ЖК Караваевы Дачи | Оникс Билд | ул. Полевая, 73
| Застройщик | Оникс Билд |
| Сдача ЖК | 2020 - 2021 г. |
| Планировки | от 35 000 Грн/м² |
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 71.
| 15/21% | ||
| 5/7% | ||
| 10/14% | ||
| 14/20% | ||
| 27/38% |
Jeka89
Пользователь
35
16 мая 2017
16 май 2017 09:42
Есть юристы? Тоже беспокоит цель назначения строительства! Как можно строить 26 этажный квартирный дом на 4 секции под видом протезної майстерні, адміністративних приміщень,готелю та гаражів? То есть, эту стройку могут элементарно не принять в эксплуатацию иза этого? Или как?
Uyurist
U
Прохожий
1
17 мая 2017
17 май 2017 08:05
Доброго дня форумчани! Мав можливість ознайомитись з дозвільними документами на будівництво і даю свої коментарі по ЖК Караваєві Дачі:
Об’єкт будується на земельній ділянці, яка відноситься до категорії земель житлової та громадської забудови, про що можна пересвідчитися на сайті забудовника, переглянувши відповідні документи.
І адміністративні приміщення, і протезна майстерня, і житло можуть будуватися на землях житлової та громадської забудови. Відповідно до земельного кодексу власник або користувач земельної ділянки самостійно визначає напрямки і спосіб використання землі в межах відповідної категорії земельних ділянок.
Згідно чинного законодавства, зокрема закону про здійснення містобудівної діяльності, будівництво об’єктів 5-ої категорії складності здійснюється на підставі дозволу на виконання будівельних робіт та згідно затвердженого в установленому порядку проекту будівництва Об’єкту. На сайті забудовника можна ознайомитися з відповідними документами. Зокрема, в експертному висновку вказані назва об’єкту та його техніко-економічні показники (поверховість, склад приміщень, площа тощо).
Оскільки затвердженим проектом будівництва передбачені квартири, то їх будівництво в складі названого проекту є правомірним та законним.
До того ж, органами, що здійснюють контроль за дотриманням законодавства під час будівництва, є органи державного архітектурно-будівельного контролю, якими і було видано дозвіл на виконання будівельних робіт щодо зазначеного об’єкту.
Тому, підстав вважати про неможливість введення об’єкту в експлуатацію лише через його назву немає. Тим більше, що і в назві об’єкта і в його технічних характеристиках передбачено будівництво житлового комплексу.
Об’єкт будується на земельній ділянці, яка відноситься до категорії земель житлової та громадської забудови, про що можна пересвідчитися на сайті забудовника, переглянувши відповідні документи.
І адміністративні приміщення, і протезна майстерня, і житло можуть будуватися на землях житлової та громадської забудови. Відповідно до земельного кодексу власник або користувач земельної ділянки самостійно визначає напрямки і спосіб використання землі в межах відповідної категорії земельних ділянок.
Згідно чинного законодавства, зокрема закону про здійснення містобудівної діяльності, будівництво об’єктів 5-ої категорії складності здійснюється на підставі дозволу на виконання будівельних робіт та згідно затвердженого в установленому порядку проекту будівництва Об’єкту. На сайті забудовника можна ознайомитися з відповідними документами. Зокрема, в експертному висновку вказані назва об’єкту та його техніко-економічні показники (поверховість, склад приміщень, площа тощо).
Оскільки затвердженим проектом будівництва передбачені квартири, то їх будівництво в складі названого проекту є правомірним та законним.
До того ж, органами, що здійснюють контроль за дотриманням законодавства під час будівництва, є органи державного архітектурно-будівельного контролю, якими і було видано дозвіл на виконання будівельних робіт щодо зазначеного об’єкту.
Тому, підстав вважати про неможливість введення об’єкту в експлуатацію лише через його назву немає. Тим більше, що і в назві об’єкта і в його технічних характеристиках передбачено будівництво житлового комплексу.
Mixas_
M
Постоянный пользователь
417
11 марта 2015
17 май 2017 10:27
А навіщо юрист, тут і так зрозуміло що не так воно як повинно бути. Але вони чесно заплатили, це чиновники такими формулюваннями свої незаконні дії прикрили. Решта документів в порядку на відміну від більшості будівництв включаючи монстрів на зразок Укрбуду і Київміськбуду.
Доречі, шановні менеджери, де новини з будівництва? В минулому місяці 2 рази викладали, а з 24.04 щось замовкли, чи немає досягнень,темпа належного?
І ще є прохання, зробіть декілька видових фото на всі боки з верхнього поверху.Тількі нові фото а не річної давнини, як ті що зараз останіми викладені в галерею.
Доречі, шановні менеджери, де новини з будівництва? В минулому місяці 2 рази викладали, а з 24.04 щось замовкли, чи немає досягнень,темпа належного?
І ще є прохання, зробіть декілька видових фото на всі боки з верхнього поверху.Тількі нові фото а не річної давнини, як ті що зараз останіми викладені в галерею.
Blinchik
Старожил
564
09 марта 2017
17 май 2017 12:39
Цитата "Uyurist":Доброго дня форумчани! Мав можливість ознайомитись з дозвільними документами на будівництво і даю свої коментарі по ЖК Караваєві Дачі:
Об’єкт будується на земельній ділянці, яка відноситься до категорії земель житлової та громадської забудови, про що можна пересвідчитися на сайті забудовника, переглянувши відповідні документи.
І адміністративні приміщення, і протезна майстерня, і житло можуть будуватися на землях житлової та громадської забудови. Відповідно до земельного кодексу власник або користувач земельної ділянки самостійно визначає напрямки і спосіб використання землі в межах відповідної категорії земельних ділянок.
Згідно чинного законодавства, зокрема закону про здійснення містобудівної діяльності, будівництво об’єктів 5-ої категорії складності здійснюється на підставі дозволу на виконання будівельних робіт та згідно затвердженого в установленому порядку проекту будівництва Об’єкту. На сайті забудовника можна ознайомитися з відповідними документами. Зокрема, в експертному висновку вказані назва об’єкту та його техніко-економічні показники (поверховість, склад приміщень, площа тощо).
Оскільки затвердженим проектом будівництва передбачені квартири, то їх будівництво в складі названого проекту є правомірним та законним.
До того ж, органами, що здійснюють контроль за дотриманням законодавства під час будівництва, є органи державного архітектурно-будівельного контролю, якими і було видано дозвіл на виконання будівельних робіт щодо зазначеного об’єкту.
Тому, підстав вважати про неможливість введення об’єкту в експлуатацію лише через його назву немає. Тим більше, що і в назві об’єкта і в його технічних характеристиках передбачено будівництво житлового комплексу.
Главная проблема в том, что власть у нас в стране меняется с завидной периодичностью. И то, что кто-то на местах лоббировал это замыливание глаз несколько лет назад вовсе не означает, что через полгода-год не будет выкриков :"Зрада".
Тут скорее вопрос к инвесторам, вкладываться ли в рисковую "протезную мастерскую на 10-12 комнат" вместо которой ввысь выгнали два десятка этажей.
HraniteL
Постоянный пользователь
166
01 февраля 2016
18 май 2017 05:00
Так. Вкладати в жк у складі якого, в одній з секцій є приміщення для спілки афганців. Майже в усіх нових будинках, перші поверхи під комерційну оренду.
Правильно вище писали про "монстрів будівництва, тут все домовленно, зелене світло є, з документами порядок. Цільове - під житлову забудову, дозвіл на будівництво є. НЕ така вже й тут розбіжність і несуттєва, навіть, для судового спору. Подивіться як зараз і на яких підставах починають будувати, в процесі нюанси допилюють і живуть люди. Нема тут з чого "зраду піднімати" і не буде.
Я вклався у сучасний, з певними технічними перевагами будинок.
Потенційні і нові інвестори зрозуміють, а ботам проплаченим сенсу знову і знову щось описувати і переконувати - нема.
Правильно вище писали про "монстрів будівництва, тут все домовленно, зелене світло є, з документами порядок. Цільове - під житлову забудову, дозвіл на будівництво є. НЕ така вже й тут розбіжність і несуттєва, навіть, для судового спору. Подивіться як зараз і на яких підставах починають будувати, в процесі нюанси допилюють і живуть люди. Нема тут з чого "зраду піднімати" і не буде.
Я вклався у сучасний, з певними технічними перевагами будинок.
Потенційні і нові інвестори зрозуміють, а ботам проплаченим сенсу знову і знову щось описувати і переконувати - нема.
Менеджер ЖК «КД»
Постоянный пользователь
105
15 марта 2017
18 май 2017 13:20
На строительной площадке по строительству ЖК «Караваевы Дачи» выполняются следующие работы:
Первая секция:
- Идут работы по заливка 19ого этажа;
- Идут кладочные работы наружных и внутренних стен 11 этажа;
- Выполняются работы по установке межкомнатных перегородок 10 этажа.
Вторая секция:
- Смонтированы и залиты пилоны вертикала паркинга;
- Завязана лифтовая и наружные стены под заливку бетоном.
Первая секция:
- Идут работы по заливка 19ого этажа;
- Идут кладочные работы наружных и внутренних стен 11 этажа;
- Выполняются работы по установке межкомнатных перегородок 10 этажа.
Вторая секция:
- Смонтированы и залиты пилоны вертикала паркинга;
- Завязана лифтовая и наружные стены под заливку бетоном.
Mixas_
M
Постоянный пользователь
417
11 марта 2015
18 май 2017 14:59
Дякую за якісні фото та свіжу інформацію про перебіг будівництва.
stoydom
s
Пользователь
33
02 мая 2017
27 май 2017 11:54
Был там недавно, очень интересовал уровень шума от ЖД путей, понял что это вообще не проблема. Остался очень доволен, в отделе продаж очень приятные люди, всё рассказали, показали да и цены пока весьма благосклонные. Итог, хочу передать привет будущим соседям)
Jeka89
Пользователь
35
16 мая 2017
27 май 2017 12:57
Шум не проблема?) Я на протяжении 20 лет живу в соседнем доме, на 50 метров дальше от жд путей чем ЖК Караваевые дачи. Электрички и поезда еще пол беды, а когда едут товарники, то и закрытые окна не спасают!
HraniteL
Постоянный пользователь
166
01 февраля 2016
28 май 2017 18:59
Два питання:
Чому не з'їхали за 20 років, якщо це дійсна проблема?
Що робите в цій темі? Вирішили, таки, переїхати в будинок з кращою звукоізоляцією? Технічно більш досконалим за Вашу панельку?
Чому не з'їхали за 20 років, якщо це дійсна проблема?
Що робите в цій темі? Вирішили, таки, переїхати в будинок з кращою звукоізоляцією? Технічно більш досконалим за Вашу панельку?
Blinchik
Старожил
564
09 марта 2017
28 май 2017 19:05
Цитата "HraniteL":Два питання:
Чому не з'їхали за 20 років, якщо це дійсна проблема?
Що робите в цій темі? Вирішили, таки, переїхати в будинок з кращою звукоізоляцією? Технічно більш досконалим за Вашу панельку?
Или же продать всеми возможными способами рекламируемый вами жк.
Что человек делает в этой теме??))
Хранитель, научитесь принимать субъективные мнения других (незаангажированных!) людей, вместо неуместных штыков и тогда общение будет походить на куда более конструктивное
Jeka89
Пользователь
35
16 мая 2017
28 май 2017 19:31
Цитата "HraniteL":Два питання:
Чому не з'їхали за 20 років, якщо це дійсна проблема?
Що робите в цій темі? Вирішили, таки, переїхати в будинок з кращою звукоізоляцією? Технічно більш досконалим за Вашу панельку?
Я пробивал рынок в поисках квартиры. Не съехал, потому что еще не насобирал. Ответы по этой теме на мыло приходят. Не смог промолчать об абсурдном заявлении что шум не проблема! P.S.: вы так усердно защищаете сию новостройку, случайно там на полставки не работаете?

HraniteL
Постоянный пользователь
166
01 февраля 2016
28 май 2017 19:35
Який конструктив може бути з ботом/клоном? Якщо це людина - хай аргументує свій викид. Я - за спілкування, але з реальними людьми.
Він роздуває проблему, на яку сам не зважає. Де логіка? Чи, може, і нема проблеми? га, пане Блінчик?
Він роздуває проблему, на яку сам не зважає. Де логіка? Чи, може, і нема проблеми? га, пане Блінчик?
HraniteL
Постоянный пользователь
166
01 февраля 2016
28 май 2017 20:12
Жека, ні не працюю, а хочете запросити працювати в царину чорного піару? Мабуть, відмовлюсь.
Захищаю? Констатую дійсність. З 98го по 2016 жив в 400м звідси. Зараз купили з дівчиною, перед купівлею скористались послугами юристів для дослідження питання законності. Хочете пораду дам? Якщо перспективи назбирати не радужні - зніміть галочку "повідомляти про нові відповіді в темі ", перестане турбувати пошта. А якщо ж радужні - переходьте до конструктиву.
Захищаю? Констатую дійсність. З 98го по 2016 жив в 400м звідси. Зараз купили з дівчиною, перед купівлею скористались послугами юристів для дослідження питання законності. Хочете пораду дам? Якщо перспективи назбирати не радужні - зніміть галочку "повідомляти про нові відповіді в темі ", перестане турбувати пошта. А якщо ж радужні - переходьте до конструктиву.
Blinchik
Старожил
564
09 марта 2017
01 июнь 2017 20:21
Цитата "HraniteL":Який конструктив може бути з ботом/клоном? Якщо це людина - хай аргументує свій викид. Я - за спілкування, але з реальними людьми.
Він роздуває проблему, на яку сам не зважає. Де логіка? Чи, може, і нема проблеми? га, пане Блінчик?
Я исхожу исключительно из того, что у каждого человека есть субъективное мнение.
Вас, как инвестора я тоже понимаю.
Кстати,какое общее количество квартир в секции?
HraniteL
Постоянный пользователь
166
01 февраля 2016
02 июнь 2017 05:37
Цитата "Blinchik":
Я исхожу исключительно из того, что у каждого человека есть субъективное мнение.
Вас, как инвестора я тоже понимаю.
Кстати,какое общее количество квартир в секции?
якщо вірити ЛУНу - 180. Більше точно менеджер може сказати.
IbrIvan
I
Прохожий
1
09 июня 2017
09 июнь 2017 13:21
Всем привет и привет будущим соседям 2 секции. Подписали квартиру маленькую двушку.
Столкнулись с проблемой при выборе квартиры в Соломенском районе. Нужна была адекватная рассрочка, а не 1000 у.е. в месяц. Здесь нам условия подошли, мало того, застройщик принял во внимание наши возможности и учел их при подписании договора, за что ему огромное спасибо и хороший отзыв на форуме!
Документы проверял знакомый юрист связан с рынком недвижимости. Заключение 100% позитивное. Сказал что таким пакетом разрешительной документации в открытом доступе не может похвастаться 90% жк в Киеве, потому в дальнейшем все зависит сугубо от "жадности" застройщика.
Столкнулись с проблемой при выборе квартиры в Соломенском районе. Нужна была адекватная рассрочка, а не 1000 у.е. в месяц. Здесь нам условия подошли, мало того, застройщик принял во внимание наши возможности и учел их при подписании договора, за что ему огромное спасибо и хороший отзыв на форуме!
Документы проверял знакомый юрист связан с рынком недвижимости. Заключение 100% позитивное. Сказал что таким пакетом разрешительной документации в открытом доступе не может похвастаться 90% жк в Киеве, потому в дальнейшем все зависит сугубо от "жадности" застройщика.
Менеджер ЖК «КД»
Постоянный пользователь
105
15 марта 2017
25 июнь 2017 10:04
НОВИНИ!!!
На будівельному майданчику ЖК “Караваєві Дачі” виконуються наступні роботи:
Перша секція:
-Монтаж та заливка вериткальних конструкцій і ліфтової шахти 21-го поверху;
-Виконана кладка зовнішніх стін і внутрішніх перегородок 12-го поверху;
-Встановлення металічних сходових перил до 15-го поверху.
Друга секція:
-Залита плита перекриття паркінгу;
-Виконуються роботи по встановленню вертикальних конструкцій першого поверху;
-Йде робота по засипанню грунтом стін паркінгу;
-Працює арматурний і зварювальний цех по підготовці до встановлення несучих конструкцій;
-Встановлюються металопластикові вікна з енергозберігаючим склом зі сторони двору.



На будівельному майданчику ЖК “Караваєві Дачі” виконуються наступні роботи:
Перша секція:
-Монтаж та заливка вериткальних конструкцій і ліфтової шахти 21-го поверху;
-Виконана кладка зовнішніх стін і внутрішніх перегородок 12-го поверху;
-Встановлення металічних сходових перил до 15-го поверху.
Друга секція:
-Залита плита перекриття паркінгу;
-Виконуються роботи по встановленню вертикальних конструкцій першого поверху;
-Йде робота по засипанню грунтом стін паркінгу;
-Працює арматурний і зварювальний цех по підготовці до встановлення несучих конструкцій;
-Встановлюються металопластикові вікна з енергозберігаючим склом зі сторони двору.
Domik-Inform
forum bot
11 460
03 апреля 2017
15 июль 2017 15:26
Летняя скидка на жилье в ЖК «Караваевы Дачи»
Застройщик предлагает квадратный метр по цене от 14 800 грн.
ООО «Оникс Билд» предлагает купить недвижимость в рассрочку до 3 лет.
Застройщик предлагает квадратный метр по цене от 14 800 грн.
ООО «Оникс Билд» предлагает купить недвижимость в рассрочку до 3 лет.
DennyV
D
Прохожий
1
16 июля 2017
16 июль 2017 10:26
Очень заманчивое предложение, но поговорив с юристами на работе решил не инвестировать, ведь все же целевое назначение земли не то. Да и настораживает то, что хотя дом 1 почти построили, но будут сдавать вместе с домом 2 (в котором пока только 3-4 этажа), возможно из-за того, что не уверены что сдадут дом 1. Ведь экономически выгоднее было бы продавать квартиры в доме 1 по более высокой цене, да и сначала его сдать, показав при этом потенциальным инвестором что им бояться нечего и можно спокойно инвестировать в дом 2, да и в будущем в 3 и 4.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее