення зможу написати в текстовому вигляді.


Олександр, правильно писати Коло.ТБ, назва не перекладається
07 авг 2017 09:03
Цитата "Коло.ТБ":

Олександр, правильно писати Коло.ТБ, назва не перекладається


Лучше прокомментируйте ваши текущие отношения с застройщиком данного комплекса и когда нам (жильцам) можно будет подключиться к вашей сети. Grammar Nazi, прям.
07 авг 2017 09:28
Цитата "tulup":


Лучше прокомментируйте ваши текущие отношения с застройщиком данного комплекса и когда нам (жильцам) можно будет подключиться к вашей сети. Grammar Nazi, прям.


Якщо коротко, то забудовник в особі вповноважених людей, посаду і роль яких нам не озвучують - відмовили в заході на комплекс, а ЖЕК попросив більше їх не турбувати, так як, за їх словами, допомогти вони нам нічим не можуть. Бест на офіційні листи із нашими запитами не відповідає.
07 авг 2017 09:31
Цитата "Коло.ТБ":

Якщо коротко, то забудовник в особі вповноважених людей, посаду і роль яких нам не озвучують - відмовили в заході на комплекс, а ЖЕК попросив більше їх не турбувати, так як допомогти вони нам нічим не можуть. Бест на офіційні листи із нашими запитами не відповідає.

Спасибо.
Кто-то тут явно вешает лапшу на уши. Занимается боксом по переписке, что-ли. Представитель застройщика, вы можете прокомментировать что нам Коло.ТБ написал?
07 авг 2017 09:38
Таке враження, що вся ця ситуація з голосуваннями, відписками і т.д. - це просто замилювання очей і затягування часу. Ніхто нікого окрім БЕСТу не хоче запускати.

Буду надіятися, що я все ж помиляюся і ми будемо мати декілька провайдерів.
07 авг 2017 10:50
прочла великолепный опус представителя БЕСТа - спасибо, что уделили столько времени, но даже для меня, простого пользователя, все эти перечисленные причины плохого качества интернета просто курам на смех. У меня был опыт сравнения работы двух провайдеров - Воля и Ланет. В той же квартире, на том же компьютере, на том же браузере, роутере, с теми же возможными вирусами, соседями, пылью, духотой и ..... не помню что там еще. Так вот - с Волей я выдержала пару месяцев - и то только потому, что пыталась сначала улучшить ее работу, думала , что что-то не то с моим ПС, ноутом или роутером... Тщетно. Ничего не смогла улучшить, только росло мое негодование от ожидания соединения с операторами Воли, а затем от ожидания прихода мастера .. и т. д., и т. п. Перешла на Ланет и с тех пор живу, как в сказке - за 6 лет около 3-4 раз приходилось обращаться - реагировали МОМЕНТАЛЬНО! Так что не надо нам рассказывать сказки))) Голосую за Ланет!)))
07 авг 2017 12:26
Цитата "Muhammad_Ali":

Также, мы готовим разрыв договора с Бестом.


Основной вопрос же не в том плохой бест или хороший. Уверен есть люди которых он устраивает.
Основной вопрос дать жильцам выбор.
Монополия - это противозаконно, разве нет?
07 авг 2017 13:41
Не могу проголосовать, оставляю здесь: Lanet
07 авг 2017 16:55
Голосовалка не работает.
Спамить 5 коментов не хочу не буду.
Душой и сердцем за kolo.tv, lanet.ua

Я искренне пытался принять Best со всеми его приколами.
Но когда мне в тех поддержке после очередного "обрыва" говорят что дело во мне и моем оборудовании и моих руках.. а у них там все бегает как надо я понял что больше не могу.

Аналогичная ситуация была в комфорттауне.
Все тянулось как у нас и решилось через антимонопольный, так что не долго бесту осталось!
08 авг 2017 04:34
Domonet.ua
08 авг 2017 12:22
Цитата "SanyaZ":
Уважаемый представитель беста!
Конечно очень хорошо что вы таки решили что-то написать, но я могу сравнить - один и тот же роутер, один и тот же вайфай, один и тот же адрес. Я включал 3G модем в роутер, и у меня качесво голосовой связи в разы было лучше. Даже не так - у меня был голос. Да, видео не идет, скорость не позволяет.
В ваш канал я включался даже напрямую без роутера - ни google, ни google ни другие протоколы не могли поддерживать соединение. У меня на вашем канале не поддерживается VPN - ипсек вылетает по таймауту. Что я могу предположить - ваше оборудование не может поддерживать нормальный транспорт от сети доступа в мир, хотя на практике это направление обычно простаивает, тогда как обратное направление уходит в жесткую переподписку.
Когда я в своё время вам звонил, я сообщал вам о проблеме, вы на основании пинга от вашего железа на мой роутер решили что у меня всё ок, хотя это не просто не диагностика а просто бред.
Каждый ваш вызов приходится выслушивать про 90 грн в случае проблемы на стороне клиента, это при том что вы и так даете цену не самую низкую.
По сравнению с другими провайдерами коих в Киеве дофига - вы отстой!


Проблема дійсно була, і не з нашим обладнанням і не з вашим. Проблема на поверсі абонента, в слаботочному щиті, де зєднується наш кабель з вашим, хтось навмисно пошкодив зєднання, тому інтернет у вас працював в 10Мбіт в режимі Half duplex, тому ваше відео з ютуба та голосові дзвінки через інтернет були "погані". Зробили, відновили, скрін в студію даю =) Приємного користування :thanks:
Ваша швидкість з вашого порта.
08 авг 2017 12:31
Цитата "BEST_internet":


Проблема дійсно була, і не з нашим обладнанням і не з вашим. Проблема на поверсі абонента, в слаботочному щиті, де зєднується наш кабель з вашим, хтось навмисно пошкодив зєднання, тому інтернет у вас працював в 10Мбіт в режимі Half duplex, тому ваше відео з ютуба та голосові дзвінки через інтернет були "погані". Зробили, відновили, скрін в студію даю =) Приємного користування :thanks:

Я вам конечно поверю, но при 10М полудуплекс ни о каком ХД видео речи быть не может. А у меня хд грузилось. Просто время от времени кешировалось. Вечером всё увижу.
PS. Может у вас есть фото повреждения?
08 авг 2017 12:41
Цитата "SanyaZ":

Я вам конечно поверю, но при 10М полудуплекс ни о каком ХД видео речи быть не может. А у меня хд грузилось. Просто время от времени кешировалось. Вечером всё увижу.
PS. Может у вас есть фото повреждения?


Зазвичай фотографую, цей раз не фотографував. До речі на минулому тижні в сусідньому будинку Практична 8 кв 5 був повністю відрізаний кабель, на поверсі абонента. Тому такі справи. У вечері будете дома відпишіться. Дякую.
08 авг 2017 13:00
Цитата:
Лучше и не ответишь! :)
Лечить клиентов что проблема в браузере или антивире, считаю совсем уже некрасиво. :smoke:


Значить Ви мало що бачили =) коли в браузері лізуть банери з навязуючою рекламою, і браузер сам живе своїм життям - коли відкриває собі нові вкладки з рекламою, і його таращить як навіженого. А ще круто коли на весь монітор заставка СБУ і попередження, що доступ до інтернет заблоковано щоб відновити потрібно скинути на рахунок 2000 грн. Розкажу вам маленьку історію коли абонент жалівся на швидкість інтернету, так от коли прийшов- я кажу показуйте де саме у вас погано працює, абонет відкриває Ворд документ і він тупо грузиться хвилин 3, вона була дуже здивована коли я сказав, що Word не має ніякого відношення до швидкості інтернету. А проблема проста, компютер слабкий який ледь відкриває Word докумен. Як можна отримати задоволення від перебуванні в інтренеті коли навіть Ворд таращить. 6-)
08 авг 2017 14:02
Цитата "BEST_internet":


Значить Ви мало що бачили =) коли в браузері лізуть банери з навязуючою рекламою, і браузер сам живе своїм життям - коли відкриває собі нові вкладки з рекламою, і його таращить як навіженого. А ще круто коли на весь монітор заставка СБУ і попередження, що доступ до інтернет заблоковано щоб відновити потрібно скинути на рахунок 2000 грн. Розкажу вам маленьку історію коли абонент жалівся на швидкість інтернету, так от коли прийшов- я кажу показуйте де саме у вас погано працює, абонет відкриває Ворд документ і він тупо грузиться хвилин 3, вона була дуже здивована коли я сказав, що Word не має ніякого відношення до швидкості інтернету. А проблема проста, компютер слабкий який ледь відкриває Word докумен. Як можна отримати задоволення від перебуванні в інтренеті коли навіть Ворд таращить. 6-)

Ну для роботи в мережі не потрібно великих обчислювальний здатностей. Маршрутизатори що лопатять по 40Г навряд чи змогли б швидко опрацювати один документ Ворд. Зовсім різні задачі. Звісно поки ви не навішаєте натів на шейперів.
Нат взагалі з'їдає більшу частину потужності. Помоєму дешевше надати чесну адресу (хоч би й динамічну), або хочаб можливість користувачу користуватись IPv6 (контенту все більше), зарізати швидкість на порту абонента на рівні доступу, і віддати на маршрутизатор лише моршрутизацію.
Про якість взагалі цікаве питання. Я розумію що можливо так само роблять більшість провайдерів, але для мене як спеціаліста IT дико бачити скрутку на кебелі UTP. Для з'єднання кабелів набагато зручніше використовувати плінти
08 авг 2017 14:21
Ланет
08 авг 2017 14:45
Цитата "SanyaZ":

Ну для роботи в мережі не потрібно великих обчислювальний здатностей. Маршрутизатори що лопатять по 40Г навряд чи змогли б швидко опрацювати один документ Ворд. Зовсім різні задачі. Звісно поки ви не навішаєте натів на шейперів.
Нат взагалі з'їдає більшу частину потужності. Помоєму дешевше надати чесну адресу (хоч би й динамічну), або хочаб можливість користувачу користуватись IPv6 (контенту все більше), зарізати швидкість на порту абонента на рівні доступу, і віддати на маршрутизатор лише моршрутизацію.
Про якість взагалі цікаве питання. Я розумію що можливо так само роблять більшість провайдерів, але для мене як спеціаліста IT дико бачити скрутку на кебелі UTP. Для з'єднання кабелів набагато зручніше використовувати плінти


Я теж за плінти =) але все таки, краще коли кабель взагалі без скруток. В нас є скотчлоки, але як показує практика вони вилітають частіше, тому робимо звичайну скрутку. Продаюється ще перехідник "мама-мама RG-45" але їх крадуть зі швидкістю світла =) На рахунок інтернет протоколів то тут з вами цілком згоден, треба вводити IPv6, в Європі вже на повну користують IPv6 протоколом, а ми з вами відстаємо.
08 авг 2017 15:15
Цитата "BEST_internet":


Я теж за плінти =) але все таки, краще коли кабель взагалі без скруток. В нас є скотчлоки, але як показує практика вони вилітають частіше, тому робимо звичайну скрутку. Продаюється ще перехідник "мама-мама RG-45" але їх крадуть зі швидкістю світла =) На рахунок інтернет протоколів то тут з вами цілком згоден, треба вводити IPv6, в Європі вже на повну користують IPv6 протоколом, а ми з вами відстаємо.

Плінт - це цілком працюючий варіант, щодо IPv6 не бачу для вас перепон. Ви використовуєте чистий L2 для транспорту. Коли я з протоколом експерементував то була обмежена підтримка серед виробників сохо заліза, зараз цієї проблеми не є. Ви не використовуєте PPPoE, в якого є проблема із шостим, для вас це має бути досить просто.
Ну це стосується насправді майже будь якого українського провайдера, навіть тих де я працював.
09 авг 2017 10:37
BEST_internet, спасибо, конечно, за комичные случаи из Вашей повседневной работы, но Вы, наверное, догадываетесь, что большинство ваших абонентов из ПЛ, в том числе те, кто пишет на домике про претензии к качеству ваших услуг - это пользователи совершенно другого уровня. А если так, то и общение ваших операторов по каждому обращению любого абонента было бы желательно начинать с готовности оператора увидеть в абоненте адекватного/грамотного пользователя, который достоин уважения (пока он всеми силами не доказал обратного). До сих пор все было наоборот.
Али, когда мы в ПЛ увидим первого альтернативного Бесту провайдера? Сориентируете по времени?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
124. . .7
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее