Подать объявление

ЖК Scandia | Скандия | Бровары, ул. Богунская

ЗастройщикГудфор-Ливинг
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 19 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
150из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 16.
3/19%
7/44%
1/6%
1/6%
4/25%
1. . .2123. . .151
05 сен 2016 14:44

Недавно на глаза попались интересные статьи по поводу Максима Спивакова – руководителя проекта л-квартала. Который, само собой, также заинтересован в строительстве Скандии, а, возможно, тоже является ее руководителем. Состоит в партии «Рух за Реформи» - лидером которой есть Сергей Думчев. //kiev.pravda.com.ua/publications/55d6c8 4f25740/
А также о л-квартале //budport.com.ua/news/879-maksim-spivako v-rukovoditel-proekta-l-kvartal-stroitel -i-grazhdanskiy-aktivist-ob-osobennosti- stroitelstva-v-kieve который никак не могут достроить по европейкому качеству. Вы спросите при чем тут скандия? только при том, что Еврокон ведь и скандию строить будет.

05 сен 2016 16:56
Прямой ответ по скандии
Прямой ответ
06 сен 2016 07:56
Привіт усім сусідам будинку D1, сподіваюсь вас на форумі більше, а ніж блогерів, яких цікавить не саме будівництво, а приватне життя забудовника та інвестора. Відчуття, що разом з квартирою вони отримують і родинні стосунки. Всі наведені статті більше нагадують передачу «АФЕРИСТЫ».

Коли підписувала угоду більше переживала, щоб забудовник здав роботи вчасно і якомога швидше був збудований звукоізоляційний щит.

І зовсім, не цікавить з ким в панібрацтві Сергій Думчев чи хто фінансує партію "Руху за Реформи".
Хотілось, щоб більше обговорювалось питання, благоустрою майбутніх будинків, я впевнена працівники ВП, теж це читають і наші доцільні теми( реконструкція дороги, чи питання громадського транспорту) можуть розглядатись. А копошіння в бруді не є нагальним питанням.

Вчора підписувала угоду і впевнилась, що навіть ввечері йдуть будівельні роботи, ще трішки і мій поверх почнуть будувати. :winky:
06 сен 2016 08:02
Цитата:
У них на сайте и заявлено - и до до сих пор заявлено

Это скажем так, "некачественная" реклама, но ни как не заверенная в договоре дата.
06 сен 2016 08:18
Цитата "egoistUa":

Это скажем так, "некачественная" реклама, но ни как не заверенная в договоре дата.

Я вам більше скажу. У договорі прописана ця дата.

2.7. Термін здачі Будинку в експлуатацію – не пізніше II кварталу 2017 року.
Термін здачі Будинку в експлуатацію може бути перенесений Продавцем, але не більше ніж на 90 календарних днів.

:umnik:
06 сен 2016 09:53
Цитата "pashkoo1":
Прямой ответ по скандии

Ну вот. Любым слухам, как показывает практика, находится подтверждение. Из первых рук таки.
06 сен 2016 09:58
Цитата "HOHOWL":

Я вам більше скажу. У договорі прописана ця дата.

2.7. Термін здачі Будинку в експлуатацію – не пізніше II кварталу 2017 року.
Термін здачі Будинку в експлуатацію може бути перенесений Продавцем, але не більше ніж на 90 календарних днів.

:umnik:

Это не будет неудобным, если я спрошу, откуда вам известна информация, что именно прописано в договоре Л-квартала? Вы еще и там стали счастливым обладателем недвижимости? Просто так уверенно говорите о вещах, которые мне как незаключавшему договор неизвестны.
06 сен 2016 10:02
Цитата "pashkoo1":
Прямой ответ по скандии

Судя по всему на данном скриншоте отображены публичные записи.
Подтверждения их наличия у лиц, отображенных в комментариях, я не нашел.
Похоже на фейк какой-то. Непонятно для каких целей.
06 сен 2016 10:09
Читаю еще одно обсуждение по нашему комлексу

Вчера на нем появилось сообщение, цитирую:
"ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Київської області
У Х В А Л А
про вжиття заходів до забезпечення позову

«05» серпня 2016 р. Справа № 911/2403/16

Суддя Бацуца В. М. розглянувши заяву позивача про вжиття заходів до забезпечення позову
за позовом Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Нова Україна”, с. Зазим’є, Броварський район
до:
1) Броварської міської ради Київської області, м. Бровари;
2) Товариства з обмеженою відповідальністю „Житлово-сервісна компанія”, м. Бровари;
про визнання недійсними окремих положень рішень, визнання недійсними договору оренди земельної ділянки та договорів про внесення змін до нього
УХВАЛИВ:
1. Клопотання № 14 від 02.08.2016 р. Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Нова Україна” про вжиття заходів до забезпечення позову задовольнити частково.
2. Вжити заходи до забезпечення позову, а саме:
— заборонити Броварській міській раді Київської області (ідентифікаційний код 26376375) та будь-яким іншим особам вчиняти будь які дії щодо відчуження земельної ділянки загальною площею 53, 0234 га, в тому числі 0, 5181 га — землі обмеженого використання — інженерний коридор мереж комунікацій, для будівництва індивідуальної, громадської забудови та об’єктів інфраструктури — землі житлової забудови, на території ІІ житлового району м. Бровари в районі вул. Богунська та вул. Маяковського або будь-якої її частини, а також укладати договори та інші угоди, які можуть призвести до відчуження вказаної земельної ділянки, передачі її у володіння та/або користування третім особам, угод щодо передачі вказаної земельної ділянки у заставу (іпотеку) та/або будь-який інший вид забезпечення виконання зобов’язань перед третіми особами;
— заборонити Товариству з обмеженою відповідальністю „Житлово-сервісна компанія” (ідентифікаційний код 33212404) здійснювати будь-які роботи пов’язані з будівництвом чи зведенням будь-яких об’єктів нерухомого майна на земельній ділянці, загальною площею 53, 0234 га — на території II житлового району м. Бровари в районі вул. Богунська та вул. Маяковського.
3. Відмовити в задоволенні інших вимог клопотання № 14 від 02.08.2016 р. Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Нова Україна” про вжиття заходів до забезпечення позову.
4. Ухвала набирає чинності з дня її винесення судом і виконується в порядку, встановленому для виконання судових рішень, та відповідно до п. 2) ч. 2 ст. 17 Закону України „Про виконавче провадження” є виконавчим документом.
5. Стягувачем за ухвалою є Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Нова Україна” (07415, с. Зазим’є, Броварський район, Київська область; ідентифікаційний код 32831851).
6. Боржниками за ухвалою є Броварська міська рада Київської області (07400, вул. Гагаріна, 15, м. Бровари, Київська область; ідентифікаційний код 26376375), Товариство з обмеженою відповідальністю „Житлово-сервісна компанія” (07403, вул. Красовського, 16, м. Бровари, Київська область; ідентифікаційний код 33212404).
7. Строк пред’явлення ухвали до виконання – до 05.08.2017 р.
Суддя В.М.Бацуца
"

Это решение касается и нас тоже? Кто-то что-то об этом знает?.. :ne figa sebe:
06 сен 2016 10:14
Ссылку бьет, потому дам в виде скрина, чтоб не сказали, что я в подворотне эту информацию нашла:
06 сен 2016 10:32
Тоже видела это сообщение. И тоже насторожилась. Кто-то что-то понял из вышесказанного? Может быть, это не про наш участок. И цифры какие-то странные. А может и вообще это фейк, будем надеяться, что фейк все-таки.
06 сен 2016 10:38
Цитата "Mata_Xari":
Ссылку бьет, потому дам в виде скрина, чтоб не сказали, что я в подворотне эту информацию нашла:

При поиске на скорую руку.
Решение есть, суд назначен на 7 сентября.
Касается второго участка. Сейчас строительство идет на первом участке, который в аренде у Афродиты.
Ссылка на ухвалу суда.
//reyestr.court.gov.ua/Review/59631669
06 сен 2016 11:44
Возникает вопрос сразу по этой ситуации.
А не прошла ли уже исковая давность по этому делу?
Вроде как 10 лет прошло с момента заключения договора аренды.
06 сен 2016 12:01
Цитата "Brovar4anin":

Это не будет неудобным, если я спрошу, откуда вам известна информация, что именно прописано в договоре Л-квартала? Вы еще и там стали счастливым обладателем недвижимости? Просто так уверенно говорите о вещах, которые мне как незаключавшему договор неизвестны.

Жодних заперечень. В Л-квартал не купував, там для мене задорого, але договір я бачив. Що там, що в Скандія вони майже ідентичні. і пункти 2.7 в обох договорах однакові, за виключенням дати.
Ви можете особисто піти у відділ продажу, де вам дадуть договір і ви зможете самі переконатись.
06 сен 2016 12:12
Цитата "userpooser":

При поиске на скорую руку.
Решение есть, суд назначен на 7 сентября.
Касается второго участка. Сейчас строительство идет на первом участке, который в аренде у Афродиты.
Ссылка на ухвалу суда.
//reyestr.court.gov.ua/Review/59631669

Написав звернення до ВП з приводу ухвали. Чекаю на вiдповiдь.
06 сен 2016 12:18
Цитата "Brovar4anin":

Это не будет неудобным, если я спрошу, откуда вам известна информация, что именно прописано в договоре Л-квартала? Вы еще и там стали счастливым обладателем недвижимости? Просто так уверенно говорите о вещах, которые мне как незаключавшему договор неизвестны.

Возможно я отвечу на ваш вопрос. На днях были в ОП. Строительство первого дома идет полным ходом, много рабочих. По остальным не знаю - на стройку не ходили, за забором не видно. Так вот, что касается договорных отношений, очень много разгоров про Л-квартал, даже слишком, учитывая то, что мы этим ЖК не интересуемся, и вообще о нем даже не упоминали. Но тем не менее, менеджеры уверяли, что договора для обоих ЖК идентичные, прописаны одним и тем же юротделом, и пункты там один в один (лично договор по Л-кварталу в глаза не видела).
06 сен 2016 12:29
Цитата "userpooser":

Судя по всему на данном скриншоте отображены публичные записи.
Подтверждения их наличия у лиц, отображенных в комментариях, я не нашел.
Похоже на фейк какой-то. Непонятно для каких целей.


И ЭТО фейковая страница Максима Спивакова?
06 сен 2016 12:42
Цитата "pashkoo1":


И ЭТО фейковая страница Максима Спивакова?

Мне без разницы, собственно, кто такой Максим Спиваков. И фейковая ли страница. И что вы за ажиотаж пытаетесь этим поднять.
06 сен 2016 13:23
Цитата "userpooser":

Мне без разницы, собственно, кто такой Максим Спиваков. И фейковая ли страница. И что вы за ажиотаж пытаетесь этим поднять.

Повнiстю з Вами згоден. Яка рiзниця хто там головний? Головне, що сам процес будiвництва йде)
06 сен 2016 13:59
Цитата "userpooser":

Мне без разницы, собственно, кто такой Максим Спиваков. И фейковая ли страница. И что вы за ажиотаж пытаетесь этим поднять.

Я ответил человеку. А какого дыва вы прокомментировали меня я не пойму, еще свою лапшу с фейком вставляете. каждый приймет во внимание ,вот и все.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .2123. . .151
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее