Подать объявление

ЖК Desna Park Residence | Десна Парк | Зазимье, ул. Киевская

ЗастройщикDesna PRO
Сдача ЖК2021 - 2022 г.
Планировки
от 16 150 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
168из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 9.
1/11%
2/22%
2/22%
0/0%
4/44%
1. . .383940
02 май 2023 11:26

Що там по шостому будинку, вже щось вирішили. Бо мені ні хто не дзвонив и на пошту відповідь не надсилав. 

04 май 2023 21:08

Привіт всім, хто знає статус по 5 будинку та по 2й черзі загалом? Жодних повідмоленнь від забудовнука, відділ продажів, Людмила здається, не відповідає..

05 май 2023 09:49

5 дом к концу мая будет готов к сдаче (мое мнение)

31 май 2023 10:13

Інвестори другої черги, хтось робив доплати, які вимагає забудовник? Чи збираєтесь ви їх робити взагалі і якщо так, то цікаво як це буде тоді юридично оформлено? Адже в договорі цього немає звісно, а підписанти договору зобов'язуються виконувати саме умови підписаного договору. 

01 июнь 2023 05:44

Более 70% делали доплаты

07 июнь 2023 13:22

Хто в курсі що там по 5 будинку? Він був в максимальній готовності десь місяць тому, по ідеї його повинні були уже здати та дати ключі. 

08 июнь 2023 10:53

Ещё не сдали

13 июнь 2023 03:39

Андрей 20

Более 70% делали доплаты

Звідки така інформація? Менеджер по продажам написала? Ну я теж можу що завгодно написати)) на жаль, це не перевірити. Поки жоден інвестор тут не написав, що робив хоч якісь доплати, тому навряд чи їх взагалі хоч хтось робив або планує робити

06 июль 2023 07:56

Я так розумію влисників квартир в 5 будинку можна привітати?

23 июль 2023 11:27

Привіт! Хочу придбати квартиру на 1 поверсі і не дуже відгуки, розташування влаштовує, а обслуговування будинку не дуже, може на майбутнє все владнається? 

25 авг 2023 13:53

Lydik75

Привіт! Хочу придбати квартиру на 1 поверсі і не дуже відгуки, розташування влаштовує, а обслуговування будинку не дуже, може на майбутнє все владнається? 

Будівництво продовжується, забудовник працює. По обслуговуванню є моменти якими не дуже задоволені власники квартир, але так відбувається у всіх новобудовах. Фініш вже проглядається. Частина людей зробили ремонти і вже живуть, всі комунальні послуги надаються.

01 окт 2023 14:57

Доброго дня

розглядаємо даний  ЖК для покупки, підкажіть будь ласка, як з комунікаціями (вода, світло, каналізація) чи все в порядку? 

І чому у відділі продажу кажуть що ціна за воду 80-85 грн за куб буде, тобто я так розумію що ЖК напряму не підключений до Київводоканал? 

06 окт 2023 14:27

Kristiii

Доброго дня

розглядаємо даний  ЖК для покупки, підкажіть будь ласка, як з комунікаціями (вода, світло, каналізація) чи все в порядку? 

І чому у відділі продажу кажуть що ціна за воду 80-85 грн за куб буде, тобто я так розумію що ЖК напряму не підключений до Київводоканал? 

Доброго дня, загалом жити класно в комплексі, особливо коли добудують повністю. Над другою чергою дуже активно працюють.

Електроенергія по прямим договорам, все ок.

Вода гарної якості, каналізація поки тимчасова (150 грн/куб), до кінця року, по словам голови отг мають доробити каналізації як для нас так і зробити певні роботи(які вже роблять на тец6). Тариф який буде на воду (вода 28 грн + 42 водовідведення, водовідведення з системи села йде на хвилю, далі перекачується в систему Києва, тому і тариф високий).

По воді і світлу бувають відключення, зазвичай незначні, на невеликий проміжок часу, тому що це село

28 фев 2024 15:54

Доброго дня, шановні учасники форуму. Цікавить цей ЖК, розглядаємо квартиру для купівлі. Підкажіть таке: вартість/якість обслуговування будиників/території? Вода холодна: місто чи власна скважина? Вода гаряча: бойлери? Водовідведення/каналізація: місто чи викачують? Опалення: власна котельня? Чи є лічильники на тепло? Яка сердня вартість опалення в місяць у ваших квартирах? Електроенергія: времянка чи прямі договори? Буду вдячний потенційним сусідам за розгорнуті відповіді.

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .383940
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее