ЖК Атлант на Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная
| Застройщик | АТЛАНТ |
| Сдача ЖК | 2022 - 2023 г. |
| Планировки | от 20 000 Грн/м² |
| 6/22% | ||
| 4/15% | ||
| 17/63% |
Вже пеший будинок отримав ключі, то залишились одиниці з 2го та 3го. Немає часу на переписку, потрібно займатись штукатуркою. На 2-3 будинку будевельники працюють? Чи на канікулах? На звіті Атланту там жидєнько з будівельниками.
Salesman Rain
Вже пеший будинок отримав ключі, то залишились одиниці з 2го та 3го. Немає часу на переписку, потрібно займатись штукатуркою. На 2-3 будинку будевельники працюють? Чи на канікулах? На звіті Атланту там жидєнько з будівельниками.
Перший будинок чи під'їзд?
TESTERt
Перший будинок чи під'їзд?
Ти так питаєш, наче я ключі видаю.
підкажіть будь ласка, що за червона труба? я думав, що це вихід на теплий пол, але представники забудовника запевнили що ні, та її просто потрібно кинути в стяжку
Selyanun
підкажіть будь ласка, що за червона труба? я думав, що це вихід на теплий пол, але представники забудовника запевнили що ні, та її просто потрібно кинути в стяжку
На неї потрібно повісити кран, чи так залишити з заглушкою та десь примостити, щоб був у доступості за лючком під ванною, чи ще десь. Це резервне підключення.
Selyanun
підкажіть будь ласка, що за червона труба? я думав, що це вихід на теплий пол, але представники забудовника запевнили що ні, та її просто потрібно кинути в стяжку
То патрубок для гарячої води (централізованої). Мені сказали, що централізованого гарячого водопостачання не передбачено - тому цю трубу дійсно можна законсервувати
Як вам комунальні платежі? 13,1 грн за м2 це звісно сильно, але найбільше харить, що в додаткових послугах 250 грн - консьєрж, який безкорисніший ніж офіс продаж. Краще б на місці, де ці вічно недовольні жіночки сидять, зробити кімнату для збереження велосипедів і самокатів. Домофон взагалі-то є в будинках, для того щоб ніхто не лазив (в нашому випадку навіть з модним екранчиком і камерою). Та і нахера ці жінки там, поки там ще точно ніхто не буде жити найближчим часом. Ідіотизм
Хто його зна, який варіант кращий: з жіночкою чи з домофоном
Інвестор На Озерній
Як вам комунальні платежі? 13,1 грн за м2 це звісно сильно, але найбільше харить, що в додаткових послугах 250 грн - консьєрж, який безкорисніший ніж офіс продаж. Краще б на місці, де ці вічно недовольні жіночки сидять, зробити кімнату для збереження велосипедів і самокатів. Домофон взагалі-то є в будинках, для того щоб ніхто не лазив (в нашому випадку навіть з модним екранчиком і камерою). Та і нахера ці жінки там, поки там ще точно ніхто не буде жити найближчим часом. Ідіотизм
Повністю підтримую. Гарне місце для колясок та велосипедів.
Інвестор На Озерній
Як вам комунальні платежі? 13,1 грн за м2 це звісно сильно, але найбільше харить, що в додаткових послугах 250 грн - консьєрж, який безкорисніший ніж офіс продаж. Краще б на місці, де ці вічно недовольні жіночки сидять, зробити кімнату для збереження велосипедів і самокатів. Домофон взагалі-то є в будинках, для того щоб ніхто не лазив (в нашому випадку навіть з модним екранчиком і камерою). Та і нахера ці жінки там, поки там ще точно ніхто не буде жити найближчим часом. Ідіотизм
Без консьєржа у вас ні поштових ящиків, ні кнопок в ліфті, ні доводчиків і багато чого іншого не буде. Зато буде нагажено у кожному кутку. 250 це офіційно у платіжці?
Підкажіть будь ласка, а куди вам платічка прийшла за комуналку? бо мені на пошту як обіцяли не прийшла...і де взяти ключ від домофону?
Інвестор На Озерній
Як вам комунальні платежі? 13,1 грн за м2 це звісно сильно, але найбільше харить, що в додаткових послугах 250 грн - консьєрж, який безкорисніший ніж офіс продаж. Краще б на місці, де ці вічно недовольні жіночки сидять, зробити кімнату для збереження велосипедів і самокатів. Домофон взагалі-то є в будинках, для того щоб ніхто не лазив (в нашому випадку навіть з модним екранчиком і камерою). Та і нахера ці жінки там, поки там ще точно ніхто не буде жити найближчим часом. Ідіотизм
За період доки ми робимо ремонт (два тижні) раз ДЕСЯТЬ зламався ліфт, якщо не більше. Як ви думаєте хто вирішив це питання?
DV1234
Підкажіть будь ласка, а куди вам платічка прийшла за комуналку? бо мені на пошту як обіцяли не прийшла...і де взяти ключ від домофону?
Квитанція прийшла на ел.пошту, якщо ви її зазначали в договорі з Управляючою компанією.
Вчора ще не було готових ключів від домофону
Salesman Rain
Без консьєржа у вас ні поштових ящиків, ні кнопок в ліфті, ні доводчиків і багато чого іншого не буде. Зато буде нагажено у кожному кутку. 250 це офіційно у платіжці?
Так, вказана сума офіційно зазначена у платіжці. І це доволі нормальна вартість.
Проживаємо у багатоповерховому будинку, де також є консьєрж, платимо так само з квартири (але не офіційно). І тут мешканці навпаки скаржаться, що хочуть внести такий платіж в квитанцію.
На Озерній , в кожному парадному повинно бути 3 консьєржи, так зокрема казали і в УК і самі консьєржи .
І погоджусь, чистоти та порядку буде більше з ними, чим без них.
Під кажіть будь ласка, хто зіткнувся з такою проблемою, при установці кондиціонера вихід на конденсат можна виводити назовні чи потрібно в каналізацію?
Не знаю в чому буде порядок від консєржки, якщо в будинок лише попадають ті люди які мають ключі від домофону. Ну да ладно, я ніколи з консьєржками не жив, не знаю їх цінність.
Щодо кондиціонерів. Краще б нам забудовник додав ящики на фасад для кондиціонерів. Щоб вони були в один ряд.Естетично це дуже важливо. Бо якщо будемо всі вішати кому як зручно, візуально буде дуже страшно. Або хоча б домовитись якось щоб всі з одного боку їх встаналювали.
Optimist22
Так, вказана сума офіційно зазначена у платіжці. І це доволі нормальна вартість.
Проживаємо у багатоповерховому будинку, де також є консьєрж, платимо так само з квартири (але не офіційно). І тут мешканці навпаки скаржаться, що хочуть внести такий платіж в квитанцію.
На Озерній , в кожному парадному повинно бути 3 консьєржи, так зокрема казали і в УК і самі консьєржи .
І погоджусь, чистоти та порядку буде більше з ними, чим без них.
Якщо не буде в квитанції рахунку за консьержа, то відсотків 20 кватрир не буде платити. Звісно, це ті хто любить запах аміаку і сміттєпроподу при вході у будинок. А так вже є юридичне зобов'язання і накопичення боргу.
Інвестор На Озерній
Не знаю в чому буде порядок від консєржки, якщо в будинок лише попадають ті люди які мають ключі від домофону. Ну да ладно, я ніколи з консьєржками не жив, не знаю їх цінність.
Щодо кондиціонерів. Краще б нам забудовник додав ящики на фасад для кондиціонерів. Щоб вони були в один ряд.Естетично це дуже важливо. Бо якщо будемо всі вішати кому як зручно, візуально буде дуже страшно. Або хоча б домовитись якось щоб всі з одного боку їх встаналювали.
Ящиків не має це погано, однак в УК є проект розташування кондиціонерів на зовнішній стіні і там є певна затверджена схема розміщення кондиціонерів.
Рекомендую її сфотографувати собі. Нам одразу про неї повідомили.
Взагалі в тому що є консьєрж, немає нічого поганого. Потрібен час щоб побачити наскільки якісно вони будуть виконувати свої обов'язки. Але сумма на таку кількість квартир дуже велика, та мала б бути меньша як мінімум вдвічі. Це дуже дуже дорого як і обслуговування. Тож наші квартири ніяк не економ класу, а дуже дорогі в оплаті по обслуговуванню. Ліфти не працюють тому що їх встановлював забудовник, щоб зекономити. Будинок у Києві у якому вдвічі менше квартир, має підземну парковку та систему живлення насосу води- який працює без світла, звісно й гарячу воду, ціна обслуговування - 8грн та плата за консьєржа нижча. А зараз маємо неякісні ліфти, жодних покращень, не виконані умови договору та ще й неадекватні ціни за послуги обслуговуючої компанії Атланту. Повне розчарування(((
Natali Rud
Взагалі в тому що є консьєрж, немає нічого поганого. Потрібен час щоб побачити наскільки якісно вони будуть виконувати свої обов'язки. Але сумма на таку кількість квартир дуже велика, та мала б бути меньша як мінімум вдвічі. Це дуже дуже дорого як і обслуговування. Тож наші квартири ніяк не економ класу, а дуже дорогі в оплаті по обслуговуванню. Ліфти не працюють тому що їх встановлював забудовник, щоб зекономити. Будинок у Києві у якому вдвічі менше квартир, має підземну парковку та систему живлення насосу води- який працює без світла, звісно й гарячу воду, ціна обслуговування - 8грн та плата за консьєржа нижча. А зараз маємо неякісні ліфти, жодних покращень, не виконані умови договору та ще й неадекватні ціни за послуги обслуговуючої компанії Атланту. Повне розчарування(((
Вибачте, а що то за "чудо-технологія" - система живлення насосу води- який працює без світла. Як воно працює фізично ? Хтось (можливо призначений черговий зі складу проживаючих) крутить якесь колесо ? Чи якась інша технологія ?
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 очередь | GEOS | Киев, ул. Новополевая, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Киев, ул. Виктора Некрасова (Северо-Сырецкая)18.062 012
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?30.055 045
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041