Подать объявление

ЖК Новая Англия | Royal House | ул. Михаила Максимовича

ЗастройщикRoyal House
Сдача ЖК2018 - 2023 г.
Планировки
от 51 200 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
208из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 159.
24/15%
32/20%
39/25%
27/17%
37/23%
1. . .209210211
01 окт 2021 12:24

Доброго дня, шановні інвестори!

Ми звернулись  до представника забудовника стосовно вашого питання щодо рельєфу будівельної ділянки та отримали такий коментар:


"Слід звернути увагу, що схил знаходиться не на ділянці будинків житлового комплексу «Нова Англія», а 10 - 20м північніше. Однак, не зважаючи на це, для забезпечення максимальної стійкості ділянки, на якій знаходяться будинки, проектом будівництва передбачено проведення комплексних заходів по укріпленню схилу, що знаходиться за межами зони будівництва житлових будинків ЖК «Нова Англія».

У відповідності до діючих будівельних норм України, а саме ДБН В.1.1-46:2017 “Інженерний захист територій, будівель і споруд від зсувів та обвалів”, було проведено розрахунки стійкості схилу на всіх ділянках схилу (процес, звичайно, включає і проведення аналізу ґрунтів, підводних вод і т.д.). На основі даних розрахунків обрано конструктивні заходи по укріпленню схилу. Заходи по підвищенню стійкості схилу включають: влаштування комплексу підпірних стін різних типів. Наприклад, в зоні будинків А-6 та Б-5 передбачається підпірна стіна з буронабивних паль довжиною близько 20м, а в зоні будинків Б-6 та Б-7 кутикова консольна підпірна стіна.

Всі проектні рішення по будівництву на даній ділянці погоджуються у встановленому порядку зі спеціалізованим комунальним підприємством, що надає технічні умови для будівництва на таких ділянках та перевіряє їх дотримання (Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт (СУППР). Також, у подальшому на схилі додатково передбачено влаштування системи поверхневого закріплення ґрунтів від розмиву дощовими водами, яка передбачає закріплення поверхні ґрунту системою георешіток та організацію водовідведення через систему дренажних лотків.

Зокрема слід звернути увагу на те, що фундаменти всіх будинків житлового комплексу «Нова Англія» - пальові із довжиною паль близько 16м або більше та передають навантаження від будинків на ґрунти значно нижче від верхніх шарів ґрунтів на схилі і ніяк не впливають на стійкість схилу. Тому наголошуємо, що розміщення будинків ЖК «Нова Англія» є безпечним та стійким і їм не загрожує зсув ґрунтів, спричинений вище зазначеними припущеннями автора коментаря на який ми надали відповідь. Дякуємо за звернення."

13 дек 2021 20:05

Geniy00

Кладовка по тарифу 38.2!

Как оказалось они ошиблись и тариф на кладовку на текущий момент 5.8 грн/м2


Тем не менее текущие тарифы не очень радуют:

Электроэнергия 3,73 грн за КВт

Отопление 3690грн за ГКал

Горячая вода ~200 грн за куб

14 дек 2021 09:35

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

10 янв 2022 20:00

Что с домом "Брайтон", который планировали сдать в 4 кв. 2021?

23 янв 2022 17:06

Инвестор дома 3

Что с домом "Брайтон", который планировали сдать в 4 кв. 2021?

Не приняли дом "Брайтон", устраняют недоработки.

28 янв 2022 18:14

orendar

Не приняли дом "Брайтон", устраняют недоработки.

Спасибо за информацию!)

10 фев 2022 20:25

На Новий рік заселилися до Манчестеру. Отримали за січень рахунки на комуналку за однокімнатну квартиру. Розмір шокує - 6000 грн. Причина: трансформаторна підстанція не здана до ДТЕК, тож тариф на електрику як у комерції 3.73 грн. за кВтч. Опалення теж у два рази дорожче ніж по Києву: 3690 грн. за ГКал. 

11 фев 2022 19:39

Даже в домах второй очереди (Бристоль был сдан в 4м квартале 2019 года согласно сайту) нет прямых договоров из ДТЕК. За 2 года застройщик и ЖЭК так и не смогли решить проблему.


Договора с водоканалом - вообще интересная ситуация. Ни один дом в ЖК не был переведен на прямые договора. Уже прошло 4 года с момента ввода в эксплуатацию первой очереди.


Можно конечно кушать обещания которые дает ЖЭК: "Через пол года подключим!" и такой ответ когда бы ты не пришел. Но если посмотреть на то как Роял Хауз обошелся с Британским Кварталом, вероятно и нас такая участь может ждать (в Британском Квартале также нет прямых договоров с водоканалом. Говорят о том, что диаметр трубы не соответствует нормам, и водоканал не планирует принимать его на баланс. Застройщик со своей стороны не планирует это решать. В добавок ко всему оказалось что у ЖК долг перед водоканалом больше 600к грн, и водоканал грозится отключить воду)

12 фев 2022 12:19
12 апр 2022 15:29

"Першою компанією, що розпочала будівельно-монтажні роботи на столичному ринку нерухомості стала компанія «ROYAL HOUSE», яка відновила будівництво житлового комплексу «Нова Англія».


Так, починаючи з 5 квітня 2022 року в «Новій Англії» будівельна бригада приступила до робіт у будинку «Лінкольн» (5 черга будівництва), поступово відновляться роботи й по інших будинках комплексу. Нагадаємо, що з останнього звіту про хід будівництва у цьому будинку завершувались роботи по монтажу 20-го поверху в двох секціях, влаштовувалась кладка міжкімнатних перегородок й проводились роботи з монтажу систем труб каналізації.


Незважаючи на воєнні дії, команда «ROYAL HOUSE» виконує свої обов’язки перед інвесторами та мешканцями комплексу. В перші дні війни своїм інвесторам компанія призупинила вимоги по платежу розстрочки строком на 3 місяці. На даний час більшість працівників сервісної служби «Нової Англії» залишаються на своїх робочих місцях, забезпечуючи охорону комплексу та його життєдіяльність.


З перших днів війни «ROYAL HOUSE» займала і продовжує займає активну позицію в допомозі ЗСУ, будівництві блок-постів у Києві та області, виготовленні протитанкових «їжаків», побудові укріплень столиці та області, допомагає будівельними матеріалами, технікою і людьми.


Ми сподіваємося, що невдовзі українці повернуться додому в мирний Київ, а ми збудуємо «Нову Англію». Віримо в Україну, віримо в народ України, віримо в ЗСУ!"

02 окт 2022 08:17

Всем привет! Есть кто-нибудь из 4й очереди (19-21 этажей)? Как вам качество дома: лучше ли оно или хуже первых домов?

02 окт 2022 16:03

dief

Всем привет! Есть кто-нибудь из 4й очереди (19-21 этажей)? Как вам качество дома: лучше ли оно или хуже первых домов?

Новые очереди ощутимо «беднее» по отделке МОПов, но лучше по планировкам, параметрам квартир. Фасады стали более практичными, хоть и не такими «нарядными». Качество самого строительства +/- одинаковое, так как технология одна и та же. 

06 окт 2022 19:08

dmvgura

Новые очереди ощутимо «беднее» по отделке МОПов, но лучше по планировкам, параметрам квартир. Фасады стали более практичными, хоть и не такими «нарядными». Качество самого строительства +/- одинаковое, так как технология одна и та же. 

Я от живущей там слышал, что большие проблемы с шумоизоляцией в Бристоле по сравнению с домом из первой линии, в котором она жила ранее.

17 окт 2022 17:18

Те, що в комплексі вже кілька років живуть люди, плюс двори вже готові, працюють магазини і кафе - то  тут все мені дуже подобається. Зелені багато – є де прогулятися. Стосовно якості будівництва - якість з першими не змінилась, оформлення під’їздів, як на мене стала більш сучасним - зелена стінка, все викладено плиткою під деревину, принаймні мені подобається. Ліфти набагато якісніші, ніж в перших будинках. Стосовно шумоізоляціїї - все так само, у будь якому разі - хочете тиші - робіть шумоізоляцію.


08 ноя 2022 16:10

Добрый день. Подскажите когда будет присвоен адрес дому Лондон?

Блог українського ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з іспанською нерухомістю та стилем життя. Огляди міст, житла і новобудов на Коста Бланка
Подробнее
1. . .209210211
Розтермінування з фіксацією курсу $ у гривні
Віримо в ЗСУ і майбутнє України - тому в «Новій Англії» виплати за розстрочку зафіксовано у гривні!
+380674202035xxxx