Подать объявление

ЖК Трояндовий | Бровары, ул. Фельдмана, ул. Трояндова

ЗастройщикKYIV BUILDING GROUP
Сдача ЖК2022 - 2024 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
93из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
16/53%
1/3%
4/13%
2/7%
7/23%
1. . .2426. . .30
01 июнь 2021 06:15
Ув. ТОВ "Киев Билдинг Груп", он же ЖК Трояндовый, стройка-стройкой...
Интересует другой вопрос - когда вернёте деньги, которые Вы обязуетесь уже второй год вернуть инвесторам? Уже и судебные решения есть - не выполняете, уголовные дела - на допросы не являетесь... О том что морозитесь в телефонном режиме и не отвечаете на письма - я промолчу...


Доброго дня. Як і у кожної великої компаніїї чи забудовника, так і у нас - є позови в суді. Але ми офіційно заявляємо, що ні з ким не маємо проблем і всі спірні питання вирішуємо розумно і відповідно в правовому полі. Щодо посилання на сайт контролю - нічого особливого не має, і рішень по ним немає. До того ж, кожна людина, що підписала договір з будь ким, має можливість його розірвати, дотримуючись відповідних умов, виключно в правовому полі. Більше прокоментувати не маємо права, так як є відповідне юридичне нерозголошення даних.
03 июнь 2021 15:06
Спитайте, будь ласка у шановної адвокатесси, яка представляла Ваші інтереси у березні 2021 року в одному із Київських судів чому вона визнала позов про стягнення із ТОВ заборгованості на користь одного із інвесторів і де гроші)
Спитайте, будь ласка, у шановного директора ТОВ, кому із інвесторів він із серпня 2019 (!) року обіцяє повернути вкладені кошти.
Почніть отримувати кореспонденцію, хоча б по місцю знаходженню відділу продажів.
Почніть ходити на допити до Броварського ВП...

Продовжувати список?
04 июнь 2021 13:55
Всім доброго дня. Будівництво нашого комплексу ведеться за планом.
1) 1-ша черга: встановленні віконні блоки на тераси , продовжується зварювання та монтаж металевих сходів в квартирах, виконується кладка парапету та виходів вентиляційних каналів на даху будинка;
2) 2-га черга будівництва: продовжуються роботи по монтажу блоків ФБС цокольного поверху, вязання арматури - підготовка до залиття бетоном 1-го поверху короткої частини будинку;
3) 3-тя - 4-а черга будівництва: ведеться підготовка до початку будівництва, яке розпочнеться з середина червня. Далі буде...
Всім гарних вихідних!

05 июнь 2021 07:41
Спитайте, будь ласка у шановної адвокатесси, яка представляла Ваші інтереси у березні 2021 року в одному із Київських судів чому вона визнала позов про стягнення із ТОВ заборгованості на користь одного із інвесторів і де гроші)
Спитайте, будь ласка, у шановного директора ТОВ, кому із інвесторів він із серпня 2019 (!) року обіцяє повернути вкладені кошти.
Почніть отримувати кореспонденцію, хоча б по місцю знаходженню відділу продажів.
Почніть ходити на допити до Броварського ВП...

Продовжувати список?


Доброго дня. У кожної компанії є судові позови, чи якісь тяжби по будь-яким причинам. Все, що можна було прокомментувати - ми вам відповіли. Інші дані не розголошуються. Дякуємо за увагу.
09 июнь 2021 03:08
какой-то разумный инвестор подал в суд на собственную инвестицию))) от клиентов теперь отбоя не будет. спасибо , что зашкварил стройку всем инвесторам)
19 июнь 2021 07:01
Доброго дня! Хід будівництва на 18.06.21.р.:
На будівництві ведуться активно роботи, встановлюються фундаментальні блоки цокольного поверху 2-ої черги (секція 4) і залили бетоном плиту перекриття 2-го поверху короткої секції.
Всім гарного дня та вдалих вихідних!

20 июнь 2021 00:18


Ну что, надеюсь вы уже подали документы в ДАБИ на ввод в эксплуатацию первой очереди? У вас 10 дней до сдачи первой очереди осталось. Или будете изворачиваться, придумывая причины для переносов сроков (как вы это делаете уже третий год)???
20 июнь 2021 05:55
А где же новости и фото отчет по 1 очереди ???
22 июнь 2021 06:19
Доброго дня. Все, що стосується будівництва, ми публікуємо 🙂. Зазвичай новини відповідають фотографіям. Dmvgura, дякуємо за вашу турботу, та не варто хвилюватися, все іде своєю чергою. Offonev, також просимо вас не хвилюватися так, незабаром з'являтся фото і першої черги 😉. Гарного всім дня та робочої неділі.
23 июнь 2021 15:28
[attachment=0]трояндовый.JPG[/attachment ]

Ну что, надеюсь вы уже подали документы в ДАБИ на ввод в эксплуатацию первой очереди? У вас 10 дней до сдачи первой очереди осталось. Или будете изворачиваться, придумывая причины для переносов сроков (как вы это делаете уже третий год)???Зная не по наслышке что такое подача на серьификат готовности, ввод , десятки отклонений в подаче, испралвение указанных недочетов , - с уверенностью могу сказать. Сертификат не за горами!))))) ….. а за планетами солнечной системы))). Сразу за стеклопакетами , идет подача на ввод )))).
30 июнь 2021 05:56
Доброго дня читачам нашого форуму, інвесторам і майбутнім сусідам. Через декілька місяців порадуємо усіх гарними новинами з приводу вводу в експлуатацію 1-го будинку та оформлення офіційних документів і права власності. Компанія забудовника докладає для цього усіх необхідних зусиль. Просимо не звертати уваги на тих "експертів" і "грамотіїв", які пишуть такі "лаконічні відгуки", навідь не виходячи з квартири)). Впевнені, що данні коменти не будуть присутні від моменту здачі будинку. А також, хочемо побажати нашим "колегам"- конурентам, які будуються в Броварах не перший рік... хоча б спробувати, якщо вистачить совісті, не виливати помиї на голови сусідів, для того, щоб собі краще було. Спробуйте поважати один одного. Гарного робочого дня та настрою на весь тиждень.
30 июнь 2021 16:30
Тоесть опять сорваны строки введения в эксплуатацию???
Капец конечно, радоваться нечему
02 июль 2021 09:57
Доброго дня, шановні читачі!
Хід будівництва на 01.07.21 р.

1-й будинок - продовжуються роботи; змонтовані димоходи на покрівлі, закінчується встановлення сходів в квартирах, встановили канали димовидалення під газові котли в квартирах, загально будівельні роботи.

2-й будинок - продовжуємо установку блоків ФБС цокольного поверху, монтаж опалубки під зав'язку арматурою довгої частини секції.

3-й будинок - приступили до розриття котловану - початок будівництва. Далі буде!

03 июль 2021 07:32
Скажите какие сроки ввода в эксплуатацию первой секции теперь? Я думаю это очевидно для всех, что тот недострой, который на фото, даже без установленных окон, в эксплуатацию никак не ввести. Зато на олх пестрит реклама следующих секций, может стоит закончить начатое и тогда инвесторы к Вам потянутся? Или у Вас цель завлечь как можно больше новых доверчевых людей и прокидать тех, кто будет последним в этой пирамиде? На каком этапе подключения коммуникаций?
05 июль 2021 03:43
А что толку вам от ответов Отдела Продаж? Они с самого 2019 года непрерывно что-то обещают, перенося сроки по несколько раз в год. И вы абсолютно правы, эта стройка — обычная пирамида. Об этом я говорил ещё года полтора назад. Первый дом вяло строится за счёт денег, привлекаемых под более новые очереди. Особенно это усугубилось в свете подорожания на 30-40% строительных материалов и работ за последний год. То есть денег, полученных от инвесторов в 2019-2020 годах — уже недостаточно для достройки всех проданных квартир (если только застройщик не альтруист и не покроет недостачу в финансах из собственного кармана). Потому на застройщика и дела заведены, с целью вернуть проинвестированное. Потому застройщик от них и отбивается, не ходя в суды и не выполняя их решения.

Первый дом, даст Бог, как-то достроят. А вот инвесторам остальных очередей — можно лишь посочувствовать.
05 июль 2021 06:19
Цитата "E--lena":
Скажите какие сроки ввода в эксплуатацию первой секции теперь? Я думаю это очевидно для всех, что тот недострой, который на фото, даже без установленных окон, в эксплуатацию никак не ввести. Зато на олх пестрит реклама следующих секций, может стоит закончить начатое и тогда инвесторы к Вам потянутся? Или у Вас цель завлечь как можно больше новых доверчевых людей и прокидать тех, кто будет последним в этой пирамиде? На каком этапе подключения коммуникаций?


Доброго дня шановні клієнти, інвестора та майбутні сусіди. Термін введення в експлуатацію вказано на усіх сайтах. Компанія забудовника дійсно переносила сроки сдачі в зв'язку з оформленням документів, отриманням всіх технічних умов на приєднання централізованих комунікацій. Цей складний процес пройдений! Всі документи виставлені на сайті для звірки всіх бажаючих. Ведеться робота з комунікаціями – адже крім ТУ (технічних умов) є ще розробка і затвердження проекту для фактичного виконання робіт. Також на об’єкті працюють робітники газової служби та монтуються канали димовидалення. Цим зараз і займаємось! Проводяться роботи задля успішного завершення розпочатого, особливо для сдачі 1-го будинку. Для спостереження за ходом будівництва регулярно виставляємо на сайті фото і опис виконання робіт. Хвилюватися не потрібно, робота над іншими секціями ніяк не вплине на роботу над 1-ою секцією. Зауважемо ще раз, що на жаль відгуки таких "грамотіїв" і "диваних експертів", які красномовно висловлюється на форумах - впливають на репутацію забудовників. Не виключно, що вони можуть бути конкурентами. Тому радимо, якщо ви дійсно хочете отримати достовірну інформацію, зверніться і завітайте в офіс компанії забудовника для детальної консультації і вивчення ситуації. А "грамотіям" величезний привіт - зовсім скоро ми іх засмутимо)) Гарного всім дня!
06 июль 2021 01:23
Так вы опять сорвали сроки! Два месяца назад вы сами утверждали, что сдадите первый дом во втором квартале. Итог — как всегда. Очередные бла-бла-бла и снова перенос сроков. Из года в год одно и то же. Какие «конкурентны», какие «диванные эксперты», что вы несёте? Вы три года трёхэтажный домик построить не можете!!! За это время нормальные застройщики успевают начать и закончить строительство 25-30 этажных домов, со всей внутренней отделкой, подземными паркингами и придомовой территорией. Вот у них — есть конкуренты. А вы ничего не делаете, откуда у вас конкуренты-то возьмутся?
06 июль 2021 09:55
Дмитрию этот застройщик, небось, и ночью снится. спать не дает. а Дмитрий не бережет себя, все о людях печется
07 июль 2021 01:29
Цитата "opa666":
Дмитрию этот застройщик, небось, и ночью снится. спать не дает. а Дмитрий не бережет себя, все о людях печется


И со сном, и со всем прочим у всё замечательно. :) Просто этот долгострой настолько эпичен, что с интересом за ним слежу. И время от времени освежаю список лжи от Отдела Продаж, чтобы потенциальные новые инвесторы видели куда они лезут.
07 июль 2021 04:43
Доброго дня, dmvgura. Ми дуже "раді", що змогли привернути увагу такого експерта, як ви, до нашого будівництва. Адже ви розбираєтеся у всіх житлових комплексах Києва та Київської області і скрізь з професіональної точки зору коментуєте та даєте поради. Напевно і самі будуєте і знаєте, з чим стикаються забудовники. Ми нікому не брешемо, а правдиво відповідаємо на всі питання. Від вас їх дуже мало, в основному тільки невдоволення і незрозуміле обурення, яке прикривається благою метою - турботою про покупця. Але! У той же час, далеке від професійного і дійсно реального. Будьте такі ласкаві, в темі нашого комплексу, тут на форумі просимо вас поважати цих же покупців і задавати реальні питання, а не припущення. Дякуємо за увагу!

Шановні покупці, будьте уважними! Звертайте увагу не лише на вислови форумчан, які в кожній темі різних комплексів висловлюють свої думки, але і професіоналам - нотаріусам, юристам, власним очам та прислухайтеся до консультацій відділу продаж. Дякуємо!
Чи будуть падати ціни на вторинну нерухомість в Києві?
Цікавить думка колективного розуму та очікування. Голосуйте та пишіть ваші міркування!
Подробнее
1. . .2426. . .30