ЖК Ревуцький | ДБК-ЖИТЛОБУД | Київ, вул. Ревуцького, вул. Вишняківська
Застройщик | ДБК-ЖИТЛОБУД |
Сдача ЖК | 2021 г. |
Планировки | от 20 500 Грн/м² |
3/25% | ||
0/0% | ||
1/8% | ||
1/8% | ||
7/58% |

Потихоньку строится.

ГАСИ проиграло судебное дело по иску застройщика о признании недействительной проверки, актов и предписаний по остановке ЖК "Ревуцкий" - //reyestr.court.gov.ua/Review/89726528
Пока не понятно кто будет подавать апелляцию, ведь ГАСИ реформировали, и теперь проверки и судебные дела будет вести другой орган - Государственная инспекция градостроительства Украины (ГИГ).
Всіх інвесторів прошу уважно прочитати дане рішення окружного адміністративного суду. Хоча воно досить велике, але воно того варте... Дане рішення повністю підтверджує ЗАКОННІСТЬ даного ЖК.
1. Відповідно до частини п`ятої статті 20 Земельного кодексу Україні користувач самостійно відповідно до вимог, встановлених статтями 38 та 39 Земельного кодексу України та наказу Держкомзему від 23.07.2010 року № 548 власник визначає вид використання земельної ділянки в межах категорії земель (землі житлової та громадської забудови). Зазначена земельна ділянка відноситься до земель житлової та громадської забудови відповідно до категорії земель.
Відповідно розділів 3 та 4 ДБН В.2.2-9-2009 «Громадські будинки та споруди» багатофункціональні будинки і комплекси включають в себе будинки та споруди житлового призначення, за умовами кооперування, блокування, інтеграції один з одним або з житловими та виробничими будинками встановлюються в окремих будівельних нормах за видами будинків та споруд і в спеціальних нормах.
Відповідно до пункту 8 статті 29 Закону №3038 містобудівні умови та обмеження видаються на земельну ділянку; є чинними до завершення будівництва об`єкта незалежно від зміни замовника; зміни до містобудівних умов та обмежень можуть вноситися тільки за згодою замовника.
З наведеного вище висновується, що ТОВ «ОПТІМАБУДСЕРВІС» може використовувати, раніше надані вихідні дані на забудову земельної ділянки на перетині вулиць Ревуцького та Вишняківської у Дарницькому районі м. Києва для завершення будівництва та коригування проектної документації (багатофункціонального комплексу) торговельно-офісного комплексу з паркінгами з включення до складу комплексу житлової функції, згідно з техніко-економічними показниками містобудівного розрахунку розробленого ТОВ «ТЕРРА ПРОДЖЕКТ» від 15.01.2014 року.
2. Отже, будівництво у складі об`єкту житлових будинків із зазначенням коду об`єкта будівництва 1122.1-Будинки житлові багатоквартирної масової забудови згідно з Державним класифікатором будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженим та введеним в дію Наказом Держстандарту України від 17.08.200 року №507 не суперечить вихідним даним на забудову земельної ділянки.
Щодо твердження відповідача, що коригованау проектну документацію розроблено всупереч функціональному призначенню земельної ділянки зазначеної в містобудівних умовах та обмеженнях від 25.12.2012 року №17208/0/18-1/009-12 , а об`єкт будівництва не може бути віднесений до поняття багатофункціонального комплексу, суд зазначає наступне.
Відповідно до частин першої, другої статті 20 Земельного кодексу України віднесення земель до тієї чи іншої категорії здійснюється на підставі рішень органів державної влади, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень. Зміна цільового призначення земельних ділянок здійснюється за проектами землеустрою щодо їх відведення.
Зміна цільового призначення земельних ділянок державної або комунальної власності провадиться Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, які приймають рішення про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу цих ділянок у власність або надання у користування відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу.
3. Крім того, Державними будівельними нормами ДБН Б.2.2.-12:2019 «Планування та забудова територій» передбачено доцільність формування багатофункціональних архітектурно-планувальних структур та зазначено, що окремі земельні ділянки мають бути планувально об`єднані, серед іншого, у функціональну зону житлової та громадської забудови.
Державними будівельними нормами ДБН В.2.2-9-2009 «Громадські будинки і споруди. Основні положення» визначено, що багатофункціональні будинки і комплекси - це будинки і комплекси, які формуються з приміщень, їх груп, будинків та споруд різного громадського і житлового призначення, поєднання яких обумовлене експлуатаційними потребами, економічною доцільністю і містобудівними вимогами.
При цьому, зміною № 4 до ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», затвердженою наказом Мінрегіону від 14.06.2018 року № 139, передбачено можливість об`єднання в одному об`єкті функцій громадського та житлового призначення без обмеження їх часток (площі, поверховості тощо).
Таким чином, включення житлової функції до складу торговельно-офісного комплексу не впливає на функціональні параметри використання земельної ділянки.
При цьому, перевага у відсотковому співвідношенні саме площі житлової частини свідчить про правильність визначення коду об`єкта будівництва 1122.1- Будинки житлові багатоквартирної масової забудови згідно з Державним класифікатором будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженим та введеним в дію Наказом Держстандарту України від 17.08.2000 року №507.
Щодо твердження відповідача, що територія земельної ділянки на перетині вулиць Ревуцького та Вишняківської площею 2,3701 га, кадастровий номер: 8000000000:90:291:0007 потрапляє в санітарно-захисні зони, суд відзначає, що висновком Експертного дослідження за результатами проведення інженерно-екологічного дослідження №6834/19-48 від 17.04.2019 року Київського науково-дослідного інституту судових експертиз підтверджено, що якість атмосферного повітря за рівнем його забруднення небезпечними хімічними речовинами відповідає нормативам екологічної безпеки для житлової забудови на території земельної ділянки площею 2,3701 га (цільове призначення - для житлової забудови і громадського призначення), розташованої на перетині вулиць Ревуцького та Вишняківської у Дарницькому районі м. Києва кадастровий номер 8000000000:90:291:0007.
Твердження відповідача щодо відсутності на об`єкті «Будівництво торговельно-офісного комплексу з підземним та наземними паркінгами на перетині вул. Ревуцького та Вишняківської у Дарницькому районі м. Києва» інформаційного стенду не відповідає дійсності, як і інші підстави, на які посилається відповідач, які не знайшли свого документального підтвердження та спростовуються Листом №23-1113 від 24.12.2019 року ПрАТ «ДБК-4» з додатками, Листом Украероруху №1-20.3/4689/19 від 09.08.2019 року, Листом Державної авіаційної служби України «Про погодження місця розташування об`єкту будівництва на перетині вул. Ревуцького та Вишняківської», змістом Тому 1 Проекту.
Отже, враховуючи надані позивачами докази та, проаналізувавши норми законодавства, суд дійшов висновку про безпідставність зазначених Відповідачем у Акті №б/н та, в подальшому, у оскаржуваних приписах та постановах порушень у сфері містобудівної діяльності.
Навіть якщо буде апеляція, то дане рішення повністю і конкретно пояснює і висвітлює такі болючі питання "незаконності" даного ЖК. Тому всі наші "добрі" сусіди з Крушельницької можуть більше не лізти із шкіри і не кричати на всіх сторінках форумів інших проектів ДБК, що ми по кадастру не такі і в санітарній зоні, і що взагалі ми тут кусаємось

Всіх інвесторів та потенційних інвесторів вітаю з цією маленькою перемогою.
Цитата "Pobo » 03.06.2020 17:46":[attachment=0]Screenshot_2020-06-03-18-1 8-39-0834270618.png[/attachment]
Потихоньку строится.
а что это за здание строится рядом первым и третим домом? монолит какой то..
Цитата "Nik_vadim » 19.06.2020 21:48":ТЦ в 8 этажей? Может вы ошиблись) Я такого ещё не видел.
если офисно-торговый - то норм. снизу магазины, выше офисы.. как в Гулливере, например.
Helen_7
Вопрос к рядом живущим - может есть здесь кто-то из соседних домов. как сильно и как часто там стоит запах от соседства с Бортничами и мусоросжигающим заводом? десять лет назад, как только переехала в Киев, снимала квартиру возле метро Позняки, по ул.Гришка.. не могу сказать что воняло очень часто, но периодически ночью просыпалась от ужасного запаха гари, особенно летом. От коллектора - где-то раз в две недели попахивало.. но ул. Гришко было намного дальше от этих "соседей", а тут все это счастье совсем близко.. но район же тоже густонаселен..и живут как то люди.. значит не сильно воняет? или как сейчас обстоят дела?
По логике, вонять должно интенсивнее, так как КП "Энергия" в 500-700м,приблизительно.🙂 Ну скажем, это один из существенных минусов этого ЖК. Но опять же, это как уже подмечено не каждый день, люди через дорогу(ул.Вишняковская) живут,тоесть "планета обитаема"😀. И меры предосторожности в таких случаях, закрытые окна в определенные часы,кондиционеры, увлажнители воздуха, домашние климатические системы и.т.д. Думаю,запах особо будет ощутим,ранним утром, поздним вечером и в летнее время, хотя не факт. В планах властей модернизация очистительных сооружений КП "Энергия" к 2022г., даже, средства,вроде,выделены https://lb.ua/society/2020/01/31/448697_kiev_potratit_220_mln_grn_novuyu.html , но опять же, все это планы, пока что, а не факт. Можно только верить в это приятное, для близживущих жителей событие,и оно,я думаю,обязательно свершится.🙂

- ЖК Паркове місто | KAN Development, UDP | Київ, вул. Вишгородська, 4502.10506
- ЖК Урловский-1 | Киевгорстрой, bUdCapital | ул. Причальная, 1102.103 788
- ЖК Poetica, 1-я коллекция | Поэтика | ENSO | ул. Дегтяревская, 25а01.103 095
- ЖК Chalet | Standard Development | Київ, вул. Львівська, 18-б01.10116
- ЖК Файна Таун | KAN Development | Киев, ул. Салютная01.106 579
- ЖК Montreal House | Alliance Novobud | Київ, вул. Велика Васильківська, 102у29.09535
- ЖК Атлант на Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная29.091 178
- ЖК А12 | УБК | Бровари, вул. Олімпійська, 12а27.093 089
- МФК А136 Highlight Tower | DIM | Киев, ул. Антоновича, 136-13827.09411
- ул. Соломенская, 17а25.097
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?30.094 706
- Чи варто купити будинок в спокійному регіоні, в Вінниці?17.092
- Завышеные тарифы на отопление. Как обжаловать и куда писать?19.082
- Ипотека от Банков с лучшими условиями | Обсуждение кредитов под залог недвижимости13.08192
- Краудфандинг - типы группового инвестирования01.083
- Планирую аренду квартиры в районе Подола30.073
- Про агентство Атлант-А23.0722
- Допоможіть розібратись з податками08.053
- Дно рынка недвижимости и влияющие факторы31.0315 244
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- Выбор пылесоса. Отзывы о ваших пылесосах26.0866
- Отзывы об ортопедических матрацах. Матрасы для комфортного сна22.0891
- Болит спина07.0873
- Какую выбрать мебель на террасу?04.084
- Стоит ли покупать кофе-машину13.07154
- Декоративные элементы в интерьере. Советы и отзывы о их сочетании12.0716
- Декор окна без штор, варианты и советы12.0746
- ЖК Імперіал Парк Авеню | Імперіал Буд | Чернівці, вул. Рівненська, 718.084
- ЖК Manhattan | Blago developer | Івано-Франківськ, вул. Романа Левицького, вул. Ленкавського04.0815
- ЖК Зелений двір | Спілка забудівників | Івано-Франківськ, вул. Тисменицька04.089
- Одесса, ул. Еврейская, 3 | Будова04.084
- ЖК Soul Park | Львів, вул. Пилипа Орлика | LEV Development29.072
- ЖК Північний | Чернігів, просп. Миру, Кільцева дорога | Атлант27.0712
- Хто планує поїхати на будівельний форум у Львові цього вересня?01.093
- Тёплый пол, отзывы и советы28.08205
- Крыша потекла, что делать?25.0818
- Перепланировка | тема просьб и советов по конкретным ситуациям19.082 216
- Материал многоквартирного дома новостройки. Какой лучше?13.0812
- Климатическое оборудование норвежской ТМ Bergen07.082
- Как можно прочистить или улучшить вентиляцию в квартире?06.086
- Пол на кухне – ламинат или плитка?30.0720
- Как правильно заложить швы в стенах после врезки столешницы/подоконника?24.072
- Что подарить мужчине?24.09351
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку20.093
- Как отвечать на How are You?06.091
- Домик для кота26.085
- Тренажер в доме. Какой выбрать24.0817
- Мебель под заказ | Объявления об изготовлении мебели18.0899
- Как уберечь холодильник от перепадов напряжения09.0810
- Пол, тёплый пол, паркет, ламинат, плитка. Продажа напольных покрытий26.0728
- Кто как развлекается в свободное время?19.071
