Подать объявление

ЖК Rusaniv Residence | Русанив | Perfect Group, Citex | ул. Сверстюка

ЗастройщикPerfect Group, Citex Development
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 36 264 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
152из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 40.
6/15%
4/10%
4/10%
9/23%
17/43%
1. . .212223
27 авг 2024 11:20

Похоже, що 1 і 5 секції стоять. Можливо, скоро побачимо і тут якісь роботи, але заспокоювать інвесторів чомусь не поспішають...

29 авг 2024 08:39

1инвестор

Похоже, що 1 і 5 секції стоять. Можливо, скоро побачимо і тут якісь роботи, але заспокоювать інвесторів чомусь не поспішають...

Та остановилось строительство 

29 авг 2024 16:58

Спеціальний агент

Та остановилось будівництво 

Неправда. Будівництво йде потихеньку, по крайній мірі 2-4 секцііі..

30 авг 2024 08:30

-Любовь-

Неправда. Будівництво йде потихеньку, по крайній мірі 2-4 секцііі..

ось і я про те саме, але не так швидко, як би хотілося. Хоча у багатьох будівництва стоять вже по кілька років абсолютно без руху

30 авг 2024 08:30

Special Agent

Та остановилось строительство 

з поправкою на те що взагалі відбувається - темп нормальний

30 авг 2024 11:15

Твоя бывшая

з поправкою на те що взагалі відбувається - темп нормальний

И другие объекты у них стоят :(. Надо бы им за голову браться, еще потормозить на стройках чуть-чуть и попадут в чёрный список и станут с Сагой не только партнерами а и лидерами по скорости "НЕ строительства".  

31 авг 2024 09:30

Special Agent

И другие объекты у них стоят :(. Надо бы им за голову браться, еще потормозить на стройках чуть-чуть и попадут в чёрный список и станут с Сагой не только партнерами а и лидерами по скорости "НЕ строительства".  

Моя квартира у секції 1, яка зараз у найменшій стадії готовності, але якщо порівняти початок війни і зараз - то щаслива, що хоча б такий темп взагалі є. купа будмайданчиків по Києву стоять і я дуже боялась, щоб з проєктом, куди вкладалась такого не сталося, тож мені ок. Так, просять сплачувати вчасно розтермінування (що логічно...), але й з розумінням ставляться до форс мажорів, йшли на поступки в той місяць, коли не вийшло сплатити повний об'єм. А коли ви купили квартиру і в якій секції?

31 авг 2024 12:22

Твоя бывшая

Моя квартира у секції 1, яка зараз у найменшій стадії готовності, але якщо порівняти початок війни і зараз - то щаслива, що хоча б такий темп взагалі є. купа будмайданчиків по Києву стоять і я дуже боялась, щоб з проєктом, куди вкладалась такого не сталося, тож мені ок. Так, просять сплачувати вчасно розтермінування (що логічно...), але й з розумінням ставляться до форс мажорів, йшли на поступки в той місяць, коли не вийшло сплатити повний об'єм. А коли ви купили квартиру і в якій секції?

Відверто кажучи, не буду заперечувати, вони досить непогано будували, а зараз чомусь дуже тормозять. 

02 сен 2024 10:00

Мені лише прикро коли ми вагались які секцію вибрати другу чи першу, то ми вибрали першу, бо нас запевнили що дім буде здаватись весь з сіма секціями разом. Тепер же 2-4 буде здаватись раніше, а 1,5 щось судячи з темпу взагалі хз. Але я все одну надіюсь на краще, бо розташування там ну дуже мені подобається .

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .212223
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее