Подать объявление

ЖК Star City | Стар Сити | bUdCapital, Киевгорстрой | Каунасская, 27

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 24 096 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
147из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 47.
18/38%
5/11%
12/26%
2/4%
10/21%
1. . .1618. . .20
21 окт 2022 18:13

Pratsuk89

Судя в этом Жк идет одна из самых активных строек в Киеве!Квартиры там покупают! Не хочешь не покупай все просто! зимой стройки все станут ! будут какие то возобновлять только весной ! 

Чого будівництво зимою зупиниться?

22 окт 2022 06:05

Cомневающейся2

Чого будівництво зимою зупиниться?

 Немає певних умов для праці взимку! Та на Жк Стар Сіті не можксь виконуватись внутріші роботи без вікон! А вони не ясно коли прийдуть!Я ввважаю що взимку добудують монолітні роботи на 4-5будинку!Та на тому все! Фасадні роботи комунікаціі зараз повинні активно робити до нового року! Щоб весною вже будинки були засклені та зроблені внутрішні роботи фасад комунікаціі ітд ! Та восени можно буде сдавати ! Подивимось на травень місяць а там буде видно на якому ми курсі 

23 окт 2022 07:46

Pratsuk89

 Немає певних умов для праці взимку! Та на Жк Стар Сіті не можксь виконуватись внутріші роботи без вікон! А вони не ясно коли прийдуть!Я ввважаю що взимку добудують монолітні роботи на 4-5будинку!Та на тому все! Фасадні роботи комунікаціі зараз повинні активно робити до нового року! Щоб весною вже будинки були засклені та зроблені внутрішні роботи фасад комунікаціі ітд ! Та восени можно буде сдавати ! Подивимось на травень місяць а там буде видно на якому ми курсі 

Цікава теорія, я взагалі згоден, що здадуть не в цьому році, може через рік. Але, в першому будинку вікон достатньо. Да і особисто я не знаю, може їх вже в понеділок привезуть. Тому не коректно казати, що всі будівництва зимою стануть. Зимою, можна багато чого робити: вікна, двері, електріка, розводку труб, стяжку, двері, ліфти. Було б бажання і на весну фасад і прибудинкова залишаться. А от чи є бажання, я не певен

17 ноя 2022 12:07

Судячи по фото на луне, будівництво стало. Для показухи роблять трохи 1 дім.

18 ноя 2022 21:29

Езжа по мартовской раз в 2 недели, худо но бедно там чето работало до средины откября... Но какая стройка будет работать в блекаут? И кто разрешит? Краны, люльки, бетономешалки и все остальное работает от электрики. Перспективы и в целом строительная отрась в стране откровенно в жоре...

23 ноя 2022 20:11

Andrew K

Езжа по мартовской раз в 2 недели, худо но бедно там чето работало до средины откября... Но какая стройка будет работать в блекаут? И кто разрешит? Краны, люльки, бетономешалки и все остальное работает от электрики. Перспективы и в целом строительная отрась в стране откровенно в жоре...

У нас в Америке некоторые стройки на бензин генераторах работают, едем на работу заежаем на заправку берём 10 литров бензина и генератор работает 8 часов и лифт целый день ездить вверх и в низ

23 ноя 2022 20:11

Євген55

Не сы, у нас в Америке некоторые стройки на бензин генераторах работают, едем на работу заежаем на заправку берём 10 литров бензина и генератор работает 8 часов и лифт целый день ездить вверх и в низ

Один генератор для лифта, другой для всего электроинстремента, генераторы домашние даже не промышленные, так было б желание))

02 дек 2022 12:44

Євген55

У нас в Америке некоторые стройки на бензин генераторах работают, едем на работу заежаем на заправку берём 10 литров бензина и генератор работает 8 часов и лифт целый день ездить вверх и в низ

Цена топлива в США и Украине?

Ты представляешь 10 квт. кран от генератора? Ляпнуть не думая... 

Про лифт вранье.

03 дек 2022 20:35

Доброго дня! Є хтось хто буває біля комплексу. На даний час роботи не проводяться??? 

12 дек 2022 07:13

Alex_331

Доброго дня! Є хтось хто буває біля комплексу. На даний час роботи не проводяться??? 

Судячи з усього, не дуже

13 дек 2022 13:12

Alex_331

Доброго дня! Є хтось хто буває біля комплексу. На даний час роботи не проводяться??? 

Був сьогодні по обіді біля ЖК. Таке враження, що будівництво стало. Крани не працюють, візуально робітників не побачив, тихо. Відділ продажів теж закритий. Відчутного прогресу по моєму 3 будинку за 2 останні місяці не помітив 


Чекаємо весни, перемоги над рашею та відновлення будівництва!)

18 дек 2022 19:05

Доброго всім здоров'я!

Чи є тут, на форумі, інвестори стар сіті, хто робить щомісячні проплати по договору-розтермінування? Базова вартість весь час збільшується, а війна все продовжується, ризики залишитись голим і босим теж збільшуюються...

Поділіться своїм досвідом, будь ласка, дякую.

19 дек 2022 18:22

Nania

Доброго всім здоров'я!

Чи є тут, на форумі, інвестори стар сіті, хто робить щомісячні проплати по договору-розтермінування? Базова вартість весь час збільшується, а війна все продовжується, ризики залишитись голим і босим теж збільшуюються...

Поділіться своїм досвідом, будь ласка, дякую.

Нема ніякого досвіду. Можна не платити (бо форсмажор). Буде перемога - тоді платити, але чи будуть гроші (ми ж не знаємо, що у вас зараз з роботою).  Плюс невідомо яка буде ціна, здорожчення ніхто не скасовує.

Можна платити і сподіватися, що рано чи пізно (скоріш за все пізно) все вирішиться і побудується.

Кожен обирає своє виходячи з власних умов. 

27 дек 2022 08:09

Спешу поделиться новостью ) Когда я на фейсбуке спросил их почему строительство выполняется из битого и колоного кирпича ничего лучшего чем заблокировать меня на своей странице они не нашли)) Можно просто представить уровень качества выполняемых работ за такие сумашедгие деньги.

22 янв 2023 11:55

Какие у кого новости по стройке? Полная тишина с 1.12

01 фев 2023 13:30

Станом на січень 2023 будівництво на об'єкті припинено. Це стосується всіх об'єктів BudCapital

24 фев 2023 17:14

solmir17

Станом на січень 2023 будівництво на об'єкті припинено. Це стосується всіх об'єктів BudCapital

А разве это не объект Киевгорстроя ?

01 март 2023 07:58

Да, работы приостановлены на всех обьектах. Я так понимаю как всегда государству дадут % квартир и договорятся. Звонил в отдел продаж планируют стройку запустить в апреле, наверное как то договорились, будем надеяться.

12 март 2023 21:42

Вітаю, шановні інвестори КМБ.

Прошу допомогти зібрати підписи, щодо відновлення будівництва на об'єктах КМБ, бо зараз усе зупинено і керівництво компанії веде себе вкрай підозріло.

В той час як усі інші забудовники відновили будівництво, виникає враження що КМБ турбує тільки 1 питання, що робити з зібраними коштами від інвесторів.

Дуже прошу хто має 2 хвилини - підпишіть петицію.

Київміськбуд - найбільший забудовник Києва і якщо він "загубиться під шумок", десятки тисяч сімей залишаться без оплаченого і очікуваного житла.

Посилання для підпису петиції тут:

Завчасно дякую за підтримку Якщо нам вдасться зібрати підписи під цю петицію, туди зайде державна перевірка і це зрушить з місця будівництво всіх інших ЖК Київміськбуда.


12 март 2023 21:42

Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, а чому зупинилось будівництво у Будкепитал? Мешканець будинку №4. Дякую

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .1618. . .20
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее