Подать объявление

ЖК Новая Англия | Royal House | ул. Михаила Максимовича

Карточка Домик
Индекс надёжности
208из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 156.
24/15%
30/19%
39/25%
27/17%
36/23%
1. . .209210211
01 окт 2021 08:24

Доброго дня, шановні інвестори!

Ми звернулись  до представника забудовника стосовно вашого питання щодо рельєфу будівельної ділянки та отримали такий коментар:


"Слід звернути увагу, що схил знаходиться не на ділянці будинків житлового комплексу «Нова Англія», а 10 - 20м північніше. Однак, не зважаючи на це, для забезпечення максимальної стійкості ділянки, на якій знаходяться будинки, проектом будівництва передбачено проведення комплексних заходів по укріпленню схилу, що знаходиться за межами зони будівництва житлових будинків ЖК «Нова Англія».

У відповідності до діючих будівельних норм України, а саме ДБН В.1.1-46:2017 “Інженерний захист територій, будівель і споруд від зсувів та обвалів”, було проведено розрахунки стійкості схилу на всіх ділянках схилу (процес, звичайно, включає і проведення аналізу ґрунтів, підводних вод і т.д.). На основі даних розрахунків обрано конструктивні заходи по укріпленню схилу. Заходи по підвищенню стійкості схилу включають: влаштування комплексу підпірних стін різних типів. Наприклад, в зоні будинків А-6 та Б-5 передбачається підпірна стіна з буронабивних паль довжиною близько 20м, а в зоні будинків Б-6 та Б-7 кутикова консольна підпірна стіна.

Всі проектні рішення по будівництву на даній ділянці погоджуються у встановленому порядку зі спеціалізованим комунальним підприємством, що надає технічні умови для будівництва на таких ділянках та перевіряє їх дотримання (Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт (СУППР). Також, у подальшому на схилі додатково передбачено влаштування системи поверхневого закріплення ґрунтів від розмиву дощовими водами, яка передбачає закріплення поверхні ґрунту системою георешіток та організацію водовідведення через систему дренажних лотків.

Зокрема слід звернути увагу на те, що фундаменти всіх будинків житлового комплексу «Нова Англія» - пальові із довжиною паль близько 16м або більше та передають навантаження від будинків на ґрунти значно нижче від верхніх шарів ґрунтів на схилі і ніяк не впливають на стійкість схилу. Тому наголошуємо, що розміщення будинків ЖК «Нова Англія» є безпечним та стійким і їм не загрожує зсув ґрунтів, спричинений вище зазначеними припущеннями автора коментаря на який ми надали відповідь. Дякуємо за звернення."

Последние квартиры в "Лесном квартале"
Воспользуйся шансом купить жилье в полюбившемся комплексе. В продаже последняя очередь
Подробнее
Эксклюзивные квартиры с террасами
Открыты продажи квартир с собственными террасами. Спешите, квартир всего 6!
Подробнее
1. . .209210211