Подать объявление

ЖК Desna Park Residence | Десна Парк | Зазимье, ул. Киевская

ЗастройщикDesna PRO
Сдача ЖК2021 - 2022 г.
Планировки
от 16 150 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
168из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 9.
1/11%
2/22%
2/22%
0/0%
4/44%
1. . .3638. . .41
15 июнь 2022 13:16

Helena_Lan

Я інвестор першої черги і оплачувала 50% на момент підписання попереднього договору і 50% на момент підписання основного.

У меня чуть другая схема,: 60% сразу и остаток разделён помесячно до момента сдачи квартиры, что по старым меркам было в августе

15 июнь 2022 14:23

Ездил сегодня в Зазимье + вчера говорил с отделом продаж.
1. Оплаты будут требовать по 2 очереди возобновлять со след месяца. Платить как и до этого через банк

2. Срок сдачи + год, постараются сдать быстрее. Думают управиться за 9 месяцев, а там по ситуации.

3. По тому что видел сегодня, работы ведутся. У меня квартира в 7 доме, делали рабочие гидроизолцию фундамента. 

15 июнь 2022 15:09

Salvatorese

Ездил сегодня в Зазимье + вчера говорил с отделом продаж.
1. Оплаты будут требовать по 2 очереди возобновлять со след месяца. Платить как и до этого через банк

2. Срок сдачи + год, постараются сдать быстрее. Думают управиться за 9 месяцев, а там по ситуации.

3. По тому что видел сегодня, работы ведутся. У меня квартира в 7 доме, делали рабочие гидроизолцию фундамента. 

Спасибо за апдейт. Ваш дом вообще из-за заезда на территорию получился последним.

15 июнь 2022 16:57

Salvatorese

Ездил сегодня в Зазимье + вчера говорил с отделом продаж.
1. Оплаты будут требовать по 2 очереди возобновлять со след месяца. Платить как и до этого через банк

2. Срок сдачи + год, постараются сдать быстрее. Думают управиться за 9 месяцев, а там по ситуации.

3. По тому что видел сегодня, работы ведутся. У меня квартира в 7 доме, делали рабочие гидроизолцию фундамента. 

Дякую) 

А мені у відділі продажів сказали, що внесення оплати тільки готівкою 

20 июнь 2022 11:31


На останній сесії Зазимської ради згадали про КНС по вулиці Київська
21 июнь 2022 09:50

Интересная ситуация. Отдел продаж отправляет в керуючу компанию. Там ничего не знают по канализации и воде. Сначала будут смотреть сколько людей заселятся потом будут думать. А куда людям ходить? Отправляют назад в отдел продаж. Посылают друг к другу. 

29 июнь 2022 08:23

Доброго дня. Питання до власників квартир на першому поверсі - у вас теж у ванній кімнаті стояк уходе в підлогу не прямо а робить зігзаг ? ( Я би скинув фото, але не знаю як.) Чи це мені так пощастило? Якщо хтось може і знає як зробити, скиньте фото вашого стояка , буду вдячний.

29 июнь 2022 19:35

barsikkis

Доброго дня. Питання до власників квартир на першому поверсі - у вас теж у ванній кімнаті стояк уходе в підлогу не прямо а робить зігзаг ? ( Я би скинув фото, але не знаю як.) Чи це мені так пощастило? Якщо хтось може і знає як зробити, скиньте фото вашого стояка , буду вдячний.

Вибачте, в мене сайт теж не пропускає фото мого стояка. 

29 июнь 2022 20:03

Park 2

Вибачте, в мене сайт теж не пропускає фото мого стояка. 

это было смешно)))

30 июнь 2022 09:03

Park 2

Вибачте, в мене сайт теж не пропускає фото мого стояка. 

Скажіть будь ласка, на словах, він у вас в підлогу по прямій уходить в підвал чи стоїть коліно і злив десь в 40см від кутка стіни( в мене сам стояк іде вкутку, а потім стоїть коліно і вже в стороні уходить в підлогу) ? 

14 июль 2022 13:55

Abramovich2

Интересная ситуация. Отдел продаж отправляет в керуючу компанию. Там ничего не знают по канализации и воде. Сначала будут смотреть сколько людей заселятся потом будут думать. А куда людям ходить? Отправляют назад в отдел продаж. Посылают друг к другу. 

Звонил сегодня в Управляющую компанию. Сказали, что для тех, кто заселяется, канализация будет в сентябре, временная. Будет вырываться яма, в которую будут сливать стоки, затем приедет машина и будет все откачивать, и так по кругу. На тарифах это не отразится. По ее словам, застройщик сделал все что мог и провел 95% трассы до насосной станции. Дальше мяч на стороне Київської обласної "что-то там". Київська обласна "что-то там", судя по всему, не будет ничего решать до окончания воєнного стану.

19 июль 2022 06:56

Просто  вже  неможливо  слухати  цю маячню....суцільна  брехня....Спочатку  лапшали , що   забудовник   законсервувв каналізацію , щоб  під  час  ремонту  будівельники  не  забили  стоки...Всюди  роблять ремонти і  ставлять тимчасові  унітази  і  все  нормально...Ні  світла, ні  води, ні  каналізації,  ні  опалення.... І шантаж ...не  можеш  отримати право  власності не  заплативши  досить  велику  суму  не  зрозуміло  за  що? І  всі ковтають  цю  пілюльку  , запиваючи  черговою  порцією нових  обставин.

Люди, отямтесь. Ви  інвестори, за  Ваші  гроші  будувався  і  будується  комплекс. Ви  маєте  диктувати, а  не  Вам. Ми  хочемо  жити  в  правовій  державі, а  продовжуємо  дозволяти  себе  запрягати?


19 июль 2022 07:32

і  не  треба  зараз  списувати на  воєнний  стан. Перша  черга  будувалась  і  була  здана   до  війни. 

Війни  для  всіх  війна, і  кожного  свій  форс-мажор.

19 июль 2022 08:42

Апрель 66

Просто  вже  неможливо  слухати  цю маячню....суцільна  брехня....Спочатку  лапшали , що   забудовник   законсервувв каналізацію , щоб  під  час  ремонту  будівельники  не  забили  стоки...Всюди  роблять ремонти і  ставлять тимчасові  унітази  і  все  нормально...Ні  світла, ні  води, ні  каналізації,  ні  опалення.... І шантаж ...не  можеш  отримати право  власності не  заплативши  досить  велику  суму  не  зрозуміло  за  що? І  всі ковтають  цю  пілюльку  , запиваючи  черговою  порцією нових  обставин.

Люди, отямтесь. Ви  інвестори, за  Ваші  гроші  будувався  і  будується  комплекс. Ви  маєте  диктувати, а  не  Вам. Ми  хочемо  жити  в  правовій  державі, а  продовжуємо  дозволяти  себе  запрягати?


Світло є, вода та каналізація буде в серпні-вересні, забудовник свою частину виконав. Котельня побудована і введена в експлуатацію, опалення взимку буде. Перша черга далі оформлює документи і робить ремонт, якщо у вас є якісь питання, звертайтесь до Максименка, з яким ви підписували договір, він все чітко пояснить. Якщо вам не подобається, не робіть ремонт і продавайте квартиру, якщо ви інвестор.

19 июль 2022 16:38

Так, я  інвестор.А хто  Ви, що  постійно  так  вигороджуєте  забудовника? Вам  все  подобається?

Мені  ні! І давати  поради  я  Вас  не просила.  А що  поясняти? Чому  інвестори  мають  авансувати   платежі  за майбутні  комунальні послуги? На підставі  чого  такі  вимоги.Можна  просити  про це, а  не  вимагати. Ви  посилаєтесь на договір? Я теж! Якщо  в  Вашому  договорі  про  таке  йдеться  мова, будь-ласка. Питань  не  має.

19 июль 2022 16:38

AntonNikulin

Світло є, вода та каналізація буде в серпні-вересні, забудовник свою частину виконав. Котельня побудована і введена в експлуатацію, опалення взимку буде. Перша черга далі оформлює документи і робить ремонт, якщо у вас є якісь питання, звертайтесь до Максименка, з яким ви підписували договір, він все чітко пояснить. Якщо вам не подобається, не робіть ремонт і продавайте квартиру, якщо ви інвестор.

 Яку на  фіг  частину  виконав? якщо  на усунення  недоліків  було  прописано  білим  по  чорному  2 міс- і  цього  навіть не  зробили, пройшло  вже  майже  8 міс.А все  інше  мало  бути , коли  нам квартири здавати збирались.Для  кого  прописувались терміни, умови  здачі, наявнісь  комунікації ....Для  кого ?

Я знаю  лише одне. Договір  де  прописані  умови  обох  сторін це  єдиний  правовий юридичний  документ, який  регулює  відносини  двох  сторін. Чому  одна  сторона має  його  виконати, а  інша  ні?!

20 июль 2022 07:49

Апрель 66

 Яку на  фіг  частину  виконав? якщо  на усунення  недоліків  було  прописано  білим  по  чорному  2 міс- і  цього  навіть не  зробили, пройшло  вже  майже  8 міс.А все  інше  мало  бути , коли  нам квартири здавати збирались.Для  кого  прописувались терміни, умови  здачі, наявнісь  комунікації ....Для  кого ?

Я знаю  лише одне. Договір  де  прописані  умови  обох  сторін це  єдиний  правовий юридичний  документ, який  регулює  відносини  двох  сторін. Чому  одна  сторона має  його  виконати, а  інша  ні?!

На відміну від вас, я ходив і запитував усі питання у забудовника, і про попередню оплату ітд. Пряма мова, не хочете платити, щось не подобається, продавайте квартиру і купуйте в будь-якому іншому місці.

Я отримав квартиру з усіма документами і мене все влаштовує.

20 июль 2022 11:30

Апрель 66

На відміну від вас, я ходив і запитував усі питання у забудовника, і про попередню оплату ітд. Пряма мова, не хочете платити, щось не подобається, продавайте квартиру і купуйте в будь-якому іншому місці.

Я отримав квартиру з усіма документами і мене все влаштовує.

Ви  великий  молодець. Вибачте, але  вже  скажу  по  іншому- не  кажіть  що  мені  робити. І звідки  Ви  можете  знати, на  відміну  від мене, чи ходили ми  в  офіс  забудовника, чи  ні?

Мені  здається, що  Ви  такий  інвестор, як  опалення  та  каналізація  в  комплексі.

20 июль 2022 12:12

Апрель 66

Ви  великий  молодець. Вибачте, але  вже  скажу  по  іншому- не  кажіть  що  мені  робити. І звідки  Ви  можете  знати, на  відміну  від мене, чи ходили ми  в  офіс  забудовника, чи  ні?

Мені  здається, що  Ви  такий  інвестор, як  опалення  та  каналізація  в  комплексі.

Заходьте в гості 1 будинок 11 квартира. Хочете вирішувати питання з забудовником, будь-ласка.

20 июль 2022 14:20

Апрель 66

 Яку на  фіг  частину  виконав? якщо  на усунення  недоліків  було  прописано  білим  по  чорному  2 міс- і  цього  навіть не  зробили, пройшло  вже  майже  8 міс.А все  інше  мало  бути , коли  нам квартири здавати збирались.Для  кого  прописувались терміни, умови  здачі, наявнісь  комунікації ....Для  кого ?

Я знаю  лише одне. Договір  де  прописані  умови  обох  сторін це  єдиний  правовий юридичний  документ, який  регулює  відносини  двох  сторін. Чому  одна  сторона має  його  виконати, а  інша  ні?!

Так они исправят замечания в квартире в течении двух месяцев, но после того как закончится военное положение. Это у вас и прописано в договоре 

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .3638. . .41
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее