Подать объявление

ЖК Львівська Площа | Ріел | ул. Кудрявская, 24а

ЗастройщикРИЕЛ
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 48 600 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
178из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 22.
2/9%
4/18%
5/23%
8/36%
3/14%
134. . .15
24 июнь 2018 10:49
Цитата "Boris_1":
А что все так на стройку-то набросились?
Месторасположение (а для многих это главное) - отличное, как по мне.
Я сам поближе к Подолу ищу.
Какие реальные недостатки в доме, помимо высоты потолков?


А Вас не смущает, что на этом сете раньше было кладбище?
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D0%B4%D1%80%D1%8F%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B1%D0%B8%D1%89%D0%B5
Может мне кто-то объяснит, что это за ямы на площадке?
25 июнь 2018 06:54
Цитата "baloo-30":


А Вас не смущает, что на этом сете раньше было кладбище?
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%83%D0%B4%D1%80%D1%8F%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B1%D0%B8%D1%89%D0%B5
Может мне кто-то объяснит, что это за ямы на площадке?

ух какая информация к размышлению. интересно, что значит, кладбище было "ликвидировано"?
25 июнь 2018 07:18
Это похоже на археологические раскопки.
В исторической части перед стройкой обязательны такие мероприятия.
30 июнь 2018 11:11
Нещодавно став інвестором даного проекту. Поки всім задоволений - якісна робота відділу продажу, адекватні ціни і нормальні документи(перевіряв дуже ретельно). Основний аргумент на користь цього обєкту - місцерозташування. В середу був на будівництві - щось копали, так що в термінах поки сумніву немає, але зрозуміло що тут багато факторів грає. З моїх відчуттів продажі йдуть дуже швидко.
Питання цвинтара я думаю надто роздуте - там кілька будинків навколо і ГазВидобування - так що навряд чи це фактор, що може вплинути на енергетику чи строки.
30 июнь 2018 17:37
Поздравляю будущего жителя столицы! Главное платить вовремя, чтобы ЛК достроили! И отдел продаж очень хороший. Они любят ролевые игры под видом счастливых инвесторов. Ну, может все у Ростика и получиться, удачи ему.
30 июнь 2018 17:55
Цитата "Karp52":
Поздравляю будущего жителя столицы! Главное платить вовремя, чтобы ЛК достроили! И отдел продаж очень хороший. Они любят ролевые игры под видом счастливых инвесторов. Ну, может все у Ростика и получиться, удачи ему.

Давно живу(у своїй квартирі якщо що) в Києві і звик не реагувати на тролів і хворих людей. Не зовсім розумію в чому інтерес людей писати агресивні коменти незнайомим людям, я тут більше для того щоб поспілкуватся з іншими людьми які вирішили/вирішать інвестувати.
30 июнь 2018 20:53
Цитата "ціпа":
Планировки плохие. Обратите внимание на реальную ширину комнат. Конфигурация комнат в большинстве квартирах- длина комнат максимальная, ширина минимальная. Как вагоны. В двушке в третьей секции комната в длину 8 метров!!! при ширине 2.64!! Это с "будуна" кто-то проектировал? Есть ширина и по 2,8, но это тоже мало. Площади квартир минимальные. Потолки 2.7. Это просто плохой эконом класс, а не бизнес. Бездарный проект в отличном месте. Недоразумение. Жаль.


Поддержу, это очень узкие комнаты, на такую длину минимум 3,5 метра необходимо.
Проектировщик дома или торопился или не стояла задача проектировать что-то выше среднего.

Проект в целом хороший, найдет своего инвестора однозначно, место вытянет все косяки.
30 июнь 2018 21:12
В догонку к предыдущему сообщению, если кладбище действительно там было, то лучше сделать там маленькую церковь или часовню (но не детскую площадку). И стройку надо освятить. Посоветуйте это в ОП , это сразу решит все проблемы.
30 июнь 2018 21:22
Цитата "Q1":
Это похоже на археологические раскопки.
В исторической части перед стройкой обязательны такие мероприятия.

Ну да, согласна. Есть ещё какие-либо доказательства ваших доводов?
03 июль 2018 11:29
Живу за приблизно 60 метрів від будівництва. )
повторю, що уже було сказано - 2.7 стелі, це не бізнес-клас.
2.6 якщо будуть чистові - несерйозно.
так само засмучують планування з шириною кімнат в районі 3 метрів - це гіпернефункціонально. знаю на власному досвіді.
місце непогане. питання що там збудують на сусідній ділянці закинутого лікерогорілчаного заводу.
кладовище якщо десь поряд було - не турбує ні разу.
скрізь колись було кладовище. )
(це ж не як з Житлобудом Куровського, який планував Олександрівську лікарню забудувати і ділянку, де поховання після сибірської виразки були...)
Щодо інших моментів - почали вони перші підготовчі роботи близько місяця тому з шуму важкої будівельної техніки у вихідний день. Коли уже на таку мудацьку поведіднку будуть нармальні штрафи впаювати забудовникам.
Також з "приємного" - запах від колектора, який іде з Глибочицької. Не знаю хто там більше винен в тому що на подолі отримали "нью позняки" по запаху - львівський квартал, київміськудівський міракс, чи інші горе-забудовники, але факт залишається фактом.
коли вітер у цей бік, то на кудрявській нормально чути сморід. про глибочицьку взагалі не кажу.
а загалом приглядаюсь до цього об"єкта.
ціна приваблива.
звичайно, якщо не будуватимуть 5 років.
і не здешевлять ліфти, оздоблення, фасади і все інше на етапі будівництва.
03 июль 2018 11:42
Цитата "Ron":

Також з "приємного" - запах від колектора, який іде з Глибочицької. Не знаю хто там більше винен в тому що на подолі отримали "нью позняки" по запаху - львівський квартал, київміськудівський міракс, чи інші горе-забудовники, але факт залишається фактом.
коли вітер у цей бік, то на кудрявській нормально чути сморід. про глибочицьку взагалі не кажу.
а загалом приглядаюсь до цього об"єкта.
ціна приваблива.
звичайно, якщо не будуватимуть 5 років.
і не здешевлять ліфти, оздоблення, фасади і все інше на етапі будівництва.

Ох как вы тут все расписали!
Тоже проезжал там, запах заметил, но вряд ли он будет постоянно, что то сделают с этим коллектором, иначе деньги инвесторы ни в миракс, ни во львовский квартал не понесут. Близость сразу к нескольким метро радует, я хоть и на авто, но всякое бывает. Может подскажите по паркингу, достаточно там места будет?
03 июль 2018 12:11
щодо запаху, то теж не думаю що це буде проблемою.
і не тому що швидко пофіксять, а тому що практика показує що у нас десятиріччями може йти сморід (як на харківському) а люди все одно купуватимуть масово житло. клієнт невибагливий.
метро - воно реально далеко від цього будинка.
пішки рівновіддалені майже всі станції - 20-25 хв іти. золоті ворота, майдан, контрактова, лук‘янівка. і добиратись на них на тролейбусі/маршрутці в години пік не ок. а львівську браму уже років 30 ніяк не добудують.
про паркомісця офіс продажів мабуть підкаже краще.
03 июль 2018 20:09
Ликероводочный не тронут! Это архитектурный памятник. Так что его будут душит очень долго и нудно, в надежде что он развалится, как обычно:).

Что касается а что там будет еще. Так вот, я за этим комплексом слежу уже пол года, так вот, у них на одном из сайтов случайно или нет, был выложен ген-план и на нем ребята было два дома :)), второй зеркало первого, но как бы чуть в стороне.

А еще я люблю пообщаться с людьми не только на форуме а и в живую, так вот 100% дали мне инфу что ведутся переговоры по земле для второго дома.

Будет второй дом не будет, не известно, зависит от того чем переговоры завершатся.
03 июль 2018 20:35
про ще один потенційний будинок поряд - дуже корисна інфа. скільки уже було ЖК, де забудовник розпродає «видовые» квартири знаючи, що дуже скоро перекриє значну частину цього «вида». Звичайно ж заздалегідь не розкриваючи своїх планів «для зручності клієнтів»
І на жаль, у наших реаліях це нерідко робиться максимально жадібно і тупо - дуже близько і стіною навпроти, без якогось зміщення і зниження поверховості (від слів про зниження поверховості в контексті наших забудовників самому смішно від наївності цієї фрази) )
03 июль 2018 20:50
Цитата "Ron":
про ще один потенційний будинок поряд - дуже корисна інфа. скільки уже було ЖК, де забудовник розпродає «видовые» квартири знаючи, що дуже скоро перекриє значну частину цього «вида».

Информация про второй дом мне озвучил отдел продаж, так что ничего они не скрывают. Просто еще ведутся переговоры и не известно как оно будет.
04 июль 2018 06:40
спочатку ти працюєш на репутацію, потім репутація працює на тебе. це про наших забудовників. тому по дефолту європейських я не буду підозрювати в такій поведінці, а наших буду.
тому те що в ОП сказали - добре,
те що не постять на сайті можливо під приводом що в переговорах про ділянку - як варіант може не відповідати дійсності, а земля уже у власності якоїсь прокладки, яка в потрібний момент переоформить на забудовника і за ‚численими зверненнями трудящих і величезний попит‘ всіх порадують новою чергою.
09 июль 2018 11:13
Цитата "Ron":
про ще один потенційний будинок поряд - дуже корисна інфа. скільки уже було ЖК, де забудовник розпродає «видовые» квартири знаючи, що дуже скоро перекриє значну частину цього «вида». Звичайно ж заздалегідь не розкриваючи своїх планів «для зручності клієнтів»
І на жаль, у наших реаліях це нерідко робиться максимально жадібно і тупо - дуже близько і стіною навпроти, без якогось зміщення і зниження поверховості (від слів про зниження поверховості в контексті наших забудовників самому смішно від наївності цієї фрази) )

информация про новый дом открытие просто. в ОП о нем не говорят, ну по телефону так точно. я б хотела территорию поуютнее. а с планировками вообще сложно все, как по мне
09 июль 2018 15:22
Цитата "Smile_G":

информация про новый дом открытие просто. в ОП о нем не говорят, ну по телефону так точно. я б хотела территорию поуютнее. а с планировками вообще сложно все, как по мне


На сайте тоже запуталась немного в планировках. Думала я одна такая.
10 июль 2018 20:03
Цитата "vestor":
В догонку к предыдущему сообщению, если кладбище действительно там было, то лучше сделать там маленькую церковь или часовню (но не детскую площадку). И стройку надо освятить. Посоветуйте это в ОП , это сразу решит все проблемы.

Вы это серьёзно?)
11 июль 2018 16:25
Цитата "Idom":

Вы это серьёзно?)


не провокуйте людину... )
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
134. . .15
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее