Подати оголошення

ЖК Star City | Стар Сити | bUdCapital, Киевгорстрой | Каунасская, 27

ЗабудовникBudCapital, Київміськбуд
Здача ЖК2022 - 2023 р.
Планування
від 24 096 Грн/м²
Карточка Домік
Індекс надійності
192з 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 47.
18/38%
5/11%
12/26%
2/4%
10/21%
1. . .141516
21 жовт 2022 18:13

Pratsuk89

Судя в этом Жк идет одна из самых активных строек в Киеве!Квартиры там покупают! Не хочешь не покупай все просто! зимой стройки все станут ! будут какие то возобновлять только весной ! 

Чого будівництво зимою зупиниться?

22 жовт 2022 06:05

Cомневающейся2

Чого будівництво зимою зупиниться?

Немає певних умов для праці взимку! Та на Жк Стар Сіті не можксь виконуватись внутріші роботи без вікон! А вони не ясно коли прийдуть!Я ввважаю що взимку добудують монолітні роботи на 4-5будинку!Та на тому все! Фасадні роботи комунікаціі зараз повинні активно робити до нового року! Щоб весною вже будинки були засклені та зроблені внутрішні роботи фасад комунікаціі ітд ! Та восени можно буде сдавати ! Подивимось на травень місяць а там буде видно на якому ми курсі 

23 жовт 2022 07:46

Pratsuk89

Немає певних умов для праці взимку! Та на Жк Стар Сіті не можксь виконуватись внутріші роботи без вікон! А вони не ясно коли прийдуть!Я ввважаю що взимку добудують монолітні роботи на 4-5будинку!Та на тому все! Фасадні роботи комунікаціі зараз повинні активно робити до нового року! Щоб весною вже будинки були засклені та зроблені внутрішні роботи фасад комунікаціі ітд ! Та восени можно буде сдавати ! Подивимось на травень місяць а там буде видно на якому ми курсі 

Цікава теорія, я взагалі згоден, що здадуть не в цьому році, може через рік. Але, в першому будинку вікон достатньо. Да і особисто я не знаю, може їх вже в понеділок привезуть. Тому не коректно казати, що всі будівництва зимою стануть. Зимою, можна багато чого робити: вікна, двері, електріка, розводку труб, стяжку, двері, ліфти. Було б бажання і на весну фасад і прибудинкова залишаться. А от чи є бажання, я не певен

17 лист 2022 12:07

Судячи по фото на луне, будівництво стало. Для показухи роблять трохи 1 дім.

18 лист 2022 21:29

Езжа по мартовской раз в 2 недели, худо но бедно там чето работало до средины откября... Но какая стройка будет работать в блекаут? И кто разрешит? Краны, люльки, бетономешалки и все остальное работает от электрики. Перспективы и в целом строительная отрась в стране откровенно в жоре...

23 лист 2022 20:11

Andrew K

Езжа по мартовской раз в 2 недели, худо но бедно там чето работало до средины откября... Но какая стройка будет работать в блекаут? И кто разрешит? Краны, люльки, бетономешалки и все остальное работает от электрики. Перспективы и в целом строительная отрась в стране откровенно в жоре...

У нас в Америке некоторые стройки на бензин генераторах работают, едем на работу заежаем на заправку берём 10 литров бензина и генератор работает 8 часов и лифт целый день ездить вверх и в низ

23 лист 2022 20:11

Євген55

Не сы, у нас в Америке некоторые стройки на бензин генераторах работают, едем на работу заежаем на заправку берём 10 литров бензина и генератор работает 8 часов и лифт целый день ездить вверх и в низ

Один генератор для лифта, другой для всего электроинстремента, генераторы домашние даже не промышленные, так было б желание))

Як обрати квартиру, яка підходить саме вам?
Підписуйтесь на наш канал Телеграм. Ми розповімо про нові тренди у ЖК,  акціях та знижках
Детальніше
1. . .141516
Купуй квартиру на Коста Бланка
Це комфортне жилто у регіоні, де 360 днів на рік світить сонце. Ціни квартир 1800 - 2700 євро за м2
Детальніше