Подать объявление

ЖК Трояндовий | Бровары, ул. Фельдмана, ул. Трояндова

ЗастройщикKYIV BUILDING GROUP
Сдача ЖК2025 г.
Планировки
от 27 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
55из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
17/55%
1/3%
4/13%
2/6%
7/23%
1. . .323335
15 авг 2023 13:18

Оу , давно сюда не заходил). Лето пролетело, все осталось позади, но мы то знаем что лучшее конечно впереди)))

23 авг 2023 15:42

Хід будівництва на 18.08.2023 року 


 Раді поділитися з вами станом робіт будівництва нашого комплексу та показати і розказати про роботи, що проводимо:


1) Секція N1(довга частина):

- Продовження виконання робіт по монтажу гідроізоляційного шару покрівлі;

- Підготовка до монтажу

відливів на парапетах та захисних коньків на вентканалах.


2) Секция N1 (коротка частина):

- Виконання монтажу флюгарок (кровельних аераторів);

- Підготовка до монтажу гідроізоляційного шару покрівлі.


3) Роботи по благоустрою:

— Виконання капітального ремонту по відновленню дорожного полотна 2-ї части вул. Спортивна (капітальний ремонт 1-ї частини дорожнього полотна вул. Спортивна нами виконаний у 2019-му році).


 Ми докладаємо усі зусилля, щоб все було зроблено із найкращих, якісних матеріалів. Дотримуючись відповідних технологій європейського виробництва — ми будуємо житло з думкою про вас!


 Якщо у Вас виникнуть запитання, звертайтеся у відділ продажу по телефону. Ми працюємо для Вас!


З повагою, ЖК «Трояндовий»



13 сен 2023 08:14

troyandovyjoffice

Вітаємо, Валерія. Підключення комунікацій заплановано на 1 квартал 2023 року.

А что ж вы не хвастаетесь подключением к коммуникациям? Вы конечно же выполнили свое обещание и подключились еще полгода назад, все верно? 

08 окт 2023 08:08
Жвава Бабка степова
Літо красне проспівала,
І незчулась, як настала
Холоднеча зимова.



7 рік будівництва будинку

08 окт 2023 17:01

«Festina lente» (с лат. — «Поспешай медленно»
«Поспешишь — людей насмешишь»

«Тише едешь, дальше будешь»

«Кто торопится, тот весь век колотится»
«Наскоро делать - переделывать».



09 окт 2023 08:31

🏗️ Хід будівництва на 06.10.2023 року.


👉 Раді поділитися з вами станом робіт будівництва нашого комплексу та показати і розказати про роботи, що проводимо.


Виконаний монтаж будівельних лісів для фасадних робіт на новій ділянці першої секції

Продовження виконання фасадних робіт з західної сторони  першої секцїї





🏘️ Ми докладаємо усі зусилля, щоб все було зроблено із найкращих, якісних матеріалів. Дотримуючись відповідних технологій європейського виробництва — ми будуємо житло з думкою про вас!


📱 Якщо у Вас виникнуть запитання, звертайтеся у відділ продажу по телефону. Ми працюємо для Вас!


З повагою, ЖК «Трояндовий»

26 окт 2023 06:26

Питання до забудовника, чи є рішення подовження договору оренди земельної ділянки, так як діючий договір строком до 08.11.2023

02 ноя 2023 10:52

Хід бЛудівництва ))) , або просто «хід».  Интересно, сам владелец угорает от смеха, при чтении этой темы, или нет? Риторический вопрос.  Продолжаю гулять рядом, просто рассказывать и рассказывать о новинках мировых строительных трендов))

02 ноя 2023 14:47

За пів року від березня місяця, забудовник пофарбував частково стіни першого будинку і вкрив дах рубероїдом. Ще сто метрів вулиці заасфальтував, щоб сусідам було комфортніше. Класний темп! 

03 ноя 2023 08:36

Главный собор Барселоны, Sagrada Família (арх. Гауди), строится уже более 140 лет и ничего, никто истерик не закатывает.

16 ноя 2023 12:11

Axwell

За пів року від березня місяця, забудовник пофарбував частково стіни першого будинку і вкрив дах рубероїдом. Ще сто метрів вулиці заасфальтував, щоб сусідам було комфортніше. Класний темп! 

Насколько мне известно, улицу в этот раз не они асфальтировали. Не приписывайте им чужие заслуги.

17 ноя 2023 13:34

jduitt

Насколько мне известно, улицу в этот раз не они асфальтировали. Не приписывайте им чужие заслуги.

ви мабуть не зовсім уважно слідкуєте за темою і пропустили повідомлення від забудовника про їх досягнення 


— Виконання капітального ремонту по відновленню дорожного полотна 2-ї части вул. Спортивна (капітальний ремонт 1-ї частини дорожнього полотна вул. Спортивна нами виконаний у 2019-му році).

17 ноя 2023 18:06

Нашли о чем спорить. «Жильцы» по этим дорогам не поездят и не походят. Это паєвой внесок от ЖЫКА «Дикая Роза» для соседних домовладений. 

21 ноя 2023 15:10

не підкажете, є сенс вкладатись в це будівництво, чи вже краще пошукати шось інше


22 ноя 2023 16:41

mixac

не підкажете, є сенс вкладатись в це будівництво, чи вже краще пошукати шось інше


Вкладати свої кошти в це крадівництво - безглузда ідея. Вони першу чергу, з 2017 року добудувати не можуть…

22 ноя 2023 16:41

mixac

не підкажете, є сенс вкладатись в це будівництво, чи вже краще пошукати шось інше


Какое такое строительство? Все дома сданы добросовестным застройщиком ещё в 2020 году, в обещанные инвесторам сроки. :) Ах, да, не сданы, даже первый дом ещё недостроен, хотя на дворе конец 2023-го. Вот и делайте выводы сами. 

22 дек 2023 16:09

Секретная скандинавская технология слива воды по стенам

02 фев 2024 17:15

Что-то с октября никаких новых отчётов от Трояндового. Судя по фото от ЛУН — первый дом (который должен был быть сдан ещё в далёком 2019 году) так и стоит недокрашенный, без особых изменений. Эти горемыки копошатся вообще на стройке? Или у них очередные непреодолимые сложности, из-за чего сдача дома снова переносится на неопределенное время? 

14 фев 2024 16:49

dmvgura

Что-то с октября никаких новых отчётов от Трояндового. Судя по фото от ЛУН — первый дом (который должен был быть сдан ещё в далёком 2019 году) так и стоит недокрашенный, без особых изменений. Эти горемыки копошатся вообще на стройке? Или у них очередные непреодолимые сложности, из-за чего сдача дома снова переносится на неопределенное время? 

Щось вже і ботів забудовника не видно в темі( 

22 фев 2024 10:26

Шановні боти. Я не бот, а реальний інвестор який інвестував ще в далекому 2018 році 100% оплати квартири. Сказати що все ок, все в рожевих окулярах і я задоволений. Ні я так не скажу! Тому що реально були проблеми з термінами здачі будинку від самого початку і до сьогодні, вони ніде не зникли.


Але, я можу сказати точно з впевненістю, що забудовник дуже зацікавлений в тому, щоб добудувати не лише перший будинок, але і інші черги. Забудовник робить усе можливе щоб пришвидчити процес. Я постійно на зв'язку з відділом продажу, а саме з Світланою, так як вона була моїм агеном з нерухомості при купівлі квартири і я знаю що все буде ок. Писати тут строки чи будь які прогнози я не буду, тому як залишу це право пану Діамантовому а саме Diamant261a оскільки людина у якої не склалося, чи яка є конкурент, чи якій заважают, (я не стверджую, але таке відчуття складається особисто в мене), починає гадити, та гавкати.


Молживо даремно я пишу цей коментар, принижуючи власну гідність і відповідаючи усім тим неприємним особистостям які протягом усього процесу будівництва намагаються тут сіяти недовіру, але я вирішив написати.


Майте на увазі, у мене мала дитина і я орендую квартиру усі ті роки. У мене є привід бути агресивним і висловлювати свою недовіру і писати погане. Але я не буду. Я напишу хороше.


1) Працівники ЖК 100% праві, що досі не відповідають на провокуючі коментарі.

2) Я багато знаю, але не буду перед ботами висловлюватись. Але для інвесторів які вже інвестували або збираються інвестувати я скажу одне - все буде точно добре. Я знаю, тому як володію інформацією і тому як весь час спілкуюсь з відділом продажу. 


Інвестувати чи не інвестувати це особиста справа кожного і я тут нікого не закликаю, тому як кожен вибір робить сам.


Але можу сказати з впевненістю, що коли хоча б перший будинок добудується, одразу буде більше довіри до інвестора, і ціни на квадратний метр точно зростуть. 


Ну а далі вже думайте самі.


Я, як людина яка втратила час так само як багато інших інвесторів, яка чекала. 100 відсотків впевнений що все буде добре. Забудовник серйозний, не поїхав під час війни, не заморозив будівництво попри всі виклики.

Будує.

І він дуже старанно і якісно виконує роботу і долає перешкоди.


І я впевнений, що ризики при інвестиціях в новобудову особливо в котлаван, особливо під час війни є завжди, але ви самі повинні оцінювати вартість нерухомості і ризики і приймати рішення самостійно.


Одне можу сказати точно. Забудовник порядний. Так, проблеми є. Але ми живемо в Україні. Про це не варто забувати. Наскільки мені відомо, в країнах ЄС загалом заборонено інвестувати в котлаван, там інвестують в готовий будинок зовсім інші суми. То чого ви хотіли. Всі дорослі люди всі вкладаємо свідомо. (Можливо я не правий - тоді поправте).


Моя думка.

Однозначно інвестувати можливо.

Однозначно добудують, якщо не трапиться форс-мажорів.

Однозначно довіряю забудовнику.

Забудова якісна.

Житловий комплекс цікавий і з точки зору інвестиції і з точки зору проживання.

Локація супер. Через локацію і низьку вартість, двоярусне планування, особисте паркомісце і власний вхід ми цей об'єкт з дружиною розглянули і віддали перевагу Броварам перед Києвом, хоча самі народились і прожили усе життя у Києві.


Кажу чесно. Чекаємо з 2018 року, з літа. Орендуємо квартиру. Але вибором задоволені. Всі процеси контролюємо. 


І повірте, проблеми є у багатьох забудовників. Просто є такі як ДІамант. Голову в кушщі і від початку будівництва постійно пишуть тут лайно (наче найбільше тривожаться про результат). А є ті, хто будує, є проблеми - вирішує і йде далі до своєї мети.


Набридло читати оте все, що зверху, тому не витримав і написав.

Сподіваюсь коментар буде корисним і для тих хто інвестував, і для тих, хто ще буде інвестувати.


З повагою, Антон.

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .323335
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее