Подать объявление

ЖК "Озерное" (2 очередь), ул. Обуховская 137, 139 - "Киевгорстрой"

1. . .4547. . .316
28 март 2016 09:34
Цитата "M_Boris":
Да ванная маленькая... Но если стиралку ставить на кухню - то места должно хватить. Или придумывать еще какие либо варианты... Например, читал тут на форуме что можна поставить стиралку под умывальник в ванной. Никогда не видел и слабо себе это представляю. Интересно было бы посмотреть.
Или недавно где-то читал что можно стиралку подвесить на стену... Представляю заходиш в ванную а там над унитазом стиралка висит :)

Так, якщо пральна машина на кухні, то це вирішує багато проблем. Але цей варіант в мене буде останнім. Я все таки думаю, що мені вдасться її розмістити у ванній якимось дивом. Ну поки ще думаю. Вішати однозначно не буду :) Це занадто. А от варіант біля умивальника саме той, якщо умивальник невеличкий і пральна вузька. До речі я була в аналогічній квартирі в першій черзі, то ванна там ще менша, порівняно з нашою. Не все так погано.
Поки будинок будується, можна обговорити з сусідами варіанти, за бажанням. :shuffle:
28 март 2016 09:51
Посмотрите ваннык равак "авокадо" , они конечно дорогие, но есть и аналоги, не могу подкрепить фото, но тас ванная формы капельки а над ванной интересно размещается рукомойник, сверху зеркало с шкафчиками, а внизу поместиться корзина для белья, и можно постараться с этой же стороны втиснуть туаоет, над ним полотенцесушитель, а напротив уже (где самая широкая часть ванны) стиралка,а над стиралкой бойлер. Я себе это впринципе вижу, но там конечно нужно постараться.

И мне интересно кто как думал над планировкой кухни и маленькой комнаты?
28 март 2016 12:04
Цитата "M_Boris":
Привет всем!!! Недавно вступил в ряды инвесторов КГС. Вторая очередь, 1-й дом, 14-й этаж, 54,15 м2. Буду рад познакомится с соседями... Готов принимать активное участие во всех вопросах связанных с ускорением вселения и дальнейшего благоустройства Нашего дома :)



Приветствую! 11 этаж под Вами.
28 март 2016 12:44
Цитата "NORD_OST":

Так, якщо пральна машина на кухні, то це вирішує багато проблем. Але цей варіант в мене буде останнім. Я все таки думаю, що мені вдасться її розмістити у ванній якимось дивом. Ну поки ще думаю. Вішати однозначно не буду Це занадто. А от варіант біля умивальника саме той, якщо умивальник невеличкий і пральна вузька. До речі я була в аналогічній квартирі в першій черзі, то ванна там ще менша, порівняно з нашою. Не все так погано.
Поки будинок будується, можна обговорити з сусідами варіанти, за бажанням.


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=634145670065862&id=134449523368815

Они нас мониторят!!!))) И это радует.
28 март 2016 19:32
Цитата "Shliakh":
Посмотрите ваннык равак "авокадо" , они конечно дорогие, но есть и аналоги, не могу подкрепить фото, но тас ванная формы капельки а над ванной интересно размещается рукомойник, сверху зеркало с шкафчиками, а внизу поместиться корзина для белья, и можно постараться с этой же стороны втиснуть туаоет, над ним полотенцесушитель, а напротив уже (где самая широкая часть ванны) стиралка,а над стиралкой бойлер. Я себе это впринципе вижу, но там конечно нужно постараться.

И мне интересно кто как думал над планировкой кухни и маленькой комнаты?


Спасибо за дельное предложение. Такой вариант мне понравился. Ванна Ravak Avocado должна влезть.


NAVIEN, рад познакомится с соседями. :hi:
29 март 2016 06:09
Да да, я тоже прикидывала, и выше описала что где должно стоять чтоб вместилось:)
Я смотрела аналоги авокадо (капельно -вилные ванные) около 3000 с копейками стоят, а равак 350€ в среднем
29 март 2016 17:45
Привіт усім! Були з дружиною на вихідних на будівництві, але зараз тільки трапилась можливість відписатись))) Хотіли попасти в свою квартиру в першому будинку (12 поверх), але трапився "не хороший" менеджер Наташа, яка не дозволила нам піднятись в нашу квартиру посилаючись на техніку безпеку, та й взагалі поводилась грубо і вічно в неї часу не вистачало (хоча ми записались офіційно через центральний офіс). Тому попали тільки в другий будинок 3 поверх, що можу сказати:
Вікна і двері на балкон встановлені на перший погляд добре, є вже пластикова труба каналізація на кухні, утеплений балкон мінеральною ватою, зроблені дирки під проводку на стелі і здається підведена електрика до квартир (хоча можу помилятись :wow: 6-) бо піднімались, ще в квартиру першої черги для порівняння).
Вдалося порозмовляти з одним із керівників на будмайданчику:
В другому будинку зараз завершує будівництво генпідрядник який будував першу чергу і моноліт першого будинок. Скоріш за все буде змінений через місяць (причини туманні схоже на те що не зійшлися з Київміськбудом в ціні). Перший будинок вже місяць як будує інший підрядник, зі своїми будівельними матеріалами. За якість сказав що час покаже, але вікна вже зараз можу стверджувати, що від різних виробників, в першому будинку вдалось розгледіти фірму KBE, а друга якась Полтавська (на фото видно). Тобто в кінці можемо отримати два будинки з різною якістю будівництва :notsure: , надіюсь якість буде високою :yes: :faceoff: По терміну сказав, що якщо так будуть далі фінансувати і надавати матеріали то завершать вчасно можливо й достроково :pray:
Ось самі й фото:
29 март 2016 18:40
Дякуємо за фото і нову інформацію. Стосовно дострокової здачі, то це просто буде подарунок. Дай Бог,щоб було фінансування.
29 март 2016 18:52
Дякуємо за фото, та за змістовну розповідь!!! Теж до речі був на будівництві у неділю. Звернув увагу на те що утеплювач раніше був izovat а зараз technonicol! Також звернув увагу що домуровують у 1 будинку газоблоком фірми aeroc хоча раніше був стоутлайт! За вікна: профіль kbe у 1 будинку а в 2 rehau, по відгукам однакові але не відомо скільки камер 5 чи 3! Полтавські стаклопакети гласстреш у 2 будинку по відгукам досить не погані!!! А от які у 1 будинку не відомо!
29 март 2016 19:14
Мне в отделе продаж говорили что во втором доме рехау, а в первом доме кбе,но мол они у них без привязки,типа какие купио подрядчик такие и поставят, мол кбе закончились, следующую партию закупили видиес это в первый дом там где не хаатило кбе тип
29 март 2016 21:15
Огромное спасибо за подробную информацию и такой фотоотчёт!
Радостно:)
30 март 2016 08:45
30 март 2016 11:31
//vechirniykiev.com.ua/news/u-svyatoshyn i-bilya-ozera-zamist-smittyezvalyshcha-b ude-skver
У Святошині біля озера замість сміттєзвалища буде сквер.
30 март 2016 11:42
Всем соседям доброго дня!!!!! 2-й дом 9 этаж 54,19 двушка. Приятно со всеми познакомиться))))) Поедим с мужем в субботу посмотреть на наш домик - выложу фотки... У кого еще двушки как у нас? переживаю что таки солнца не будет вообще ((((
30 март 2016 11:46
Цитата "Andrey2308":
//vechirniykiev.com.ua/news/u-svyatoshyni-bilya-ozera-zamist-smittyezvalyshcha-bude-skver



Это к сожалению не возле нас а на дачной, у меня рядом свекровь живет.
Может так и к нам доедет кличко:)
30 март 2016 11:48
Цитата "nata1177":
Всем соседям доброго дня!!!!! 2-й дом 9 этаж 54,19 двушка. Приятно со всеми познакомиться))))) Поедим с мужем в субботу посмотреть на наш домик - выложу фотки... У кого еще двушки как у нас? переживаю что таки солнца не будет вообще ((((


Привет, 1 дом 5 этаж, 54,15
Выбирали квартиру по ближе к северной части, очень хотела чтобы спальня и детская выходила именно на северную сторону, ходила на курсы дизайна, нам говорили что это оптимальнее для жилья:)
30 март 2016 11:58
Цитата "nata1177":
Всем соседям доброго дня!!!!! 2-й дом 9 этаж 54,19 двушка. Приятно со всеми познакомиться))))) Поедим с мужем в субботу посмотреть на наш домик - выложу фотки... У кого еще двушки как у нас? переживаю что таки солнца не будет вообще ((((


Приветствую!

2-й дом 10 этаж 54,19 - прямо над Вами :)

По поводу "не будет солнца" - сэкономим на кондиционерах :)
30 март 2016 12:08
про кондиционеры - это первое про что подумала ))))) потом про шикарный вид на лес. В субботу погода хорошая - как раз посмотрю куда и где солнышко. Рада познакомится
30 март 2016 12:25
Цитата "nata1177":
про кондиционеры - это первое про что подумала ))))) потом про шикарный вид на лес. В субботу погода хорошая - как раз посмотрю куда и где солнышко. Рада познакомится


Взаимно! :)

Да, вид на лес я учитывал при выборе, так как вид на озеро уже перекрывался первой очередью. Плюс из двушек мне в этой больше планировка понравилась.
30 март 2016 12:35
мне понравилась эта планировка и те которые выходят на другую сторону дома -но уже таких не осталось. и ванна больше и гардероб можно в холле сделать. да и 2-й дом дальше от ЛЕПа... правда менеджер говорила что они еще дома планируют рядом ставить, но жизнь покажет
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .4547. . .316
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее